Jump to content

Aydın Baran

Admin
 • Content Count

  7,994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Aydın Baran last won the day on August 19 2014

Aydın Baran had the most liked content!

Community Reputation

4,591 Mükemmel

4 Followers

About Aydın Baran

 • Age 41
 • Rank
  Kaf Sin Kaf

Profile Details

 • Age 41
 • Location:
  Karşıyaka
 • Car:
  2018 Ford Focus Tdci PS
 • Job:
  F.A. Director
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

17,384 profile views
 1. Tüm Galatasaray camiasını şampiyonluk için kutlarım, tebrikler Galatasaray. (Fatih Terim'e rağmen ben bile destekledim bu sene şampiyonluğunuzu ? )
 2. Sadece çizgileri için kendi fikrimi beyan edeyim. Sedan harika bir tasarım, yolda görünce kendimi bakmaktan alamıyorum. HB berbat, yolda denk gelirse görmemeye çalışıyorum. Kısaca Mazda 3 dizaynı hakkında halim böyle.
 3. Paketten kendi ellerimle açmasan düştü vuruldu hasarlandı herhalde daha önce diyeceğim, ama sıfır ben açtım jelatinini. Servise göndereyim de yedek telefon da yok ki ?
 4. Eski şirkette Samsung Galaxy S8 telefon kullanıyordum, yeni şirkette iphone verdiler. Iphone kullanmaya başlayınca anladım S8'in ne kadar iyi bir telefon olduğunu. İphone 6S, rezalet bir telefon. Doğru düzgün wifi bağlantısı bile kuramıyor, bağlandı gösteriyor internet yok diyor. Eşimde reeder var aynı whatsapp grubundan ona gelen mesaj bana 5dk. gecikmeli geliyor.
 5. Cenk teşekkür ederim açıklama için, bir fikrim oluştu en azından. Geçtiğimiz yaz, alsam mı almasam mı diye düşünüp durdum, sonra hanım şirket aracı kullanıyorsun ne yapacaksın bir de motoru git gel işte teknene bunla dedi susturdu beni ? Ama benim hoşuma gidiyor yazlık yerlerde bu motor işi, bakalım kaşıntı nereye varacak ?
 6. Anlamıyorum ki bu işten, sanki bakınca çok hızlı gidecek gibi. Servet kaç para civarı böyle birşey?
 7. Scooter deyip bunu almak ? tehlikeli göründü bana, dikkatli bir şekilde iyi günlerde kullan. Ben de Foça'da tekneye gidip gelmek için 50 cc birşey alsam mı diye düşünüyorum aslında.
 8. Bugünün oranları ile tutar bu hesap, geçen senelerde terse çalışmıştı bu mantık.
 9. Kişisel fikrim bu saatten sonra hibrit'e para vermemek gerek, 100% elektrikliye yönelinmeli. ZOE için Ekim ayında verdiğimiz elektrik parası 100TL. yaptığı yol 4000 km. civarı. yani 26 kez şarj edilmiş ort.yaklaşık 4 TL ye şarj olmuş (bır kısmı ücretsiz şarjlar olduğu için ort. biraz düşük). Hibrit'e hiç gerek yok bence. Performans olarakta kalkşta ne BMW dinliyor ne Mercedes, çok eğlenceli ?
 10. Bu markayı zaten hiçbir ürünü ile evime sokmuyorum ama genel olarak da extra katkılı ürünleri almıyorum, çocuğuma da aldırmıyorum. Mesela süt alacaksam evet yine katkılı ama normal süt alıp evde kakao ilave edip öyle veriyoruz. Asitli içecekler, soğuk çaylar kesinlikle ne kendimiz içiyoruz ne de çocuğa içeriyoruz. Mümkün olduğunca dışarıda yemek yemiyoruz, semt pazarlarına gidiyoruz vs. vs.. şehir ortamında bu kadar kötü hava solurken belki de bunların hepsi nafile ama elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gıda ürünü sanayi üretimi ise kesinlikle doğal olamaz düşüncesindeyim.
 11. Uzakmışsın, ama Urla yaşanacak yer iyi yapmışsın bizim oralar karışık.
 12. @Servet Ö. Turşuyu falan geçtim de sen İzmir'e mi taşındın? Ben kaçırdım herhalde o kısmı? neresindesin izmirin?
 13. Geçen yıl şirket jettası kullanıyordum, buraya da yazmıştım 1.6 tdi + dsg jetta bugüne kadar kullandığım en kötü motor şanzıman ikilisi, kalkışta yürümüyor titriyor. Abuk subuk vites değiştiriyor, daha önce vites küçülttüğü yerde bir sonraki geçişte aynı hareketi yapmıyor falan hiç beğenmedim. Sonra bu yaz 1.6 tdi + dsg passat kullandım, o biraz daha iyi fakat araca uygun birleşim kesinlikle değil. Kalkmıyor, gitmiyor, sollamıyor ama vites seçiminde daha iyiydi. Şuanda 2018 Ağustos çıkışlı focus 3,5 1.5 tdci + PS kullanıyorum, harika bir birliktelik bana göre, kesinlikle güçlü atik nerde ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor. Çok beğendim bu ikiliyi. --29 dakika sonra eklendi-- Bu arada en konforlu şanzıman CVT ?
 14. Matematikte herhangi bir bilgi verilmediği sürece yorum ile değil veriler ile çalışılır, burada 3+6 ile 8+11 arası için herhangi bir bilgi, artarak devam eden sürecin sürdürülmesi gerektiği hakkında bir ipuçu/işaret/gösterge olmadığı için sonucu direk gördüğüm verilerle hesapladım ve 40 buldum. 96 lık sonuç kişisel yoruma dayalı sonuç oluyor.
 15. @Cem Boneval 1.5 Ecoboost 182 hp manuel yakışır sana. Hafiflemişte araç.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.