Jump to content

Tüm Etkinlikler

Bu akış otomatik olarak yenilenir

 1. Bugün
 2. Cihaz sürekli elektrik beslemesi alması gerekli. Bunun kontrol edilmesi lazım. Sonradan tamir edildi ise, orjinaline uygun tamir edilmemiş olabilir. Cİhazın kendisi ile ilgili bir sorun olabilir, ya da BCM'den kaynaklı bir sorun olabilir. Öncelikle kontak kapandığında, cihaza elektrik gelmeye devam ediyor mu kontrol etmek lazım. Geliyorsa üniteye odaklanmak lazım. Gelmiyorsa ya tesisat ya da BCM modülü. O da BCM çıkışından kontrol edilebilir.
 3. Focus II mk2 6000 CD cihazı kontak kapanıp tekrar açıldığında kendini sıfırlıyor. İnternette daha önce de sorulmuş ama sağlıklı ve kesin bir cevap verilmemiş, bende burada tekrar soruyorum. Tarih, saat ve ortalama yakıt tüketimi kısmı sıfırlanıyor ama radyo kanalları kalıyor. Bu sorun nasıl çözülebilir, neredeyse yerli ve yabancı hiç kaynak bulamadım. Şimdiden teşekkürler İyi forumlar
 4. https://www.ford.com.cn/cars/focus/#overlay/content/ford/cn/zh_cn/allnewfocus/image-overlays/overview-images/overlay18.html Arkadaşlar, Focus 2021 model için Çin pazarında HARİKA EKRAN sloganıyla yepyeni bir multimedya ekranı getirmiş. Nasıl temin ederiz. Geniş ve alçak.
 5. 2020 model 205 - 60 - 16 benzinli focus için lastik basınç değeri araçta 38 yazılmış. Yüksek değil mi? Primacy 4'ler ile geliyor, araç sessiz ama çukurlarda bam bam.
 6. https://www.hepsiburada.com/varta-12v-72-ah-680a-varta-blue-dynamic-e43-ford-opel-alcak-tip-pm-HB000003Q0PH Aküyü yerel satıcılardan almanızı öneririm. Üretimi 2020 olsun mümkün olan en yakın süresi, Mutlu Varta Yiğit olur. Samsun akü'yü çok zorlayacak bir yer değil çoğu marka işinizi görür. Soğukta marş basma gücü (CCA) büyüdükçe fiyat artar ona göre alırsınız.
 7. Dün
 8. Kablosuz şarj ünitesi Aralık’20 / Ocak’21 den itibaren Titanium'dan kalktı. Sensico® el dikişli, yumuşak dokunuşlu direksiyon simidinin devreye alımı kademeli yapılacak.
 9. Ekim üretimi ile: Ön disk - Arka kampana fren: ST-Line dahil sunulacak. Sadece Hafif hibrit seçeneği ile arkada disk var. Sensico® Kaplı Direksiyon & Vites Topuzu (Manuel Şanzıman ile). (Derisi değişti) ST-Line Sensico® kaplı dikiş detaylı spor direksiyon sunulacak. (Derisi değişti) YeniPuma-teknikfoy-kasim-2020-2.pdf
 10. Test videosunda da bahsettiğim değişikliklerin listesi ile Yeni Kuga donanım listesi YeniKuga-teknikfoy-kasim-2020-ekim-sonrasi-araclar-(1).pdf
 11. İletişim Bilgileri İletişim Kanalları: 0 506 946 80 11 Beklenen Karşılık Aralığı: (xxx-yyy TL) Alınacak Ürün Hakkında 2014 Grand C-Max Titanium aracım için sync 3 (Sony panel tercihimdir.) set aramaktayım elinde olan varsa bana ulaşabilir mi?
 12. keşke her şey siyasete alet edilmese ama....
 13. Ben de Ford Courier 2018 delux var Otomatik kilitlemeyi açtım sabitleyici özelliğini açtım ve alarm özelliğini açtım ama Alarm de sadece dörtlüler yanıp söylüyor, Korno ile geri Bildirim olmuyor.
 14. Bekleyip göreceğiz. Halihazırda çocuklara yapılan aşıların bir kısmı da ücretli bizde . Bakanın ücretsiz yapacağız demesi de belirleyici degil bence.
 15. Aslen benim anlayışıma göre bu işin siyasi bir yanı yok. Yani açıkçası bu hususta yaptığım tüm yorumlar tamamen insani boyutta. He %51'e tabi olanlar sırf oy verdikleri için aşıyı parayla aldıklarında devlete destek olduklarına inanıyorlarsa zaten benim diyecek bir sözüm olmaz. Benim tahminim; aşı ücretli derler. Reis-i Cumhur da benim halkımın sağlığı üzerinden kimse para kazanamaz deyip güzel bir gövde gösterisiyle aşı ücretini kaldırır. Akabinde zaten muhtelif vergi artışlarıyla o para çıkarılır.
 16. Bakan ilk kez vakaları açıkladığı toplantıda soru üzerine ücretsiz olacak dedi.
 17. önce paralı diyecekler. biraz sattıktan sonra halkta homurdanmalar başlayacak. sonra halkımız böyle istiyor diye bedava yapacaklar. belki e devletten başvuru alıp ptt kargo ile gönderecekler. ama ücretsiz olursa kahraman ortaya çıkmaz ki.
 18. Sanmam, sadece buna oy yapsınlar 80’i aşar ücretsiz diyenler. :))
 19. %49 a göre ayıp rezillik; %51 göre devlete destek.
 20. Sonuçlar tutarlı gibi. GY, TR'ye sponsor diye acaba demiştim
 21. https://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/92873/all-season-tyre-test-2019-results-by-category
 22. Çok geçmiş olsun. Eşimde de tamamen koku kaybı şeklinde ilk semptom verdi ardından test sonucumuz pozitif çıkmıştı... Kendinize dikkat edin İzelasyonu aman bırakmayın.
 23. Ülkenin değişik katmanlarda ustalıkla ve acımasızca soyulduğu bir ortamda farklı bir davranış şaşırtıcı olurdu zaten. Ama Reis'in veto etme hakkı var, O halkını koruyacaktır. Çin aşı çalışmalarına ilk başlayan ülke. Ocak ayında başladılar. Şanssızlıkları salgını çok erken kontrole almış olmaları, yeterli deneyim elde edecek bir hasta grubu kalmadı ellerinde. Faz 3 çalışmaları yok değil, şu anda devam ediyor ve Türkiye Sinovac ile anlaştı. Ve Sinovac Faz 3 çalışmalarını Brezilya, Türkiye, Bangladeş gibi ülkelerde sürdürüyor. Çin aşısının Biontech'ten yapısal farkı var
 24. Montaj başka, konfigürasyon başka iş. Konfig. els ile olur tabiki.
 25. tamam anladım bu durumda sync 3'e yönelmek daha iyi olacak. elimdeki els27 ile halledebilirm değil mi sync 3 montajını? birde sync 3 satan elinde olan var mı acaba? çukurova tercih sebebi almak için
 26. Hayır, hatta bulduğun kamerayı da alma bu durumda. İki masrafa gerek yok, sync3 daha mantıklı. Sync3 e daha iyi çözünürlükte orj Kuga veya Focus kamerası takabilirsin, modülsüz.
 1. Daha fazla etkinlik yükle
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.