Jump to content

Serkan Z.

Üye
 • Toplam İleti

  2.080
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  11

Serkan Z. en son Eylül 25 tarihinde kazandı

Serkan Z. daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

8.183 Mükemmel

1 Takipçi

Serkan Z. Hakkında

 • Derece
  Titanium

Profil Detayları

 • Şehir:
  Mersin
 • Arabam:
  '20 Kuga st line 1,5 Ecoblue 8 AT
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

2.040 profil görüntüleme
 1. Geçmiş olsun Gürkan. Usta seni dinler dinlemez nokta atışı yapmış ya bu sorun kısa sürede çözülür bence. Çoktandır üzerinde çalışılıyor anladığım kadarıyla.
 2. Izmir'e ailecek aşığız. Fırsat olsa ayda bir gelip Balçova, Göztepe, Karşıyaka civarında sahil boyunca arabayla turlayıp şirin kasabaları gezip döneceğiz. Bu arada Saat Kulesi televizyon çekimlerine nazaran oldukça küçükmüş ilk gördüğümüzde son derece şaşırmıştık. Izmir'de genellikle lokanta, kafe vb. yerlerin esnafı ile muhattap oluyoruz geldiğimizde. Yemek boyunca hissettiğiniz genel hava şu: Olabilecek en yüksek hesabı ödetmek için yoğun bir çabayla karşı karşıyasınız ve sanki hayır yemeğideymişsiniz izlenimi yaratan memnuniyetsiz ve bıkkın çalışanlarla baş başasınız. Patron dahil.
 3. Bugün küçük bir iş için servise uğradım. Satıştaki arkadaşlara da bi merhaba diyelim, derken Ekim sonunda 191'e aldığımız Kuga'ya 260 bin takas fiyatı teklif edip yeni Kuga Titanium verelim, dediler. Allah'tan st line yoktu ellerinde de aklımı çelemediler.
 4. İki arabada da torpidoda ruhsatın içinde duruyor. Her ikisinde de geçişlerin %70'ten fazlası geçiş anında kaçak geçiş olarak gerçekleşiyor ama sonrasında normal ücret düşüyor bakiyeden. Hatta bir araç haftada 3 veya 4 kez düzenli olarak geçiş yapıyor. Şimdilik problem yok. Camda nereye yapıştırılırsa yapıştırılsın çok çirkin görünüyor içeriden. Hele bir de zamanla sararıp rustik bir görünüme büründü mü seyrine doyum olmuyor. Böyle yazınca da sanki yolda giderken Güllü dinleyip hgs ile bakışıyormuşuz gibi oldu ama neyse. Oyuncaaak gibi, oyuncaaaaak gibi...
 5. Aynen ben de plakalık kullanmıyorum. Doğrudan tampona siyah cam slikonu ile yapıştırıyoruz tüm araçlarda. Focus'ta da yine bir miktar ön panjuru kapatıyordu. Motor ustasına danışmıştık motorun hava almasına engel olur mu, diye. Problem yok demişti. Kugalarda bu sorunu yaşamadık çünkü bizim kasada tamponun o bölümü geniş bir bant şeklinde. Yeterince alan var plaka için.
 6. Finlandiya falan diye konuşuyorduk hani, Amerika biraz ani oldu ama Manhattan eskiden beri hayalim. Olursa kabulüm. Hatta ön plakayı da sorun etmem.
 7. Bugün Mersin Ford Ergin'den arkadaşlar paylaşmış ve plaka için tamponda yeterli yüzey yok. Bu durumda mecburen ön panjur perdeleniyor. Havalandırma açısından problem yaratmasa bile panjurun heybetini ve bütünlüğünü bozduğu kesin.
 8. Kesinlikle anlaşılmaz bir rahatlık hâkim. Dün 3 arkadaş buluştuk. Birisinin maskesi cebindeydi. Virüsün duyulduğu ilk günlerden beri kesintisiz hizmet verdiğine kalıbımı basarım zira beyaz rengi çoktan toprak rengine dönmüş bir haldeydi ki anlatmaya kelimeler yetmez. Öbür arkadaşım da "Ben falanca tarihte çok şiddetli bir grip geçirmiştim, hani elim ayağım tutmuyordu ya, kesin o zaman Corona'ya yakalanıp atlattım." dedi. Çukurova'da manzara bu özetle.
 9. Mondeo tam bir yelkenli gibi salınıyor yolda. İçindeyken bambaşka bir alemdesiniz. Kim sürse 10 dakikaya kalmaz bunun farkına varır zaten. Güzel anlatmış anlatmasına da hep aynı tekrar cümleler. Yoldaki anlık tecrübelerle bu övülen noktaları desteklemesi lâzımdı. "Şu an şunu yapıyorum ve aracın tepkisi veya sundukları şöyle şöyle..." gibi. Arabayı da 8 ileri otomatik diye anlatıyor yalnız. Bir Mondeo aşığına yakışmamış.
 10. Pazar günü bir mağazaya girişte önümüzdeki 20'li yaşlarında üç genç mağaza çalışanlarınca uyarıldı, maskelerini ağız ve burunlarını kapatacak şekilde kullanmaları yönünde. 2 dakika sonra mağazanın üst katında karşılaştık ve bir görevli yine aynı sebeple uyardı bu arkadaşları. Böylesi bir vurdumduymazlık kabul edilir gibi değil. Bu davranışın altında yatan, maskenin bunaltıcılığından çok kuraltanımazlığın karizmatik olduğunu zannetmek gibime geliyor. Seçim günü oy verme kabinine telefon sokup göstere göstere oyunu fotoğraflayanlarla çok benzer bir psikoloji. --6 dakika sonra eklendi-- Bu
 11. Onlardan benden bi şey istemeden yavaştan uzaklaşayım o hâlde.
 12. Acaba Aralık 2018'den önce powerboost isminin patentini aldılar mı? Bu işin sonu aşağıdaki noktaya varır mı sence Yakup?
 13. Kuga st line bu dolulukta gözü kapalı alınır gayet normal bana göre. Yıllarca görmeden kütük gibi Jettaları sipariş edip aylarca araba yolu gözledi millet bu ülkede. Hem de fiyat bile sabitleyemeden. Kuga görmeden alınmış, gayet normal bence. Ayrıca normal piyasasının üstü olduğu fikri de göreceli. Firmanın malına biçtiği bir değer vardır. Müşteri alır veya pahalı bulur almaz. 2009'da Fiesta kasa değiştirirken yalnızca bir tane dizel trend bulabildik ve görmeden sipariş ettim. 2015'te MCA Focus'u da aynen böyle aldım. Araç değişecek olsam bu Kuga'yı görmeden sipariş eder 6 ay beklerdim.
 14. Serkan Z.

  Ogs Mi Hgs Mi?

  Isteğe göre ya bağlı olduğu vadesiz hesaptan ya da kredi kartından otomatik olarak yükleme yapıyor belli bir bakiyenin altına düşünce.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.