Jump to content

Ergün YILDIZ

Üye
 • Toplam İleti

  220
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

155 Normal

1 Takipçi

Ergün YILDIZ Hakkında

 • Yaş 41
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 41
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  12 Focus Tdci Trend
 • Meslek:
  Bilgi İşlem Uzm
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

451 profil görüntüleme
 1. Çalınan Ford Ranger

  Araç sahibi ile hırsız arasına şahsı bir husumet olma ihtimali olabilirmi. Tabi ihale yıkamacıya kalacak gibi sanki.
 2. Çalınan Ford Ranger

  Kız meselesi olmasın. Yani kızı istemiştir, vermemişlerdir. O arkadaş ta kızı kaçırmak için önce arabayı kaçırmıştır. Haa niye PickUp dersen kaçarken çeyizi de alırım diye düşünmüştür. Böyle bir durum var mı çevresi soruşturulmalı. plakayı not aldık.
 3. Hocam mutlaka çivi vardır. lastiklerini kontrol ettir. bende de 2 hafta ara ile iki defa uyarı verdi. 1. de lastik havalarını tamamladım devam ettim. 2. de uyarı verince bütün lastikleri kontrol ettim. meğerse ön sağ lastikte çivi varmış.
 4. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  Doğruluğunu teyid edecek bir kaynağımız yok tabi hocam, ancak en güvenli yöntem sanal kart kullanmak ve sadece alışveriş miktarı kadar para koyup işlem yapmak.
 5. Vodafone Yine Çıldırtı Beni

  Benim de 2 hattım var Turkcell ve Avea 22 senelik Turkcell hattımı sadece beni arayıp ulaşmak isteyenler için tutuyorum maliyeti 15 TL aylık konuşma için kullanmıyorum. sarı kutuda biriken 12.000 puan ile 12 ay 1 gb internet aldım Avea daki internet bitince 1 gb biraz idare ediyor. 5 yıllık Avea hattımı ise aktif olarak konuşma, sms ve internet için kullanıyorum. 1000 dk her yöne 1000 sms 4 gb internet 49 lira Tarifemi de %50 indirimli 23 liraya kullanıyorum. Her sene tarife paket bitiminde hattı kapatacam artık istemiyorum diye bildiriyorum. aman kapatmayın %50 indiriminiz devam etsin diyorlar öyle öyle 5 senedir geçinip gidiyoruz. kullandığım telefon dual sim ve her iki hat da aynı telefonda olduğundan interneti değiştirmek kolay oluyor.
 6. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  Amazon çaldırmıyor demek ki :-)) ama hepsiburada üzerindeki kayıtlı kartlarımı o telaşla silmiştim.
 7. Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

  2-3 ay önce Hepsiburada.com üzerinden müşteri bilgilerinin çalındığı bilgisi ulaştı. site üzerinden alışveriş yaparken ödeme sayfasında kartınızı hızlı ödeme profili olarak kaydetmek istermisiniz diye soruyor. tabi kayıt yaparsan kart bilgilerin umuma açık hale geliyor. hepsiburada.com üzerinden alışveriş yaptıysanız oradan sızmış olabilir.
 8. Vodafone Yine Çıldırtı Beni

  Avea ya taşıyın bence
 9. Akçaabat köftesi çok meşhur diyorlar. Köfte sözü verirseniz daha hızlı netice alma ihtimaliniz var.
 10. Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

  Yurtdışı çıkış vekleti yazmak için illa borç harç olmaması gerekiyormuş. paşa paşa erkenden ödettiler. hatta vekaleti 2 nüsha düzenleyip noterde kalan nüshaya temiz kağıdını iliştiriyorlar.
 11. Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

  Üç Hafta önce babam araçla Türkiye dışına çıkmak istedi, Tabi vekalet vermem gerekti, Sadece yurt dışına çıkış, gümrük noktalarında işlemleri yapmaya vs. Noter dedi ki "MTV si görünüyor yatır da gel" İyi de daha 25 gün var dedim. Bir de Trafik cezası görünüyor 100 lira onu da öde, vekaleti hazırlayalım. Yahu dedim araçta haciz, ipotek vs yok niye yazmıyorsun vekaleti, "Yok olmaz yazamayız aracın temiz olduğunu görmemiz lazım" dedi Peki bu halde vergisini ödemeden araç sahibi olarak ben çıkarsam yurt dışına ne oluyor, "sen çıkabilirsin sorun yok" dedi. Mecburen hemen internet bankacılığından 3 taksit şeklinde ödedik vekaleti yazdırdık. Bu vesile ile anladık ki kendi aracınız için başkasına vekalet verecekseniz hiç bir şekilde ödenmemiş MTV/Trafik cazası vs. bulunmaması gerekiyor. MTV için son ödeme tarihine 5 ay olsa bile erkenden ödetiyorlar, yoksam vekalet yazmıyor adamlar.
 12. Opet'ten Shell'e Geçiş

  Aracımı 2016 yılı mart ayında aldım, genel tavsiyeler üzerine hep Opet ten yakıt aldım. İstasyon ve Yakıt değiştirmediğimden menzil ve motor performansını değerlendirecek bir tespitim olmamıştı. Ancak Tatil münasebeti ile 1 Temmuz da İstanbuldan Antalya ya giderken Shell den V Power Nitro ile fulledim. Dönüşte yine Shell den Aldım yakıtı. son 1 hafta içinde aracımla 2 defa Bulgaristana gittim geldim. Son 4 full depoyu Shell den aldım. Kendi aracımdaki duruma gelince, motor sesi bariz şekilde azaldı takırtılı dizel sesi neredeyse benzinli kadar sessiz oldu, ilk hareket ve hızlanmalarında daha seri olduğu kanaatine vardım. Bu nedenle sanırım artık Opet ten yakıt almayacağım Shell V Power Nitro ya devam.
 13. Focus MK2 Teyp Kodu

  Dört haneli bir kod. Araç içinde bir yerde yazıyordur. o kodu buluyorsunuz, teyp üzerinden tuşluyorsunuz ve sonra 5 rakamına basıyorsunuz. Ford Teyp lerde 5 ok tuşu oluyormuş.
 14. Hayırlı olsun güle güle kullan. Bir Focus'çuyu Focus la gelmesini beklerken Mercedes ile geldiğini gördüğünde ki şaşkınlığın görülmeye değerdi :-))
 15. Elm kablosu uyumsuzdur (Yaramaz çöp olanlardan) ayrıca servis pek bu özellikleri açmaya işine yanaşmaz. Eğer kendin yapacam diyorsanız düzgün kaliteli bir kablo temin etmeniz gerekir yada yakınınızda birinden yardım almanız kafidir. İstanbul'da olsanız ben yardımcı olurdum. Nevşehir'de de mutlaka yardım alacağınız birileri vardır.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.