Jump to content

Murat Kav.

Member
 • Content Count

  3,666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Murat Kav. last won the day on April 21 2018

Murat Kav. had the most liked content!

Community Reputation

3,096 Mükemmel

About Murat Kav.

 • Age 44
 • Rank
  ST

Profile Details

 • Age 44
 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  '17 Kuga 1.5TDCi PWS Titanium
 • Job:
  Makine Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

5,685 profile views
 1. Hıza bağlı içeri hava girişi normal. Menfezler bile tam olarak kapatmaz kanalı. Klima kapalı ise; iç hava sirkulasyonu modunda kalmayacaktır.
 2. Kugada alarmı etkinleştirdiyseniz, kilitlemeye iki kez basınca korna sesi geliyor olmalı. Diğerlerini ben de bilmiyorum. Forscan ile yapılamıyor o ayarlar maalesef.
 3. 3.4 de kurabilirsin istersen, ama RC sürüm. Final versiyon çıkmadı.
 4. carplay'in yenilenen arayüzü ilgi çekici. Haritayı ekranın yarısına koyabiliyormuşsun sync 3'de olduğu gibi ..
 5. Forscan programı ile, elm lazım. --0 dakika sonra eklendi-- Detaylar forumda var
 6. Sen söyleyince farkettim. Hepsini seçince 510 tl çıkıyor.
 7. Daha önce MNG'de kaybolan kargoyu anlatmıştım. Bir de görüntü ekleyeim. Şube aynı şube, gizli kamera görüntülerinden anlaşıldığı üzere; kargolara kendi mallarıymış gibi davranıyorlar. O kadar sistematikler ki, kargonun kaybolması mı
 8. AA çökmüş sende. Uygulamalardan olabilir. Kabloyu sökmeyi denemedin mi --0 dakika sonra eklendi-- Onlar da çalışıyor, ama albüm değiştiremiyorsun mesela
 9. Bu da aşırı ucuz. Bi dümen vardır bunda.
 10. Spotify kablosuz olarak da çalışıyor aslında. Sadece kontrolleri telefondan yapmak gerekiyor. Müzik bilgisi ve resimler kablosuz olarak sync 3 ekranına aktarılıyor. @Yakup Çağatay Uygulamalar sekmesi cidden gereksiz. İşe yarar bir uygulama yok maalesef. Hepsi AA ve carplay varken ford ile ne uğraşacağım diyor. @H. Cenk ses yeterince kısılıyor, hatta müzik sesi çok az duyuluyor bende. Ama zaten görüntüsü de var. O sesi iptal edebilirsin, ama şiddetini ayarlayamazsın.
 11. Sıcaklık sensörü sanırım ECU ya bağlı. Bununla ilgili BCM, klima modülü ve IPC modülleri de var. Sanki yazılımsal değil gibi ama, yine de ustanın bildiği bir şey vardır. En kötü otosan desteği ile çözerler
 12. Telefonu ilk bağladığınızda ve android auto çalıştığında geri gelecek. AA için tanımlı telefon olmayınca ayarlar ekranında da çıkmıyor.
 13. Google bu arada android auto arabirimini güncellediğini duyurmuş geçen hafta. Şimdilik android auto 2019 adı verilen versiyon, 2019 yaz sonu gibi yayınlanacakmış. Resimlerden gördüğümüz kadarıyla, carplay'den de esintiler taşıyan daha kolay kullanımlı bir arabirim. Benim gibi apple telefondan samsung telefona geçmiş birisi olarak, olumlu bir gelişme. Carplay'in arabirimini çok arıyordum çünkü.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.