Jump to content

H. Cenk

Member
 • Content Count

  7,024
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

H. Cenk last won the day on October 15 2018

H. Cenk had the most liked content!

Community Reputation

6,237 Mükemmel

About H. Cenk

 • Age 52
 • Rank
  RS

Profile Details

 • Age 52
 • Location:
  istanbul
 • Car:
  '18 Focus ST Line 1.5 tdci A/T
 • Job:
  Hekim
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

7,143 profile views
 1. Sürekli çöküyor. Sadece tune in radyo var ve hep direksiyon tuşları ile favoriler arası ileri geri yaparken çöküyor. Dün android auto nun yeni versiyonu çıkmış , az önce onu kurdum ayrıca tune in radyoyu kaldırıp yerine mytuner kurdum. Bir de öyle deneyeceğim.
 2. Doğru powershiftten bahsettiğine emin misiniz ? Kuru kavrama olan, atmosferik benzinli ve bir dönem Amerika'da 1.0 turbo ile kullanılan powershift te biraz daha fazla sorun görülüyor Evet. 1.5 dizeldeki o kadar da sorunlu değil diye biliyoruz. Tabii ki düz veya tork konvertörlü otomatik gibi olmayacak ama kuru tipe göre daha iyi olduğu kesin.
 3. Netflixe yeni başlayıp 2-3 senelik dizileri yeni izleyebilen ben The100 2. sezon kapanışı..May we meet again
 4. Bugün SYNC3 çöktü. Başta telefonu görmekte zorlandı. Android auto açılmıyordu (kapalı garajda şebeke interneti olmaması etkili mi acaba ?) Tune in radyoya birkaç favori atamıştım. Sonra yola çıkınca AA açıldı. Tune in radyo arka planda çalarken üstte de haritalar açıktı. Direksiyon tuşları ile tune in radyo kanalları arasında ileri geri yaparken Nr1 a gelince çöktü. ses yoktu. Ekran karardı . Sonra harita ekranı geldi ama ama alttaki tuşlar açılmadı ve simsiyah oldu. Direksiyon ekranında kontrol ettiğimde uzunca bir süre Nr1 için %0 yüklendi falan yazdı. En son SYNC3 fiziksel düğmelerinde ses ayarlarına basınca android auto dan atıp ana ekrana döndü. Yeniden girip Tune in radyo favorilerinde başka radyoya geçebildim.
 5. Kasım Ayında nutelladan hediye kampanyasına katıldık. Teslim süresi 120 gün diyordu. Hadi bekleriz dedim. Martta uygulamada UPS ile takip kodu çıktı, Ama ups böyle bir kargo yok diyor. 2 aydır Nutella ile 1000 kete konuştum. Bugün takip kodu verdiler o numara. Ups değil aras mış. Neyse Aras kargoda takipe girdim. 7 Mart günü evime teslim edilmiş görünüyor. Teslim alan kişinin adı ise "Yolda Yolda". Çalmışlar mı, kayıp mı etmişler anlamadım.
 6. Selam tekrar ben şu en alttaki uygulamalar adımı Ne işe yarıyor biri bana anlatabilir mi ? Telefon kablo ile bağlı olunca o gidiyor. Telefon BTile bağlı iken orada uygulama arıyor ama bulamıyor. Ne ki o? Ne arıyor da bulamıyor.
 7. Şöyle ses ayarı çok yüksekse park sensörü öttüğünde müzik sesini azaltıyor ama kesmiyor, müzik sesi azsa nasıl olsa park sensörü duyuluyor diye değiştirmiyor. Bu bana yeterli gelmedi. Geri vitese geçtiğimde tüm sesi kesmeli bence en azından bu opasiyon olmalı. Etrafta çocuk vardır daha park sensörü göremiyordur ama çocuk arabaya doğru koşuyordur biri dur diye bağırır falan duyamazsın ki . Geri giderken hiç ses olmamalı diye düşünüyorum. Hadi fört benle aynı fikirde değil buna gerek yok dedi ama çok mu zor geri vitese geçince müziği kapa ayarı koymak.
 8. Bizde sync3 ve geri görüş kamerası var. Geri vitese yaptığımızda kamera açıldığında müzik sesi kapatan bir ayar var mı? Ben bulamadım da. Yani sensörün sesini duyamıyorsun. Benim 3.5taki Çin işi multimedyada bile bu ayar var.
 9. Bilen arkadaşlardan ciddi ciddi yardım rica ediyorum. Bizim arabaya düşük seviye SYNC3 mü koymuşlar nedir. Mesela buradaki videolardaki arabalarda ayarlar tuşuna basınca 3 sayfa ayar çıkıyor, bizde 2 sayfa . Mesela wi fi niye yok bizde ? Köşede wi-fi işareti var ama i çıkıyor, o ne ? Nolur şu video izlemeyi bir anlatın. Mp4 leri müzik olarak dinlemek çok kötü. Mobil uygulamarda boş ekran çıkıyor. Telefon BT ile bağlanmış olsa da kablo ile bağlı olsa da boş . Niye var ki o..
 10. Zaten güncel takımların formasıyla gezmek benim raconuma ters . Adamlar o kıyafeti giymeye para alıyor ben niye üste para vereyim ki. Ama artık olmayan eski takımların formasını o takıma saygı olarak giyerim, giyiyorum da. 2011-12 Euskadi Euskaltel formam var. Sen zaten SKY seviyorsun, gümrük , gümrüğe sunma+ yol parası üzmeyecekse al gitsin. Hatta kargo sınırında kalıyorsa sana para yollayayım bana da birşeyler al Mesela şu: Camelbak podium
 11. - Almadık biz bunu. O zaman hem çocuk istemedi hem de hazır yoktu beklenecekti falan. - Hayır hiç bir şey yansımadı. Uygulama içinde yıllık silver üyelik 9,90 € yazıyordu. Hesapladım 60 TL falan. Google ödemede ban 37 TL çıktı ve faturaya 37 TL yansıdı , ek masraf komisyon kur farkı hiç bir şey yok
 12. Al bu da benim sevdiğim fakir italyan takımıAndroninin takım arabaları . Geçen sene focus 3,5 Bu da bu sene yeni focus 4

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.