Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Kesinlikle yapmıyor, ya da benim burnum koku almıyor.

Aynen katılıyorum bende aynı paspastan aldım açıkta halı kalmayacak şekilde kapatıyor heryeri..Bir ara ayak koyma bölümüyle debriyaj arasında hafif kalkma gibi bişey olmuştu bende arasına kesik attım sorun geçti.Fakat 3 cm kadar hemen hemen kayma yapıyor bunada çözümü abilerimiz yukarıda söylemiş cırt yapıştırılabilir.Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu aklıma hiç gelmemişti acaba bu klipsleri tekrar orjinal paspaslara takmak mümkün mü çıkartmak mantıklı mı yanı...

tabi ki adı üstünde klips çıkarılıp takılabiliyor.ne orj. paspasta  nede  klipste bir zarar olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynısını aldım 7 aydır kullanıyorum. Memnunum diyebilirim. Ben 110 TL ye aldım biraz pazarlıkla. Aynı ürünü aynı satıcı farklı profilden daha uygun fiyata da satıyordu. Bu ilanda 139 iken başka ilanda 120 yazmış. Ben oradan 110 a aldım. Şoför tarafı klipsleri daha iyi otursun diye orjinal halı paspası bagaja attım. Birkaç defa inip binince vitesten taraftaki klip yerinden çıkıyor ama Cem beyin dediği gibi dikkatli inip binilirse kaymıyor. Koku falan yapmadı, kalitesi gayet iyi. Tavsiye ederim. En önemlisi ön ayak dayama yerini de kapatıyor ve arka şaft üstü parçası da araca tam oturuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bim'de lastik oto paspası 15.00 tl. 2 takım aldım koydum, ihtiyacı olan ve şekil birşey aramayan varsa alsın bence :)

O paspastan geçen yıl da gelmişti, ben almıştım, kısa sürede çöp oldu. İnce+koku yapıyor+çamur bulaşınca kolay kolay temizlenmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O paspastan geçen yıl da gelmişti, ben almıştım, kısa sürede çöp oldu. İnce+koku yapıyor+çamur bulaşınca kolay kolay temizlenmiyor.

Bende pek kaliteli bir şey olmadığını tahmin ettim ama nede olsa 15 tl, 1 sene kullansam yeter düşüncesi ile aldım. Evet koku olayı kötü onu anladım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu siteden aynı paspas siparis verdim. Az önce elime ulaştı ama ürünün üzerindeki etikette L.LOCKER yazıyor. Gaz pedalın altı boş kalıyor. Forumda tamamen kapattığı yazıyordu. Bana yanlış ürün mü gönderildi acaba? Aynı yerden aynı ürünü alan arkadaşların acil yorumuna ihtiyacım var.

Bende hepsiburadadan aynı ürünü aldım bugun ulaştı.ürün kutusunda ve etiketinde de L.LOCKER yazıyor.Elif tunning sanırım ithalatçısı.Ama sitede "tarz" yazılması da düşündürücü.İlk izlenim biraz negatif.Deneme fırsatım olmadı umarım uyum sorunu yaşamam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu paspaslardan Türkiye'de var mı? Tek getirteyim dedim, kargosuyla 180 doları buluyor. Paspasın kendisi 45 dolar. Buraya topluca getiren biri var mıdır? Paspaslar on numara...

Hocam merakımdan soruyorum kusura bakmayın, bunun nesini beğendiniz tam olarak? İşlevselliğinden daha çok görünüşü mü cezbediyor?

Bundan daha ucuz Türkiyede satılan, arka kısımda tek parça olan paspaslar var. Neden bu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam merakımdan soruyorum kusura bakmayın, bunun nesini beğendiniz tam olarak? İşlevselliğinden daha çok görünüşü mü cezbediyor?

Bundan daha ucuz Türkiyede satılan, arka kısımda tek parça olan paspaslar var. Neden bu?

Renkli, desenli, üzerinde Focus yazıyor, orjinal paspasta olduğu gibi çıt çıtlar için kendi yerleri var bu da tüm yüzeyi kaplamadan kaymamasını sağlıyor olabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renkli, desenli, üzerinde Focus yazıyor, orjinal paspasta olduğu gibi çıt çıtlar için kendi yerleri var bu da tüm yüzeyi kaplamadan kaymamasını sağlıyor olabilir :)

"Üzerinde Focus yazıyor, orjinal paspasta olduğu gibi çıt çıtlar için kendi yerleri var bu da tüm yüzeyi kaplamadan kaymamasını sağlıyor olabilir" Kısmı Ankarada 90TL :)

Not: Sorum sana değildi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.