Jump to content

Cem Boneval

Blogger
 • Toplam İleti

  18.015
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  738

Cem Boneval en son Ekim 22 tarihinde kazandı

Cem Boneval daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

36.264 Mükemmel

Cem Boneval Hakkında

 • Derece
  GT

Profil Detayları

 • Şehir:
  Antalya
 • Arabam:
  Golf 1.5TSi/Fiesta 1.0EB
 • Meslek:
  Doktor
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

16.486 profil görüntüleme
 1. Bir tek tavanı düzgün boyamışlar, diğer yerlerde boyadan çalmışlar, benden söylemesi. Bayiden durum tespiti yapıp fabrikasyon böyle olduğuna dair belge işe yarar mı satarkene?
 2. Sevgili Adem, üstündeki lastikler ömrünü 10.000 km önce tamamlamış zaten. Yazdıklarının hepsi olur, yeter ki bunlardan kurtul. Yeni T005 incelemelerde başarılı bulunuyor, düşünülmesi gerekenler arasında. Kararsız kalırsan yazı-tura ile ele. Çünkü bu sınıfta karar verdirecek kadar ciddi farklar zor. Tüccarlar da bu zihniyet sayesinde kazanıyor. Ana fikir doğru olsa bile her zaman pahalı iyi olmayabiliyor. Primacy4'e gelirsek: İlginç bir şekilde çok sevenleri ve nefret edenleri var. Yol tutmuyor diye şikayet edenler, balon yapıyor yumuşak diyenler, pahalı
 3. Bu doğru bilgi başka bir şeye itibar etmeyin. Bu memlekette konuşanların yarısı ne dediğin bilmiyor. Ford'un sitesinden alıntıdır. Bağlayıcıdır.
 4. Hot hatch diyemeyince bir olumlu sıfat bulmaları gerekmiş. Sardunya rallisindeyken bana asistanlık yapan arkadaşın Golf R'ı vardı. Bir tur attım, gerçekten güçlü, ama tipik Golf işte, yeterince heyecan vermiyor. Çok uğraşıyorum ama Golf tutkusunu daha oluşturamadım. Muhtemelen ilgim de ilk DSG arızası ile son bulur.
 5. Görünen o ki herkes aldığından memnun. Ben de evleneli beri (30+ yıl) hep Arçelik kullandım. Alırken maliyeti düşüktü, arıza çıkaranlar olduysa da servisleri inanılmaz başarılı idi. Öyle de devam ederim gibime geliyor. Bu arada en yeni aletimiz 12 senelik buzdolabı. Yeni yeni kapı lastikleri bozulmak arzusunda. Açıkçası bu tür ürünlerde hemen her türlü teknolojik gelişmenin yarar sağlamaktan çok müşteri tavlamak için yapıldığını düşünüyorum ve oyuna gelmiyorum pek.
 6. İngiltere'den yeni bir seçim sonucu daha yayınlandı. Bu sefer Autocar'dan, daha ciddi bir dergi. Şöyle sıralamışlar: Yılın yönetici otomobili: BMW 330e Yılın eğlenceli otomobili: Mazda MX-5 Yılın SUV'u: Land Rover Defender Yılın rüya otomobili: Alpine A110 Yılın elektrikli otomobili: Peugeot e-208 Yılın her telden çalanı: Volkswagen Golf GTI Yılın küçük otomobili: Ford Fiesta Yılın aile otomobili: Skoda Octavia Estate Yılın hibrid otomobili: Toyota Corolla 2.0 Hybrid Yılın geniş otomobili: Citroën Berlingo Yılın teknolojik otomob
 7. İngiltere'de yayınlanan hafiften tabloid AutoExpress editörleri 2020 için yılın otomobillerini seçmiş. Sonuçlar biraz şaşırtıcı geldi bana, paylaşıyorum: Yılın otomobili: Skoda Octavia Yılın Şehir içi otomobili: Volkswagen up! Yılın Superminisi: Renault Clio (iki ve üç Ford Fiesta ve Toyota Yaris) Yılın kompakt aile otomobili: Skoda Octavia (takip eden Ford Focus ve Toyota Corolla) Yılın aile otomobili: Skoda Superb (takipçiler Hyundai Ioniq ve Peugeot 508) Yılın steyşını: Skoda Octavia Estate (takipçiler BMW 3 Touring ve Mercedes E Estate) Yılın
 8. Avrupa bizim kadar başarılı mücadele edemeyişinin cezasını çekiyor. Ve eminim bizi çok kıskanıyorlar.
 9. Cem Boneval

  Formula 1 2020 Sezonu

  Elbette, hem de karış karış...
 10. Cem Boneval

  Formula 1 2020 Sezonu

  Yenileme için bence geç kalındı. Ayrıca zamanında nasıl yapıldığını ve ne kadar sorun yaşandığını iyi biliyorum. Şimdi başlarlarsa yarışın iptali için bir bahane yaratmak adına olur. Eyvah'ım ondandı. Neyse ülkemde her sorunu çözen sihirli sözcüğü kullanalım: "Hayırlısı"
 11. Herkes bu zihniyette olsa zaten hastalık yayılma hızı belirgin düşer. Düşüncesiz toplulukla ilgili düşüncelerimi yazmasam iyi olur.
 12. Boş verin artık tartışmayı. Yeni politikamız belli: Her ölümlü Covidi tadacak. Kimisinin ölümü de ondan olacak. Buna direnmek imkansız. 300 kişiyle aynı uçakta geldim. Adeta Covid partisiydi. Çoğu Rus ve son derece pervasızlar, maske hepsinin çenesinde. Para için ülkece o.....luk yapıyoruz. Eh kimine göre o da şerefli bir meslek.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.