Jump to content

Murat Kav.

Member
 • Content Count

  3,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Murat Kav. last won the day on April 21 2018

Murat Kav. had the most liked content!

Community Reputation

3,122 Mükemmel

About Murat Kav.

 • Age 44
 • Rank
  ST

Profile Details

 • Age 44
 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  '17 Kuga TDCi & '19 A4 TFSI
 • Job:
  Makine Müh.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

6,013 profile views
 1. İlk harf. Ama ekran tarafında yazan, öndeki değil.
 2. Yok be ya. Donanım sıkıntı. Görünen detaylar mükemmel. Krem deri döşeme, muhteşem tava döşemeleri, kapı kpllarında aydınlatma ve hatta kromaj, vb. 3 bölgeli otomatik klima da mükemmel, çocuklar arkada kurcalıyor. Ama dokunmatik yok, carplay yok, güneş gözlüğü haznesi yok. High mmi sistem TR de ancak navi paketi alırsan varmış. Onda bile carplay kullanmak istersen, high mmi sistemin bile olsa, ilave 3500 lira istiyormuş audi. Yani güzel de, parasını verirsen. Bizim gibi şirket spec de el kol bağlı kalıyor
 3. Cenk abi, audinin uyduruk mmi sisteminden sonra sync 3'ü mumla arıyorum. Normalde telefondaki açık uygulamaları kapatıp tekrar bağlanınca sıkıntı olmamalı. Android auto maalesef, carplay gibi kusursuz çalışmıyor. Yani sorun android auto da. Sorun istemiyorsan, iphone'a geçmelisin.
 4. 1 ağustosta v4.5 apk çıkmış görünüyor, bu olmalı. Dandik audide android auto yokki, deneyemiyorum
 5. Ekran, modül, ve usb girişi değişiyor. Forumda ilgili konular var.
 6. Şemada üstte rfa olarak görünen, sizdeki modüle. Altta görünen kapı kolu. İkisi arasında bu kablolama yapılacak. C2153B kodlu sokete girecek. Hangi nolara girdiği şemada var.
 7. Bu modüle neden confrat modülü diyorsunuz arkadaşlar, yok öyle bişi Servis ile aranız iyiyse, oradan şemaları indirmelerini isteyebilirsiniz. Soket şemalarını da alabilirsiniz aynı zamanda. Sol ön kapı koluna bağlantı:
 8. İçerdeki trim sökülecek. Kullanma klavuzu sayfa 425
 9. Torpidonun içinde. Benim bildiği teybin arkasına doğruydu, ama yanılıyor olabilirim. Tam da bu modül, üzerinde F1CT-19G481-A? yazacak.
 10. 14G381 --5 dakika sonra eklendi-- buna benzeyecek ..
 11. Sattım 3.4'ü, aslında kugayı da satıcam, zaman bulamadım ilgilenmek için.
 12. Evet, 18025 den uzun süre sonra, 19149'u official olarak dağıtmaya başladılar. Ben bi fark görmedim, ama yeni iyidir. Ford gt temasını kaldırıyorlar, gracenote dosyasının da boyutu küçülüyor.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.