Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Semih O.

Member
 • Content Count

  3,423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Semih O. last won the day on December 1 2019

Semih O. had the most liked content!

Community Reputation

4,134 Mükemmel

About Semih O.

 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Location:
  Eskişehir
 • Car:
  '18 Focus St-Line 1.5 EcoBlue
 • Job:
  Maden Müh.
 • Gender:
  Bay
 • Age 32

Recent Profile Visitors

4,707 profile views
 1. Biraz daha bulandırayım ortalığı madem. Ford Trend X'de olan versiyona SYNC II diyor. Aslında şöyle de bir şey var, rezistif dokunmatik ekranlı sistem ilk piyasaya çıktığında adı SYNC 2 değil My Ford Touch'dı (Bkz. ilk resim). Sonradan muhtemelen Avrupa'da sistemin adı SYNC 2 oldu (Bkz. ikinci resim). Yani bu kafa karışıklığını yaratan Ford'tan başkası değil. --4 dakika sonra eklendi-- Güncel sistemler ise bunlar olarak geçiyor. Yine ne dedikleri belli değil.
 2. Parçalar teoride yeterli, sorun olacağını sanmam. Yine de tedbiren şemaları karşılaştırmakta fayda var. APIM Sync 3 modülü, ayrı bir parça. Sizin araçta oldukça fazla işçiliği olur.
 3. Daha önce paylaştığım gibi... Krem olanın boş olması normal. Daha önce bahsettiğim anten girişlerinden siyah olan tavan anteni, krem olan ise, arka camda yer alan anten için (dijital audio vs.), bu sizde yok. Yukarıda paylaştığım ilanlara göre ACM ve 8” dokunmatik ekran parça numaraları baz alınabilir. Kamera için de elektrik şemalarına bakmak gerekecek, bulursam eklerim buraya.
 4. Hem döviz kuru, hem petrol fiyatları çok oynak. Brent petrol Dolar/TL
 5. Araç sisteminin de destekliyor olması lazım. Bize faydası yok yani.
 6. Bunlar için bakılacak yer servis ya da yedek parça değil maalesef. Çıkma ya da yurtdışı ürünlere bakacaksınız. Sadece örnek olması açısından atıyorum aşağıdakileri. Parça kodlarına bakmadım ama uygun olması lazım. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-2018-focus-radyo-alici-komple-jx71-18d804-gk-738551798/detay https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-2018-focus-eglence-muzik-medya-ekrani-jx7t-18b955-fe-732692018/detay
 7. @Bekir B. abi gezmekten arabanın konusunu açmaya fırsat bulamadın.
 8. Değil. Soketler söylediğim gibi. Alakası yok. APIM Sync 3'te var. Geri kalanlarda yalnızca BVC benzeri bir işlev var o da ACM'de.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.