Jump to content

Ergün YILDIZ

Üye
 • Toplam İleti

  231
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

163 Normal

1 Takipçi

Ergün YILDIZ Hakkında

 • Yaş 41
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 41
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  12 Focus Tdci Trend
 • Meslek:
  Bilgi İşlem Uzm
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

550 profil görüntüleme
 1. Ben kendi aracıma Hill Holder, Otomatik Kapı ve Lastik Basıncı olayını @Ozan Karsayesinde, Cruise Control montjını da @Sarp D. Uygur sayesinde yapabildim. Sayesinde derken kendim yaptım amma paylaştığınız bilgi sayesinde. Teşekkürü bir borç bilirim.
 2. ESP olsaydı olurdu, sen senin Focus u satmamışmıydın. Adımız da ELM ci Ergün e çıktı.
 3. Evet yapılır. istanbulda ben yardımcı olurum.
 4. Hill Holder in Hayırlı uğurlu olsun.
 5. tekrar tekrar dene Read From BCM tuşuna basarak aracın gem modulundeki değerleri okuyorsunuz. 2) Değerler okunurken %100 olana kadar bekliyorsunuz, eğer ilerlemiyorsa yada hata veriyorsa 1. adımı tekrarlayın. 3) İstediğiniz değişiklikleri yapıyorsunuz 4) Write to BCM butonunu tıklayarak değişiklikleri araç üzerinde kayıt ediyorsunuz.
 6. sayfa 1 de en ayrıntılı şekilde anlatılmış kablonuz varsa zorlanmazsınız.
 7. Ankara beni bulsun. Yarın hazine açılınca bulamazsan canını yakarım bak. şaka şaka ben yardımcı olurum.
 8. Çalınan Ford Ranger

  Araç sahibi ile hırsız arasına şahsı bir husumet olma ihtimali olabilirmi. Tabi ihale yıkamacıya kalacak gibi sanki.
 9. Çalınan Ford Ranger

  Kız meselesi olmasın. Yani kızı istemiştir, vermemişlerdir. O arkadaş ta kızı kaçırmak için önce arabayı kaçırmıştır. Haa niye PickUp dersen kaçarken çeyizi de alırım diye düşünmüştür. Böyle bir durum var mı çevresi soruşturulmalı. plakayı not aldık.
 10. Hocam mutlaka çivi vardır. lastiklerini kontrol ettir. bende de 2 hafta ara ile iki defa uyarı verdi. 1. de lastik havalarını tamamladım devam ettim. 2. de uyarı verince bütün lastikleri kontrol ettim. meğerse ön sağ lastikte çivi varmış.
 11. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  Doğruluğunu teyid edecek bir kaynağımız yok tabi hocam, ancak en güvenli yöntem sanal kart kullanmak ve sadece alışveriş miktarı kadar para koyup işlem yapmak.
 12. Vodafone Yine Çıldırtı Beni

  Benim de 2 hattım var Turkcell ve Avea 22 senelik Turkcell hattımı sadece beni arayıp ulaşmak isteyenler için tutuyorum maliyeti 15 TL aylık konuşma için kullanmıyorum. sarı kutuda biriken 12.000 puan ile 12 ay 1 gb internet aldım Avea daki internet bitince 1 gb biraz idare ediyor. 5 yıllık Avea hattımı ise aktif olarak konuşma, sms ve internet için kullanıyorum. 1000 dk her yöne 1000 sms 4 gb internet 49 lira Tarifemi de %50 indirimli 23 liraya kullanıyorum. Her sene tarife paket bitiminde hattı kapatacam artık istemiyorum diye bildiriyorum. aman kapatmayın %50 indiriminiz devam etsin diyorlar öyle öyle 5 senedir geçinip gidiyoruz. kullandığım telefon dual sim ve her iki hat da aynı telefonda olduğundan interneti değiştirmek kolay oluyor.
 13. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  Amazon çaldırmıyor demek ki :-)) ama hepsiburada üzerindeki kayıtlı kartlarımı o telaşla silmiştim.
 14. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  2-3 ay önce Hepsiburada.com üzerinden müşteri bilgilerinin çalındığı bilgisi ulaştı. site üzerinden alışveriş yaparken ödeme sayfasında kartınızı hızlı ödeme profili olarak kaydetmek istermisiniz diye soruyor. tabi kayıt yaparsan kart bilgilerin umuma açık hale geliyor. hepsiburada.com üzerinden alışveriş yaptıysanız oradan sızmış olabilir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.