Jump to content

Serkan erden

Member
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

253 Normal

About Serkan erden

 • Age 41
 • Rank
  Style

Profile Details

 • Age 41
 • Location:
  istanbul
 • Car:
  15 focus trendx 1.6
 • Job:
  teknisyen
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,737 profile views
 1. lovato hangi serisini taktırdınız? Obd 2. Serisi
 2. Benimde araç 2015. Ben gaz taktırırken atiker düşündüm, ancak o dönemde grand sistem yeni çıkmaya başlamıştı her bayide yoktu. Gold serisi ise enjektör sorunu çıkartma ihtimali olan bir seri deniyordu, zaten grand serisinde bu yüzden çıkarıldı ve romano enjektör kullanıldı. Bende takılan yerde Gold olmadığı için lovato taktırdım. Aslında memnunum ama atiker grand taktırıdım bugün olsa.
 3. Henüz taktırmadım ama araştırdım kadarı ile kimse şikayetçi değil.
 4. Bildiğim kadarı ile prins harici diğer tüm markalar aynı diye biliyorum.. Prins inde hız olayı fazla diğerlerine göre ama aman aman Bi olay değil.. Amaç ekonomi zaten, en iyisine çok para vereceksem ne anlamı kaldı tasarrufun, en iyisini değil, iyisini alırım.
 5. İnci marka 430 TL. Mutlu 460. Powwer 400 TL. Sizin kendi fikriniz karışamam lakin yerli üretim tercih edelim. Bosch yada varta sadece isimdir.
 6. 22 bin km. önce lovato taktırdım. Gayet güzel, sorunsuz biniyorum ve oldukça ekonomik.
 7. Ben kale marka aldım bugün, ön arka takım 150 TL. Sanayide değişecem. 50-60 da işçilik tamamdır.
 8. Bu tarz işlemlerde orjinalden şaşmayın derim. Önemli parçalar çünkü..
 9. 2.vites, 3000 devirde 90 olmaz hız. Bi hata olmasın yazmada. Soruna gelirsek rölanti müşürü kontrol edildimi acaba, eğer sorun yoksa kış mevsiminden kaynaklı olabilir.
 10. Lovato marka sistemi 22 bin km. Önce taktırdım hiçbir sorunum yok. Dediğin gibi yüksek devirlerde kullanırsan sübablar çabuk biter, normal devirlerde 50-60 bin gibi gider. Tavsiyem pahalı olan prins yada likid sistemi seçmemeniz. Amaç zaten ekonomi değilmi. Ayrıca sübablar bittiğinde çelik sübab değişimi yapılıyor ve bu sorunda ortadan kalkıyor. Buda tahminim 2.5-3 bin gibi bir rakam.
 11. Merhabalar, atmosferik motorların rampada bayma ve hızlanmada yavaş olması herkesce malum, lakin bu sorunu LPG yada benzin farketmez, pedal bax denen bir sistemle çözdüklerini söyleyenler var. Bu sistem nedir acaba?
 12. Komşunuz olan hastanede çalışıyorum en kısa zamanda gelecem. Ufaklıklar aracın anasını ağlattı..
 13. Farkettiğim bir durum var. Bu tarz sesler genelde soğuk havalarda oluyor. Kış dönemindeki ses olayı ile yaz farklı. Tahminim fitillerin kışın sertleşmesi ve iyi yapışamaması, yazında normale dönüp işini daha iyi yapması ile alakalı bence. Bendede sol arka cam tarafında biraz ses oluyor ama takmıyorum kafama..
 14. 3 gün önce. Trafik=518. Kasko=900tl. 5 ve 7 taksit. Ethica sigorta. Aracın 4. Sigortası.
 15. Aracım 35 binde. Ön arka kale marka balata aldım. Biraz daha binip 1000 1500 km. sonra yağ ile birlikte değişecem. Ama ben motor freni kullanan biri değilim. Tahminim bu yüzden baltalar biraz erken bitti diye düşünüyorum. Zayıflamaya başladı..

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.