Jump to content

Ozan Kar

Moderatör
 • Content Count

  11,528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Ozan Kar last won the day on September 22 2018

Ozan Kar had the most liked content!

Community Reputation

6,385 Mükemmel

About Ozan Kar

 • Age 30
 • Rank
  GT

Profile Details

 • Age 30
 • Location:
  Ankara-İzmir
 • Car:
  A4 B9 1.4 TFSI
 • Job:
  Asistan-Bil.Müh
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

6,829 profile views
 1. trafik sigortası çünkü. bazı parçaları orj ödemem filan demiştir. bazı şeyleri yüksek bulmuştur vs.
 2. kapanmaz. --3 dakika sonra eklendi-- adamın ticari bir derdi yok, kendi için yaptığı bir şeyi paylaştı, amatör bir iş yani. yazarken deneme amaçlı elinde araba olması da genellikle gerekiyor. adamın arabasında esp olmadığından hill holder ve lastik basınçta sonradan eklendi mesela. ilk paylaştığında işe yarar tek şey kapı kilitlemeydi.
 3. ve öğrenmek için neden çaba sarf etmiyorsunuz?
 4. neden direk şöyle bir şey takmıyorsunuz? https://urun.n11.com/sarj-cihazi/arac-cakmak-super-hizli-sarj-2-usb-31-amper-P321220977
 5. A4te hiç bir yerde yok sensör, golfe bakmadım.
 6. bu yasal zorunluluk sensörü mü zorunlu tutuyor yoksa uyarı sistemi olmasını mı? uyarı sistemi ise ford nasıl oldu da sensör koydu, sensörse vag nasıl yırtıyor anlamadım
 7. Yeni aklıma geldi benim spoileri boyamışlardı taa fiat servisiyken, güzeldi
 8. Gürkan abi yazıyorsa doğrudur, ben bu işleri takip etmeyi bırakalı 2 sene filan oldu dediğim gibi kendiniz uğraşmak istiyorsanız öncelikle orijinal bir kablo edinin.
 9. daha önce cevap vermeme nedenim kendimde mükemmel işçilik yapan bir yer bulamamış olmam ama madem cevap gelmedi bir yer yazayım. Kavaklıdere fiat servisi var yetkili servis. en son golfu yaptırdım sorun olmadı. ufak tefek şeyler olabiliyor ancak çözüyorlar. Kaporta boya kısmı şaşmazda ancak servis karumun karşısında, işlemler servis üzerinden yürüyor. Diğer marka araçlara da servis hizmeti vermek için şaşmazda da bir servis açtılar ancak orası üzerinden kaporta boya hizmeti veriyorlar mı bilmiyorum. Müslüm abiye selamımı söylerseniz yardımcı olacaktır. Birde başkent sanayide dostluk kaporta boya gencay usta var. focusun marşpiyerlerini boyamıştı (bir kaç usta boyamayalım bunlar tutmaz dedi) güzelde oldu satana kadarda sorun olmadı. Ama sonra CLKnın çamurluğunu boyatıp hiç memnun kalmadım.
 10. klon... en son ruslar sadece kendisi satıyordu zaten ben almaya niyetlendiğimde forum üyesi olanlara 40 dolarmış ve adam başı 1 tane hak varmış, 1den fazla almak isteyince 52 dolar dedi. kargo dahil. rusyadan alınca da 26 dolardı. yani bu fiyatlara ve çinden orijinal mümkün değil.
 11. Nereden ve ne kadara aldınız?
 12. değil geniş ekranlının uygun dosyalarını bulmanız lazım yazıldığı gibi. gördüğüm kadarıyla tecrübeniz yok, bu işlemi kendiniz denemeyin, en azından orijinal els almadan denemeyin.
 13. els27 orijinal mi? tam boyutunu hatırlamıyorum ama geniş ekranlının sw dosyası yaklaşık 1 mb civarı değilmiydi? 1 civarında atıyordu onu 500kbit ile. 2mbit orijinal els ile geniş ekran dahil rahat rahat yazılıyordu. --0 dakika sonra eklendi-- 7 saat süren geniş ekranlı. onun görsel dosyası büyük 6-7mb filan olması lazım. ama dediğim gibi orijinal els ile onun bile o kadar sürmemesi lazım. VCM ile 40 dk filan sürüyordu.
 14. eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme abi

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.