Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Tuğra Yanık

Member
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Normal

About Tuğra Yanık

 • Rank
  Trend

Profile Details

 • Location:
  Ankara
 • Car:
  '18 Focus 1.5 Ecoblue ST-Line
 • Job:
  Doktor
 • Gender:
  Bay
 • Age 44

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MK3 MCA da aynı sizinki gibiydi. Ben MK4 ST-line alınca kör nokta uyarısı olmadığı için 1-2 kez kaza tehlikesi atlattım. Olunca insan çok alışıyormuş.
 2. Gürkan bey hayırlı olsun. Bu eklentinin ayrıntılı konusunu açmanızı rica ediyoruz.
 3. Sizden bir önceki postta Mustafa Çekiç kardeşime ulaşın. O bu konuda epey bilgili. Yabancı forumlarda kablo lehimleme yöntemi ile tamir ediliyor diye yazıyor. Kablonun içindeki bakır tel kopar ise gözle anlaşılmaz. Ben 2015 MCA Focus aracımda garantiden 5 tane far değiştirmiştim.
 4. Keşke tesisat hazır çıkıverse PTC ısıtıcı tesisatı gibi
 5. YPS plast Denizli'de fabrikası var. 3 kez aldım. 2011 VW Tiguan, Focus III MCA sedan, Focus IV HB ST-Line. Hepsi mükemmel uydu. Kaliteli ürünler geldi. Bu adamlar kalıp çıkarıp toptan üretim yapıyor. Başka yere bakmayın. Fiyatı da makuldu.
 6. Ben 2006 Focus MK2 de 50.000-100.000 km, 5-10 yıl karmaşasından 10 yıl 90.000 km de değiştirmiştim. Devirdaim bile sağlam çıktı. Prosedür gereği hepsini degistirmiştik.
 7. Yol tutuş sormuş arkadaşlar bendeki ST-line şu ana kadar kullandığım en iyi yol tutan Focus. Bunda 235 40 r18 Michelin pilot 3 lastikler ve ST süspansiyon etkili mutlaka. Benim MK2, MK3 MCA araçlarım da oldu. Yol tutuş sıralaması torsiyona rağmen MK4 ST-line>MK2 Ghia>MK3 MCA şeklinde...
 8. Ben Focus 2018 ST-line aracı Ford Otosan'dan teslim alıp hemen satayım diye düşünürken Civic Hb dizel otomatik executive almayı aradaki farkı cebe atmayı düşündüm. Sonuçta Civic bir Focus değil onu gördüm. Plakalı sıfır aracı satma stresine giremedim ve kullanmaya başladım. Arada ciddi fiyat farkı vardı. 230k vs 150k TL.
 9. YPS plast, Denizli'de üretici. Tiguan, Focus III MCA ve Focus IV hb için aldım. Başka yere bakmaya gerek yok.
 10. Elektrik süpürgesi ile emiş yaptırın belki içerideki parçayı emer.
 11. Yetkili servis di mi? Mobil yağ var mı? Castrol ile anlaşma var.
 12. Orjnal MK2 ghia jantları aytozu gri değil, gümüş gri benzeri bir renktir. Sizin araçtaki jantlar ne marka acaba? Kaliteli bir markanın ise CMS, Kormetal vb hiç değiştirmeyin.
 13. Bende MK2 Ghia tekno paketli araç vardı. Farlar mercekli adaptif halojen. 5000k Xenon kit ile ışık çizgisi çok güzel olmuştu. Her muayenede sök tak sıkılıp bi-Xenon paketli MCA almıştım. Onunda adaptif farları bozuluyordu hep.
 14. Marka çok iyidir. Orijinal olması lazım. Sahtesine dikkat edin

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.