Jump to content

Semih O.

Member
 • Content Count

  3,006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Semih O. last won the day on August 22

Semih O. had the most liked content!

Community Reputation

3,477 Mükemmel

About Semih O.

 • Age 32
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 32
 • Location:
  Eskişehir
 • Car:
  '18 Focus St-Line 1.5 EcoBlue
 • Job:
  Maden Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

3,425 profile views
 1. İlk sorduğunuz başka bir sorun, şu an söylediğiniz bambaşka. Akü kutup başından önce araca bağlanıp modüller üzerindeki VIN no ve km bilgisini kontrol edin. Aracın ilk sahibi olmadığınızı sanıyorum? İlk sahibi sizseniz durum daha saçma.
 2. O zaman olayın Sync 3 ile ne alakası var anlamadım. Daha ciddi bir sorun var ortada. Bu arabada orijinal Sync2 var ve VIN en başından beri farklı mı? Ikinci el olarak mı alındı? Forscan araca bağlandığında ve modüller üzerinde ne gösteriyor VIN numarasını?
 3. Donör aracın VIN'i dir, olur öyle. Ana sıfırlama yapın olmadı akü kutup başı söküp takın. Düzelmesi lazım.
 4. Araçlar arasındaki kasa farkından kaynaklanıyor olmasın bu durum? Benim anladığım kadarıyla sizin aracınız mk3. 2018 model yılında mk4 araç (1.5 ti-vct) da var. Bunlar karışıyor diye düşünüyorum.
 5. Sorularınızı forumu kullanarak sorabilirsiniz. Forum bunun için var. Sync 3 güncellemeleri için aşağıdaki konuya bakın.
 6. +1. Hava 4 dereceden soğuksa ışık yanmadan çalışıyordu.
 7. İyi güzel de Onur Bey. Bu konudaki dosyalar Sync 2 için.
 8. Hoşgeldiniz. Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama uygulama Türkiye'de bir halta yaramıyor maalesef. Uzaktan çalıştırma, kilit açma gibi fonksiyonlar TCU (telematic control unit) diye bir modül tarafından kontrol ediliyor. Bu parça sim kartlı bir modem basit olarak. Türkiye'ye gelmiyor, sonradan yapılsa da araç üzerinde tanımlı olmadığı için kullanılabileceğini sanmıyorum.
 9. @Cenk Demirel 3.10'a baktım bu arada. Dosyada herhangi bir problem yok.
 10. Şarkı gerçek şeklini bulmuş. Orijinali
 11. Günümüz koşullarında dizel araç almak birçok yönden saçma, 4 ay önce dizel almış biri olarak bunu söylemek garip ama öyle. Ben aracı alırken 1.0 Ecoboost seçeneğim olmuş olsa ne yapardım bilemiyorum. O günün koşullarında mantıklı bir alışveriş yaptığımı düşündüğüm için dizel tercih ettim, pişman da değilim. Ancak bir daha dizel araç alacağımı sanmıyorum. Dizel saçma pahalı bir teknoloji. Yakması bir dert, egzozu ayrı dert... Her anlamda maliyetli, gürültülü, titreşimli. Üstüne üstlük benzinli binek araçlar artık performans olarak eksik değiller. Küçük hacimlerde yüksek güç üretiyorlar, Türkiye koşullarında vergileri az. Daha ne olsun...

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.