Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Android cihaz ve elm327 ile Torque Lite sürümü gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam.
 3. Today
 4. Merhaba arkadaşlar.1.6 T-vcti otomatik benzin &lpg aracım var.Bugun çalıştırdığımda egzozdan pat pat ses gelmeye basladi ve rolanti dalgalanmasi yaşadım.Sonra bir anda kesildi.Biraz bekleyip gaza basinda p modunda 5000 devir,n konumunda 4000 e kadar çıkıp kaldigini farkettim.İlk defa otomatik araç kullanıyorum.Bu devir kalmasi normal mi ? Pat pat sesin neden olma ihtimali var ? Cevaplarınız için teşekkür ederim.
 5. PUBG belasına bulaştığımdan beri bu elemanı izliyorum. Küfürsüz ve eğlenceli..
 6. Cevaplar için teşekkürler.haftabasında orjinal alip degistirtecegim
 7. Ben orjinali alırdım bu parçaya çok iş düşüyor orjinalin üretim standardı ile muadil bir olmaya bilir.
 8. Bunu paylaşmış mıydık ya dayı hiç fena değil sanki: En ilginç denk geldiğim de buydu ilk bakışta:
 9. Uzun soluklu kullanacaksanız kesinlikle orijinali alın
 10. İyi günler arkadaşlar aracımda 1 haftadır elimi rölanti de vitese koyunca hissettiğim hafif bir titreme vardı.direksiyonda hissetmiyordum.bugün kaputu açıp temizlerken motor takozun da yağ gördüm.parmağımla bastırınca çıkıyor hafta başında değiştireceğim orjinali 380 TL yan sanayii 140 tl.garantili dediler.orjinal düşünüyorum ama yan sanayi takıp kullanan varmı? Alınır mı? Aracım benzin-lpg 125 PS 130000 km'de.
 11. Evet, servis yaklaştı. Şimdi ellerinde yok diye 0w30 itelemeye çalışacaklar serviste. Hemde yüksek fiyattan.
 12. az izlemeye devam edebilirsin abi tv basinda 2-3 saatten sonrasi fazla geliyor, 1 saat youtube 2 saat netflix yetiyor
 13. İlk mesajda yazan 1.5 ecoblue için WSS-M2C952-a1 specli yağı nereden bulabileceğim konusunda fikri olan var mı?
 14. Yesterday
 15. Ids ile hareket halinde doluluk ve ısı durumunu görmüştük, els ile forscan üzerinden göremedik...
 16. Bilgisayardan els yada elm ile bu bilgiye nasıl ulaşabiliriz??
 17. focus 2de üç motor takozu var. kaputu açınca sol ortadaki takoz bozulup bozulmadığı üstüne parmak bastığınızda yağ gelmesinden anlaşılır. yani durup dururken yağ akmayabilir takozdan. diğer takozlar sanırım kaputu açınca gözükmeyecek yerlerde. bu arada ayna ne aynası?
 18. rotçuya değil doğrudan tamirciye gidilmesi gerek. sorun bence de aks.
 19. Bu ve benzeri tüm başlıklarımız resmî bilgileri ve fazlasını içermektedir. Takıldığınız veya merak ettiğiniz şeyleri ilgili konularımızda sorabilirsiniz.
 20. Merhaba, ben focus almak üzereyim lakin şase numarasından bi bilgiye ulaşamadım. Ulaştığım yerlerde 2004 model bi araç olduğu yazıyordu. Şu an ben ne yapabilirim nerden bakabilirim?
 21. Bu modifiyeli kablo hataları siliyor mu özellikleri açtıktan sonra ? Modifiyesiz(50.-60tl lik olanlar) olandan farkı bu mudur?
 1. Load more activityFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.