Jump to content

A.Coşar

Member
 • Content Count

  918
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

706 Mükemmel

About A.Coşar

 • Age 49
 • Rank
  Style

Profile Details

 • Age 49
 • Location:
  Adana
 • Car:
  13 F3 Trend X Benzin+LPG
 • Job:
  Öğretmen
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. İçimden geçen 1-2 idi maç skoru. Ama gerçekler de acı maalesef.
 2. Hiç bir sıkıntı olmadı. Hem görünüm ve hem de teknik olarak sorun yaratmadı. Para cepte kalır, binilip gidilir.
 3. Alışveriş sitelerinde vs. gereksiz paralara satanlar var. Servisten almaya çalışırsanız sanırım çok tuzlu fiyatlar ödersiniz. Tanesi 300 TL'den başlıyor. Siyah silikon iyi fikir; aklıma yatmaya başladı.
 4. Yok hocam basınçlı su kullanan yıkamacıların halt yemesi. Gözümün önünde kuş pisliğini çıkartmak için bastı tazyiği çok yakın mesafeden. "Dur" diyene kadar işi bitirdi. Yıkamacıya verdiğimde başında durup hassas noktalara yakından vurdurmam tazyiği. Normalde eldivenle yıkıyorlar bu tür inatçı pistleri. Elaman o günlerde işe girmiş. Ertesi gün çıkardılar işten. Benimki gibi 3 aracı daha halledince patron dayanamamış. Siyah silikon, ince zımpara iyi çözüm gibi...
 5. https://slideplayer.biz.tr/slide/13834223/
 6. Hah işte! Bu sorunun cevabı pek çok soruyu ortadan kaldırır. Keşke yetkililer iktidar gibi dedikodu kazanı kaynatıp, nabız ölçeceğine direkt net açıklama yapsa da biz halk olarak sussak! Bak demedi deme; bu Konya işi patlar...
 7. Manufactured in Turkey... Konya savınını güçlendiriyor, doğrulamıyor. Evet haklısın, herif garanti dışı dememiş. Ama garanti kapsamında olduğunu da yazmamış.
 8. Haklısın Yakup Çağatay;tedarikçiyi buradan öğrenmem. Ancak ustanın söylediği Konya'da suçlu parçanın yapıldığı savı geçerlilik kazanmaya başlıyor. Ben bu kısmıyla ilgileniyorum. Bir de "herifin biri" bir yazı yazmıştı Ford araçlara garantili LPG takılıyor vs. Ama hiç bir yerde sübap garantisinden bahsedilmiyordu. --2 dakika sonra eklendi-- Bunları bilmek önemli. Biraz araştırıp ustalara gidince seni top gibi birbirlerine atarken çekiniyorlar artık.
 9. Benim arabam Trend X Özhan Kapucu. --6 dakika sonra eklendi-- Yakup Çağatay, bence önemi var. Çünkü arabam geçen sübap yaktığında LPG yi takan ustayla uzun bir görüşme yaptım. Israrla bu hatanın LPG den kaynaklanmadığını, benim aracın bu serisinin kapaklarının Konya'da yapılmış olabileceğini ve benzinde bile olsa sübap yakma ihtimali olduğunu söyledi. Üreticilerin tedarikçileri farklı ülkeler olabilir. Ama usta haklıysa vahim bir durum oluyor. Almanya üretimi diye bana satılan araba aslında değil oluyor. --9 dakika sonra eklendi-- Ozan Karsavuran, bence basbayağı "in" o kelime. --12 dakika sonra eklendi-- Bu da firmaların çakallığını kanıtlıyor. Kime dava açacağını bilmiyorsun. Arızada kim suçlu belli değil. Firma hep aradan sıyrılıyor. Sübap yanması örneğinde kim suçlu? Ve Ford LPG li araç satacak ve sübap garantisi yok! Buyrun buradan yakın.
 10. Benim araç için montaj fabrikasını Saarlouis gösteriyor. Ama üretim yeri Türkiye. Nasıl yani? Aşağıda Saarlouis...
 11. Çok göz alıyor hem de... Ha bir de ahımızı alıyor bilesiniz. Ben küfür etmiyorum ama çevremde edenler olduğunu duydum.
 12. İşte bulunan bu ses tekrarladı. Ve sübap yakma sorunundan ötürü motor açılmışken sesi de kökten yok edelim dedik. Aşağıdaki fotoğrafta Egzos Manifoldu Koruyucu Kapağı denilen alüminyum sacın zırıltıya sebep olduğunu tespit ettik. Araya iki pul konularak parça sabitlendi. Bakalım yarın test sürüşü ve sonrasında ne olacak?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.