Jump to content

Yasin Tansu Dinler

Member
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Normal

About Yasin Tansu Dinler

 • Age 39
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 39
 • Location:
  TEKİRDAĞ
 • Car:
  12 FOCUS HB TIT+TITX+SMART+ŞK
 • Job:
  MUHENDIS
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. 17 Mayıs'ta Axa Oyak trafik: 613, genişletilmiş full kasko, yetkili servis, orjinal cam, karşı tarafa 100k vs 913 tl.
 2. Merhaba, 1987-1998 arası şahin, 1998-2005 arası uno, 2005-2009 arası idea ve 2009dan beri halihazırda doblomuz var yani yaklaşık 32 yıldır evimizde fiat araçlarımız kesintisiz bir şekilde var. fiyat performans olarak baktığımızda on numara, kabul fakat bazı özelliklerin fiatta olması daha sağlam, daha kaliteli araç olduğunu göstermez buna katılmıyorum. hala daha bir çok marka ve modelde sis lambası ve park sensörü yok ama bizim dobloda var. daha mı kaliteli şimdi yada daha güvenilir daha sağlam mı sanmıyor ve görüşünüze katılamıyorum maalesef.
 3. Kafa Radyo yayın hayatına başlamış arkadaşlar. Kafa Radyo’da Nihat Sırdar, Güçlü Mete, Zeki Kayahan Coşkun, İlber Ortaylı, Sunay Akın, Vedat Milor, Candaş Tolga Işık ve Zafer Algöz gibi isimler yer alacakmış. Bakalım ne kadar ayakta kalabilecekler.
 4. Merhaba, biraz geç kaldım galiba yazmaya ama 2013te aracı aldığımdan beri aradığım bir hatta iki şey var. Birincisi 2005 model idea'da vardı. ön cam sileceğinin ikinci silmesinde arka silecek de çalışıyordu. tamam ön camda yağmur sensörü çok güzel çalışıyor fakat arka cam için sadece yavaş ve hızlı olarak iki derece olması bence yetersiz. 15 sene önceki teknolojide hatta fiat'ın yapabildiğini sanıyorum ki ford da yapabilir. çok zor olmasa gerek, ön sileceğin ikinci silmesinde arkayı da devreye almak. Diğeri ise kolçak arkasına arka koltukta oturanlar için bir tane havalandırma peteği, maliyeti çok mu arttırıyor da yapılamıyor. Selamlar, sevgiler.
 5. Merhaba, aldığınız ürünün linkini yada marka-modelini yazabilir misiniz?
 6. Merhaba arkadaşlar. Ben de geçen hafta servise uğradım bu uyarılar için. Hepsini güncelledik dediler fakat az önce baktığımda son kontrollerin 30/10/2017de yapıldığı görülüyor. Sisteme düşmeme ihtimali var mı ya da servisin baktık deyipte bakmama ihtimali nedir acaba?
 7. Özelden sorduğunuzu genelden de cevaplayayım da yolu bu taraflara düşen olursa aklında bulunsun Hakan bey Volkan Trakya Çorlu ve Volkan Trakya Tekirdağ zaten beş para etmezlerdi ki dolar ve euronun son durumundan sonra 1 kuruş bile etmezler daha önce de yazmıştım tek cümle ile anlatayım: bir hafta boyunca aracımın nerede olduğunu bulamadılar, otosan da dahil olmak üzere!!! Başka söze gerek var mı ki? Gözünüzün içine baka baka, doğruyu bildiğiniz halde yalan atıyorlar, ar damarları çatlamış vaziyette. Her iletimde yazıyorum, bu servisle evimin arası 3 km. İnsan bu kadar nefret ettirilir mi? 5 yılda bir kere mecburi gittim, gitmez olaydım. Ha şu da var adam ticaret sanayi odası başkanı, hükümet destekli, bence otosanın totosu o yüzden yemiyor bu ........... birşey yapmaya veya uyarmaya. Geçenlerde anket gönderdiler memnuniyet için hatta servis ve otosanla paylaşalım mı diye sormuşlardı. Hala ne servisten ne otosandan dönüş yapan olmadı. Bu kadar ciddi kurumlar işte... Şimdi de sırada madalya var Tuzcular Keşan'a gidiyordum önceden ki hatta mayısta tatile giderken iyi ki yine uğramışım, Ecoboosta dizel muhafazası takan volkan trakyadaki GERİviteslilerin!!!! yaptığı hatayı teşhis ettiler ve değişim yapılmıştı. Yalnız geçenlerde Tuzculardan bir mesaj geldi, Keşan servisinin kapandığına dair Gitmeden önce Keşandaki ustaların Edirneye mi Burgaza mı tayin olduklarını öğrenip ona göre gideceğim. Tuzcuları tavsiye ederim fakat Edirne ve Burgazın durumunu bilmiyorum, Keşandan memnundum.
 8. Geçmiş olsun, umarım bu kadar masrafla atlatırsınız. Servis mi? Ecoboosta dizel muhafazası takan, çatlak patlak su kabına bakmayan (ki bunlar gözle görülebilir durumdalar!) ilgisiz ve bilgisiz, kendilerini usta diye hatta ben master tech'im diye tanıtıp ecoboosta trene bakar gibi bakanlar mı taaaa ordaki akünün kapağını açıp oksit var mı diye bakacaklar? Ben bile serviste yaşadıklarımda bu kadar iyi niyetli davranmamıştım. İlahi hocam çok komik
 9. hemen de kızmışsınız ozan bey durun daha bi çay içelim buyurun
 10. Konu düzenlendi Suat bey bunlar biraz terbiyelenmiş sözler. Bu memlekette hangi hak? Allahlarından bulsunlar. Daha da gitmem davosa olur biter. Tansiyon hastası oldum bunlar yüzünden, raporlu tansiyon ilacı içiyorum. Daha da uğraşıp sinirlerimi bozamayacağım bunlarla. Zaten anlayamadığım bir başka servisteki usta bu kadar bilgili ve ilgiliyken buraya bu mükemmelleri nasıl toplayabildikleri.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.