Jump to content

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,266 Mükemmel

1 Follower

About Zafer Yusoğlu

 • Age 45
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 45
 • Location:
  rize
 • Car:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,703 profile views
 1. https://www.sozcu.com.tr/2019/otomotiv/bu-otomobil-cevreyi-kirletmeden-778-km-yol-gitti-5481414/.
 2. Farın üstüne mi monte ediliyor yoksa içine mi? Ayrıca çok yakışmış araca.
 3. Cevizi kırıp özüne inmeyenler hepsini kabuk zannederler. –İmam Gazali-
 4. Yerli uçağa bindikten sonra yerli elektrikli otomobilimizi dört gözle bekliyorum. Çıksın hem hanıma hemde kendime 2 şer tane alacam.
 5. Bu kadar insanın içinden niye sen alınıyorsun ki? Burda kimin birşeyler paylaştığını görüyor. Gereksiz alınganlık yapmaya lüzum yok ki.
 6. Ben 3 senedir yardım sever birini arıyom. Bulabildiğim sadece para sever kişiler. Biraz da sen ara belki bulursun. Bulunca da bana söyle.
 7. Epson L 805 6 renk mürekkep tankı olan bir yazıcı bittikçe tankı mürekkeple dolduruyorsun. Yani kartuş derdi yok. Doldurması kolay. 4 renkli olanları 6 renkliye göre çok daha ucuz ama onda da renk kalitesi olmaz herhalde.
 8. Çocukların birikmiş bir sürü fotoğrafı var. Ve bunları çıkarmak istiyorum. Hem evde yazıcı hemde foto basmak için tavsiye edeceğiniz bir cihaz var mı? İnternette baktığım kadarıyla en mantıklısı L800 serileri gözüküyor. Ama oda 2000 tl den başlıyor. Bu kategoride f/p bir cihaz var mı?
 9. Dsg yi bırakırlarsa focus tan sonraki arabam olabilir.
 10. Aracın fiyatı düşmüyor ki kasko fiyatı düşsün.
 11. Benzinin tahtı sallanıyor mu İsrailli yeni girişim firması... İsrailli yeni girişim firması MayMaan, geleneksel piston kuvveti ile giden içten yanmalı motora yeni bir boyut getirdi. Firmanın geliştirdiği yeni piston esaslı motor, krank şaftını yüzde 70 su ve yüzde 30 etanol (veya herhangi bir alkol türü) karışımının silindirde yarattığı patlama ile çeviriyor. * Doron Shmueli ve geliştirdiği motor YÜZDE 50 TASARRUF Motorun yaratıcıları normal benzinli motordan esinlenerek geliştirdikleri sistemin, yakıtta yüzde 50 tasarruf sağladığı gibi havaya saldığı zararlı gazları da minimize ettiğini belirtti. Dahası sistem halihazırdaki dizel ve benzinli piston sistemlerine de yapılacak modifikasyonlarla uygulanabiliyor. Yeni sistemin yaratıcı mühendisleri, şu anki motorlarda yapılacak değişikliklerden sonra verimin de yüzde 60 artacağını belirtiyor. MayMaan şimdiye kadar bu sistemi kullanarak dört prototip üretti ve motorlar şimdiki jeneratör, otomobil ve farklı sistemlerde test aşamasında... https://odatv.com/benzinin-tahti-sallaniyor-mu-27101923_m.html

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.