Jump to content

Serkan Z.

Üye
 • Toplam İleti

  587
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  3

Serkan Z. en son Temmuz 23 tarihinde kazandı

Serkan Z. daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

1.552 Mükemmel

1 Takipçi

Serkan Z. Hakkında

 • Yaş 43
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 43
 • Şehir:
  Mersin
 • Arabam:
  16 Fcs 1.5 tdci&16 fiesta 1.6
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

550 profil görüntüleme
 1. Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

  Nihayet % 10 tolerans için resmi açıklama geldi. http://m.milliyet.com.tr/emniyet-yeni-hiz-cezasiyla-ilgili-gundem-2504895/
 2. Biraz da Gülelim :)

 3. Depo Hunisi Hakkında

  Makyajlı kasalarda siz elinizle kaydırma yapabiliyorsunuz giriş ağzını ama esas sensörlü bölüm daha içeride. Esas açılması gereken bölümü dışarıdan müdahale ile açamazsınız. Mutlaka depo hunisi lazım.
 4. Çalınan Ford Ranger

  Çok şuursuz bir eylem olmuş. Ne yani şimdi acaba bu arabayı bir yere okutup bundan sonra hayatını garantiye aldığını mı düşünüyor? Eline 50 bin geçmez. Bir daha o memlekete, yaşadığın muhite gelmeyecek misin? Bambaşka uçuk kaçık bir sebep çıkacak altından bana göre. Geçmiş olsun diyelim hem araç sahibine hem de oto yıkamacı arkadaşa.
 5. Biraz da Gülelim :)

 6. Direksiyon Simidi Soyulması

  Bence parlamış direksiyon temizlenmemiş direksiyon değil tam tersi aşırı silme veya ovuşturma ile yüzeyinden ince bir tabakayı kaybetmiş direksiyondur. Yıkamacıların kullandığı parlatıcı malzemeler de bir başka neden tabi.
 7. "Dilediğiniz ustaya servise gösterebilirsiniz." demiş. Zaten Tarsus sanayide her gün Lamborghini söküp takıyorlar ya kolaylıkla anlayabiliriz hatası var mı yok mu?
 8. 80 Km Hızdan Sonra Titreme

  Daha önce bu problemi yaşayan bir araç kullanmıştım. Akslarda boşluktan kaynaklanan titreme genelde kalkış sonrasında 50-60 km hızlara çıkış esnasında oluyor ve araç kafa sallar gibi bir hareketle ön kısmını sallıyor. Sonrasında daha yüksek hızlarda kesiliyor ama diğer sebepler elendiyse aks teşhisi doğru olabilir.
 9. Biraz da Gülelim :)

 10. Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi ve Fotoğraflar)

  Rica ederiz.☺
 11. Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi ve Fotoğraflar)

  👍Evet az önce buldum. Şimdi bitti izlemem. Biz bi ara Mondeo'ya odaklanmıştık. Ben şimdi söyleyince eşim hatırlattı. O izlemişti o dönemde senin videoyu. Sonra bana senin izlenimleri aktarmıştı. "Motor arabayı çok iyi taşıyor."demişsin. Mondeo ile aradaki fiyat farkını vermeye değmez falan dediğini söylemişti. 😁 "1.5 tdci powershift'in keyfini tatmadan önce baksak 1.6 tdci alınabilirdi ama 1.6'nın performansı çok yetersiz boş ver." demişti.
 12. Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi ve Fotoğraflar)

  İzleyeyim hemen. Yola focuslada var mı? --5 dakika sonra eklendi-- Yoksa youtube'ta mı?
 13. Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi ve Fotoğraflar)

  NTV'de "Arka Koltuk" programında Vignale kullanılmıştı. Araba her şeyiyle "Ben burdayım."diyordu.
 14. Biraz da Gülelim :)

 15. "Az hasar kaydı istiyorsanız gidin Fiesta bakın!" demiş ya bu ilanın bu kısmı beni çok yaraladı. Piyasada onca döküntü varken gitmiş sınıfının gözbebeğine dil uzatmış. Satamaz da zaten. Bu kadar laf cambazlığı tedirgin eder alıcıyı.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.