Jump to content
25 Ekim (Pazar) günü verilerini maalesef kaybettik. Tekrar ileti göndermeniz ve/veya üye olmanız gerekir.

A.Coşar

Üye
 • Toplam İleti

  1.471
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

1.229 Mükemmel

1 Takipçi

A.Coşar Hakkında

 • Derece
  Ghia

Profil Detayları

 • Şehir:
  Adana
 • Arabam:
  13 F3 Trend X Benzin+LPG
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Yok öyle değil. Noter evrakları hazırlıyor. Onay vermeden önce soruyor: "Para işinizi halletiniz mi ?" diye. İki taraf da "evet" derse onay veriyor. İmzaları alıyor. Parayı noter almıyor. Havuz yok.
 2. https://playerbros.com/jahrein-amazon-primein-kotuye-kullanilmasindan-dolayi-turk-yayincilar-odemelerini-gecikmeli-alacak/ Hı? Küfür mü etmiş? Çok ayıp! Eşek herif.
 3. Ben biraz yaşlıyım. Hatırladığım kadarıyla Amazon Prime üyesi olurken kart bilgisi vermemiştim. 30 gün bedavaydı. O günkü alışverişimi sanal kartla yaptım. Ama sistemden o günkü kart bilgimi çekmişler. Limit olsa parayı çekecekti. Almak için uğraşacaktım ya da gözden kaçacaktı.
 4. İndirimli alışveriş için üyelik oluşturmuştum. Ancak alışverişi sanal kartla yaptım. Perşembe ve bugün olmak üzere 2 kez İzyco tarafından hesabımdan para çekilmek istendi. Ama maalesef limitim yeterli olmadığından (nasıl olduysa :)) çekilemedi. Hah ha... Bugün de o sanal kartımı iptal edip,yeni bir sanal kart oluşturdum. Aman dikkat.
 5. Sayın Cem Boneval ,seni çok sever Serdar.
 6. Adam pişman oldu sorduğuna... Bir de İstanbul'da ikamet eden forum üyelerinin adreslerini öğrenip; onlara tatlısını yedirmeyi unutmayın. Bu mühim.
 7. Ben olsam teslim almadan önce boya ölçümü yaptırırım bayide. İnsan yeni araba heyecanıyla pek çok olumsuz şeyi görmüyor. Gözü kör oluyor. Halı paspas varsa değiştirtirdim kauçuk olanlarla. MTV yi bayi yatıracak, kontrol edin mutlaka. Trafik sigortası ve kasko için iyi araştırma yapın. Bayiler bazen kötü fiyat veriyorlar indirim yapma adına. Aksesuar iyi fikir; insan sonra pişman oluyor çıplak aldığına. Altta korozyon diye bir şey olmadı 7 yıllık aracımda. Gerek yok bence. Bla bla...
 8. Neden beni kimse dinlemiyor ki?
 9. Sarı güçlü malzemeyi uyguladım. İlk olarak belirteyim; malzeme çok başarılı. Kokusu rahatsız etmiyor. 1 litre ürünün 1/5'i ile dört jant komple temizlenebiliyor. Ancak jantları dışarıdan temizlemek zor. En iyisi bir oto lastikçiye gidip jantları 20 TL karşılığı tek tek söktürüp, temizlemek. Mükemmel sonuç alınıyor. Bir jantın temizliği bu sayede en fazla 5 dakika sürüyor. Son fotoğrafta ellerin yetişmediği yerdeki temizlik farkını göreceksiniz zaten. Şimdi fotoğraflar.
 10. Cruze almasın,olsun bitsin:)
 11. Adana Otokoç' a 2 kere cam değişimi için gittim. Çok yoğun bir yer. Neredeyse tüm kamu araçlarını üstlenmişler. Randevusuz gitmeyin. Bir de çok düzensiz,bakımsız gibi... Gizerler'e gitmedim hiç. Garantim bittiğinden beri özel servislere gidiyorum bakım için.
 12. Sayın @Cem Bonevalyetiş! Kılıf soran var.
 13. Cık. BIM'de satılan sarı bişey ,1 litre ve en az 10 tur döner gibi duruyor. Ve 10 liradan daha ucuz. Hem kullanan da olmuş. Risk almaya değer.
 14. Arabayı ver! Ben verdim benim arabayı, manuel diye kabul etmedi. Ev için biriktirdiğimiz parayla otomatik aldık. Şimdi rahat rahat gidip geliyor. Kafamız da rahatladı.
 15. Sarı güç olanı aldım. 9,95 TL. Uygulama sonrası fotoğraf paylaşacağım. Konu şimdilik benim açımdan kapanmıştır.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.