Jump to content

Semih O.

Member
 • Content Count

  2,758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Semih O. last won the day on May 13

Semih O. had the most liked content!

Community Reputation

3,141 Mükemmel

5 Followers

About Semih O.

 • Age 31
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 31
 • Location:
  Eskişehir
 • Car:
  Mk4 ST-Line 1.5 Ecoblue A/T
 • Job:
  Maden Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

2,993 profile views
 1. Yardımcı olurum elbette. Öncelikle 3.10'u hangi kaynaktan yüklediniz onu bir öğrenmem lazım.
 2. Sync 1 için tesisattaki hazırlık. Dijital radyo soketi, usb ve anten 2 girişi vs.
 3. Kullanım kılavuzlarına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.ford.com.tr/ford-sahipleri/aracim/tanitma-ve-kullanim-kilavuzlari
 4. Sadece sol tarafsa, sigorta değildir sağ sol ayrı değil diye hatırlıyorum. Yine de kılavuza bakarsınız cevap olur. Soketlerle ilgili sorun olabilir (oksidasyon, temassızlık vs.) ya da Tuncay beyin dediği gibi modül olabilir. Kolayca söküp bakabilirsiniz, multi metre vs. ile hattı kontrol edebilirsiniz.
 5. Ayrı bir konuda yazmıştım daha önce. İlk sayfadaki yazımda da var. Jantlarla da alakası var bunun biraz. Yüksükler bizim jantları tam kavramıyor. Mk3'lerde ve titanium jantlarında sorun olmamıştı. Sonra sabit yüksüklü olanlarla değiştirmiştim.
 6. Mustafa Kemal'in Cumhuriyet'i filizlendiren tohumu 19 Mayıs'ın 100. yılı. Bizim pek de hakkını veremediğimiz, açılan yola, gösterilen hedefe gitmek bir kenara dursun, belki geriye gittiğimiz, bu emaneti, büyük mücadeledeyi örselediğimiz, incittiğimiz bir asır geçmiş aradan ne yazık ki. Dilerim bu yüzyıl bu emanetin hakkını layıkıyla verelim, onu yaşatıp, büyütelim ve sahip çıkalım... Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
 7. Dış sıcaklık 4 derece altındayken klima kompresörü devreye girmez. Yani bozuksa çalışmayacaktır.
 8. Şöyle bi gezip gelemedim yav
 9. Geçmiş olsun. Diğer arkadaşlar gibi, sorunun hukuk yoksunluğundan kaynaklandığını düşünüyorum. A firması B firması farketmeden hepsi aynı. Kuralsızlığın olduğu yerde yerleşik bir kültür olmayınca ahlaksızlık artıyor... Dilerim en kısa sürede sizin lehinize çözülür.
 10. Satılacak Ürün Hakkında Marka ve Model: Focus / C-Max / Kuga Diğer Detayları: Navigasyonsuz Sync 2'yi orijinal olarak Navigasyonlu hale getirmek için kullanabilirsiniz. Sonradan navigasyon açılan kırılmış cihaz değildir. 3.10 versiyon yüklüdür. Sadece APIM olarak gönderilecektir (Modül resmi temsili müsait bir zamanda düzeltirim). Orijinal lisanslıdır. Yanında F7 harita kartı da verilecektir. Montaj konusunda da gereken yardımı yaparım. Eskişehir'de kendim de takabilirim. Satış Hakkında Satış Yöntemi: Nakit İstenilen Karşılık: 1200 TL ( Pazarlık payı vardır) İletişim Bilgileri İsim Soyisim: Semih O. Yaşadığı Şehir: Eskişehir İletişim Kanalları: Forumdan mesaj atabilirsiniz. Ürüne Ait Resimler
 11. Örnek olarak aşağıdaki konularda var. Arama yaparsanız başkaları da olabilir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.