Jump to content

Murat Kav.

Member
 • Content Count

  3,797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Murat Kav. last won the day on April 21 2018

Murat Kav. had the most liked content!

Community Reputation

3,235 Mükemmel

About Murat Kav.

 • Age 44
 • Rank
  ST

Profile Details

 • Age 44
 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  '17 Kuga TDCi & '19 A4 TFSI
 • Job:
  Makine Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

7,347 profile views
 1. Garanti denince; hiç konu ile alakası yok ama, benim geçen gün ACER bilgisayar servisi ile yaptığım telefon konuşmam aklıma geldi Ben - Efendim, bilgisayar açılmıyor, ekranda görüntü yok Servis - Tamam gönderin. İstanbul içinden parasını ödeyip gönderiyorsunuz, istanbul dışından ücretsiz kargolayabilirsiniz. Ben - Tamam, Tuzladayım ben, ama işyerim Gebzede. O zaman Gebzeden kargolarım ben. Servis - Olur efendim. Size UPS no veriyorum. Ama sakın Tuzladan göndermeyin, geri göndeririz açmadan. Ben - Peki Servis - Yalnız biz bilgisayarı tamamen formatlayıp size gönderecez. Ben - Öyle şey olur mu. Yedek alın önce. Servis - Öyle bir hizmetimiz yok. Ben - O zaman harddiski söküp ben yedeklerim. Servis - O zaman ürün garanti dışı kalır. Ben - E o zaman e.enenin. Servis - Terbiyeli olalım lütfen. Bilgilerin kaybolmasını kabul edin, garantili halledelim sorunu Ben - Ben sizin taa ... Bu arada, orjinal sürümü 2.3 olan tüm araçlara 3.0 güncellemesi zaten gelmiş olması gerekli zati. Yani bir şey olmaz.
 2. Araç kamerasını alalı 1 ay oldu mu Takalım artık.
 3. Ben de 2'yi kapattım. Kibar değildi. Dat diyordu. Alarm kornasını takıp deneyeceğiz ama vakit olmuyor.
 4. Suv modeller de yaygınlaşınca sorun oldu sahiden. Ben göstergelerin konumlandırmasına alışamadım. Bana halen çirkin görünüyorlar.
 5. audi de ayrı çalışıyormuş. geçen tünele girdim, aynaları buğu kapladı. bastım arka cam ısıtmaya, hiç etkisi olmadı. Kör kör gittim. Düğmesi de düğme değil, ayna ayarlama düğmesini tam sağ yapıyormuşsun
 6. İyi akşamlar Murat bey ben elm 327 almak istiyorum önerdiğiniz marka yada model varmı kablolu mu kablosuzmu ? Aracım 2017 Ford Cmax titanium sync3 

  Birde modifiyeli ELM nedir sitede bahsediliyor 

 7. İyi akşamlar Murat bey ben elm 327 almak istiyorum önerdiğiniz marka yada model varmı kablolu mu kablosuzmu ? Aracım 2017 Ford Cmax titanium sync3 

 8. autokit nedir Buradan harita güncellemesi yapılabilir mi bilmiyorum. Normalde ilk sayfada anlatıldığı gibi yaptığınızda size link vermesi gerek. Ama vermediğini de gördük. Sanırım konu otosanın navigasyon olayına bakışından kaynaklanıyor. Şu anda en güncel harita F8. Database tarihi 01.2018 diye geçiyor. Bunda da eksiklikler var haliylen ama daha güncel. Ancak F8 harita 64GB apimler için geçerli, ve Türkiyedeki APIM'ler 32GB. O nedenle daha önce de yazdığım gibi normal yollardan F8 yükleyemezsiniz.
 9. Buradan indirmeyi deneyin. https://drive.google.com/file/d/1L902kW7ZcWUzC7iVZtSAGV0Fpw7hKEHG/view?usp=sharing
 10. İlk sayfadaki linklerden deneyince olmuyor mu? Araçta navigasyon var mı? Navigasyon güncellemenin dosyaları ayrı oluyor. Linklerde çıkmalı. Siz güncelleme sorguladığınızda ikinic bir satır olarak navigasyon da gelmeli. Maalesef Türkiye için navigasyon güncelleme de olsa çıkmayabiliyor. Bu durumda çok fazla yol yok, format yolu ile gitmek lazım. Ama o da biraz uzmanlık işi.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.