Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Semih O.

Üye
 • Toplam İleti

  1.522
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  2

Semih O. en son Ocak 4 tarihinde kazandı

Semih O. daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

1.638 Mükemmel

Semih O. Hakkında

 • Derece
  Ghia
 • Yaş 30

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  Eskişehir
 • Arabam:
  '15 Focus Style Ti-Vct
 • Meslek:
  Maden Müh.
 • Cinsiyet:
  Bay
 • Yaş 30

Güncel Profil Ziyaretleri

1.468 profil görüntüleme
 1. Mk4 bekleyen birisi olarak nihai halini görmeden yorum yapmaktan vazgeçtim. Arabadan soğumaktan başka bir işe yaramıyor zira...
 2. Dayanamadım burda da yapayım
 3. Donanım farketmeksizin arka plan aydınlatması ayarlanıyor. Ayarlanamıyorsa sorun vardır. Aydınlatma düğmesi far anahtarının yanında, sis farlarıyla aynı devre üzerinde. + ya da - tuşlarınıa bastığınıda ekranda ayarlanan düzeyi gösteren bir ölçek çıkması lazım. Bu çıkıyor mu? Çıkmıyorsa tuşlar ya da soket ile ilgili bir sıkıtı olabilir. Çıkıyor ama aydınlatmada farklılık olmuyorsa, yazılımsal bir problem vs. olabilir. Her halükarda servise gitmekte fayda.
 4. Nereye getirdiniz konuyu beeee.
 5. Benim de 2015 ocak üretimi şimdilik bir sorun yok. Yumuşak mi diye bakmak isteyenler elleyebilir. Merak ettim ben de şimdi.
 6. Haydaaaaa
 7. Dur abi niye uyandırıyosun 😂😂
 8. Çok ciddi bir işe girişmişsiniz, öncelikle elinize sağlık. Umarım beklenildiği gibi olur.
 9. Jandarma Genel Komutanlığı'ndan Star Wars kutlaması
 10. Focccus'un imkan verdiği değişiklikler çok kısıtlı. Aslında sadece daha önceden belirlenmiş baytların değiştirilmesine dayanıyor. Yani evet başka değişiklikler de lazım.
 11. Eğer harici bir multimedya düşünüyorsanız, modüle hiç masraf etmemek daha mantıklı değil mi? Piyasada bir çok marka ve model var, işlev ve kaliteleri hiçbir zaman içime sinmediği için bir şey söylemek benim için zor. Ama forumda açılmış konular, kullanan arkadaşlar var. Zaten çerçeve dışında hemen hepsi marka/model gözetmeksizin benzerlik gösteriyor. İsterseniz onlara bir bakın.
 12. Rica ederim, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum, güle güle kullanın. Hiç detayına girmedim ama direksiyon çizgilerinin çalışması için bcm yapılandırması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Dahası direksiyon açı sensörü ile ilgili bir takım farklılıklar olabilir (bu sadece tahmin). O konuyu daha iyi bilenler vardır aramızda.
 13. Umarım sıkıntısız hallolur. Bozuk modülü başka bir plan yoksa bana verir misiniz?
 14. Denenebilecek potansiyeller var aslında, multimetre ile bakılabilir ama hiç karıştırmayım. Bence şöyle yapın, kamera video hatları zaten ekrana kadar gelecek lin bağlantısını da ekrandan alın.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.