Jump to content

osman ünal

Üye
 • Toplam İleti

  300
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

124 Normal

osman ünal Hakkında

 • Derece
  Comfort

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  Yok
 • Meslek:
  Emekli
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.383 profil görüntüleme
 1. İlk kez aklıma geldi çekeyim dedim. 10K olunca yakalayacaktım ama yine unuttum.
 2. Aynanın size bakan tarafındaki sensörün üstüne siyah bant yapıştırırsanız kararma devre dışı kalır.
 3. Parça değişimi değil de sanki işçilik veya tamir parası gibi geldi bana.
 4. El freni olma ihtimali var, el frenini indirip öyle deneyin.
 5. 70db(A) ciddi gürültü demek bizim telekomünikasyon sitemlerin olduğu bölümde bu seviyede ses oluştuğunda kulaklık takmadan girilmez.
 6. osman ünal

  Grey Market Araçlar Hk.

  Tamamen bilmediğimden soruyorum, vatandaşın biri sıfır aracı aldı yurt dışına gezmeye gitti araç yurt dışında arıza yaptı veya Almanya dan aldı Türkiye ye geldi, bu durumda garanti hikayemi yani.
 7. Önce segmentler eşitlenmeli, Mondeo mu, Passat mı, Focus mu, Jetta mı veya başka c sınıfı mı.
 8. Şöyle anlatmaya çalışayım, yoğun trafikte durdunuz araç boşa aldı, frenden ayağınızı çektiğinizde araç 1. vitese geçip ilerlemeye başlıyor bu sırada hafifçe gaza dokunuyorsunuz, araç 5-10 metre gitmeden hemen 2 ye geçiyor trafik yoğun olduğu için gazdan ayağınızı çektiğinizde veya çooook hafif gaza dokunmaya devam ettiğinizde hız çok düşük olduğu için araç 2. viteste sürekli yarım debriyaj yapıyor. Ben bunun için çok yoğun trafikte manuel kullanma taraftarıyım, hafif hafif akan trafikte manuele alıp kendiliğinden 2. vitese geçmesine engel oluyorum, zaten şöyle bir güzellikte var manuel kullanı
 9. Hayırlı olsun, sürekli yetkili serviste bakım yaptırın 3 kez de bozulsa garantiden hallediyorlar bu konuda kafaya takılacak bir şey yok. Kullanım esnasında biraz dikkat etmek, olası problemlerin oluşmamasına veya gecikmesine sebep olacaktır. Çok sıkışık trafikte manuel kullanmaya çalışın araç sürekli 1-2 arasında gidip gelmesin, ayrıca bu şanzuman her neden ise tekerler döner dönmez 2. vitese geçiyor ağır ilerleyen trafikte bu şekilde sürekli kullanılırsa yarım debriyajda kalıyor buda balatanın erken bitmesine ve titremelere yol açıyor. Yokuş yukarı durmak gerektiğinde aracı gaza dokunarak den
 10. Hımmm dizelmiş şimdi oldu. Birde şöyle bakmak lazım, sıfırı 77.500 olan arabanın 2012 si 60.000 bine satıldıysa iyi müşteri bulunmuş. Ha bu arada araya birde dsg sıkışırsa iş değişir.
 11. Orada bir hata var bence ben 2014 ün sonunda sıfır 1.2 comfort dsg golf ü 63.750 ye aldım.
 12. Siz işbir e gidip yatakların hepsi hakkında fikir alın en sağlıklısı bu oluyor, işbir in fiyatları yüksek tek kişilik visco yataklara şimdi baktım 1500 civarından başlıyor 3500 e kadar gidiyor.
 13. 5-6 ay evvel işbir den visko aldım rahatlık varmış, gerçi biraz pahalı ama verdiği konfora değiyor, uzun süredir dinlenmiş sırt ve bel ağrıları olmadan uyanıyorum. İlk 1 hafta 10 gün alışması sürdü.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.