Jump to content

H. Cenk

Üye
 • Toplam İleti

  6.809
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  12

Toplam Beğeni

6.061 Mükemmel

H. Cenk Hakkında

 • Yaş 51
 • Derece
  RS

Profil Bilgileri

 • Yaş 51
 • Şehir:
  istanbul
 • Arabam:
  '15 1.5 tdci PS HB kırmızı
 • Meslek:
  Hekim
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

6.701 profil görüntüleme
 1. H. Cenk

  2019 Makyajlı Ford Mondeo Tanıtıldı

 2. arkadaşım sıfır volvo S60 aldı sonra hiç yetkili servise gitmedi. Bakımları özel serviste faturalı, belgeli daha ucuza yaptırdı. 2. senede bagaj kilidi bozuldu. Yetkili servise gidip garantiden değişim istedi. Servise gelmiyorsunuz yapmayız dediler. Tüketici mahkemesine mi ne şikayet etti. Çatır çatır garantiden bir kuruş almadan değiştirdiler. Sonra özel servise gitmeye devam etti.
 3. H. Cenk

  Şu an ne dinliyorsunuz... ?

  Depite all my rage, I am still just a rat in a cage
 4. H. Cenk

  Gauge Menü Ile Yakıt Değişimi ?

  Benimki alındığından beri 11.6-11.8 falan; hiç 12 görmedim. Hatta instrument ı değiştirirken Savaş düşük bu akü gerilimi deyip önce aküyü şarj etmiş Ama benim stop start ile ilgili bir sorunum yok (maaşallah deyin nazar değmesin ) fazlasıyla istekli stop start devreye girmek için. Sabah işe geliyorum . Hava 2-3 derece farlar açık silecek açık kalorifer açık (A/C düğmesi kapalı) , sonradan takılan 9 inch multimedya açık video gösteriyor , sıcaklık göstergesi daha 1 çizgi oynamış oynamamış kısa süreli ışıkta durmamla motor duruyor . Hadi gene stop startı kapamayı unuttuk diye kendime kızıyorum .
 5. H. Cenk

  Focus 3.5 1,5 Tdcı Otomatik 45000 Bakımı

  ohh gene 913 -D gene 913-D. Hani her serviste 950-A olacaktı Zafer bir de bendeki gibi ön arka balatalar +polen filtresi olsaydı nirvanaya ulaşmış olacaktın.
 6. H. Cenk

  Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

  Benim almaya cesaret edemediğim jantı beyaz sedana takmışlar.
 7. H. Cenk

  Detaylı Iç Temizlik Önerisi

  İyi o zaman baharda yaptırabilim bari..
 8. H. Cenk

  Detaylı Iç Temizlik Önerisi

  Yeni konu açmadan buradan devam edeyim. Beni çok rahatsız eden bir şey var. Kapı iç kumaşlardaki lekelenmeler. Bunlar temizenebilir mi ? Yoksa bunların değişmesinden başka çare yok mu? Temizlenebilirse kendim nasıl yaparım yani neyle? Resimde görünüyor mü emin değilim ama şuralar
 9. H. Cenk

