Jump to content

Murat Kav.

Member
 • Content Count

  3,755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Murat Kav. last won the day on April 21 2018

Murat Kav. had the most liked content!

Community Reputation

3,174 Mükemmel

About Murat Kav.

Profile Details

 • Age 44
 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  '17 Kuga TDCi & '19 A4 TFSI
 • Job:
  Makine Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

6,859 profile views
 1. GPS anteni gerekecek. USB girişini de değiştirmek gerekiyor. Çerçeve vs de gerekiyor (tuş takımı gibi). Sync 1 varsa tesisat ile ilgili bir kaç modifikasyon gerekiyor. Bunu alırsanız, carplay, android auto kullanabilirsiniz, orjinal kamera takabilirsiniz vs. Tüm sistem derken, arabanın kendisi değil tabiki Ama sync modülü komple formatlanıyor, içinde sadece bios gibi birşey kalıyor.
 2. Start-stopu kapatmayın. Bu sayede vitesi doğal olarak korumuş olacaksınız. N'ye almak da bir çözüm, ama ne gerek var, start stop varken.
 3. Kaputta amortisör yerine çubuk görünce verdiği tepkiyi izlemeye değer. --0 dakika sonra eklendi-- Focus ile aradaki bi farkı kapatmış
 4. Döşemenin tamamı sökülmüyor. Sadece antenin altına denk gelen yer kısmen açılıyor. Zor bir işlem değil, ama siz yapmayın, ustası yapsın. İkinci el olarak kolay bulabileceğiniz bir malzeme, 550 tl vermeye gerek yok.
 5. Ben de aslında Tesla'nın marka olarak çok uzun geleceğinin olmadığını düşünüyorum. Elektrikli araç marketinin öncüsü, ama pazar payı iyi değil. Üstelik tüm büyük markalar hızla bu pazara resmen balıklama atlıyorlar bugünlerde. Yakında bizim yerli elektriklimiz de çıkar, ve Tesla biter.
 6. Değiştirebilirsiniz ama, bunlar beyin değil. Sadece klavye. Bluetooth için, modül ve tesisat ile ilgili bir çok değişiklik yapılacak.
 7. Oyumu çıkmayacaktan yana koyuyorum. İşler eskisi gibi değil. 2 yıl sonra çok daha fazla markanın elektrikli aracı yollarda olacak. Ön göğüse tek laptop dizaynı tutmaz artık.
 8. Para topluyor işte, adam da mütaahit kafası var, 100 dolarla sipariş olmazki.
 9. Biryanlışlık var. Üretim 2021 sonu başlayacakmış. Hatta 3 motorlu versiyon 2022 sonu üretime girecekmiş. Şu an bize gösterilen sadece prototip Bu araba çok değişir. Reklam için böyle çıktılar muhtemelen. Ama zaten bu hali ile yollara çıkmasına müsaade etmezler. Genel olarak, Tesla araçları şık tasarımı ile ön plana çıktı. Bunu da yontacaklardır.
 10. Sudaki hidrojeni kullanma fikri çok eskilere uzanıyor, ara ara patlıyor. Arkadaş ya yerse gibi bir şeylerin peşinde. Semih de entropi ile maziye bi götürdü beni
 11. 2020 sonuna doğru tanıtılır, 2021'de çıkar.
 12. Navigasyon için modülün değişmesi gerekiyor (navili modül almak şart).

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.