Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Semih O.

Member
 • Content Count

  3,545
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Semih O. last won the day on December 1 2019

Semih O. had the most liked content!

Community Reputation

4,306 Mükemmel

About Semih O.

Profile Details

 • Location:
  Eskişehir
 • Car:
  '18 Focus St-Line 1.5 EcoBlue
 • Job:
  Maden Müh.
 • Gender:
  Bay
 • Age 33

Recent Profile Visitors

5,389 profile views
 1. Konuyla alakasız olacak Can bey ama her ne kadar “eski” deseniz de ben konuya atlayayım. Bazen servislere laf anlatmak deveye hendek anlatmak haline geliyor. Bazen bir şeylerin çözülmesi için bireysel ilişkiler gerekiyor ki, sizin durumunuz buna en güzel örneklerden biri. 4 aydır öyle saçma sapan bir işle uğraşıyorum ki mesela, delirmek işten değil. Neyse fazla uzatmayayım, bence temsilcilerin, hele yönetici pozisyonundaki kişilerin böyle platformlarda bulunması lazım...
 2. OBDII kablonuz var mı? Önce şuradaki bağlantıdan bir Avrupa harita kartı hazırlayın.
 3. Versiyon da değiştirmeniz gerekebilir. Navigasyon uygulaması ve software farkı da var çünkü. Murat abinin dediği gibi kartı ve ülke kodunu değiştirip deneyin. Olmazsa software de değiştirilir, onu ayrıca konuşuruz. Bu işin piri aslında Ukrayna'da, Maksym. USA spec araçlarla çok uğraşıyor http://ford-tuning.com.ua'nın sahibi. Konumunuzu bilemiyorum tabi ama Kiev'de dükkanı. Kendisine de ulaşabilirsiniz.
 4. Mondeo değil o Serdar çeşit çeşit biner, sen ona bakma
 5. Napalım o zaman her eve benden lazım bi tane. Çözeriz AŞ Bende bundan bahsediyorum zaten. Hal böyle olunca gönül rahatlığıyla servise gidin diyemiyoruz. Her seferinde aynı terane, sökerken bişey kırıldı, şurası bozuldu vs... Hesapta eğitim alıyorlar, ellerinde altında her türlü döküman var. Bu bütün markalarda aynı. Neyse siz yine de servise gidin, ısrarcı ve takipçi olun. Başka türlü olmuyor.
 6. Elbette servise götürün, niye bunu siz çözesiniz.... Konuyla alakasız görünen ama yakından alakalı bir tespit bırakayım yine. Garantisi devam eden, yeni arabada dahi sorunları kendimiz çözmeye çalışıyoruz. Bilmiyorum konu sahibi de aynı şeyi düşünür mü ancak, ben bunu servislerin kalitesizliğine, müşteride yarattığı algıya bağlıyorum.
 7. Kağıt üstünde değerler hayli hayli yeter gözüküyor ama uygulamada nasıl olacak bilmiyorum. Bir de zamanla performans düşecektir herhalde. Neyse önce bi gelsin de.
 8. Kupon kullandım abi de direkt ile vergisiz arasındaki farkı çok idrak edemedim açıkçası. Garanti olsun diye verip geçtim sanırım. Bu aralar pek bedeviyim, bi şoku daha kaldıramam Ben v2'den pek haberdar değildim, gayet mantıklıymış aslında. Sen ne zaman aldın?
 9. Evet abi bg. Umarım öyle olur. Mijia 1s aldım mopla filan işimiz olmaz diyerek.
 10. Bugün ben de süpürge siparişi verdim. Vergi dahil olarak verdim ama bakalım ne çıkacak bahtımıza.
 11. Sorunu bulmanın çeşitli yolları var ancak, profesyonel birinin bakması lazım. Normalde CAN hattı sabit bir ohm değerine sahiptir. Sorunlu hallerde bu değerler farklılık gösterir ve tesisat çeşitli noktalardan kontrol edilerek sorunlar tespit edilir. Siz işe yaptığınız bağlantıları sökerek başlayabilirsiniz. Olmuyorsa işlem yaptığınız, söküp taktığınız yerler ve devamındaki konnektörleri kontrol edin. Basit bir temassızlık, pin, kablo kırılması vs olabilir. O da olmuyorsa servise gitmek en mantıklısı.
 12. Tekrar indirmeyi deneyin. Dosyada bir sorun yok.
 13. Semih Bey Merhaba, Sync 2 3.10 türkçe dil paketli güncelleme linkiniz güncel midir. Dosyayı indirdiğimizde zip.rar olarak görünüyor ve zipten cıkarmaya müsade etmiyor. yardımcı olursanız cok sevinirim.

 14. Valla abi detaya çok hakim olmamakla birlikte, kardeşim Apple'ı arıyor, Apple'dan yönlendiriyorlar zentech'e götürün diye.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.