Jump to content

H. Cenk

Üye
 • Toplam İleti

  6.297
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  10

H. Cenk en son Haziran 2 tarihinde kazandı

H. Cenk daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

5.550 Mükemmel

H. Cenk Hakkında

 • Yaş 51
 • Derece
  RS

Profil Bilgileri

 • Yaş 51
 • Şehir:
  istanbul
 • Arabam:
  '15 1.5 tdci+PS HB
 • Meslek:
  Hekim
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

6.057 profil görüntüleme
 1. H. Cenk

  Tv Seçimi..

  @Tamer Perperek Android tv ye ihtiyacın olup olmadığını kendin bileceksin. Yani tv in işletim sistemi android 6.0 olacak. play store dan oyun ve uygulama indirip kullanacaksın. Buna gerçekten ihtiyacın var mı ? Youtube spotify şu bu zaten smart tv ler içinde var. Bu tv de HD uydu alıcı yok. Normal karasal yayın anten girişi var. İşte normal çatı antenini buna bağlarsan oradaki kanal geçişleri biraz yavaşça (ben çok hızlı denen cihaz duymadım zaten) . Yoksa kendin dışarıdan digiturk turkcell tv+ tivibu veya uydu alıcı bağlayacaksan zaten onun kendi kanal geçiş hızı seni ilgilendiriyor. 2 taraflı ambilight patates üstte de olmadıktan sonra ne işe yarar ambilight ? Ben 3 ay önce yukarıda da yazdım android yerine kendinden HD uydu alıcısı olan 50PUS6272 aldım. https://www.philips.co.uk/c-p/50PUS6272_05/6000-series-4k-ultra-slim-smart-led-tv-with-ambilight-3-sided-and-pixel-plus-ultra-hd
 2. H. Cenk

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Ben de kendi kendime diyordum Türkiyede böyle bir yer varsa taşınayım diye
 3. H. Cenk

  Şu an ne dinliyorsunuz... ?

  Bugün Bastille günü. Sonra gaza gelip , Casablancadaki La Marseillaise sahnesi (almanların kendi marşlarını söyleyince tüm kulübün La Marseillaise i söylediği)
 4. H. Cenk

  2017 Civic Ve 2016 Nsx

  Biz bile alırdık
 5. H. Cenk

  Günün Sözü

  "A true friend stabs you in the front" O. Wilde (gerçek dost arkadan bıçaklamaz manasında )
 6. H. Cenk

  Biraz da Gülelim :)

  Al bunu başkasına bakma, biraz pahalıdır , biraz geç ısınır ama gerçek dökümdür gerçek tost lezzeti verir. , Remta R72
 7. H. Cenk

  Zeka Küpünün Köşesi

  okey ama aradaki rakamlar olmasa da, 96 yine de doğru. kötü bir soru, çok kolayca bulunan iki doğru cevabı mevcut evet seninki çok daha basit ve hızlı bir yöntem
 8. H. Cenk

  Zeka Küpünün Köşesi

  Ben tabii aynı yöntemi farklı blinmezlerle yaptım. Bana sabah bu soru çözülemez diye biri geldi 1 dk içinde çözdüm 1. otobüsteki turist sayısına a ikinci otobüstekine 29-a dedim. Moladan önce ve sonra yaş ortalamalarını kişi sayısı ile çarpıp topladım tolam yaşı buldum. Mola öncesi ve sonrası toplam yaşın eşit olması gerekir . Yani 40.a+50(29-a) = x (mola öncesi toplam yaş) . Mola sonrası 1. otobüste 1 kişi eksilip 2. otobüste 1 kişi arttığı için 1. otobüs a-1 ve 2. otobüs 30-a oldu . Mola sonrası 41(a-1)+48 (30-a) = x Bu durumda ikisi de X e eşit olan 2 denklemi birbirlerine eşitleyince 40.a+1450-50.a= 41.a-41+1440-48.a 1450+41-1440= 41.a-48.a-40.a+50.a 51=3a a=17 oldu
 9. H. Cenk

  Zeka Küpünün Köşesi

  29 adet turist 2 otobüsle otele götürülecektir. Bir kısmı 1, kalan kısmı 2. otobüse binmiştir. 1. otobüsün yaş ortalaması 40 ikinci otobüsün yaş ortalaması 50 olmuştur (sürücüleri saymıyoruz turist yaş ortalaması) . Mola yerinde 1. otobüsten 3 turist 2. otobüse, 2. otobüsten ise 2 turist 1. otobüse geçmiştir. Yeni durumda 1. otobüsün yaş ortalaması 41 , 2. otobüsün yaş ortalaması 48 olmuştur. İlk hareket anında 1. otobüste kaç turist vardır (Süreniz 90 saniye, başladı )
 10. H. Cenk

  Vodafone'a Geçtim Pişmanım.

  Ben de vodafone dan memnunum. Birkaç ay önce geçtim. Devreden uyumlu 5 tarifem var. 5GB , 1000 sms, 750 dk. Kullanmadığım kısım öbür aya devrediyor. 29 TL . Çekim alanı turkcellin azcık gerisinde , bir önceki operatörüm olan TTden ileride.
 11. H. Cenk

  Şu an ne dinliyorsunuz... ?

  ben müşahade ediyorum bizzat bu çalıyor
 12. H. Cenk

  1976 Ford Escort MK2

  Eski ford forumumuzda ankaradan Mehmet diye bir arkadaş vardı. Video da bahsedilen MK2 RS mexico bulup toplamıştı. Çok güzel olmuştu.
 13. H. Cenk

  2018 Ford Focus Mk4 Yabancı İncelemeler

  Golfte şöyle Üstelik ışık aydınlatması Auto stop start ile ters, yani birinin ışığı yanıyorsa aktif, diğerinin sönükse aktif. Bayağı kafa karıştırıcı idi.
 14. H. Cenk

  2018 Ford Focus Mk4 Yabancı İncelemeler

  VWde simge yok AUTOHOLD yazıyor . Sanırım stop-start ile karışmasın diye yazı koymuş VAGçılar.
 15. H. Cenk

  2018 Ford Focus Mk4 Yabancı İncelemeler

  Gösterge , gösterge, gösterge.. Tek sorun bu !!! Geri kalan herşey perfetto.. Bagaj hacmi isteyen SW alsın. Bu videodaki 17 jantların replikası ne zaman sahibinden.coma düşer. Alayım hemen bir takım 3 üst mesajdaki resimdeki elektronik park freninin arkasındaki düğme auto-hold değil mi, ben yanılmıyorum umarım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.