Jump to content

Engin Uzunoğlu

Moderatör
 • Toplam İleti

  6.713
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  4

Engin Uzunoğlu en son Mart 28 2013 tarihinde kazandı

Engin Uzunoğlu daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

4.021 Mükemmel

Engin Uzunoğlu Hakkında

 • Yaş 44
 • Derece
  RS

İletişim Yolları

 • Yaş 44
 • MSN
  euzun72@hotmail.com

Profil Bilgileri

 • Yaş 44
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  2015 Astra J HB 1.6 CDTI Sport
 • Meslek:
  Mimar
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.942 profil görüntüleme
 1. Dolu Hasarlı Araç

  Üzerinde 60-70 dolu izi olan Micra için MTC 3500-4000TL tutar dedi. Yani çok iz-nokta oluştuysa düzgün yerlerde fiyatlar buralara çıkıyor.
 2. Yapay Zeka

  Biraz Japonya ya bakmak lazım. Tam sebeplerini söyleyecek kadar bilmiyorum ama nüfus azalması, üretim azalması vs ile boğuşup duruyorlar. Fiyatlar düşüyor talep oluşmuyor enflasyonun karşıtı çözümü daha zor bir durum. Biraz toplumun mutsuzluğu ile ilgili gibi geliyor. Tabii ki onların kültürü, dünya bakışı falan da vardır işin içinde belki sadece sonuçlarını görüyoruz.
 3. Yapay Zeka

  Makinalaşma ve robotlaşmanın uzun vade de işsiz kalacaklara farklı bir yol çizilemezse hızı düşmek zorunda kalır. Ekonomi büyük kitlelerin alım gücüne bağlı çalışan küçük bir kesim ekonomiyi beslemez, talep düşer ve kısır döngüye girilir. Ekonomistler anlatsın işte, ya nüfus azalır ya bunlara iş bulmak gerekir. Arz talep dengesi vs.
 4. Altın Elbiseli Adam Vefat Etmiş

  Genç ölüm,sırasız ölüm çok kötü. Çok videosunu izlemişimdir. Dün sabah görünce inanamadım ilk anda. Boğazım düğümlendi sanki bir tanıdığı kaybetmişim gibi. Hoş kendisi de pek çok konuşmasında söylüyordu motor sürerken ölmek isterim vs ama yollarda ölen onlarcası gibi pisi pisine gitti.
 5. Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız ve Listeleri

  Bende dizeline bakıyorum. Yılda 30 bin yapmaya başladım. Design paket 2016 falan alacağım sanki.
 6. 2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

  Asıl başarı Tuscon'da yeni bir araç değil, benzinli ve şehiriçi 12lt yakıyor. Yine de ikinci sırada.
 7. Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

  Mesele hız yapmak değil ama Önümde 10 tane araba var, az çok bir fren mesafesi var 110 ile gidiyoruz. Geliyor arkadan selektör yapıyor. 10 araba var önümde çekileceğiz beyimiz geçecek. Kimse kımıldamıyor tabii, yol olsa bizde gideceğiz patlamamak lazım. Bu sefer arada bıraktığın üç kuruş fren mesafesi alana girmeye çalışıyor. Genellikle kimse oraya da sokmuyor arayı kapatıyor vs vs Önüm boş olsun 140'la, 180'le gitsem yine çekilir yol veririm, yol istemeden çekilirim hatta.
 8. Tse Tabelalara Standart Getirecek(Miş)

