Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Serdar Eryürekli

Üye
 • Toplam İleti

  6.580
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  29

Serdar Eryürekli en son Kasım 8 2016 tarihinde kazandı

Serdar Eryürekli daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

7.584 Mükemmel

Serdar Eryürekli Hakkında

 • Derece
  RS
 • Doğum Günü 12-05-1984

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  Adana
 • Arabam:
  2011 mk 2.5 Tdci Trend X
 • Meslek:
  Oto.Yed.Par.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.831 profil görüntüleme
 1. Aynen. Güzel bir güneş gözlüğü. Büyük rahatlık sağlıyor.
 2. Biraz daha yol yapayım da düşmez ise bir gösteririm. Bakımı 7000 km önce yapıldı.
 3. Tam 3 hafta önce etmiştim abi. Biri inik gibi gelmişti, Mersin'den Adana'ya dönecektim uğradım petrole. Gördüğüm gibi biri biraz inikti. Ama hepsi kontol edildi. Normalde sıfırladıktan sonra 7-7.5 gibi bir tüketim ile başlar, 6'ya kadar düşerdi. Bu defa çok yüksek gösterdi ve düşmedi.
 4. Yok daha değil abi. O kadar da ezme. Farklı bir istasyondan yakıt aldım ama ondan olur mu ki?
 5. Son mesajı ben yazmışım, nazar değdi herhalde. O eski haaalinden eser yok şimdi diye başlayayım. En son aldığım yakıttan sonra menzilde ki durdurulamaz düşüş yüzünden ortalama tüketimi sıfırladım ki ne göreyim. 45 km de 80 km menzil düştü. Durum aşağıda Hatta acaba düşer mi diye sakin sakin!!! biraz daha yol yaptım ama son durum 9.8 di. Ne oldu acaba???
 6. Yavaaaşşşşş... Desek mi??
 7. Yükseltici.
 8. Böylece 5 yıllık konuda su yüzüne çıkmış oldu. Bari resimler görüneydi...
 9. @Murat Kavuk abi.
 10. Benim kupon yattı. Corvette param pinçik eder dediydim...
 11. Zaten olsa ondan alır içeriz
 12. EB cular, Ti-Vct ciler... Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), otogazın litre fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7-8 kuruş zam getirileceğini duyurdu. Benzin 22 Aralık'ta 10 kuruş, motorin de 1 Ocak'ta 12 kuruş zamlanmıştı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası yaptığı açıklamada motorinde bir değişiklik olmayacağını duyurdu.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.