Jump to content

Ergün YILDIZ

Üye
 • Toplam İleti

  309
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

220 Normal

Ergün YILDIZ Hakkında

 • Derece
  Comfort
 • Yaş 44

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  12 Focus Tdci Trend
 • Meslek:
  Bilgi İşlem Uzm
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.749 profil görüntüleme
 1. Yakında her üretici 39 inch LED TV monte etmeye başlayacak gidişat onu gösteriyor. Her şey iyi güzel de bukadar büyük ekranlar hiç hoşuma gitmiyor.
 2. ford.com.tr deki bütün fiyat listeleri kaldırılmış. Güncelleme yapılıyor sanırım
 3. Mihriban severlere gelsin
 4. ön tavan lambasından veya sigortasından alırsanız yapacağınız led sürekli yanacaktır. Arka tavan lambasından alırsanız hem aracı açarken yanacak- kapatırken sönecek hemde düğme ile kendiniz yakıp söndürebileceksiniz.
 5. Şu Cockpiti Focus a da yapsalardı ne güzel olurdu Focus mk4
 6. --5 dakika sonra eklendi--
 7. Tavan lambası ile aynı anda mı yanacak eğer böyle ise arka tavan lambasında alın, Arka tavan lambasından alırsanız açma kapama düğmesini kullanarak kontrol edebilirsiniz. Ben ayak aydınlatma yaptım 1 -Arka Tavan lambasından elektrik aldım 2 - Ön tavan lambasının hizasından sürücü kapı üstünden alta indirdim. ve ayak aydınlatma led lerine bağladım. 3 - kapılar açıldığında yanar, kapandığında söner, ayrıca birinci tavan aydınlatma üzerindeki aç kapa düğmesinden de istediğim zaman yönetebiliyorum.
 8. Organizatörümüzün adını mütevaziliğinden dolayı sildin sanırım ?. Pazartesi sorarım silinmedi ise bir defa da eskisini sildirmek için gidecez artik.
 9. Haklısın sponsor demek biraz fazla oldu. Eski anahtarın silinip silinmediği ile ilgili bir bilgi iletilmedi. Ancak silinmesi gerekirdi sanirim.
 10. Orasını bende anlamadım ama iş çözülecekse görmesinde sakınca yok, belki standart bir prosedürdür.
 11. Herkese merhaba, Bayramdan önce aracımın kumandalı anahtarını kaybettim. Bir müddet yedek anahtarla kullandım. Yeni bir anahtar temini için ne yapabilirim diye araştırırken kasko poliçem aklıma geldi, Kasko poliçemi inceledim baktım gördüm ki senede bir defa hasarsızlık indirimini bozmadan kayıp anahtar yaptırılabiliyormuş. tabi tüm kaskolarda böyle olmayabilir. Hemen Kar Oto yolunu tuttum. Kar Oto aynı zamanda FocusClub Polonezköy ettkinliğininde hem katılımcı hemde sponsor olmuştu. Kar Oto Hasar Servisinden Sinan Odabaş bey sağolsun çok yardım
 12. İstanbul Bağcılar civarında herkese yardımcı olurum. Bağcılar Olimpik Spor Salonun yanına gelirim dersen hallederiz. https://goo.gl/maps/vQN2HZ5noDE2 Buluşma yerimiz orası oluyor. --1 dakika sonra eklendi-- İstanbul Bağcılar civarında herkese yardımcı olurum. Bağcılar Olimpik Spor Salonun yanına gelirim dersen hallederiz. https://goo.gl/maps/vQN2HZ5noDE2 Buluşma yerimiz orası oluyor.
 13. Kilometre düşürmek olayını ben biliyorum modifiyeli bir programı var. Ancak tavrında dolandırıcılık yapma ihtimali sezdiğimden senle bu bilgiyi paylaşmayacağım.
 14. Yokuşta ileri-geri fark etmez kalkışlarda araç devirsiz ve kararsız kaldığında yapıyor bu sesi. ben mesela artık o sesi çıkarttırmamayı öğrendim. Biraz devirli kalış yapınca o sürtme sesini yapmıyor. Çok seyrek de olsa bazen deviri tutturamayınca yaptığı oluyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.