Jump to content

Murat Kav.

Üye
 • Toplam İleti

  3.463
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  3

Murat Kav. en son Nisan 21 tarihinde kazandı

Murat Kav. daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

2.909 Mükemmel

8 Takipçiler

Murat Kav. Hakkında

 • Yaş 43
 • Derece
  Titanium

Profil Bilgileri

 • Yaş 43
 • Şehir:
  Istanbul
 • Arabam:
  '17 Kuga 1.5TDCi PWS Titanium
 • Meslek:
  Makine Müh.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

4.473 profil görüntüleme
 1. Murat Kav.

  Kugaya Ses Sistemi, 10 Hoparlör

  Köpük de geldi (CV44-17009-BB), ACM kaldı sadece. Mevcut yandaki köpükleri yok edeceğiz diye düşünmüştüm ama onları traşlamak gerekiyor. Zaten yakından bakınca yarı kesik olduğunu farkettik.7 Yedek lastiği sabitlemek için olan vida da sub'a kısa geldi. Onu da değişmek gerekiyormuş. Civatacıdan bir kaç farklı boyda civata aldım, montajda hangisi uygun ise onu kullanıcam.
 2. Murat Kav.

  2018 Ford Focus Sedan Mk4 Ön İnceleme

  Yok, gerçeği bu şekilde değil. Resim yanıltıyor. Az önce serviste bi daha dikkat ettim, kapı çizgisi gayet iyi MK4'de.
 3. Murat Kav.

  Android Auto Problemi

  Android auto bloke edilmedi, ya da ben henüz bilmiyorum. Birazdan denerim hanımın telefonuyla. Yalnız, otomatik güncelleme olmadığı için, her versiyon bir süre sonra (6 ay gibi) bloke oluyor. Yeni versiyon indirip kurmanız gerekiyor.
 4. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Ben bu sorunu hiç yaşamadım c-max da. Gel cumartesi, sabah serviste olacağım, subwoofer şeysi gelmiş
 5. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Önemli olan Bülent Y. bu parayı ödemiş. Mevzu o değil mi
 6. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Şimdi ben de çorba oldum. 1850 TL'yi müşteri ödedi mi ödemedi mi?
 7. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Burada yarı para istenmesi/verilmesi mantıksız değil. Sonuçta zamanla aşınan bir parça ve araba da sıfır değil. Saçma olan, o yarı paranın müşteriye boşa harcatılmış olması. Otosan, sanayideki ustadan farkını ortaya koyacak ise, bu gereksiz masrafı da karşılamalı. Ayrıca müşteriye verilen cevap da, resmen alay eder gibi. Km garantisi veremeyiz diyor. Adam km yapmamış ki, km garantisinden bahsediyor. Sen araca paran ile polen filtresi taktır, baktın ki ürün hatalı, filtre işini yapmıyor. Cevap şu şekilde olsun: "Bu sarf malzeme, bi daha değişmemi istiyorsan, bi daha polen filtresi parası ver, yoksa ne halin varsa gör" Şimdi müşteriden ne yapması isteniyor bu mafyavari yaklaşıma.
 8. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Servisin hatası , otosanın hatası olmuyor mu?. Hadi servis, otosanı yanılttı diyelim. O zaman, otosanın müşterinin mağduriyetini gidermesi, maliyeti de servise fatura etmesi gerekir. Kurumsallığın gereği budur.
 9. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Ses gitmiyorsa neden değiştiriyor balatayı. Bunu baştan neden söylemiyor müşteriye. Ne amaçla balatayı değiştiriyor. Normal dese aynı fikirde olurum. Müşteriye 1850 tl harcattı ise saçma iş yapmış kesin olarak.
 10. Murat Kav.

  Ford'un Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

  Yalnız burada bir saçmalık var. Otosan parça arızası olduğunu baştan kabul etmiş. İkinci takılan parça için, bu sarf malzeme garanti olmaz diyemez, çünkü aşınması için gerekli makul süre (3000 km diye aklımda kalmış) henüz gerçekleşmemiş. Burada otosan yüzde 100 haksız. Ya müşterinin parasını geri vermeli, ya da bedelsiz yeni değişim yapması gerekli. Konu mahkemeye taşınırsa çok uzayacağını sanmıyorum. Yine de Türk adalet sistemi, emin olmak zor.
 11. Murat Kav.

  1.5L Motorlarla Kuga Vignale Türkiye'de!

  Diğer şehirlerde var mı bilmem ama İstanbul'u kuga vignale reklamıyla donattılar. Otosanda bunu getirten adam, yıl sonu hedefini tuttursun diye mi yapıyorlar acaba Donanım listesinde gördüğümü hatırlamıyorum, sony müzik sistemi standart mı vignale'de?
 12. Murat Kav.

  Focuslarda Kullanılan Klipsler

  Sanırım en hassas olanaı kapı klipsi, HM1 = W713297 S300, finis: 4831516
 13. Murat Kav.

  Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

  Bu da WAZE Carplay. Zaman zaman hız limitini de ekranda gösteriyor. Ama sync 3 arabiriminden çalıştığı gibi anlık hız bilgisi görünmüyor.
 14. Murat Kav.

  Focus 3 Anahtarsız Giriş İçin Neler Gereklidir?

  Anahtarsız giriş ile kolay kadırma farklı şeyler. Anahtarsız çalıştırma o. Anahtarsız çalıştırmayı iptal etmek gerek. Girişten zarar gelmez.
 15. Murat Kav. kerdeş merhaba bu kouda bana yardımcı olabilirmisin

  IMG_20180827_171253.jpg

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.