Jump to content

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,051
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zafer Yusoğlu

 1. Xiaomi candır. Hatta Facebook da Çin telefonlarını satan gruplar var. Garantisiz ve fiyatları uygun. Değerlendirilebilir.
 2. Bence çok başarılı olmuş. Sıfır o koltukları için bile alırım tabi param olursa.
 3. Havalandırma şartı sağlayan kaç otopark var Türkiye de. Türkiye de yaşayıp Avrupa dan dünyadan bahsetmeye gerek yok bana göre. --0 dakika sonra eklendi-- Tüplü ve öfkeli biri daha geldi.
 4. Benim açımdan Kapalı otoparka bile alınmayan bir araç için bu kadar konuşmaya gerek yok. Bu kadar sorunsuz ve verimli olsa sıfır satılırken sunulur tüketiciye. Bildiğim kadarıyla Honda dan başka sıfır satanda yok. Niye her muayene döneminde sızdırmazlık raporu almak zorundalar. Demekki benzin ve dizele göre daha riskli. 10 krş kar yapacağım diye kendimi riske atamam. Lpg si olan tüm arkadaşlarım sanayide ayarla uğraşıyorlar. İşin temeli tamamen duygusal (maddi) yani. Kimse kendi tercihini millete zorla kabul ettirmeye çalışmasın. Parası çok olanların 1.6 ve tüplü araçla uğraşanı daha görmedim. Herkes parasına göre araç alıyor yani.
 5. https://vakifbankarac.intengo.com/carInfo.intengo?carId=2353&cid=13605873 bu linkte bir kaç focus 1.5 powershift araç var km. leri biraz fazla. Ekspertiz raporu falanda var. Fiyatı uygunsa alınabilir.
 6. 50 km/h hız ortalaması 5lt yi geçse satarım benim aracı. Bu işte bir yanlışlık var. Aracı servise götür bence.
 7. Millet dalga mı geçiyor anlamıyorum. Konuda yazılan en son msj 9 yıl/135.000 km yazıyor. Ondan sonraki yazılan msj aracım 42000 km de triger değişeyimmi? Vallahi sizde iyi sabır var.
 8. Anladığım kadarıyla bu ucuz ürünler tamamen şans işi. Maxtel den kaç kişi memnunken ben takmamla çıkarmam bir oldu. Camda iz bırakıyordu. Bende silecek lastiği aldım ve sadece lastiği değiştirdim. Ve şimdilik çok memnunum. Takmasına bayağı bir uğraştım. Veya hiç riske girmeden orijinal ürün kullanın.
 9. Sakın düz alma. En küçük olumsuzlukta "ben otomatik alalım demiştim sana"deyip duracak. Huzurunun bozulmasını istemiyorsan otomatik al.
 10. Alıp kullanılabilir olmadıktan sonra aracın çok iyi olması beni pek ilgilendirmiyor. Bu ekonomik kriz bitmeden bu vergilendirme sistemi değişmeden araç alınmaz. Fiyatlandırma da biraz fazla gibi. Golf ten daha pahallı.Golf highline daki Led farlar bide aktif dijital ekranı focus a eklersen focusun fiyatı 200.000 geçer.
 11. Benzine 11 krş indirim geliyormuş. Eşşeği kaybedip bulma gibi birşey galiba. --4 dakika sonra eklendi-- 560 km ye yarım depodan biraz fazla yaktım. Uzun yolda nasıl millet az yakıyor yahu. Yavaş gidemiyorum ben bu arabayla. Fiestayla ne güzel 90 veya 110 la gidebiliyordum. Bu focusla gidilmiyor.
 12. Servise bindiğimde %25 dolu diye uyarı veriyordu. 30 km sonra da inerken %50 diyordu. Transitte varsa yeni focustada vardır. Ama grafik tasarımı yeni focusa değil eskisine benziyordu.
 13. Yeni transit minibüs teki ekranda egzoz filtresi %30 dolu diye bir uyarı vardı. Focus un ekranında böyle uyarı var mı?
 14. Rize 'de bana da lazım olmuyor kış lastiği ama ayda bir Sivas' a gidince kış lastiklerini çıkartamıyorum. O geçitlerde pati çeken,zincir takan araçları görünce kış lastiğinin önemini anlıyorum.
 15. Bugün 2 yıl garanti uzatmak için 965 tl verdim. Bakalım bir işe yarayacak mı? Sigortaya 629tl kaskoya 1830tl verince 2 yıl ek garanti pek acıtmadı; Desem de inanmayın.
 16. İlginç benim araç 45000 bakımını 1 ay önce yaptırdım değişelim demediler. Araç da otomatik

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.