Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Kanlı canlı fotolar, bu arada kapı trimlerini ikiye bölüp yumuşak kaplamayla sarmalamışlar Fiesta'dan farklı olarak.
 4. Vatandaş alışkında, üretici ve satıcılar mağdur edebiyatında, kur durumları da işi bozuyor tabi...
 5. Artarsa artık sadece filolara satış olur çok istisnai durumlar harici.Oto kiralama şirketleri kiralara zam yapar.İşin sonunda hep mağdur vatandaş
 6. Güneşin batıdan doğuşunu beklemek gibi Bu tür beklentilere girmeyin, aksine ÖTV artacak...
 7. Onlar da bu süre içinde kiralar artık Bana pek bu iş olacakmış gibi gelmiyor, bunu talep ettik ama indirim devam etti derler.
 8. Bugün haberlere düştü odd nin talebi,bakalım kabul görür mü?Görürse c sınıfında ortalama 40 bin indirim anlamına gelir.Bu durumda 2. el piyasası ne olur görüşlerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum. Ben olmasından yanayım hertürlü piyasayı hareketlendirir.Ancak sıfırken 120 ye alıp şuan 2 yaşında 3 yaşındaki arabalarına 150 bin isteyen 2. el satıcıları büyük hüsrana uğrarlar diye düşünüyorum.
 9. İkisini de kontrol ettirdim normal çıktı..
 10. Mk 3.5 Focus'tan sonra, ilgimi çeken tek model oldu diyebilirim. Bayagı hoşuma gitti kendileri
 11. Türkiye'ye gelmesi için önce Focus ile sunulması lazım. Kuşkusuz gelecek ona da, yüksek ağabeyi ve yüksek kardeşinde olduğu gibi.
 12. Umudumuz umduğumuz gibi olsa bile büyük bir şey ifade etmiyor ne yazık ki.
 13. valla hayalet hayalet diye diye yırtındı herkes daha halen gelemedi TR ye :d
 14. akünün durumu nasıl şarj dinamosu nasıl ?
 15. Önce motorin, şimdi de benzin. Siyaset yapmak işimiz değil ama; sokaktaki dışardaki insanların alım gücü o kadar düştü ki, fed'in faizleri düşürmesinden başka umudumuz kalmadı fiyatların düşmesi için. Dünyanın en pahalı yakıtı halen bizde. Ayrıca akaryakıt satışlarının litre bazında düşmesi de vatandaştaki sıkıntıyı gösteriyor. Döner sermayenin en etkili kaleminin sürekli yükselişte olması hiç iyi değil
 16. Türkiyenin ilk dreamliner'ı (Boeing 787-9) THY ye teslim edilmek üzere şu an yolda , Çekya üzerinde . Birkaç saate iner. Karşılamak isteyen varsa gidip görebilir
 17. Herkese merhaba. Aracım focus III 2011 lpgli. Araç ışığa yaklaştığımda ya da İstanbul trafiğinde kuyruktayken fren-debriyajla dururken ya da frenle yavaşladığımda stop ediyor. Çok sık diyebilirim. Devir saati oynuyor aşağı yukarı. Araçta düşük voltaj uyarısı veriyor. Elektiriksel bir problem olabilir mi? Buji , buji kablosu bobinler değişti sorun gitmedi. Teşekkürler.
 18. MK4,5 Focus'ta da bu gösterge yada türevi olur heralde.
 19. Bu arabadaki bazı şeyleri sevdim, koltuk kılıfları çıkabiliyor al yıka, bagajı çok mantıklı olmuş biraz bel bükücü olsa da Bagajdaki raf kapağa entegre edilmiş biraz dandik hissiyatı verdi ancak işlevsel duruyor. --50 dakika sonra eklendi-- Abi dizel otomatik yok 125 ps 1.5L Ecoblue dizel motor (man) ve 1.0 EcoBoost'a 7 ileri çift kavrama gelecek, lansman sonrası. Dijital ekran ise ST-Line ile standart, Titanium ile opsiyon.
 20. Sorma yaaa. O rezil tork konvertörlüyü ne ittirdi bize FORD madem çift kavramaya devam edecekti. Bu arada şu göstergeler bizim kırmızı dikişli STline a ne gider beee. Keşke bizde de olsa
 21. 40 gün oldu camı değiştireli, biraz önce mesaj attım tekrar merakımdan ancak herhangi bir kayıt işlenmemiş. geçen sene ilk aracım olmasından kaynaklı 2200'e yaptırdığım kaskom da 1900'e düştü zaten. yine allianz'dan yaptırdım ve hatta f kasko yaptırdım. ayrıca camı değiştirmeden müşteri temsilcisini arayıp hasar kaydı oluşup oluşmadığını sordum ve herhangi bir sıkıntı durumunda arama kaydının oluşmasını sağlamıştım.
 22. Evden kaçtı mı diyorsun ? Define "terk etme"
 23. Cerato üretimden çekildi mi? Bizim son macera auris bizi terk etti. Yeni macera için bakınıyorum.
 24. nur icinde yatsin, hep iyiler erken mi gitmek zorunda
 1. Load more activityFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.