Jump to content

Tuğra Yanık

Member
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Normal

About Tuğra Yanık

 • Age 43
 • Rank
  Trend

Profile Details

 • Age 43
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  '18 Focus 1.5 Ecoblue ST-Line
 • Job:
  Doktor
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1.6 ecoboost olanlar da 5w20 kullanıyor. Motor dizayn ve üretimi buna göredir mutlaka.
 2. 15 gün önce bende oldu, yağ sıfırlama menüsü var, hallettim . Sanki aracın üretim tarihine denk geldi uyarı bana göre.
 3. Etiste benim araç için çıkıyor. Şasi no ile sorgulayın.
 4. Bütün bayilerde olduğuna göre devamı da vardır herhalde.
 5. Nasıl bir yol izlemek lazım bunun için? Arabayla gelip giden biri ile mi getirtsek acaba?
 6. Sadece Avrupa'da var. Türkiye'de 0w20 acea C5 Shell Helix Ultra Professional AS-L var. Onunda Ford onayı (wss-m2c952) onayı yok.
 7. Ben güncelleme için gidince teyit edeceğim. Haberleşelim lütfen.
 8. Değerli forum üyeleri. Forumda tahminim 3 tane mk4 st-line ecoblue araç var. Benimki 11.000 km'ye geldi. Servisten yazılım güncellemesi için aradılar ve uğrayacağımı söyledim. Ankara Başer otomotivdeki servis müdürü arkadaşımı güncelleme acil mı diye aradım. Gelirsen iyi olur dedi. Bu arada bakım yaklaşıyor 0w20 yağı sordum, 0w30 kullandıklarını belirtti. 1.5 TDCİ deki benzer durum. Nasıl bir yol izleyelim?
 9. Benim bildiğim şu; koskoca firma, bozulan ve sık sık bozulan farı argeye gönderip parçalayıp tabiri caiz ise otopsi yapıp ne oluyor diye incelemiyorsa oh olsun. İngiltere'de lehim yapmayı bilen sıradan adam tamir etmiş
 10. Fordownersclub sitesini karıştırırken adaptif farları kişilerin kendilerinin tamir ettiğini okudum. Farların içinde hareket sinyalini ileten kablolar kopuyor veya soketinden çıkıyormuş. Lehimleyerek tamir etmişler. İnceleyin lütfen. --9 dakika sonra eklendi-- Eğer yazılanlar doğru ise Ford ve Otosan hayatlarının en pahalı lehimini kullandılar benim için
 11. Bozulmuş yani rezistanslarda kopma olmuş. Benim Mk2 Ghia tekno pakette olmuştu, garantiden ön camı değiştirmiştim. Tabiki 2007 de.
 12. Mk4 adaptif LED farlara far yıkama koymuşlar. 2000 lümenden daha mı güçlü acaba?
 13. Isınınca yükseldiği için öyle. Sabah ilk marşta bakın kaç olacak.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.