Jump to content

Yıldırım Polat

Member
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201 Normal

About Yıldırım Polat

 • Age 41
 • Rank
  Trend

Profile Details

 • Age 41
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  12 Focus 1.6 Tdci Style Plus
 • Job:
  Özel
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

786 profile views
 1. Uluslararası piyasalarda motorin fiyatlarının artmasını gerekçe gösteren yetkilileri Pazartesi gecesi motorin fiyatlarına 7 kuruşluk zam geleceğini bildirdi.
 2. Benzin ve motorine zam kesinleşti Litre bazında benzine 16 kuruş, motorine 11 kuruş zam yapılmasına karar verildi. 27 Ağustos Salı gününden itibaren geçerli olacak.
 3. Peki yakıt kalitesi hakkında fikrin var mı? Sürekli kullandığın bir ürün mü yoksa ilk defa mı aldın? Güç artışı, azalışı, tekleme veya koku gibi etkenler oldu mu? Ben sürekli total kullanıyorum. Libadiye caddesi ve Sahrayıcedid E-5 yan yolda %5 indirimli satılıyor diye. Genel olarak memnunum. Bir sıkıntı yaşamadım. Self servis olayı dikkatimi çekiyor. Yakıt kalitesi de yeterliyse Aytemiz'i de tercih edebilirim.
 4. Kesin rakam mı girmek gerekiyor onu anlamadım. Tabanca atana kadar doldurma olmuyor mu? Yani önce yakıtı doldurup çıkan küsüratlı rakamı sonra ödeyemiyor muyuz?
 5. İndiyse hemen yansıması iyi de çıkınca kötü olur. Bu arada baya pahalıymış oralarda yakıt.
 6. En son 20 Ağustos'ta zamlanan benzin ve motorine tekrar zam geliyor. Akaryakıt sektörü kaynakları, olağanüstü bir değişiklik olmaması durumunda litre bazında benzine 16 kuruş, motorine 18 kuruş zam planlandığını söyledi. Aslında bugün devreye girmesi planlanan zamların, bir süredir olduğu gibi salı günü devreye gireceği bildirildi.
 7. Sadece siz tartışmıyorsunuz. https://tr.sputniknews.com/amp/yasam/201908011039818671-basit-bir-matematik-islemi-sosyal-medya-kullanicilarini-ikiye-boldu-cevap-1-mi-16-mi/
 8. Motorinde bu gece yarısından itibaren 13 kuruş indirim yapılacağı bildirildi. Buna göre, Ankara'da ortalama 6,54 liradan satılan motorinin litre fiyatı 6,41 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 6,48 liradan 6,35 liraya, İzmir'de 6,56 liradan 6,43 liraya inecek.
 9. http://www.fordaksesuar.com/nakliye/tavan-taşıma/tavan-taşıyıcı/1727570?model=focus&year=2011

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.