Jump to content

Tüm Etkinlikler

Bu akış otomatik olarak yenilenir     

 1. Son Saat
 2. Bugün
 3. Bülent Özdemir

  Focus 3 Kalkışta Gelen şakırtı

  Şakırtı sesi çoğalmış ilk calıstırmada beyaz duman fazla olmaya baslamıstı. Niğdede ender olan Saglam bır tamirciye gıttım hem enjektorleri tamir tadilatını yaptırdı hemde dızel partikül filtresi rejenerasyonu işlemini yaptı aracın cekısı arttı ses kesildi inşallah sizlerde sağlam tamircilere rast gelirsiniz
 4. Teoman S.

  Günün Karesi

  2 gün öncesi... Grönland...
 5. Olcay Sert

  Biraz da Gülelim :)

 6. Doğan Kurban

  1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

  Abicim mutlaka epttavm den muayene km sorgulaması yap.
 7. Murat selam.Yaw ben şu 4.2 Sony ekrana orj.olmayan kamera takma işine heveslendim ve kalkıştımda.Ruskilerde yaptığım araştırmalar doğrultusunda ekrana extra bir yazılım gerekmediğini düşündüm/anladım....(yanılmışım)......Aliexpersten bagaj açma düğmesinin yerine takılan kameradan getirdim,bunun yanında FACRA/RCA dönüştürücüyüde aldım,geldiler ve bir hevesle kalkıştım montaja.Bu işlerden iyi anlamama rağmen arabada kendimin olunca plastik aksamı sökerken o klipslerin her ÇAT/ÇUT sesine ömrümden ömür gitti😂zira bağajda neredeyse sökülmeyen plastik kalmadı,tabi bunun devamında teybe doğruda işler hiç kolay değildi,ama profesyonellere taş çıkartacak cinste bir iş çıkardım,zira çok dikkatli ve yavaş çalıştım,nihayetinde güzel bir montaj oldu fakat GÖRÜNTÜ gelmedi(😤AYNEN ŞU EMOJİ GİBİ OLDUM)...Sonra sarıldım gene nete,olayın daha derinine inince şunu anladım:Beni yanıltan aslında rus forumlarında resimli uygulamayı yapan bir kaç arkadaş olduki bunlar EXTRA yazılım kullanmadıklarını idda ediyorlar konusunun anlatımında,fakat işin rengi öyle değilmiş anladığım kadarıyla!Ruslarda PRO-FORD diye bir site var Ford PARÇA/AKSESUAR satan,meğerse bunlar o ekranları yazılım atarak satıyorlarmış,ve bunları alan arkadaşlar bundan habersis olacaklarki konularında extra yazılım yüklenmedi diyorlar.Bu yazılıma rusça PROŞİVKA diyorlar,az buçuk rusçam var ve bunun anlamı YAMA.....Fikrine ihtiyacım var,bu durumda sen olsan ne yapardın,bir fikrin varmı?..Biz bu yamayı bulabilirmiyiz,bulsak yükleyebilirmiyiz,hatta kendimiz yapabilirmiyiz,bu ruslara uyuz olmaya başladım artık😁

 8. Mert Yürüyen

  1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

  Karşlılaştırılan iki araç vw ve ford ise mümkün mertebe para yettiğince seçenek vw olmalı. kimse alınmasın gücenmesin.
 9. Zafer Yusoğlu

  1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

  Kesinlikle turbo benzinli al. --2 dakika sonra eklendi-- Vw sevmesemde iki araç arasından kesinlikle vw al.
 10. suat coşkun

  1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

  Polo...2.eli daha iyi,rahat satabilirsin.Ayrıca motor performans fiestaya göre daha keyiflidir.
 11. Ahmet A.

  1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

  Fiesta konusu varken buradan yazayım; Hanımın kardeşine şu arabayı düşünüyoruz, f/p olarak makul mudur mevcut şartlara göre? En az 2-3 sene binmeyi düşünüyor... https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-ford-fiesta-1.4-titanyum-70000-km-de-594293941/detay
 12. Cem Boneval

  Yazlık Lastik Tercihi

  Panik fren ihtiyacı doğduğunda ne olacağı bilinmez. Reaksiyon süresi de hesaba katılırsa fren mesafesi hızın metre cinsinden yarısıdır. Yani 100 km/h ile giderken 50 m demektir. Bence boş yolda farklı hızlarda sert frenleme ile aracınızın davranışını gözlemleyin, tavrınızı ona göre belirleyin. Belki de üretim teknolojilerini geliştirmişler fren performansını düzeltmişlerdir.
 13. Dün
 14. Ali Gök

  Yazlık Lastik Tercihi

  110 125 hız aralığında kullanıyorum. bariz bir frenleme mesafesi yaşar mıyım
 15. Yunus Emre Öztürk

  Kapaklı Bardaklık Ve Kayan Kol Dayama isteği

  Mesaj gönderdim hocam,
 16. İbrahim Çakmak

  Araçtan Gelen Garip Ses

  Ses sanki bana diske birşey sürtüyor gibi geldi azda olsa bir eğrilik varsa diskte bu ses gelebilir diye düşünüyorum
 17. Merhaba, Bilkente gelirseniz ben yaparım. 100TL.
 18. Merhaba bu konuda bana Ankarada yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı focus 3 2011 model style plus aracımın hill holder ve diğer özelliklerini açmak istiyorum kablo alıp yapsam aracın beynini karışırıp sorun yaşamaktan korkuyorum Ankarada destek verebilecek bir arkadaş arıyorum yardımcı olurmusunuz.
 19. Talat Cirit

  Kapaklı Bardaklık Ve Kayan Kol Dayama isteği

  Hocam mümkünse, kol dayama için beni de ekler misiniz, dağıtımı nasıl yapacaksınız?
 20. Cenk Demirel

  Tv Seçimi..