  Hiç tabela olmasa Dikkatlice bakarsanız şehir ve binalar tabela çöplüğü halinde. Şimdi vefat etti aksi bir Mimarlık Tarihi hocamız vardı. Yeni Camii'nin içinde kablo, tabela olmayan tek bir fotoğrafını çekemezsiniz diye kızardı. Özenerek baktığımız Avrupa şehirlerinde değil tabela, koyduğun çiçeğe, binanın rengine bile karışırlar. Bakın bizdeki İBB Kentsel Tasarım Müdürlüğü görevleri neymiş: Bir yere tabela, reklam panosu vs koymak isterseniz bu arkadaşların oluru gerekiyor(muş). REKLAM İLAN VE TANITIM YÖNETMELİĞİ İstanbul Metropolüne, bir bütünlük içinde, uygun norm ve standartlar çerçevesinde proje üreten bir birim olan Kentsel Tasarım Müdürlüğü kentin ihtiyaçları doğrultusunda Kentsel Tasarım Projeleri yapar veya yaptırır, Cephe Islah Çalışmaları yapar veya yaptırır, İstanbul Genelinde İlan, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği çerçevesinde yürütme ve denetleme yetkisini kullanır. İstanbul’a yönelik bölgesel ve kentsel ölçekte bütünlük arz eden çalışmalarını yaparken faaliyetleri ile ilgili olarak; a) Kent bütününde yapılar ile ilgili cephe silueti ve kent estetiğini gözeten kararlar üretmek. Kamusal Mekan Kentsel Tasarım Projeleri yapmak yaptırmak. c) İstanbul Genelinde Aydınlatma Tasarımı ve Detaylandırması yapmak ve yaptırmak d) Kent Mobilyalarının Tasarımını yapmak. Bu amaçla hizmet alımı ihalesi yapmak, İlan, Reklam ve Tanıtım Elemanlarının şekil konum ve yerlerini belirlemek e) Kentsel Sanat Yapıları için Proje yaptırmak, Proje yarışmaları düzenlemek, Sanat Yapıları için Üniversiteler ile protokoller yapmak. f) Prestij mekanları – Rekreasyon bölgeleri gibi konularda bir bütünlük içinde Kentsel Tasarım Projeleri yapmak yaptırmak.
 9. Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

  Dün Kurtköy Çamlıca gişeler arasını kullandım. Her gün sabah akşam kullanıyorum bu yolu. Kural ve cezasına ait süre, hız doğru dürüst açıklanmadığı için herkes sarhoş gibi gidiyor. Doğru yanlış otoyolun bir adabı vardı, bu durumda o karışmış durumda. 120 ile giden solda sabit gidiyor, arkadan hızla gelene yol vermiyor, hala hızlı gitmek isteyenler sağdan soldan makaslarla geçmeye çalışıyor. Durum biraz keşmekeş, bence bu durum hızlı gitmekten daha riskli. Yurt dışında bazı yerlerde otoyollarda herkes aşağı yukarı aynı hızda (diyelim sabit 100-110) gidiyor ve şerit değiştirme olmuyor. Ortalama hız yüksek oluyor, 60-70 giden olmuyor, bence fena çözüm değil. Sürekli bir yere yetişecekmiş havasıyla bir araba öne geçmeye çalışan ruh hastalarına göre değil ama gayet akıcı oluyor. Elbette iyi denetim ve ağır ceza gerektiriyor. Bir de aklıma geldi bende Ogs var. Bir de Hgs alsam. Birinden girip birinden çıksam. Bu ceza sistemi daha o kadar akıllı değildir. Ogs-hgs geçişini bile 1-2 gün arkadan tespit ediyorlar. Yine aklıma geldi otoyol çıkışına yakın mola yeri açsalar acayip para yapar, bir de giriş saatine bakıp çıkış saatini söyleyen app lazım.
 10. 60-65 bin TL, D Sınıfı Araba Önerileri

  İnsignia motorları uyumsuz mu?
 11. 2018 Volkswagen Polo Tanıtıldı

  Çok değişik olmuş İki far bir tablet Makyajlı deselerdi bari, motor zaten kasa değişmese de değişiyor.
 12. 1.6 Tdi 115Hb Yakıt Tüketimi 6,9 / 100Km

  Karaköy-Ataköy 7lt'ye yakın kullanıyordum iş gidiş geliş saatlerinde. Kurtköy-Kadıköy kullanıyorum 5,4lt ile geziyorum. Sabah 7, akşam 19 civarı.
 13. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  Neden bilmiyorum ama çok beklenti oluşturmadı bende. Yeni fiesta daki iç dizayn hoşuma gitmedi mesela, Dizayn dili açısından vs. Focus da aynı dille gelecek muhtemelen bakalım.
 14. Vw Cc Bitirildi, Yeni Vw Arteon Geliyor...

  Fiyatı vw için olan psikolojik sınırımızın üstünde, o paraya Bmw Mercedes varken meraklısı alır o kadar. Yoksa dışı güzel. Direksiyona oturunca Passat hissi alıcıyı kaçırır.
 15. Yokuş Kalkış Hakkında

  Auto hold çok iyi bir sistem keşke her arabada olsa. Hele otomatik vites ve start-stop ile beraber harika oluyor. Balata vs masrafları o lükse değer.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.