Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,377 Mükemmel

1 Follower

About Zafer Yusoğlu

Profile Details

 • Location:
  rize
 • Car:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay
 • Age 45

Recent Profile Visitors

2,265 profile views
 1. --9 dakika sonra eklendi--
 2. Park yeri sorunun yoksa 50 cc lik scooter daha iyi olurdu. Sigorta, mtv, plaka hiç biri yok. Hemde oturursun.
 3. 190 cm boy ve 95 kiloyum. Ayakta 46 numara. Sürüş konusunda bir sıkıntı çekmedim. Benim araç otomatik olduğundan debriyaj konusunda birşey diyemem. Aksine focus konforlu bir araçtır.
 4. Etis çalışıyor. Giriyorum ve hala acil kampanya uyarısı duruyor. Ama förd beni arayıp çağırmıyor. --3 dakika sonra eklendi-- Aracımıza bu işlemi yaptırmak için servis harici nereye başvurmamız lazım. Daha önce servisi bu konuda aradım ama pek ciddiye almadılar.
 5. Benim araç 70.000 km de. 2015 9.ay üretimi ve 2016 şubat ayı trafiğe çıkışlı. Hala orjinal akü üzerinde. 2 kış mevsimi önce ayda bir Sivas a gittim geldim. Bir kış aktif olarak Sivas'ta kullandım. Tek marşta çalıştı hep. Ne aküde nede başka bir yerde problem çıkarmadı start stop. Gayet stabil çalışmakta. İnşallah öylede devam eder. Üreticilere bu kadar güvensizlik bana fazla geliyor.
 6. Forum da eskiden ilgiyle takip ettiğim bir araçtı. Alan ve satana hayırlı olsun.
 7. memnunum. İlk başlarda pek fark yok gibi geldi. Ama sonra farkını gösterdi.
 8. İşte korona sonrası olacaklara patronlar hazırmış demek ki
 9. "Gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatında ortalama 9 kuruş, benzinin litre fiyatında ise 13 kuruş indirim yapılması bekleniyor. "muş
 10. Rowenta dan aldığım ürünlerden hep memnun kaldım. Bu da iyi mi deneyip bakacağım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.