Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

A.Coşar

Member
 • Content Count

  1,097
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

837 Mükemmel

1 Follower

About A.Coşar

 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Location:
  Adana
 • Car:
  13 F3 Trend X Benzin+LPG
 • Job:
  Öğretmen
 • Gender:
  Bay
 • Age 49

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Geçen yıl ben de aynı sıkıntıyı yaşadım. Rot balans ayarından sonra -direksiyonda boşluk varmış(mış)- düzeldi. İşinin ehli bir ön düzenci halledecektir.
 2. Yıllardır silerim,hiç bir olumsuz etki görmedim.
 3. Sayın Boneval ile mutabık kaldığımız bir konudur bu. Ancak kendisinin de söylediği gibi en az 2 saat güneş görmesi gerek.
 4. Araçtan inerken her seferinde kolonyalı mendille siliyorum direksiyonu ve vites topuzunu ve de kapı kollarını . Bilemedim şimdi.
 5. 23 Mart 2020 tarihinde dersler başlayacak. Bize gönderilen yazı bu şekilde.
 6. Eba Tv İçin: --0 dakika sonra eklendi-- Aha bu da ilkokulu programı:
 7. Bu başlığa hep gülmüşümdür. İnsanlar hangi rakamı takip edecekler ki; matematikte uyumsuz rakam yoktur diye... Ama dün şeytan dürttü. Ben de bir tarih yazayım dedim. Aha burada:
 8. 2 Mart sabahı maçın skoruna karar verilmişti. Mete Kalkavan çok iyi bir görev adamıdır zannımca...
 9. "Aldıkları fiyata" diyor haberde. Ben olsam geri vermezdim herhalde. 42.750 TL'ye satın almıştım. Şimdi ikinci el satsam 90.000 TL.
 10. Sol taraf komple boya. Sağ arka kapı sacı değişik. Sadece bilinenler. 12 000 TL tramer... Bildiğim kadarıyla bu ağır hasar kaydı demek oluyor. Satıcıdan şase no isteyip,tanıdık sigortacı varsa aracın geçmişini sorgulatabilirsiniz. İşlem görmüş olabilir araba. Dikkatli olmak gerek.
 11. Gerekeni yazmış arkadaşlar. Kasko klozlarınızı incelemek lazım.
 12. Hayır. Sadece oradaki yumuşak plastiği çekip çıkarabilir ve sonra yeniden takabilirsiniz. Uzmanlık,işçilik gerektirmeyen bir iştir. sık sık başıma gelmiştir. 2013 F3... Resimdeki plastik köşesinden anahtarla bile çıkarılabiliyor. Sonra da altından elinle ittir yukarıya...
 13. Sübapların çelik olmasına dikkat edin derim.
 14. Adem'i yine yedeğe al, Falcao kalenin içindeki topu auta atsın... Ohooo. Terim kazanmamak için her yolu deneyecek belli ki... Edit: Bir de hasta olduğunu ifade ettiği Belhanda'ya bel bağlaması...

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.