Jump to content

Servet Ö.

Member
 • Content Count

  6,791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Servet Ö. last won the day on December 15 2019

Servet Ö. had the most liked content!

Community Reputation

6,879 Mükemmel

2 Followers

About Servet Ö.

 • Rank
  RS

Profile Details

 • Location:
  İzmir
 • Car:
  The RED, Mad Green, Mr. Blue
 • Job:
  DevOps Engineer
 • Gender:
  Bay
 • Age 37

Recent Profile Visitors

9,974 profile views
 1. 113 binde nasıl dolmuş katalizör yahu.
 2. Nolcu vamı, almeycen. O para verili mi? NGK yada Denso o para değil.
 3. Siyah kablo (canlı) sinyal kablosu. Araç soğukken rölantide 0.4V - 0.6V görmen lazım , araç ısındıktan sona 0.1V - 0.9V arasında gidip gelir. Voltaj değerleri sensörden sensöre değişir. Sensör model numarasını göre voltaj aralığı ve bu voltaja denk gelen lambda değerine göre bakabilirsin. Araç sıcakken obd portundan bakarsan eğer Lambda: 1.00 AFR: 14.70 değerlerini kontrol edebilirsin.
 4. 10kg bile olsa bana yavaş gelmezdi eminim.
 5. Rally 5 'e 1.6 eb ile girebiliyoruz sanırım 6.4kg biraz günümüzde artık yavaş kalmaz mı rally için? --5 dakika sonra eklendi-- Arka tampon yanmış?! Radyatörlerin önünde soğutma var (nos or ? ). Sıralı şanzımanın sesi/hızı eyvah eyvah. Antilag'ın sesi iç gıcıklayıcı. Makina tren gibi... Sen ışığa mı takıldın? --7 dakika sonra eklendi-- Gidelim gidelim gidelim gidelim gidelim.
 6. --3 dakika sonra eklendi-- --5 dakika sonra eklendi-- Bak nereden nereye geldik yine...
 7. Koltukta bir şey var sanıyor ve emniyet kemeri bağlı değil diye ağlıyor. Hahahah. Bana da olmuştu. Koltuktaki karpuzdu Sendeki durum nedir bilmiyorum ama emniyet kemerinden çıldırıyor o.
 8. DTC leri okutun bakın. Araç kendini korumaya alıyor. Korumaya alma nedenini söyler DTC. Muhtemelen ya selenoid yada VNT arızalı (yada kurumlu)
 9. Müzik sistemine bütçe ayırmayınca youtube'dan dinlerim artık bunları
 10. Dereyi görmeden paçaları sıvayan ülkem insanı... Bırakın önce bi çıksın, 1-2 sene satılsın, bakalım babayiğitler kar mı edecekler zarar mı bakılsın, sürdürülebilirliği olacak mı? Devletin kasasında delik mi olacak yoksa para makinası mı. Boşuna çene yormaktan başka bir şey değil şu ortadaki tabloyu yorumlamak.
 11. Bosch MG1CS017 veya MG1CS016 olması gerekiyor. MG1CS017 olasılığı daha yüksek. Küçük bir ihtimalle MED17.2.2 olabilir, forscan ile bakmayı dene.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.