Jump to content

Servet Ö.

Member
 • Content Count

  6,677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Servet Ö. last won the day on July 2 2018

Servet Ö. had the most liked content!

Community Reputation

6,712 Mükemmel

2 Followers

About Servet Ö.

 • Age 36
 • Rank
  RS

Profile Details

 • Age 36
 • Location:
  İzmir
 • Car:
  Tit-X 1.6EB (The RED)
 • Job:
  DevOps Engineer
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

9,302 profile views
 1. Şamandıradır yüksek ihtimal. Yazılım durup dururken bozulmaz çünkü. (tabi focccus vs gibi bir programla depo kapasitesini değiştirmediyseniz)
 2. İş arkadaşlarım bu şarkının sözlerini benim yazdığımı falan sanıyor. --8 dakika sonra eklendi-- --9 dakika sonra eklendi-- efendim bu günde kendi kabımdan taştığıma göre yatızlayım ben.
 3. Aynen ondan bahsediyorum, sizin arabada çıkmamış olması imkansız. Otosan sırayla çağırıyordu zaten.
 4. 1.5tdci larda zaten üst kapak egzantirik sorunu ile ilgili TSB si var. Yani sizden kaynaklanan bir sorun değil. Zaten bilinen genel bir problem diye biliyorum ben. O yüzden zaten olması gerekeni yapmış Otosan.
 5. Yalnız herifte ne gırtlak varmış beh.
 6. Mehtaba karşı deniz üstünde bir bira ve bu şarkı:
 7. Selam, PCV valfine dair tüm akışı buradan okuyabilirsin: http://stratifiedauto.com/blog/understanding-your-pcv-system-upgrades-and-catch-cans/ Bu arada, karter havalandırmadan gelen yağ buharından bu denli yağ birikeceğini sanmıyorum. Ha eğer cidden durum böyle ise daha başka ve ciddi sorunları vardır motorun. Araba normal sıcaklığında iken yağ kapağını çıkartıp üfleme var mı diye kontrol et istersen.
 8. Patron, Yıldız sanaayinde çıkmacılar var, gidiyorsun onlara bana şanzıman verin diyosun, sendeki şanzımanı veriyorsun düzgününü alıyor taktırıyorsun. Parça maliyeti 1500-2000tl, şanzıman indir bindir işçilik 400-500 tl. Ha yok ben uğraşırım diyorsan şanzımancı bulup yaptırıyorsun. Kabaca yine aynı maliyet çıkıyor, arada geçen zamanın kaybı da cabası. --1 dakika sonra eklendi-- Not: Şanzımanı açmadan tamir eden ustana buradan selamlar, demekki bilinen teknolojinin çok üstünde bir teknoloji kullanıyor veya sihirbaz.
 9. Araç sıfırken sizin tarafınızdan mı satın alındı? Eğer öyleyse ve sizin tarafınızdan egsoz ve yazılıma müdehale edilmediyse servise gidip kontrol etmelerini isteyin, müdehale varsa eğer yaptığınız yanlışı düzeltmeniz lazım.
 10. Alın size yine kafa yakan bir liste daha.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.