Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Doğukan Özçelik

Member
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Poor

About Doğukan Özçelik

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Focus 1.6 Tdci Trend X
 • Job:
  Lojistik
 • Gender:
  Bay
 • Age 32

Recent Profile Visitors

646 profile views
 1. Bu dediğinizi nasıl anlayacağım ? --15 dakika sonra eklendi-- Gürkan hocam dediğiniz yerin yorumları çok güzel ama yer çok uzak yoksa gidilirdi valla. --16 dakika sonra eklendi-- Tamer abi valla kafamda vardı ama 4-5 yere gittim etrafa şöyle baktım hiç bosch göremeyince bir an fikrim değişti --17 dakika sonra eklendi-- inanın aklımda hep o var ama her yerde yok gibi.
 2. Merhaba, aracımın aküsü bitti sayılır ve akü almam lazım Varta mı ? / İnci mi ? / Mutlu mu ? araştırması yaptım fiyatları birbirlerine yakın diyebilirim. İnci 400 tl Mutlu 460 tl Varta 560 tl buna göre hangisini almalıyım ve neden almalıyım, sizce aldıktan sonra hangisi daha garanti kapsamında destek alırım güven anlamında sizce hangisi.
 3. Herhangi bir servise götürsem bu işten anlar mı yoksa yetkili servise mi götürmem gerekiyor. birde fiyat olarak ne çıkar.
 4. Merhaba Mete bey, öncelikle dönüş için teşekkür ediyorum ama benim sorun sanki araç çalışırken değil de giderken sesin artması, hızlandıkça içeri gelen fön makinesi gibi ses gelmesi, motordan geldiğini düşünüyorum ama o tarafan geliyor gibi.
 5. Merhaba abiler, arkadaşlar, araba ile giderken (rolentide gidiyorum) fön Makinesi gibi bir ses var anlamadim neden olabilir. Kullanım olarak arabayı çok yormam bakımlarını yaptırırım vb. bir fikri olan var mı ?
 6. adamsınız üstad çok teşekkür ediyorum --0 dakika sonra eklendi-- adamsınız üstad çok teşekkür ediyorum
 7. Bir ay kadar idare etmez mi beni acaba, bir ay kadar bütçe dip rakamlarda da ... en azından bilsem iyi olur
 8. Merhaba abiler, arkadaşlar, esim giderken lastik patlamış, akabinde üzerine biraz gitmiş fark etmemiş sonra aracın başında geldiğinde lastik dine inmiş. Bir Lastikci çağrılmış, ayni marka değil ama ayni ebatlarda arkaya lastik takılmış Sorum 1. sıkıntı olur mu ? 2. Lastik takılan yer sanki biraz yüksek gibi nedeni nedir?
 9. Aslında doğru diyorsunuz hocam çok göz yormya gerek yok gibi, Gürkan abide söyledi klimaları falan yapma diye . bagaj çıtası ve cam çıtaları bakayım gerisi ile çok ilgilenmeyeyim.
 10. dediğiniz gibi bende sadelikten orjinallikten yanayım ama bu gibi aksesusarlar sanki daha bir güzel gösteriyor arabayı mesela titanıum'da olan yan çıtalar çok güzel --2 dakika sonra eklendi-- Valla hocam bende öyle de ne bilim biraz krom vs şeyler arabayı daha tatlı gösteriyor gibi hatta bagaj altı çıtasını bile yapmadım duruyor öyle yani kararsız kaldım yapıp yapmamakla. kapı eşiği durumu ise dediğiniz gibi kadın ve çocuklar basmadan binmiyor bende sticker aldım ama onda bile kararsız kaldım https://urun.n11.com/arma-sticker/ford-focus-karbon-kapi-esigi-sticker-4-adet-P340944204
 11. Hocam bu servis İstanbul’da mi acaba ?? Bende burada Gurkan abi ile tanıştım bir servis önermişti ona da soracağım bakalım hangisi daha uygun olur cevap veren herkese çok teşekkür ederim saygılarımla
 12. Gürkan abi valla o konuda Kafam karışık zaten iç klima kromları almadım sadelikten çok görselliğe göz yorar mi diye düşündüm ama iç kapı açma için ve yan hoparlör için aldım artık nasıl olacak bakacağım , birde kapı kenarlarına nikelaj yaptım güzel durdu diye düşünüyorum ama... --6 dakika sonra eklendi-- Vallahi hocam dediğim gibi ben de sadece kapı kenarlarını yaptım, Çok fazla oynamak istemiyorum ama bagaj arkasına da bir tane cita aldım kararsız kaldım --10 dakika sonra eklendi-- Tabi hocam size de soruyorum herkese soruyorum bu konuda fikirlerinizi almak bilmek isterim
 13. Merhaba abiler, arkadaşlar, kapı kenarları için nikelaj yaptım gayet güzel durdu hatta orjinal mi diyen bile oldu ama tabi güzel olmasından dolayıdır, bende bagaj altı çıta aldım ama kararsiz kaldım yapmakta, birde alt kapı üstü çitası ve kapı koruma yan çitalarla yaptırmayı düşünüyorum sizce satarken sorun olur mu ? Arabaya aldıklarım 1- kapı kenarı nikelaj 2- bagaj altı çıta (henüz yapmadım) 3 -yan hoparlör kromu ( gelecek ) 4- araba kapı içleri vida yerleri kapama (gelecek) 5- araba kapı eşiği yapışkan sticker ( sizce yapayım mi?) 6- içeriden kapı açma kolu kenarı krom Alacaklarım 1 kapı üstü krom 2 araba içi klima kromları 3 önce cam krom pervaz
 14. Valla hocam öyle kampanya olsa yaptırım tabi:) olurda kampanya olursa bilgi isterim :))
 15. eee üstad malzemdeden de iyi paralar kazanıyor o kullandığı kelimeler sadece kelime oyunu. he kazanmasınlar demiyorum ama çok uçuk fiyatlar. Özellikle Şahsuvaroğlu...

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.