Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Torpido Yansıma Sorunu

Erol Püsküllü

Soru

Merhaba arkadaşlar Ford focus 2012 style marka aracım var ön camını Olimpia marka cam taktırdım ancak şimdi torpidonun cama çok yansımasından dolayı önümü göremeyecek duruma geldim ne yapabilirim yardımcı olur musunuz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Erol Püsküllü yazdı:

Ön cama uv filtre film taktırsam en düşük numaralı işe yarar mı acaba polis kontrolünde sıkıntı çıkarırlar mı

UV film yansımayı kesecek mi peki böyle bir özelliği olduğunu bilmiyorum. Ön cama filmi ben önermiyorum belli sebeplerle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çoğunun sebebi parlak torpido ürünleri kullanmak. Matt zamanla çözüm olacaktır. Hemen kesmeyebilir, kaymaz kalın siyah bez sermeniz lazım bir süre.

https://www.hepsiburada.com/sonax-xtreme-torpido-temizleyici-matt-300-ml-p-OTSON283200?magaza=Hepsiburada

Yıkamacılara sadece nemli bezle temizlik yapmalarını söyleyin 

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Erol Püsküllü yazdı:

Şuana kadar hiç yıkamacılara vermedim hep nemli bezle kendim temizledim ve parlatıcı ürünler kullanmadım camı değiştirdikten sonra bu sorunla karşılaştım camı değiştirmeyi bile düşünüyorum 

Belkide orijinal camda içeriden yansıma önleyici kaplama vardı, kim bilir? Torpido üzerine siyah kadifemsi kumaştan örtü deneyin. Eski tofaşlarda sererdik. Birde yansıma önleyici kaplama araştırın bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Belkide orijinal camda içeriden yansıma önleyici kaplama vardı, kim bilir? Torpido üzerine siyah kadifemsi kumaştan örtü deneyin. Eski tofaşlarda sererdik. Birde yansıma önleyici kaplama araştırın bence.

Her ön camda film var, camın içinde yer alır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Her ön camda film var, camın içinde yer alır. 

Dağılmayı önleyen film var iki katın arasında. Acaba yerli camda yansıma önleyici özellik mi yok diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.