Jump to content

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,095
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,220 Mükemmel

1 Follower

About Zafer Yusoğlu

 • Age 45
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 45
 • Location:
  rize
 • Car:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,641 profile views
 1. Ben hala sync ekranında müzik dinlemekten başka bir şey yapamıyorum. Ne kablo var ne yetenek.
 2. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik yerli üretimi desteklemek amacıyla, Türkiye’de üretim yapan otomotiv markaları ile işbirliği gerçekleştirerek taşıt kredisi verecek. Üç banka, 01 Ekim – 31 Aralık tarihinde yapılacak kampanya ile Türkiye'de üretim yapan otomotiv markalarının binek ve ticari araçlarının alımlarında 0,49 ila 0,69 oranında aylık faiz uygulanacak. Ziraat Bankası'ndan taşıt indirim kampanyası ile ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre, taşıt sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullar ile finansman sağlanmakla birlikte kampanyanın otomotiv sektörüne de önemli bir hareketlilik getirmesinin hedeflendiği duyuruldu. Kredi koşulları anlaşmalı marka bazında değişiklik gösterebileceği belirtildi. Firmalarla yapılan anlaşmalar ile Türkiye’de üretilen binek ve ticari taşıtlar için kredi oranları şöyle; Binek araç(0 kilometre)-50 bin-120 bin TL,18-36 ay vade- 0,49 ve 0,69 faiz oranı(aylık) Ticari araç(0 kilometre)-72 bin-120 bin TL, 30-60 ay vade-0,49 ve 0-69 faiz oranı (aylık) Anlaşmalı Otomotiv Firmaları: Binek Araçlar: Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais Ticari Araçlar: Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa https://t24.com.tr/haber/3-kamu-bankasi-otomotiv-icin-ozel-tasit-kredisi-paketi-acikladi,841051?fbclid=IwAR3QEDU5SiWmHq4YIs-SUrN4A3LPpMIbFIu3GSyLVvvmoxWI8LeVAfR0P6I
 3. Evet yağ bakımı ve mazot filtresi. --22 dakika sonra eklendi--
 4. Bende 60.000 bakımını 675 tl ye yaptırdım. Klasik bakım birde mazot filtresi değiştiler. 7 ayda 15.000 km yapmışım.
 5. Eşim buradaki sendika başkanıyla görüştü. Trabzon da ki sendika başkanına söyleyip hallettirecekler. Gerçi harcırah umurumda değildi 1 sene dolmadan Rize ye geliyor diye ama. Hakem heyetinin almış olduğu karar üzerine fikrimizi değiştirdik.
 6. En sonunda hanımın tayini Rize ye çıktı. Çalışmakta olduğum Adalet bakanlığı sözleşmelilere sürekli görev yolluğu vermekte .Ama hanımın çalıştığı Karayolları vermiyormuş.Adalet bakanlığının yayınladığı genelgede ^(Bu nedenle, her ne kadar Danıştay tarafından, sözleşmeli personelin özlük haklarını düzenleyen Bakanlar Kurulu Kararı'nın "Sözleşmeli personele geçici görev yolluğu dışında harcırah ödenmez" hükmü iptal edilmiş ve sözleşmeli personele sürekli görev yolluğu ödenebileceğine dair herhangi bir düzenleme yapılmamış olsa da, memurlarla aynı kamu hizmetini yerine getiren sözleşmeli personelin de (657 sk. 4-b mad.) hukuk devletinin, eşitlik ilkesi gereğince memurlarla aynı mali haklardan yararlanması gerektiği düşünülmektedir. Bu nedenle 6245 Harcırah Kanunun 10. maddesinin sözleşmeli personele de kıyasen uygulanması gerektiğinden, naklen atanan sözleşmeli personele de sürekli görev yolluğunun, kadrosunun bulunduğu ya da atamasının yapıldığı kurum tarafından da ödenebileceği değerlendirilmektedir.) denilmekte. Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların 4 üncü maddesinde "sözleşmeli personele geçici görev yolluğu dışında harcırah ödenemez" hükmünün Danıştay İkinci Dairesinin 26/12/2013 tarihli ve E:2009/140, K:2013/12270 sayılı kararı ile iptal edilmiş olup bazı kurumların harcırah verip bazı kurumların vermemesi saçma değil mi? Bu durumda ne yapmamız lazım? İdari mahkemeye mi başvurmamız lazım.
 7. Servis harici yer arıyorsan @Yakup Çağatay ın dediği gibi mega'ya Muhsin Ustaya gidebilirsin.
 8. Evin altındaki ilginç BMW. Yeni çıkardı herhalde. Rize'lilere özel.
 9. Bana veya Türk halkına bunun mantığını tane tane anlatacak biri var mı? Doğalgaza %15 zam lpg ye 22 krş indirim. Benzine indirim mazota bindirim. Neye göre indirim neye göre bindirim?
 10. Vereceksem 1 alacak isem 16
 11. Tüh daha bugün fullemiştim. Gerçi depo yarım şu an. Yarın gene fulleyeyim.
 12. Benim hoşuma gitti. Dolusu focus fiyatı kadarsa almak için düşünülür.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.