Jump to content

Ozan Kar

Moderatör
 • Toplam İleti

  12.422
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  14

Toplam Beğeni

7.091 Mükemmel

Ozan Kar Hakkında

 • Derece
  GT

Profil Detayları

 • Şehir:
  Ankara-İzmir
 • Arabam:
  A4 B9 1.4 TFSI
 • Meslek:
  Asistan-Bil.Müh
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

9.143 profil görüntüleme
 1. bizim yaşadığımız bir sorunda bobin ile çözülmüştü, sorunun sadece LPGde olmasına LPGnin bu tip sorunlara daha hassas olduğunu söylemişlerdi, yani sorunun sadece LPGde olması LPG ile ilgili olduğunu göstermez.
 2. İlçeler ekstra saçma. Bizimkiler çeşmede biraz tadilat yaptırdı bir kaç sene önce burunlarından geldi, ki babam öl dese ölecek birisinin abisi. tam pandemiden önce sineklik panjur vs yaptırdılar izmirde onda sıkıntı çıkmadı neyse ki.
 3. 6s e kurup kurmamakta kararsız kaldım. bir miktar yavaşlama var youtube videolarına göre. 7ye kurdum, gözle görülür bir değişiklik hissetmedim. Kullanacağım bir yeniliği de yok sanırım.
 4. kasko değer listesinde yazan araca göre ekstra varsa eklenmesi gerekir. Örneğin X paket bazen yazıyor bazen yazmıyor, yazmadığı durumda eklenmesi gerekir. yoksa eksik sigorta olur.
 5. öncesinden emin değilim ama en azından geçen sene kesilmiyordu diye hatırlıyorum. neredeyse eminim. birde konuşurken LTE den 3Gye düşerse anlık kesilmeler oluyordu konuşurken. Yani bilgim olan bir konu değil ama verilen cevaplar tecrübelerimle çelişkili geldi, kafam karıştı. iphone voLTE yazmıyorsa ve bu yeni bir olay değilse ayrı tabi.
 6. şubat gibi e250 bakmaya başlamıştım 280-350 arasındaydı beğendiklerim, şimdi direk 400den başlıyor... bakmayı bıraktım sayılır. Mercedes C de ciddi bi kredi avantajı var(dı) Haziranda 395 bin idi bayi Temmuzda 415 olacak demişti ve oldu. İkinci elleride 415ten başlıyordu geçenlerde baktığımda fırsat gören alıyor, çoğunluk aldığı gibi de ilan açıyor sanki.
 7. Acelesi yok ben izmirdeyim zaten. Bayramdan önceki hafta ecemi bırakıp tekrar gelicem. Bayramda da izmirdeyim.
 8. Bekliyoruz bakalım diğerlerini neden koymadın yanına?
 9. Tam ccyi kapattığım zamana denk geldi
 10. sanırım edilmiyor, daha doğrusu geç güncelleniyor. gümrükte görünürken teslim edilenler olmuştu.
 11. gearbest ten mayıs sonu aldım haziran ortası gibi geldi sanırım pil kapasitesi düşük biraz.
 12. dhde kupon var kullandın demi? BGSTUXMR neden vergiler dahil aldın? kuponlu vergisiz ama vergi sigortalı 3041.97 görünüyor vergili 3270.11 8.80lik kısım hariç kalanı iade ediyor olması lazım vergi sigortalı alınca. 10-20tl lik paketlerde sorun çıkartmadılar. ötv hariç diyebilirler belli olmaz ama kağıtta ötv yi ayırmadan tek kalem gümrük vergisi yazıyor olması lazım. 1s mantıklı, ben fark az diye viomi v2 pro aldım
 13. bg mi? öyle ise sorun olmaz, aras kargonun gümrükten alması uzayabiliyor sadece ne aldın?
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.