Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Serkan Z.

Üye
 • Toplam İleti

  447
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  2

Serkan Z. en son Mayıs 25 tarihinde kazandı

Serkan Z. daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

1.067 Mükemmel

1 Takipçi

Serkan Z. Hakkında

 • Derece
  Comfort
 • Yaş 43

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  Mersin
 • Arabam:
  16 Fcs 1.5 tdci&16 fiesta 1.6
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay
 • Yaş 43

Güncel Profil Ziyaretleri

471 profil görüntüleme
 1. BMW nin geçişleri bile pws'nin hızında değil. Yani o kalitede bir şanzıman gelse bile pws tadını yine vermeyecektir bana göre. Kaldı ki ilk seriler bazı kusurları da beraberinde getirecektir. Oysaki 7 veya 8 ileri bir hale getirilip pws üzerinden devam edilse süper olurdu.
 2. Düzde 210 garanti görüyor. Mersin-Tarsus arası bir yerde de yukarı doğru tatlı bir tırmanış var. Orada da klima açık kapalı fark etmeksizin 200 garanti.
 3. Başka bir araç kullanıp tekrar kendi aracınızı sürmenizi tavsiye ederim. ☺ Tamamen kuruntu ve alışmakla ilgili. Ekstra bir sorun yaşanmadığı sürece (orijinal olmayan ön cam değişimi gibi) niye yüksek hızlarda rüzgar sesi artsın mesela? Bence sorun yok.
 4. Bi de şu var ki adamın oraya koyduğu tramer kaydı veya ekspertiz raporu isterse dün alınmış olsun. O andan itibaren bir vukuata karışmamış olduğunu kim garanti edebilir? En güzeli aracı alırken kendi ekspertizini yaptırmak.
 5. 😂😂😂Sesli güldüm. Yanlarda temizlik boyası. Yani boydan boya her iki taraf boyalı.
 6. Daha sert, esnemeyen yoldaki tüm sıkıntıları içeriye olduğu gibi yansıtan ve tıkırtılı bir VW'niz olur sadece. (Passat dahil☺) Mevcut aracınız yalıtımı ile ön plana çıkmış durumda. Araç içi tıkırtı benim hastalık derecesinde taktığım bir durum. Sırf bu sesler olmasın diye bozuk yola girmemek için 2 km'lik yolu temiz yoldan gidip 3 km yaparım. Sizin araca özgü bir problem olduğunu düşünmüyorum. Parke yollarda sıfır km araçla gitmek sessiz bir sürüşün garantisi değil. Aynı yolda bugün ses yapan araç ertesi gün çok daha konforlu bir şekilde gidebilir. Yeter ki arabanın canı sessiz gitmek istesin. Hava sıcaklığı aracı yumuşatır. Biraz daha sessiz olur. Vs vs. Takmayın bence bu kadar.
 7. Hayırlı olsun. 👍
 8. Hayırlı olsun. Benim araç zaten navigasyonlu paket olduğundan Sony hoparlörlerle gelmişti. Ford'un sitesindeki Pioneer amfiyi de alacaktım. Servet, yalıtım olmadan yüksek sesteki vurmaları kesemezsin deyince askıya aldım.
 9. Focus'taki performansı bulamazsınız ama çok dingin, dış dünyayla aranıza kalın bir izolasyon çekilmiş havası yaşarsınız Mondeo ile. Yeni Focus da sessiz ama Mondeo belki de sınıfının en iyisi bu konuda. Adeta bir yelkenli gibi süzülüyor yolda.
 10. 😂😂😂 Bence tam hak ettikleri yorum.
 11. Bence rahat geçer. --3 dakika sonra eklendi-- Bence çok rahat geçersiniz. En büyük sorun app de diye düşünüyorum. Eski araba app idi benim. Otoparkların kamerası okuyup otomatik geçişi açamıyordu. Mevcut folyolu ve hiç sorunsuz okuyor sistemler.
 12. Ben her iki araçta da çerçeveyi beyaz folyo ile kapattım. Silerken tiner plakanın başka bir yerine temas ederse zarar veriyor çünkü. Harf ve numaralar da folyo ile kaplı durumda şu an ama tabiri caizse Apaçi tarzı bir uygulama değil. Böyle bir uygulama başlayacağı için bir iki polis arkadaşa sormuştum. Kimisi folyo da app de yasak dedi. Kimisi yalnızca app yasak dedi. Üzerinde anlaştıkları tek ortak nokta ise çerçevenin siyah haliyle kalması gerektiğiydi. Daha cemiyetten gelirken yarım yamalak boyalı bir siyah çerçeve ama sen siler veya beyaz folyo kaplarsan yasak. Şimdilik bir sorun yaşamadık ama bir keresinde otoban çıkışında gişelerde kontrol vardı. Ordaki arkadaş da çerçeveyi problem etti. Harflerdeki folyoya takılmadı.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.