Jump to content
25 Ekim (Pazar) günü verilerini maalesef kaybettik. Tekrar ileti göndermeniz ve/veya üye olmanız gerekir.

H. Cenk

Üye
 • Toplam İleti

  7.909
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  14

H. Cenk en son Temmuz 11 tarihinde kazandı

H. Cenk daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

7.091 Mükemmel

H. Cenk Hakkında

 • Derece
  RS

Profil Detayları

 • Şehir:
  istanbul
 • Arabam:
  XC40
 • Meslek:
  '
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

9.906 profil görüntüleme
 1. H. Cenk

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  fazlasıyla mevcut. Çinliler en ünlü bisikletlerin sahtesini yapıyor.
 2. Uyguladım Hem de 2 kere. Cumartesi yıkattım kapalı garaja çektim. Büyük parçalara 2 parti halinde 2şer fıs, ortalara 2 fıs şeklinde. Bir bezle yayma, Diğer bezle kurulama yaptım. Arabayı kullanmadım 24 saat sonra bir daha uyguladım. Ama ben bir fark göremedim. Muhtemelen ben beceremedim.
 3. Hayırlı olsun kazasız belasız Doğayı koruma adına pek çok ülkede pek çok marka basılı kılavuz yapmayı bıraktı. Morukların tercih ettiği bazı markalar , bu morukların digitalleşmeye yakınlığı az diye hala basılı kılavuz verebiliyor (Bknz. Volvo) CDye bile gerek yok bence. Şu sayfada binek araç kılavuzları listesinde aracınızı bulup telefona , tablete , bilgisayarınıza artık hangisi sürekli eliniz altındaysa indirin. Lazım olursa bakarsınız https://www.ford.com.tr/tanitma-ve-kullanim-kilavuzlari
 4. H. Cenk

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Cima Coppi'yi (ki bu sene Stelvio) Rohan Dennis in aldığı bir grand turun grandlığından şüpheliyim.
 5. all rounder olduğunu ben de tahmin ettim ama Golf GTİ a all rounder demek, ne bileyim !!
 6. Bunun ingilizcesini çok merak ettim
 7. Olabilir tabii. Yine de bence o gösterge çok zayıf ve yetersiz. Ben bozma riskini almazdım"yaptık abi sıfır gösterge bulduk tema seçebiliyorsun. Fiyat 2000 TL " desen yaptırmam. O kadar başarısız buluyorum. Onun yerine şerit takip adaptif cruise falan kovalarım.
 8. Büyük ihtimalle uyuyordur. Ancak henüz deneyen bilmiyoruz. Muhtemelen puma kuga focus hepsi aynıdır zaten ancak ben test ederken gördüm. Bunlara hayalet ekran diyemeyiz sadece digital diyelim. Çünkü ne tema seçimi var , ne kadran ya da orta ekran boyutlarını ayarlayamıyorsun ve oraya haritayı yansıtamıyorsun. Her tema aracın bir moduna atanmış , bir sürüş modunda o moda atanmış tema dışında başka tema kullanamıyorsun. Çok faşistçe bu ! En güzel tema spor mod dediğim gibi sadece spor modda kullanabiliyorsun. Ekran biraz güzel görünecek diye rallici gibi dolaşmak zorunda mıyı
 9. H. Cenk

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  224V fren yalnız. Disk istiyorsanız dediğiniz modeli alın. Ben bisanı alırken, instagramdaki genel müdüre sordum dtok bilgisini. bana birinin numarasını verdi. Adamı aradım sevkiyat sorumlusu imiş. Şu model kimde var diye baktı etti bana 2-3 yer söyledi. Bunlarda var dedi. Yakın birine gittim Liste fiyatı 9300 olan bisikleti daha iyi lastik, eldiven hediye, ve benim bisikletten donanımın ücretsiz yeni bisiklete geçmesi ile birlikte 8500e 9 taksitle aldım.demem o ki bisikleti bulun pazarlık yapın yerli markalarda taksit nakit durumuna göre %10-20 indirim almaya bakın.
 10. H. Cenk

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Bunlar içinde carraro daha iyi ama o fiyat fazla. N11de üst modeli 224 2380Tl. 223 ün maks 2000-2100 TL olması lazım. O da 9 taksit. 1900 isteyen 1500-1600 e inerse alın. Yoksa turşusunu kursun.
 11. Borsayı etkilemesin diye cuma akşamı girmişler gene %3 küsur zammı. St line dizel HB 352.400 olmuş . en ucuz focus 189.900 Vay anam vay.
 12. var o dosya. o zaman yüklemiyorum
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.