Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

H. Cenk

Üye
 • Toplam İleti

  5.229
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  8

Toplam Beğeni

4.521 Mükemmel

H. Cenk Hakkında

 • Derece
  RS

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  istanbul
 • Arabam:
  1.5 tdci+PS HB race red
 • Meslek:
  M.D.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

3.471 profil görüntüleme
 1. Ben geçen oğlana çalışma masası aldım HBCdan satıcı başka biri. 87 TL mi ne.. Sol yan panel alt ucu 2 yerden defektli. Neyse idare ederiz dedik kurduk.Montaj talimatı da kötüydü. HBCa bu ikisini bildiren yorum yazdım . Onun dışında iyi fiyatına göre bundan iyisi olmazdı dedim. Yayınlamadılar. Ben de tüm ürün yorumlarımı sildim bir daha da girmeyeceğim. HBC nin tek özelliği güvenilir olmasıydı. HBC N11 veya GGu taklit edecekse ne gerek var gider GG ve N11den alırım.
 2. Adı üstünde Mercedes E ..
 3. Overhaulin programının eski bir bölümüne denk geldim. O zaman amber heard ile johnny depp evli ve birbirini seviyormuş anladığım kadarıyla amber heardın 67 mustangi varmış galiba ve depp onun restorasyonuna ön ayak olmuş. şimdi arabayı amber heard e gösteriyorlar. Bu tip programlar genelde mizansendir. arabanın sahibi çok yapmacık sevinir falan. Burada 68 mustange 2014 ford coyote V8i takılmış. Amber Heard V8 coyotenin sesini duyunca çok doğal bir tepki veriyor.
 4. Klasik rock ve cover ları seviyorsanız buyrun https://play.spotify.com/user/xraytedtr/playlist/6zD1Mc03NwOcAhlnABiMA2
 5. holly shit! Tam dolu benim depo
 6. Bu söylediklerin rekabet kanunlarına tamamen aykırı. Fabrika , distribütör hiç bir şekilde fiyat dikte edemez. Sadece bir fiyat önerir. Bayiiler istedikleri fiyattan satabilir. İsterse zararına satar kimse karışamaz yalnız maliye canına okur niye zararına satıyor diye. Distri,bütör tavan fiyat önerebilir. Her şey tüketici lehine olmak zorunda
 7. Şöyle de bir render var, sağda solda
 8. Sordum ama dikkatten kaçtı sanırım. Ben ST line ı da hatırlamıyorum. Style da tüm havalandırma ızgaraları siyah görünüyor . Öyle mi ST line da da böylemi yoksa kenarlarda metal dekor var mıydı. ST line da 8" ekran yanındaki ızgaralar da siyah gibi göründü resimlerde bana ?
 9. Ford Otosan.. Bayiilere fiyat dikte ediyorsa ceza alıyor. Rekabet kurulu bunu kanıtlayamasa da tüm bayiiler aynı rakama satıyorsa bayiilerin anlaştığını düşünüp gene ceza kesiyor. Opel ve peugeot sürekli böyle cezalar yiyor.
 10. Rekabet kuruluna şikayet etmeli, kesin ceza alırlar.
 11. Çok iyi videoymuş . Lexus zaten japonca değil Lamborghini diyen abla lamborcini olmadığını aşırı vurgulamış. Mercedesi söyleyen pek almana benzemedi bence. Ama Bentleyin söylenişi efsane telaffuzunda bile asalet akıyor.
 12. Gerzek ford vites çubuğuna düğmeyi manüel hissi yaşatmak için koyuyor. Fakat orada manüel hissi çok yapay ve başarısız Rubens Barrichello bile 2 saniye kaybetmişti. Araba gayet güzel bence . Çakmak dışında beni rahatsız bir şey olmadı. EDİT:: İNANMIYORUM. YAN HAVALANDIRMA IZGARALARI KAPKARA MI ?
 13. Ben baştaki https li kısımları silip gördüm . şu linklerle Linkleri kopyalayıp adres satırına yapıştırın http://i1284.photobucket.com/albums/a562/slaguter/Mobile Uploads/IMG_20170320_160117_zpstx7zwzw9.jpg http://i1284.photobucket.com/albums/a562/slaguter/Mobile Uploads/IMG_20170320_160040_zpse2zoyr0x.jpg http://i1284.photobucket.com/albums/a562/slaguter/Mobile Uploads/IMG_20170320_160051_zpsnmk9tokj.jpg
 14. Güzel ama çok klasik işte. Koca focusa başka jant yok. Biraz bıkkınlık verdi bu jantı görmek. Marka o kadar kabız ki modifikasyon imkanları da kabız..
 15. Bu arabanın sadece 2 HYlı olduğunu hiç bir yerde söylememişiz. Bu bilgiyi gizledik mi, dikkatimizden mi kaçtı acaba ?)

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.