Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×

Engin Uzunoğlu

Moderatör
 • Posts

  6,792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Engin Uzunoğlu last won the day on March 28 2013

Engin Uzunoğlu had the most liked content!

About Engin Uzunoğlu

Communication - Social

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  2024 Peugeot 308 GT
 • Job:
  Mimar
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

3,943 profile views

Engin Uzunoğlu's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4.1k

Reputation

1

Community Answers

 1. Bildiğin üç kağıt, bayiler iyice leş oldu. Son iki senede üç kuruşluk ahlakları da açıktan para alma vs vs derken yok oldu. Bende sormaya çekiniyorum, tansiyonum çıkmasın diye açıp sorasım gelmiyor valla.
 2. Bugün yeni mağaza açmışlar, fiyatlar açılışa özel seyredince söylüyorlar. Pocophone vs iyi cihazları var, ama hiç kullanmadım.
 3. Yanlış hatırlamıyorsam servise götürüp güncelleme yaptırmıştım. Sonrasında bitti. Bir daha yaşamadım. İlk kalkışta ayağını debriyajdan hızlı çekmişsin kavrayamamış gibi silkeliyordu. Bununla ilgili başlığı bir okuyun derim. Güncelleme ile çözmüşüm. ?
 4. Benimli çıkmadı nüfus müdürlüğüne başvurun yazıyor. Var bir sakat herhalde Eşimin ki 1854'e kadar geri gitmiş.
 5. Bu hafta Astra'yı bakıma aldık. LIQUI MOLY 5W30 Motor Yağı Tam Sentetik TOP TEC 4600 yağ koyuldu. (Dexos 2) Pazarlama oyunu mu bilmem ama motorda yağ kapağının üzerinde dexos yazıyor, bir yerlerde okumuştum önemli vs vs diye. Fakat aynı yerde Opel servislerin ne koyduğu belli değil vsde yazıyordu. Pahalı bu arada 5Lt 175Tl gibi birşey. Bizimki 5,5LT gibi aldı.
 6. Anahtarı kontaktan çektikten sonra bile bir süre (2-3) dakika çalışıyor. Kapılardan biri açılınca doğrudan kapanıyor. Bağlayan kişi yanlış bağlantı yapmış olabilir.
 7. DSG Tdi Jetta da kullanmıştım. Babamda var. Titreşimi hatırlamıyorum. Ama 40km ile 6 viteste gidip gaza basınca ölü gibi olması, gaza biraz yüklenince de 3-4 vites düşürüp ileri atılması çok saçma gelmişti. Sürekli ölü motorla dolaştırıyor DSG. Yarı sport gibi çok yüksek devirde vites atmayan ama daha canlı sürmeyi sağlayan bir modu olmalıydı. Bazen testlerde görüyorum, araç ve motora göre DSG ayarlarıda değişiyor sanırım.
 8. Belki de Opel fabrikalarının bazılarını kapatmak için yol yapıyorlardır. Vs vs. 95 gram için zaten kendi motorları da problemli.
 9. Fiyat için internet sitelerini kontrol edin, dükkanda daha yüksek söylüyorlar. Ben internetten bakıp yazışıp öyle gittim. Önce daha yüksek söylediler sonra razı oldular. Dolayısıyla aslında pazarlık yapmadan internet fiyatına almış oldum.
 10. Doğrudur, iPhone kablo ile bağladım cihaz tanımadı ve kablodan internet paylaşamadım. Wifi üzerinden Hotspot çalışıyor. Geri dönüş kamerası var. Mikrofon ayrı dikiz aynasının oralara bağladılar. Youtube giderkende izleniyor. --1 dakika sonra eklendi-- Ekran yansıtma mirror link mi oluyor? Ben car play veya android auto'nun genel ismi diye biliyorum. Sonuç olarak telefon ekranını cihazın ekranında görebiliyorsun ama pek anlamlı gelmedi bana. Cep telefonunu kablolu bağlayıp internet paylaşabildiniz mi? Telefon me marka?
 11. Mirror link yok, screen mirror sanırım . Spotify için android uygulaması var. Cihazdan markete bağlanıp indiriyorsun. Telefon gibi düşün. Sadece kendi telefonumla bluetooth ve telefondaki Hotspot üzerinden cihazı bağlıyorum. Car play ve android auto ile cihaz çıkacağını sanmıyorum. Bunlar çin malı cihazlar apple ile falan anlaşacaklarını sanmıyorum. Bir kaç yıl alabilir.
 12. Hiç duymadım o markaları videosu falanda yok. Ellerindekini satmaya çalışıyorlardır belki de.
 13. Carvocal firması navimex satıyor zaten. Aynı ürün parasına, yakınlığına göre Carvocal'e Maltepe'de gitmiştim. İnnova'ya hiç bakmadım. Youtube'dan seyredip almıştım bende.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.