  Emirates A380, Vahşi Yan Rüzgar Altında İniş Yapıyor

  Bugünkü havacılık konumuz 2016 Daallo 159 vakası. Olay bizi de ilgilendiriyordu ancak basında fazla yer bulmadı artık sansür mü var, yayın yasağı mı vardı, otosansür mü var ya da daha önemli şeyler vardı bunu önemsediler mi bilmiyorum. 2 Şubat 2016da THy nin bir airbusu Somali Mogadişudan kalkıp önce Çibutiye gidecek , oradaki yolcuları alacak ve oradan Türkiyeye geçecekti. Kalkış saati 10:30 idi ancak uçuş olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi (bu bahane bence biraz şüpheli ) . Bu yolcular Daallo 159a yönlendirildi (THYye hava kötü de Daalloya iyi mi ?). Toplam 74 yolcusu olan uçağın 70 yolcusu THYden transferdi . Bu uçağın tarifeli bir uçak olması bana düşük ihtimal gibi geliyor 4 yolcu ile mi kalkacaktı. Bence THY iptal olunca biz götürürüz dediler ) Saat 11:40 gibi Airbus A321 kalkış yaptı ve kalktıktan 20 dk sonra uçak 11000 ft irtifada iken kabin içinde sağ kanadın önünde bir patlama meydana geldi ve uçak gövdesinde delik açıldı. Fakat henüz maksimum uçuş irtifasına çıkılmadığı ve kabin içi basınçlama tam yapılmadığı için olay o kadar katastrofik olmadı. Görevliler delik çevresindeki yolcuları arkalara götürdüler ve pilot uçağı güvenle geri indirdi. Yapılan sayımda 1 yolcunun eksik olduğüu görüldü. Yolcu bu delikten düşmüştü. Daha sonra cesedi yerde bulundu. Deliğin kıvrımlarının dışa dönük olması kabin içi patlama demekti ve kenarlarda patlayıcı izleri buldular. Güvenlik kayıtlarında bu yolcunun güvenliği geçtikten sonra arındırılmış bölgede havaalanı çalışanı iki kişiyle buluşarak onlardan bir laptop aldığı görülüyordu. Bu laptop değil laptop şekilli bir zaman ayarlı bomba idi. Yolcunun aldığı bilet 16F kanadın ve yakıt tanklarının uçak gövdesine bileşim yeri idi. Uçağa daha fazla etki vermek için seçilmiş bir koltuk gibi duruyor. Nihai raporda bu patlamanın amacının uçağı düşürmek olduğu sonucuna varıldı eğer uçak maksimum uçuş irtifasında olsa bu uçak düşerdi. Eylemin THY uçağını düşürmek için yapıldığı çok açıktı. 55 yaşındaki terörist bir somalili idi, gizli servis tarafından takip ediliyordu ancak bu kadar büyük bir eylem yapması beklenen biri değildi. Eylemi el kaide benzeri bir grup olan El Şebap üstlendi. Şurası çok açık ki THY uçağı zamanında o saatte 30-35 bin ft irtifada olur ve düşerdi. Soruşturmalar sonucu 20ye yakın kişi teröristin yanında oturan yolcu +hava alanı görevlisi teröre yardım yataklıktan tutuklandı ve ceza aldı. Daallo159un Sırp pilotu havaalanının çok güvensiz olduğu pek çok insanın uçaklara vs kolayca girebildiğini vs söyledi THY birkaç gün bölgeden ve Mayısa kadar Mogadişudan sefer yapmadı. Orijinal THY uçağı hala bomba olabileceği ihtimaliyle uzunca süre bekletildi. Sanıyorum gemiyle arabistana getirildi ve oradan boş olarak güvenli yükseklikte 12bin feeti geçmeden Mayıs ayında türkiyeye getirildi. THY hala Mogadişu-Çibuti seferlerine devam ediyor.
 10. H. Cenk

  Focus 3 Silecek Değişimi

  Monte edilecek kısmın resmini çekip atar mısın ? iki silecek yan yana
 11. H. Cenk

  Focus 3 Silecek Değişimi

  Parçalar gelmeyecek ki focus golf polo hemen tüm modern otomobiller o klik sistemini kullanıyor. Parçanın kendisi (maxtel marka ise ) 4. numara şekilde yapılmış. Aparat seçme falan yok . Yani güzel siliyor, ses yapmıyor . Şu an için bir sorun yok . Muhtemelen bunların sorunu erken bozulma olabilir. O konuda birşey diyemem
 12. H. Cenk

  Focus 3 Silecek Değişimi

  Ben sorununun ne olduğunu anlamadım. Benim araba da makyajlı ben şu satıcıdan aldım . Gelen ürün senin koyduğun resimde sağ üstteki 4 numara şeklinde geldi . Ve çok kolaylıkla yerine oturdu. Birebir aynı idi. Sadece linkini verdiğim ilandaki resimde görülüyor orijinalin geçme aparatı yönlü ama gelenler yönsüz. Yine de yerine tam oturuyor . Eşimin poloya da aldım ama onda ufak bir sorun çıktı gelen aparat kıvrımlı sonlanıyor arabadaki parça keskin tam kliklenmiyor, tutyor ama tam kliklenmiyor. Düşer yani o bir ara ..
 13. H. Cenk

  Focus 3 Silecek Değişimi

  Kapalı garajda taktım deneme için 2-3 kere çalıştırdım. Öyle bir şey olmadı. Ama daha trafiğe çıkmadım.
 14. H. Cenk

  Focus 3 Hb Bagaj Kromu

  Kartaldaki Elif Tuningte şöyle bir şey satışta görünüyor. Bilmem işinize yarar mı? 125 TL imiş. --4 dakika sonra eklendi-- @Alper Sakallı
 15. H. Cenk

  2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk] (Artık Anlaşılır Halde)

  Focustaki ebleh yüzü sanırım Kuga/escape için tasarlamışlar. bana pek güzel göründü sankim bir Levanteye veya Stelvioya bakıyor gibi oldum. Güzel mi olacak ne. E hadi hayırlısı be Not: Umarım daha güzel jant bulurlar.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.