Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hızlanma, Tüketim, Güç, Güç Grafiği Ford Focus MK3 - Makyajlı Focus MK3 - Makyajlı Fiesta Mk

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Makyajlı verileri (2015 hariç) tamamen girildi.

1.0 Ecoboost 125 otomatik verisi de mevcut. Manuel ve otomatiği arasında performans farkı olmamış. Aslında tüketimde de artış yok çünkü S&S sistemi Otomatiğe konmamış. Pratikte kullanılmayan! S&S benzer değerleri sunacaktır.

1.6 125 Powershift'ten; ş.içi % 22, karma % 17 daha tasarruflu :yeah:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Acaba otomatik şanzımanla uyumu nasıl olacak tork değeri gerçekten heyecan verici

Deneyen büyüklerimiz iyi diyor.

Genel olarak 2.0 tdci powershift deneyimi olan varsa tahmin edebilir. Ona benzer bir deneyim olacak vites olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Yeni 1.6 tdi 120Ps Passat'ın verileri 1450 kg ağırlığıyla focustan iyi gözüküyor... Neden acaba...

Hafif Golf'e göre de daha iyi. Neden acaba ? Şanzımanları iyi olay bu. Ne açıdan tabi o önemli, problemsiz fazla tüketim tercih edilir herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafif Golf'e göre de daha iyi. Neden acaba ? Şanzımanları iyi olay bu. Ne açıdan tabi o önemli, problemsiz fazla tüketim tercih edilir herhalde.

105 Hp Golften iyi olacak tabi, Golf'e demekki passattaki motoru koysalar 0-100 verisi 10 saniye altına inecek...

Hayır focustaki durum motorla mı şanzımanlamı ağırlıkla mı ilgili onu çözemedim, hantal sayılmaz elbette ama gerek performans gerek tüketim anlamında pekte iddialı olduğu söylenemez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden? öyle tabi olsun 100 kg az mı?

Golf iner sanırım 10 altına çok doğal sonuç olur bu da.

Buarada performans konusunda yorum yapmak için 0-100 sağlıklı sonuç vermez. Ara hızlanma değerleri daha mantıklı. Euro 6 ve tüketimi dengeye alınması için 0-100 konusu gıdıklanıyor firmalar tarafından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.