Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Cem Boneval

Blogger
 • Content Count

  17,588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  726

Cem Boneval last won the day on June 3

Cem Boneval had the most liked content!

Community Reputation

34,743 Mükemmel

About Cem Boneval

 • Rank
  GT

Profile Details

 • Location:
  Antalya
 • Car:
  Golf 1.5TSi/Fiesta 1.0EB
 • Job:
  Doktor
 • Gender:
  Bay
 • Age 63

Recent Profile Visitors

 1. Pardon, istemeden oldu. Ama yeri geldiğinde hayır duanızı alacağım.
 2. Ben de uzun süre çalıştıramamıştım. Göstergenin altındaki iki düğmeye eş zamanlı basıp göstergeyi yanar söner aktif hale getirip sonra arzulanan hava basıncını ayarlayıp birkaç saniye beklemek lazım. Sıfır gösterince de takıp aleti açman lazım. Yani öyle hatırlıyorum. Kılavuzuna baktın mı?
 3. 2020 Takvimi nihayet belli oldu. Hız tutkunu virüslere gün doğdu. 5 Temmuz FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH (Spielberg, Austria) 12 Temmuz FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK (Spielberg, Austria) 19 Temmuz FORMULA 1 ARAMCO MAGYAR NAGDÍJ (Budapest, Hungary) 2 Ağustos FORMULA 1 PIRELLI BRITISH GRAND PRIX (Silverstone, UK) 9 Ağustos EMIRATES FORMULA 1 70TH ANNIVERSARY GRAND PRIX* (Silverstone, UK) 16 Ağustos FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPAÑA (Barcelona, Spain) 30 Ağustos FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps, Belgium) 6 Eylül FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA (Monza, Italy) Hepsi seyircisiz...
 4. Premium markalardan fiyatı nedeniyle vazgeçme eğiliminde olduğunuzu yazdığınız için... Her iki ebadı da kullanmış biri olarak 215'in kayda değer bir artısı olmadığını ve asla o fiyat farkına değmeyeceğini bir kez daha yazar sizi kendi kararınızla başbaşa bırakırım.
 5. İkisi de olur. Ucuzlar iki çalışıyor üçüncüsünde yeterli hava basmamaya başlıyor. Böyle bir aletin ne zaman işe yarayacağını bilemezsin. Ama gece yarısı yağmurda arabana geldiğinde lastiğin neredeyse tamamen inmiş olduğunu görünce değiştirmek yerine 5 dakikada şişirip eve gidip yatıp uyumak büyük kolaylık. Sabah ikinci bir 5 dakika ile lastikçiye ulaşılıyor. Ya da seyahatte mola veriyorsunuz, dönünce lastik yere yapışmış, bagajı bolşaltıp lastik değiştirene kadar şişirip lastikçiye ulaşmak tam bir nimet. Başıma gelenlerdir...
 6. Biraz masraflı da olsa ben olsam yağı 5-30 ile değiştirir ve yakın takip ederim. Bu arada egzozdan mavi duman atmadığından da emin olmakta yarar var.
 7. Uzay turizmini ilk adım da atılmış oldu. Zenginler için seneye dört koltuk ayrılmış görünüyor planlara göre. Aramızda para toplayıp birimizi göndersek mi acaba? Bu arada Columbia uzay gemisinin devre dışı kalmasından beri uzay istasyonuna taşımacılığı Rusların neredeyse 60 yaşındaki Soyuz ünitesinin yaptığını ve ABD'ni,n onlara muhtaç kalmak ve milyonlarca $ taksi parası vermekten rahatsız olduklarını unutmayalım. Bu ABD için aynı zamanda bir özgüven kazanma operasyonu. Soyuz seferlerine devam edecek ve Amerikalı astronotları da taşıyacak, ama artık para değil Spacex'de koltuk alacaklar karşılığında. Uzay istasyonu da önümüzdeki bir ya boyunca bayağı kalabalık olacak, hali hazırda orada yaşayan iki Rus ve bir Amerikalıya Spacex mürettebatı da katılacak. Şu pandemi günlerinde iyi bir konu değişikliği oldu da inşallah virüs uzay aracına sızmamıştır. Bu arada uzay yarışında geri kalmamak için yerli ve milli uzay aracımız için de çalışmaların tez zamanda başlamasını dilerim.
 8. Sabık bir Fransız otomobilleri düşmanından bunları okumak güzel. Peugeot sade SUV'larla değil tüm ürün gamıyla oldukça etkileyici.
 9. Madem kalınlık ölçer almışsınız işe yarasın: En ince ölçüm birimine denk geldiğinde değiştirin.
 10. Niye böyle bir ısrar var? 205/55-16 daha ucuz, istediğiniz lastiği alabilirsiniz böylelikle. Ayrıca performansta da belirgin bir kaybınız olmaz. Güzel durmuyor diyeceksiniz gibi geliyor bana ya neyse....
 11. Ben bunu kullanıyorum. Çok da iş gördü. Basınç göstergesi de oldukça hassas ama sade basınç ölçmek için uğraşılmaz. Onun içim alacağınız cihazda ucuza kaçmayın, Michelin ürünleri başarılı mesela.
 12. 205/55-16 lastik (TS860 doğru seçim) ve alaşım jant (CMS gibi bir marka da olabilir) en doğru tercihtir. Hem maliyet olarak hem de kar buz performansı olarak.
 13. Sorunsuz kaldığı sürece kullanın, başkasına araba yaptırmış olmanın bir anlamı yok. Rektifiye kaynaklı sorunlar çıkmaya başlarsa elden çıkarmayı düşünün. Ben olsam keyifle binerim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.