Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Yıldırım Polat

Member
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Normal

About Yıldırım Polat

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  12 Focus 1.6 Tdci Style Plus
 • Job:
  Özel
 • Gender:
  Bay
 • Age 41

Recent Profile Visitors

1,252 profile views
 1. Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 26/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 22 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.
 2. Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 25/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 12 KRŞ/LT pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.
 3. Bende de aynı sorun vardı. Termostat değişti ve sorun kalmadı.
 4. Petrol fiyatlarındaki hızlı artış nedeniyle benzin ve motorin fiyatına zam bekleniyor. Sektör yetkililerinin verdiği bilgiye göre 23 Haziran salı geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 15 kuruş, benzinde de 20 kuruşluk zam bekleniyor.
 5. Ben de Turkcell Vodafone arasında mekik dokuyordum. 18 ay önce ilk defa TT denedim. Hiçbir sıkıntı olmadı. 1 sene olunca Vodafone 'a başvuru yaptım ama TT bana sahip çıktı. Fiyatı uygun bir öneri sundu. 3,4 ay sonra tekrar arayıp paketimi yükseltti. Süreklilik halinde ilk başta anlaştığım ücretleri talep etmediler aksine indirim yapıp gb.,dk.,sms. yükselttiler.
 6. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-daha-temizi-yok-823788882/detay
 7. Tamam hoş olmuş, zamanın getirisi bu,akıma uymuş ama ben bir türlü sevemedim bu tarz ekranları. Analog daha çok hitap ediyor bana.
 8. Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 21/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 20 Motorinde 12 KRŞ/LT pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.