Jump to content

Murat Kav.

Member
 • Content Count

  3,631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Murat Kav. last won the day on April 21 2018

Murat Kav. had the most liked content!

Community Reputation

3,071 Mükemmel

About Murat Kav.

 • Age 43
 • Rank
  ST

Profile Details

 • Age 43
 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  '17 Kuga 1.5TDCi PWS Titanium
 • Job:
  Makine Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

5,353 profile views
 1. Cem hocam, focus sedan, corollanın yanında hayli çirkin. Göstergeler ucuz, bagaj dökülüyor. Kalite hissi kavramını unuttu ford mühendisleri. İç tasarım st line harici başarılı değil. Onda da arka kol dayamayı unutmak gibi saçma işleri var.
 2. Toyota bu model ile epey ilerleme sağladı. Hybrid'i standartlaştırması bile büyük başarı. Bunun yanında yol tutuş ve tasarım anlamında da dikkat çeken bir model ortaya çıkarmışlar. Dacia duster iyi bir araç olmayabilir. Ama fiyat/performans anlamında başarılı. Araca dışardan bakınca, ben ucuzum diye bağırmıyor en azından. Fiyatı biraz makul olaydı, t-roc derdim ben. Şu da doğru, maalesef kaliteli sıfır araba her geçen gün biraz daha uzaklaşıyor bizden.
 3. versiyon 3.2; yeni araçlarda (2019 focus gibi) kullanılıyor. Modül farklı, 3.0'dan güncellenmiyor.
 4. İyi günler Murat bey;

  Bende Kuga 2016 selektive model var. SYNC yanılmıyorsam bunların 2 olması lazım. Araca serviste CEYLONE navigasyon kiti serviste takılmış. SYNC 3 yükseltilir mi?

  teşekkür eder, kolay gelsin...

  1. Murat Kav.

   Murat Kav.

   merhabalar,

   orjinalinde sync 2 varsa; sync 3 ekran ve modülü ile sync 3'e yükseltilebilir.

  2. Faysal Azarkan

   Faysal Azarkan

   aracın üzerinde orjinal olarak sync 2 var. sonradan da serviste cylone navigasyon kiti yine serviste takılmış. 3 ekran ve modülü alıp taksam yeterli diyorsunuz değil mi ?

   birde 3 ekran ve modülünü nerden temin edebilirim, bildiğiniz bir web sitesi varsa yardımcı olursanız sevinirim.

   Teşekkür eder, kolay gelsin...

   --5 dakika sonra eklendi--

   ekran görüntüsü eklidir. sync 2 nin versiyon 3.10 yüklüdür.

   ekrangoruntusu.jpeg

 5. Cityseeker adlı bir uygulama. V3.4 ile kablosuz olarak çalışıyor. Gerçi pek bi işe yaradığı yok, üstelik komple ingilizce. Ama uygulama işte
 6. Bu kod ile ilgili bir soruna benzemiyor. Elektrik bağlantılarında sorun olabilir.
 7. Bizim arabalar anahtarsız girişli. Uyku modu iyi fikir, bizde isteriz.
 8. Bir yerde bir yanlışlık var. Güncelleme yapılmadı yapıyorsa bir şeyleri yanlış yapıyor olmalısınız. s55 guru nedir? TR harita bu şekilde güncellenmiyor, ama APIM modülü 64GB ise, komple Avrupa harita atabilirsiniz. Bana özelden VIN no.sunu atabilirseniz, ya da xml dosyasını gönderirseniz, ya da bir şekilde APIM parça no.sunu söyleyebilirseniz, bunu yapıp yapamayacağınızı söyleyebilirim.
 9. Yakup'un paylaştığı kuga, Çinde titanyum olarak satılacakmış. TR'de de öyle olsa bak yine kafalar karışır Benim de dikkatimi arka tampon çıkıntısı çekti. Eski amerikan tarzını hatırlatıyor (Amerikadaki regulasyondan dolayı hb arabalar böyle çıkıntılı kalmak zorundaydı).
 10. mondeo out, kuga in araç sizin ise, ikisi de olmaz. Daha spor modellere yönelmek lazım. @Olcay Sert kuga da koltuk var be ya, arkaya doğru yatıyor da
 11. Hep st line gösteriyorlar ama, trend, titanyum böyle olacak. Ve bence çirkin. Hani nasıl derler, o eski halinden eser yok İyi tarafından bakmak lazım. Eskiden karar vermek zordu, st line mı, titanyum mu almak lazım diye. Şimdi seçim çok daha kolay olacak. --1 dakika sonra eklendi-- Kesinlikle en güzeli bu.
 12. Bu çinlilerin kafa basıyor Sanırım sync 3 ile uzaktan yakından alakası olmayan bir sistem.
 13. MCA'sını alırız belki 3-4 sene sonra Ben de beğendim. --0 dakika sonra eklendi-- Muhtemelen 2020 model focusta olur bu ekran. --10 dakika sonra eklendi-- Bu titanyum galiba ..
 14. Bence saçma bir durum. Servis önce garantiden değişecekti ama değişse de aynı ses olacağından değişmedik. Basbayağı çatır çutur ses geliyor dönüşlerde, eğer sinyal de vermişsen. Gerçi eskisi kadar duymuyorum. Eskidikçe azalıyor olabilir. Ya da ben alıştım .

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.