Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Tugay Kuruöz

Member
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

495 İyi

About Tugay Kuruöz

 • Rank
  Style

Profile Details

 • Location:
  Ankara
 • Car:
  Golf 7,5 tdi dsg
 • Job:
  mak. müh.
 • Gender:
  Bay
 • Age 40

Recent Profile Visitors

1,814 profile views
 1. Ben yere yakın sürüş pozisyonunu daha çok seviyorum, ancak bu iki seçenek arasından Kugayı seçerdim yeni tasarımı bence çok güzel görünüyor, bir üçüncü seçenek active hb olsaydı tercihim o olurdu.
 2. Hem boşanmalar koronadan dört kat artmış normal :))
 3. --0 dakika sonra eklendi-- Bol malzemos --5 dakika sonra eklendi-- Loading... büyük boy bol malzemos
 4. Bir kaç kere trafikte gördüm epey dikkat çekiciydi, ancak içine bakmak lazım oyuncak gibi mi yoksa kaliteli mi ? Dıştan iyi bencede.
 5. Öğleden sonra yapmıştım, hazır yufkadan... --1 dakika sonra eklendi-- Şu an yarısı gömülmüş halde
 6. Her iki araçta hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...
 7. Bankalara karşı sürekli kontrollü olmak gerekiyor maalesef, ilk fırsatta öpüp seviyorlar, gerçi hemen her konuda böyle, memlekette yaşamak için arkayı tuta tuta geziyoruz resmen.
 8. Uzun zamandır konuşmalarını takip ediyorum, sıfır safsata. Bence iyi bir bilim insanı.
 9. Yeni yıldan isteklerim çocuklar mutlu olsun onları üzmeyecek kadar da biz mutlu olalım onun içinde işlerimiz, kazandığımız para bizi mutlu etsin gerisi gelir piyangodan çıkacak sağlık problemleri uzak dursun en önemlisi bu tabi. Çalışarak kazanılan en iyisi, mutluluk; motivasyon ve terlemeden olmuyor ne kadar, damla o kadar para en iyisi bu.
 10. Ses sistemi çok eskiden basit bir cihaz vardı kullanmadım diyebiliriz, istek öncelikli tv den video klip izlerken bas tiz yeterince vermesi tabi birde filmlerde az çok tatminkar olmasını isterim salonda kullanacağım 5x8 mt
 11. İyi günlerde kullanın, ben halen bakıyorum ama seçim yapamadım fiyatlar çok değişken.
 12. 2-3 hafta önce netten aldığım tv şu an 200,00 tl daha pahalı.
 13. Benimde dikkatimi çeken bir model, bence alınabilir, şimdiki aracın dinamikliğine ve çevikliğine karşılık konfor ve iç hacim alıyorsunuz gibi düşünülebilir ayrıca daha heybetli bir aracım olsun diyorsanızda bir neden.
 14. Bu ne işe yarıyor, yani ne için gerekli ? Bende düşünüyorum bir soundbar kablosuz bağlantı yapması yeterli benim için.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.