Jump to content

Serdar Eryürekli

Member
 • Content Count

  10,571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  134

Serdar Eryürekli last won the day on February 14

Serdar Eryürekli had the most liked content!

Community Reputation

18,869 Mükemmel

About Serdar Eryürekli

 • Rank
  GT

Profile Details

 • Location:
  Adana
 • Car:
  '12 Mondeo 1.6 Tdci Selective
 • Job:
  Otomotiv
 • Gender:
  Bay
 • Age 35

Recent Profile Visitors

7,163 profile views
 1. Benim de faturalar Halkbank'ta. Ama maaş hesabımda. Hiç kesinti olmuyor. Bir tane de ing'de var, onlar bırak kesintiyi sırf o talimat için zamanında para bile verdiler bana Bu talimatlar sayesinde de eft falan ücretsiz.
 2. 1.6 otomatik Vergisi çok diğerinin. --0 dakika sonra eklendi-- İmkan varsa tabi ki 2.0
 3. Gayet memnunuz. 3+1 ev gibi kendisi. Konforlu, donanımlı. Yakıtı gayet iyi. Bence tek eksiği otomatik vites olmayışı. O da Ford'un ayıbı. Performansı da fena değil aslında ama bundan önceki 2.0 tdci olduğundan biraz ağır kalıyor tabi. Sonuç olarak severek kullanıyoruz.
 4. Tüm aile arabalarımızı yazalım bakalım. İlk göz ağrımız. Yanlamayı öğrendiğimiz 2.0 canavar. Kısa bir beraberlik. 1.8 lik bir canavar da buydu. Bunda ölmedim ya.... Dizele geçiş.. Bir üst sınıf Bir üst sınıf daha. 2.0 tdci. Ve son..
 5. Yok arkadaş ne yaparsam yapayım eski isimler geri geliyor rehbere. Gmail hesabına da kaydettim mi hesabına da kaydettim. Senk. kapattım, hiç biri işe yaramadı.
 6. Bir yanlışlık var. 2.0 bile o kadar yakmıyor.
 7. Direklerden geçen su tahliye kanalları tıkanmıştır. Bizim Mondi de yolcu tarafında biriken su ile balık tutuluyordu 2 hafta önce tavan ve göğüs söküldü, kanallar temizlendi sorun bitti.
 8. Canım benim. Zamanında 70.000 TL lerdeydi de beğenip almamıştık. Şimdi peeeeeeeehhh.. Dimi @Mert Yürüyen
 9. Kanıma girdi vallahi. Bir kaç haftadır tv bakınıyorum. Evdeki 2011 yılında aldığım tüplü LG. Onu oğlanın odasına atmayı planlıyorum. Benim için de Smart tv lazım. Normal kanalı 1 dizi dışında izlemiyorum. 140 ekran da salon için çok iyi olur. Markadan çekindim ama sen ne dersin abi?
 10. Aynen bende de "kişiler" var onu kullanıyorum. Çift isim yok ama çok eski kayıtlar geliyor.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.