Jump to content

Zafer Yusoğlu

Üye
 • Toplam İleti

  889
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

988 Mükemmel

Zafer Yusoğlu Hakkında

 • Yaş 44
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 44
 • Şehir:
  rize
 • Arabam:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Meslek:
  memur
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.144 profil görüntüleme
 1. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Oooo rakip çok güçlüüüü. Mevzu .idik yarışına dönecek galiba. Restini gördüm pas.
 2. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Siz Çağlar hocamdan daha mı iyi biliyorsunuz. Hocam ne diyorsa o. Dizellere ölüm.
 3. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Tamam tamam çok yakan alması mantıksız çevre düşmanı dizel focusu satıp çok ekonomik çevre dostu benzinli BMW alacaaam. Herkeşede tavsiye ederim.
 4. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  En sonunda benim gibi düşünen biri çıktı.
 5. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Turbo benzinliler dizelden dahamı ucuz. Sapla samanı birbirine karıştırmamak lazım. Performans ve yakıtı turbo ile kıyaslayıp, fiyatını atmosferikle kıyaslamak nasıl bir mantık. Ben dizelin ekonomisi ve torkundan memnunum. Kullanan herkes memnun ki satıp benzinli araç almıyor.
 6. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  @Cem Bonevalhocam bu yorum üzerine yazdım. Bu nasıl bir üslup. Sizin yazdıklarını özellikle takip ediyorum. Bilimsel verilere , araştırmalarımıza dayanarak birşeyler paylaşıyorsunuzun. Birde yukarıdaki yoruma bakın.
 7. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Bu milletin dizel düşmanlığını anlamıyorum. Dizel araba alanın az yakıp yapmaması seni ne ilgilendiriyor,zarar etmesinden sana ne?
 8. Zafer Yusoğlu

  Gitti Güzelim Turşularım

  Sarımsağı aldığın yeri mahkemeye ver.
 9. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Ne kadar uzun. Artık dayanamıyorum. 1 aydır depoyu fullemiyorum.inat ettim ama artık dayanamıyorum,haftada bir benzinliğe uğramaya.
 10. Zafer Yusoğlu

  Garantiden Akü Değişir Mi?

  Ford servisleri adamına göre değişim yapar. Normalde değişim yapması lazım. Forumda en son aküyü garantiden değişen yanlış hatırlamıyorsam @Cem Bonevalhocamdı. O sana daha doğru cevap verir.
 11. Ford yakında tükkanı kapar.Rize gibi Ford seven yerde sadece 1 tane yeni Fiesta gördüm. Millet bu ÖTV ve indirim kampanyası furyasında fiyat araştırmalarında Ford un esamesi geçmiyor. Bu furyada satmayan araba ne zaman satacak. Yeni Fiesta da aradığını bulamayan Ford umarım focus da bulur.forum sitelerinde alınan fiyat paylaşımlarına bakıyorum Ford diye bir marka yok. Vw, Seat, Skoda, Kia, Honda . Suzuki bile var bilin hangi marka yok. Ford yakında binek kısmını kapatıp ticariyle devam edecek anlaşılan. Bu ekonomik kriz bi tek Ford a vurdu anlaşılan.
 12. Zafer Yusoğlu

  Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

  Şu an km 42bin ama...
 13. Zafer Yusoğlu

  Akaryakıt Fiyatları

  Mazota indirim yapmazlarsa depoyu fullemiyeceğim. Yaşasın 50 tl lik mazot. Demek ki mazotla benzin fiyatı eşitlenecek. Böyle eşitlikçi bir iktidar için yaradana sonsuz şükürler olsun. (Güleyim mi kızayım mı karar veremedim.)
 14. Zafer Yusoğlu

  Focus 3.5 1,5 Tdcı Otomatik 45000 Bakımı

  Ya 1850 tl nedir yahu. Bakım mı yaptırıyoz arabamı alıyoz ...Dışarda yaptırırım. 15 bin dolmadan direksiyon soyuldu kullanıcı hatası dedikten sonra garanti işinin hikaye olduğunu düşünüyorum. Ps vites olmasa 1 dakika düşünmeyeceğim. Şubat ayında 45 bin bakımda böyle bir fatura çıkarırlarsa dışarda yaptırırım.
 15. Zafer Yusoğlu

  Gaza Basınca şıkırdama

  Focus 3 lerde enjektör sıkıntısı bir hayli fazla mı arkadaşlar? 2 senedir bu forumu takip ediyorum. Enjektör arızası hakkında fazla bir şikayet görmedim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.