Jump to content

Ozan Kar

Moderatör
 • Content Count

  11,791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Ozan Kar last won the day on July 6

Ozan Kar had the most liked content!

Community Reputation

6,582 Mükemmel

About Ozan Kar

 • Age 30
 • Rank
  GT

Profile Details

 • Age 30
 • Location:
  Ankara-İzmir
 • Car:
  A4 B9 1.4 TFSI
 • Job:
  Asistan-Bil.Müh
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

7,444 profile views
 1. öncelikle burası fordclub değil. ortada bir soru da yok? araç yoksa biz ne yapalım? sizde satılık var mı diye soruyorsanız alınıklar bölümüne konu açmanız lazım.
 2. tersi de mümkün. yani eksper doğrudan usta/servis bilgileri ile dosyayı açarsa sigorta doğrudan ustaya/servise yatırır.
 3. dünyada yalan haberde en son Türkiye birinci idi yani araç farklı bir yöntemle de çalınmış olabilir, hatta çalınmamış bile olabilir link vermenizde sakınca yok.
 4. basınç olması lazım. tabi yağ kalmadığında da basınç olmadığında da yanması gerekir tabiki. Aynı şekilde pompa bozulunca da yanması gerekir bildiğim kadarıyla. Yanlışım varsa @Servet Ö. düzeltir. neden olduğuna dair bir şey dedi mi peki? Yağ mı kalmamış pompa mı bozulmuş vs?
 5. bence haber fake ama cam ile plastiğin arasından bir kart kağıt vs sokarsanız kapanır.
 6. yukarıdakilerin yatak sarmayla ne alakası var yazacaktım ki bir şey daha öğrendim
 7. cep telefonu kullanmak yanlış evet, aynı şekilde video izlemek veya multimedyanın çeşitli fonksiyonlarını kullanmakta yanlış. video, cep telefonu vs gözü yoldan ayırmanın yanında dikkati de dağıtarak tehlike yaratıyor. bunun için saniyelerce telefonla ya da video ile ilgilenmeye gerek yok bir saniye yeterli olabilir. ne kadar tecrübeli olunursa olunsun bu böyle. ayrıca bir yanlışı bir çok kişinin yapıyor olması onu masum veya doğru kılmıyor, dediğim gibi ancak kendinizi kandırırsınız başınıza bir şey gelene kadar. Ve ayrıca evet %99.99 direksiyondayken telefonu kurcalamıyorum mesajlara bakmıyorum vs. cebimden dahi çıkartmıyorum. yani zaten bu bilinen bir şey ki telefonda "drive" modu var, sistem video izlemeye izin vermiyor, onlarca video var vs vs tartışmak anlamsız. keşke bu şekilde davrananlar sadece kendi canını-malını riske atıyor olsaydı.
 8. öyle bir şey yok, video izlemek demek yola bakmamak demek. ancak kendinizi kandırırsınız.
 9. sende castrolun diğer ürünleri de var mı? Daha doğrusu Castrol Edge Professional LongLife III 5w-30 Şuan lazım değil ama 3 ay sonra filan lazım olacak
 10. Link üzerinden yorum yapmak sağlıklı değil. Fazla dandik kablolar çalışmıyor bunuda uzaktan anlamak mümkün değil.
 11. birşeyler olup yaptırılmıştır, 4 yaşına bile gelmemiş arabaya bu seviyede pislik yaratacak kadar su eklenmesi normal değil.
 12. Arkadaşın durum bu Ucuna ne yaptığıma dair en ufak bir fikrim yok konvertörde zamandan mı yoksa içinde kalmış mürekkepten mi bilmiyorum içindeki lastiği parçalanmış durumda.
 13. bence önemli bir nokta da 2016 model arabaya neden su eklemişler? 1.0 motor ise hararet yapmış olabilir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.