  Yenileme hızı insanların tv'yi aldıktan sonra çokça şikayet ettiği konular olan, ' altyazılar geçerken takıla takıla geçiyor, maç izlerken futbol topu sanki arkasında iz bırakarak ilerliyor ' gibi yorumların önüne geçen bir olay. Üreticiler yazılımla yenileme hızlarını sanal olarak yükseltiyor ama gerçek değerde belirttiğimiz fiyat bandında çoğu tv 50 hz değeri sunuyor. 100 hz ve altında dediğim durum ve daha fazlasında ufak takılma ve titremeler görülebiliyor. 100 hz tv'ler de oldukça pahalı. Dediğim gibi araya f/p ürünü diyebileceğimiz modeller sıkıştırabiliyordu LG ve Philips markaları. Ama onların da panellerinde sıkıntılar çıkabiliyordu. 4K yayın şuan için bir kaç kanaldan ibaret. Ama bir tv'yi alıp 10 yıl kullanacak birisi için buna yatırım yapmak gerek. 10 yıl içinde yayın kalitesi ne olur bilemiyoruz. Tv de sürekli yenilenen bir şey değil haliyle. Gönül ister ki Oled alalım mevzuyu kapatalım ama onların yanına da yaklaşılmıyor. Senin işini FHD tv'ler de görür ama onların da aman aman teknik bir üstünlüğü yok. Dediğim gibi bahsettiğimiz fiyat bantlarında sana iyi gelen, kullanıcı yorumlarını beğendiğin tv hangisiyse al gitsin. Aksi durumda benim gibi 1-2 sene beklersin ki kaliteli tv'lerin fiyatı düşsün.
 21. Yakup Çağatay

  Tv Seçimi..

  Yenileme hızına vs girersek çıkamayız haklısın ama buna ne kadar kişinin ihtiyacı var yoksa kadranda 260 km/h yazsın diye mi alıyoruz sadece Ben ne 4k yayına sahibim ne de içeriğe bana 4k da fazla aslında ama en azından ismi 4k olsun yarın mutlaka işime yarar diye ona yöneldim. Yapacağım tek şey Netflix standart üyelik ve arkaplanda ses, pc ekranı yansıtma.
 22. Cenk Demirel

  Tv Seçimi..

  Belki daha önce de bahsetmişimdir; yaklaşık 1-1,5 seneden fazla 4K Led tv arayışındayım. Görüntü kalitesi, ekran kalitesi, yenileme hızı v.s derken yabancı karşılaştırma siteleri dahil araştırmadığım konu, bakmadığım tv markası ve modeli yok. Bugün, bu kurlarla adam akıllı bir tv istiyorsan 5 bin lirayı gözden çıkarman gerekiyor. 2-3-4 bin lira bandında ki hemen hemen tüm tv'ler bildiğin giriş seviyesi modeli. 1,5 sene evvel LG arada bir sürpriz yapıp yenileme hızı falan yüksek 1-2 modeli 3-4 bin lira bandında araya serpiştiriyordu. Ama o modellerde de ışık sızması sorunu fazlaydı. Yani demem o ki fiyat bandın 5 ve üstüne çıkmadıkça çok fazla kalite beklemeye gerek yok. İçine sinen hangisiyse onu al gitsin.
 23. Yakup Çağatay

  Tv Seçimi..

  50" ise indirim olsa bile bütçeyi aşabilir, yormayayım zaten güne özelmiş.
 24. Ozan Kar

  Tv Seçimi..

  valla bilmiyorum pek pahalı olmayabilir mutfağa aldı çünkü, istiyosan sorayım. ama o indirim o güne özelmiş.
 25. Yakup Çağatay

  Tv Seçimi..

  Küçük büyük işi göreceli şeyler sonuçta herkesin evinde artık bir tv var boyutu buna göre karar verebiliriz. Bugünki ev 3 metre yarın hangi ev ve odaya konur bilinmez ama boyutu için de çöpe atılmaz. Kaliteli ve bana lazım özelliği olsun kafi. --0 dakika sonra eklendi-- Kim bilir kaç liralık üründür o ekonomi sınıfı ürünler baktıklarım şaka bi yana onu takip etmek de iş. Yarın dolardan dolayı hepten çıkar fiyatlar. Kadim'e Asus Zenbook aldık 1 hafta sonra 500 lira zamlandı her yerde.
 26. Erhan Er.

  Tv Seçimi..

  Nerede kullanacaksınız bilmiyorum ama 4 metre eni olan bir odada 40” küçük geliyor bana. >= 49” almakta fayda var
 27. Ozan Kar

  Tv Seçimi..

  anlamsız olacak ama yazayım genede, haftasonu dayım mediamarkttan almış 50" samsung. mağazanın açılışına özel indirim varmış bir alt modeli 800 tl daha pahalıymış. modelini bilmiyorum, fiyatını unuttum demek istediğim takip etmek lazım.
 28. Ozan Kar

  Satılık: Focus 3 Siyah Zeminli Oem Bi Xenon Far

  2015te hem MCA hem eski var sanıyordum, 2014 öyleymiş düzelttim.
 1. Daha fazla etkinlik yükleFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.