Jump to content

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,299 Mükemmel

1 Follower

About Zafer Yusoğlu

 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Location:
  rize
 • Car:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay
 • Age 45

Recent Profile Visitors

1,838 profile views
 1. Benim 2 çocuk da emniyet kemerini sevmediler. Hele küçüğünü çocuk koltuğuna hiç oturtamadım. Emniyet kemerini çıkarıp aşağıya indi durdu. Çocuk koltuğunu başka birine verdim. Keşke kullansaydılar. Yatakta ilk başta biraz emniyet kemerini taktılar. Yatak koltuk yükseltici olarakta kullanılabilir.
 2. Rize den İstanbul Büyükçekmece ye kadar 16 saat boyunca biri 10 diğeri 4 yaşında 2 kızım yolculuk yaptı. Kah yattılar kah oturdular. Emniyet kemeri takmak için toka yerlerinde boşluk var. koltuk yükseltici yerine geçer. Yatak için kullanınca emniyet kemeri kullanılmıyor. Ama 2 çocuk rahat yatar. Motoru rahat şişiriyor. Hem koltukların üzeri temiz kalıyor. Mola yerinde yatağı dışarı çıkarıp üstündekileri döküp temizledim. Yatağın havası inmedi. Kendi 2 yastığı var. Bide üstlerine bi battaniye ayarladım. Bizimkilerin uykuyla arası pek iyi değil. Toplasan 2 saat uyumamışlardır. Ama çok rahat ettiler. Ben 230 a almıştım. Şimdi 190 a hepsiburada da satıyorlar. Almak isteyenler alsın.
 3. İlgili başlığı bulamadığım için orda yazamadım. --2 dakika sonra eklendi--
 4. 16 saat yolculuktan sonra Büyükçekmece ye geldik. Çocuklar için almış olduğum araç yatağı çok işe yaradı. Yollar radar dolu. Yola çıkanlar çok dikkat etsin. Şansıma bir şeyler yemek ve almak için durduğumda biraz ilerde radar ekibi duruyordu. En az 3 tane bu şekilde denk geldi. Anne baba duası herhalde.
 5. İnternetten takip ettiğim kadarıyla pek güvenilir bir firma değil.
 6. %150 Osram Night breaker laser aldım ama öyle aman aman bir fark göremedim. 160 lira vermeye değer mi bilmiyorum.
 7. Bugün Rize Atılgan servisine ampulleri taktırmaya gittim. Pek takmak istemediler. Rica minnet buda halojen falan watt ı voltajı aynı falan en sonunda taktılar. Ya ayar dedim ayara gerek yok dediler. Parada almadan yolladılar beni. Birazdan işe giderken deneyeceğim bakalım. Fark olacak mı. 160 tl verdiğime değecek mi. --29 dakika sonra eklendi-- Pek aman aman bi fark göremedim. O kadar Para vermeye gerek yok bence.
 8. Orjinalden daha iyi ışık veriyor dimi. İstanbul yollarında mağdur etmesin beni.
 9. @Yakup ÇağatayBu ampulun(osram osram next generation h7 night breaker laser +%150 12v 55w) tesisata bir zararı olmaz değil mi? Senin tavsiyene uyarak şimdi sipariş verdim. Bir ampul gülmedi. Konulara bakınca bu modeli gördüm. İnşallah aydınlatması iyidir.
 10. 15 tatilde İstanbul'a giderken kullanacağım. Bakalım bir kullanalım. Yorum yaparım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.