Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

A.Coşar

Member
 • Content Count

  1,279
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,015 Mükemmel

1 Follower

About A.Coşar

 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Location:
  Adana
 • Car:
  13 F3 Trend X Benzin+LPG
 • Job:
  Öğretmen
 • Gender:
  Bay
 • Age 50

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koltuk altı depolama alanı bize sıkıntı yaratır. Oraya süt dökeriz; 10 sayfa temizliğini tartışırız. Bozuk para atarız;ses yalıtımı için TL ler harcarız. Öfff.. Al başına bir sürü dert. Umarım ülkemizde özel şartla satılır; Asfaltta binmek yasak!
 2. Şu yönde evrilecek: Hyundai i20 Style ,1.4 benzinli otomatik, M/Media 152K peşin fiyatı. Hanım için sıraya yazıldık. 2K kapora bıraktık.Temmuz sonu gemiden inerse alacağız.Yoksa ağustos ayında güncellenen fiyatlara göre yeni teklif alacağız. Yılbaşından önce bu paraya neler alabilirdik? Düşünüp duracağız. Öfff...
 3. Evet. 2 Haziran 2020 :Dosya açılış. Başvurum:5 Haziran 2020 10 Temmuz 2020 :Dosya kapanış. Uzun sürdü. Şirket özür diledi. Cam 29 Haziran'da gelmiş. Mailler karıştığından unutmuşlar. Mış muş mış... 3150 TL fatura edildi. Kaskoyu delmeden kısmi hasar olarak kayıtlara geçti.
 4. Yakup Usta iyi bilir ama haddim olmayarak sorarım size;motor arıza ışığının katalik konvektör olduğunu nasıl anladınız? Varsa bildiğiniz bir kısa yol, tüm ELM vs cihazlar çöpe.
 5. SÜT KOKUSU, KUSMUK KOKUSU GİDERİCİ (Kocakarı İlacı) Malzemeler: 1 poşet mangal kömürü. 1 adet limon. Uygulama: Fiziki temizlikten sonra mangal kömürünün ağzı açık bagaja koyalım. Üzerine bir limon sıkıp bagajı kapatalım. Akşamdan sabaha kapalı kalsın araç. Sabah ta aracı havalandıralım. Denemesi bedava.
 6. Son iki yıldır Ethica yaptırıyorum. Trafik sigortasında firmanın isminin hiç bir önemi yok. Teminatlar aynı. Sadece bazıları yanına paket ekliyor(ev sigortası vb).
 7. Ozan Karsavuran, senin verdiğin link, uçakta diyor. Çağatay'ın verdiği link ise Hong Kong'da diyor. Demek ki neymiş? Kargo uçağın içinde ve Hong Kong'daymış. Ve tahmini varışı ikinizin verdiği linklerde de 12 gün öngörülmüş.
 8. He. Doğru söyledin bak onu. Neyse ne... Ağustos'u göze almıştım zaten. Ama ilk defa olunca şeettim.
 9. Çağatay bilmediğimden soruyorum. Bak aşağıda detayda "One-stop Tracking" diyor. Aktarmasız,direkt uçuş değil mi bu? Yoksa uçak Çin'i gezecek,Çin'den çıkınca mı tek uçuş; başka ülkeye uğramadan gelecek?
 10. Turkcell de 8 GB, 750 dk, 100 SMS, ilk ay 10gb hediye, numara taşıma 2 GB hediye, e fatura 2 GB hediye, life 5 GB hediye, bip 1 GB hediye, dergilik 1 GB hediye, her hafta salla GB hediye... Bla Bla... 39 TL. Amma hediyesi varmış ha! Ama bazı yerlerde eskisi gibi iyi çekmiyor sanırım.
 11. 20 Haziran gününden beri uçakta. 10 gün sürer mi uçak yolculuğu? Çağatay 2 ayda gelir demişti. Sanırım onu yalancı çıkarmamak için uğraşıyorlar.
 12. İlanda asıl dikkatimi çeken satıcının ismiydi. "Dursun Temel" Karadeniz fıkrası gibi. Araç 157...km ve bunun "düşük" olduğunu iddia etmiş. Virgülün kullanılmaması da trajik olmuş tabii ki. Belli ki; ilan sahibi dikkat çekmek istemiş. İlan güncel bir ilan. Dün rastladım tesadüfen.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.