Jump to content

Hasan K.

Member
 • Content Count

  2,539
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Hasan K. last won the day on January 21 2012

Hasan K. had the most liked content!

Community Reputation

703 Mükemmel

About Hasan K.

 • Age 22
 • Rank
  Titanium

Communication - Social

 • Age 22
 • MSN
  kopukluhasan@hotmail.com
 • Yahoo
  kopukluhasan@yahoo.com.tr

Profile Details

 • Age 22
 • Location:
  Ank
 • Car:
  Superb Comfort
 • Job:
  Öğrenci
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

5,278 profile views
 1. Ben 30 dk önce fulldedim 5.84'den.
 2. Bilgisayara geçersem ayrıntıları yazarım. Focus aldık bir tane satılacak diye yazmadiydim satılmadı duruyor öyle. Bende rus forumlarında felan kodlayıp duruyorum meğerse burada varmış. )) Yazayım dedim. Öyle ise yapacak birsey yok. Ben bayagi umitlenmistim tek kutu hatirladigimdan olur heralde diye düşünüyordum.
 3. Doğrudur Far sensörü olan araçlarda öyle olması daha mantıklı, sensör olmayanlara yanlış hatırlamıyorsam #15 02 yazınca sürekli yanıyor 0 konumunda. Ben onları sondurup sadece #17 02 yapıp dlr kıstım. Ingilizcem çok iyi olmayınca sanırım tanımlar yanlış olmuş Türkçe'ye dönerken. Benim bahsettigim yeni titaniumlar, city Stop olmayanlar. Kutu aynı mı bilmiyorum. Daha ufaksa yatar tabi. Denemek güzeldir ben tek tek denerdim kutu olsa.
 4. Trend X de çalışıyor. Trend de de çalışıyordur heralde. Eğim sensörü tüm araçlarda var sanırım.
 5. #192 City Safe i 02 yapıp aktive edebiliyorsunuz. Sonra da ABS initalize yapmak lazım. Ben denedim fakat Trend X de sensör kutusu olmayınca hata verdi. O kutu olup city Stop olmayanlar denerse bence çalışır. Bunun dışında birde şimdi kodunu hatırlamadığım Traffic Isaret tanıma da tanitilabilir belki. Üst donanıma sahip olanlar yapabilir. Bunun dışında yapılacak ekstra birsey yok. Çift kilitleme felan kodladım ama çalışmadı donanımsal sanırım. Ha birde Iskandinav Işık yapabiliyorsunuz. Gündüz farları %100 yanacagina %90 yanıyor. #17 de 02 kodlanacak.
 6. Dsg tecrubelerime dayanarak kavrama da sorun vardir diyorum. Kavrama degisimi isteyin. Sorun yeni yeni ciktigindan servisler tecrubesiz olabilir cozum icin usteleyin
 7. Güzel gitsin + Vay be ne arabaya biniyor + Mantık = Audi A4 Güzel gitsin + Güzel yol tutsun + Vay be ne arabaya biniyor = Volkswagen Scricco Güzel gitsin + Güzel yol tutsun + Vay be ne arabaya biniyor + Mantık = BMW 3 serisi Güzel gitsin + Konfor + Vay be ne arabaya biniyor + Mantık = Honda CRV Güzel gitsin + Güzel yol tutsun + Vay be ne arabaya biniyor + Mantık + Ucuz(Eş anlamı=2. eli ölü sayılır ucuza düşürebilirsiniz) = Alfa Romeo 159 Nissan bana göre son tercihiniz olmalı. Hatta tercihleriniz arasından çıkartmalısınız. Bana kesin tercihimi sorarsanız Alfa Romeo 159 derim. Alfa konusunda eskisi kadar problem çıkartmıyor deniyor. Hatta 159 SW 2.4 JTDm Auto Bild veya türevi(hatırlamıyorum) yaptığı testte çocukluk sorunları ve motorda çıkan bir ağrıza sonucu değişmesi(Sadece o araca mahsus, genel problem felan değilmiş) dışında gayet güzel bir seçilde geçmişti.Yol tutuşunu çıkarıp konfor isterseniz CRV de güzel(miş). Gene de tercih sizin. Not: Alfalardan korkmayın.
 8. Öncelikle geçmiş olsun, ümitler o kadar sönmesin, çıkar biryerden. Yeni telefon konusunda 600 tl'lik bütçe ile Samsung Galaxy S(450 ye alınır), biraz kasılarak S2 veya ara model Ace2 veya S Advance alınabilir. Htc de olabilir.
 9. Gelip taktılar, oturduk baktık, renkler eski televizyonumuza göre gayet canlı, gayet net. 2 tane 3D gözlük verdiler. Pille çalışan türden gözlük. Onları denemek daha kısmet olmadı, haftasonu bir filmde ona da bakacağız. Samsung gayet iyi ve güzel bir tercih olur gibime geliyor benim.
 10. Dün 46UE6030 olmasa da 40UE6030 almış bulunduk Vatan'dan fiyatlarda da bayağı indirim vardı(1.299 Tl), Samsung'u tavsiye ederim gayet canlı ve güzel bir görüntü kalitesi vardı. Yarın gelip takacaklar daha ayrıntılı yazabilirim girebilirsem.
 11. İlla sıfır olacaksa i30 olmaz mı stlye benzinli alsın. 42.400 fiyatı var. O olmazsa Kia Ceedler var.
 12. 0-140 da aşağı yukarı 21 sn Passat'ın, 140'dan sonra dik yokuşa gelmiş gibi bir hali var. 1.0 eb 2.0'a rakip olamaz. Ha bu 1.0 eb'nin gidişinin kötü olduğunu göstermez. 1.0 eb de kendinden beklenenden fazlasını yapmış hani.
 13. Sonatalar gemi gibi arabalardır. Yaklaşık bir 10 sene önce babam almıştı da 1-2 sene binmiştik.(Radyatörü delmiştik ve o zamanın parası ile 200 dolar dedikleri için satmıştı babam) Hiç elleme Rafet abi güle güle binsin adam. Sonatalar ağzına kadar dolu araçlar, gidip superb alsan derisiyle felan o donanımda bir araç için duruma göre 75-80 lira vermek gerekecek. İyidir sonata iyidir. Hem 20 sene binilen araçla 170.000 km yapılmış sanki dedemi gördüm. Dedemde benden büyük Toros SW ile 30 sene geçirmiş adamdır. Neyseki transit connect aldırmıştık ona zamanında.(5. senelerini kutluyacaklar)
 14. Annemde bugün fulleyecekti 55'e dolan depo 65-70'e dolarsa şaşmayacağım artık. Benzin alışkanlık yaptıydıydı da ne olmuş o öyle dizel 4.40 olmuş nereden baksak, lpgyi biraz daha zorlasalar hani 3 lira olacak. :kızgın:
 15. http://www.microsoftstore.com/store/msstore/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool Bunu indir bir win 7 format dvd si göster kaynak olararak, bu şekilde usb den format atılabilir; ama bootta ilk tanınacak şeyi usb olarak gsötermek gerek.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.