Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Serdar Eryürekli

Üye
 • Toplam İleti

  7.186
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  33

Serdar Eryürekli en son Mayıs 6 tarihinde kazandı

Serdar Eryürekli daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

8.905 Mükemmel

Serdar Eryürekli Hakkında

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  Adana
 • Arabam:
  2011 mk 2.5 Tdci Trend X
 • Meslek:
  Oto. Yed. Parça
 • Cinsiyet:
  Bay
 • Yaş 33

Güncel Profil Ziyaretleri

2.217 profil görüntüleme
 1. Bizim insanlarımız yol vermektense ölümü göze alır peehh.
 2. Plaka orjinal, Çerçeve silinik, yazıların üstü folyo, karbon görünümlü. Geçebiliyoz mu bu durumda?
 3. ..
 4. .
 5. Adana Otokoç ise herşey mümkün.. O bina başlarına yıkılsın...
 6. ..
 7. O kadar düşünebileceklerini sanmıyorum. Zaten bir şey de yapamazlar bunun için. Değil işte. Yol müsait ise ve aracı kullanan kişi bilinçli sürücü ise daha fazla dikkatini verip daha yüksek hızlara çıkabilir. Mesela yolculuğun sıkıcılığından kurtulmak için, mesela aracını denemek için. Sadece erken varmak için basılmaz yani.
 8. Neyse ki gişeler gelmeden güzel bir Opet var, esiyorda hem
 9. Doğru düzgün kural getirsinler de edelim.
 10. Saat işi muhakkak düzeltilecektir daha doğru bir sistem yapılacaktır da, (yazarken bile şüpheye düştüm neyse) eğer sadece giriş ve çıkışta ölçülecekse pek bir işe yaramayacaktır. 2 gişe arası Allah ne verdiyse kapatıp hele hele 2 gişe arasına radar aracı konmayacaksa (sabah bunun için sormuştum) bir çok kişi son mola yerinde dinlenmeye geçer sanıyorum. Hatta ve hatta bu sebeple gişeler arası normalden çok daha hızlı gidenler olacaktır. Bkz: Ben :) Şimdi en azından her yerden radar çıkabilir diye rahatça uçamıyoruz.
 11. 2 gişe arası radar aracı olacak mı? [emoji48]
 12. Her zaman yaptıkları şey. Kendi hatalarını vatandaşa yüklüyorlar, sonra insanlar düzeltmek için uğraşıp duruyor. Çoğu yerde benzer durum oluyor. Amcalar dayılar işe yaramazları dolduruyorlar kurumlara, sonuç bu..
 13. İki insan yüzü. Kesişiyorlar
 14. Doğru söyle arada boşluk var mıydı?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.