Jump to content

Engin Uzunoğlu

Moderatör
 • Toplam İleti

  6.792
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  4

Engin Uzunoğlu en son Mart 28 2013 tarihinde kazandı

Engin Uzunoğlu daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

4.133 Mükemmel

Engin Uzunoğlu Hakkında

 • Derece
  RS
 • Yaş 48

İletişim - Sosyal

 • MSN
  euzun72@hotmail.com

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  2015 Astra J HB 1.6 CDTI Sport
 • Meslek:
  Mimar
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

3.760 profil görüntüleme
 1. Herkese teşekkürler, bu vesile ile sizin araçta hayırlı olsun Cem Bey. İyi günlerde kullanın. Fransızlar hakkında 5 yıl önce ben Fransız aracı almazdım. Çok net. Ama dünya değişiyor. 15 yıl önce üst üste 2 Toyota aldım kullandım. Bugün bakmadım bile ne satıyorlar kaça diye. Psa grup iyi motor ve şanzımanlar, iyi bir alt yapı ile çıkışa geçti. Motor, şanzıman, donanım ve fiyat olarak şikayet edecek bir yönlerini göremiyorum. Koca araba şehir içi yoğun trafikte 6,5lt yakıyor. Basınca gidiyorda. 2008 ve 208 piyasayı iyice çalkalayacaklar. Aslına bakarsanız piyasada V
 2. OTV dilimi sebebiyle 2020 modeller Feel Adventure donanımında eat6 ile geldi. Shine (üst) donanım yine eat8 ile geliyor. Açıkçası ikisinide kullandım 8 ileri olmasının pek ek bir katkısını göremedim. Belki karbon salınımında katkısı vardır. Üst hızlarda da oranlar farklı olduğu için yüksek devir gürültü durumu olmuyor. Anahtarsız çalıştırma 2020 için donanıma eklenmiş. Eksilenler eat8, joystick vites kolu, direksiyondan kulakçıklar olmuş. Alırken 2019 da vardı ama Joystick kol olsun diye almadım. Shine paket ile arasında 46bin TL fark var. Fiyat farkı temelde ÖTV diliminden kaynak
 3. Aracınız hayırlı olsun. Herkese selamlar . Bende Astra'yı verip C5'e geçtim. 2. el fiyatları yükselmişken 2 gün içinde satıp aldım. 2020 C5 Aircross Feel Adventure paket eat6. Focus Astra gibi bir araçtan sonra çok memnunum. Ama alacak olanların deneyimleyip alması lazım. Araç Astradan 9cm uzun (450), 15 cm geniş ve 15 cm yüksek. Yerden taban yüksekliği 23cm. Suv kullanma hissiyatı yola hakimiyet, trafikte ferahlık, araç içinde ferahlık çok üst düzeyde. Konfor olarak sınıfında bundan daha konforlusu yok, bundan ötesi Range Rover, Eserisi vs almanız lazım. Citroen'in bu
 4. Bugün yeni mağaza açmışlar, fiyatlar açılışa özel seyredince söylüyorlar. Pocophone vs iyi cihazları var, ama hiç kullanmadım.
 5. Yanlış hatırlamıyorsam servise götürüp güncelleme yaptırmıştım. Sonrasında bitti. Bir daha yaşamadım. İlk kalkışta ayağını debriyajdan hızlı çekmişsin kavrayamamış gibi silkeliyordu. Bununla ilgili başlığı bir okuyun derim. Güncelleme ile çözmüşüm. ?
 6. Benimli çıkmadı nüfus müdürlüğüne başvurun yazıyor. Var bir sakat herhalde Eşimin ki 1854'e kadar geri gitmiş.
 7. Bu hafta Astra'yı bakıma aldık. LIQUI MOLY 5W30 Motor Yağı Tam Sentetik TOP TEC 4600 yağ koyuldu. (Dexos 2) Pazarlama oyunu mu bilmem ama motorda yağ kapağının üzerinde dexos yazıyor, bir yerlerde okumuştum önemli vs vs diye. Fakat aynı yerde Opel servislerin ne koyduğu belli değil vsde yazıyordu. Pahalı bu arada 5Lt 175Tl gibi birşey. Bizimki 5,5LT gibi aldı.
 8. Engin Uzunoğlu

  Gata Tecrubem

  Rehberlik servisinin düzgün bir adrese kişiye yönlendirmesi gerekirdi. Gata prensip olarak çocuklar için yanlış adres. Bir de psikoloji farklı bir alan iki kere iki dört etmiyor. Alandan birinin düzgün yönlendirmesi önemli. Ufak tefek problem için çocuğa ilaç dayamayacak güvenilir birini bulmak lazım. Bu alan alıştığımız hastane doktor meselesinin dışında.
 9. Anahtarı kontaktan çektikten sonra bile bir süre (2-3) dakika çalışıyor. Kapılardan biri açılınca doğrudan kapanıyor. Bağlayan kişi yanlış bağlantı yapmış olabilir.
 10. DSG Tdi Jetta da kullanmıştım. Babamda var. Titreşimi hatırlamıyorum. Ama 40km ile 6 viteste gidip gaza basınca ölü gibi olması, gaza biraz yüklenince de 3-4 vites düşürüp ileri atılması çok saçma gelmişti. Sürekli ölü motorla dolaştırıyor DSG. Yarı sport gibi çok yüksek devirde vites atmayan ama daha canlı sürmeyi sağlayan bir modu olmalıydı. Bazen testlerde görüyorum, araç ve motora göre DSG ayarlarıda değişiyor sanırım.
 11. Belki de Opel fabrikalarının bazılarını kapatmak için yol yapıyorlardır. Vs vs. 95 gram için zaten kendi motorları da problemli.
 12. Fiyat için internet sitelerini kontrol edin, dükkanda daha yüksek söylüyorlar. Ben internetten bakıp yazışıp öyle gittim. Önce daha yüksek söylediler sonra razı oldular. Dolayısıyla aslında pazarlık yapmadan internet fiyatına almış oldum.
 13. Doğrudur, iPhone kablo ile bağladım cihaz tanımadı ve kablodan internet paylaşamadım. Wifi üzerinden Hotspot çalışıyor. Geri dönüş kamerası var. Mikrofon ayrı dikiz aynasının oralara bağladılar. Youtube giderkende izleniyor. --1 dakika sonra eklendi-- Ekran yansıtma mirror link mi oluyor? Ben car play veya android auto'nun genel ismi diye biliyorum. Sonuç olarak telefon ekranını cihazın ekranında görebiliyorsun ama pek anlamlı gelmedi bana. Cep telefonunu kablolu bağlayıp internet paylaşabildiniz mi? Telefon me marka?
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.