Jump to content

Erhan Er.

Üye
 • Toplam İleti

  473
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

226 Normal

Erhan Er. Hakkında

 • Derece
  Comfort

Profil Detayları

 • Şehir:
  Batı Karadeniz
 • Arabam:
  '15 Focus 1.5 Tdci PS Titanium
 • Meslek:
  Mühendis
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Tansiyon ölçümü saat ile bilekten sağlıklı şekilde yapılabilse keşke, çok hayat kurtarırdı. Bilekten ölçen tansiyon aletleri bile koldan ölçenlere göre doğruluğu daha azken saat ile ölçmek zor gibi. Omron heartguide diye bir cihaz çıkarmıştı ama tutulmadı galiba piyasada pek bulunmuyor. https://m.donanimhaber.com/newsampnew.aspx?id=96453
 2. Ön ekleme: Konu eskiymiş ama görüşümü yazmış olayım Ben anneme omron m2 almıştım. Memnunlar. Hastanelerde genelde omron görüyorum. Endüstriyel otomasyon konusunda da büyük bir firma zaten. Braun’da iyidir ama tansiyon aleti omron ile özdeşleşti benim için
 3. Bugün bayide, style donanımlı pumayı dışından inceledim. Satıldığı için kapıları kitliydi içine camdan baktım. Beklediğimden daha dar gözüktü içi. Koltuk döşemesi, egea vari kumaş tavan döşemesi ben B segmentiyim diyor. Araç opak beyaz olduğu için kapı altındaki plastik aksamı vs hoş durmamış. Ön konsolu ce önden görünüşü beğendim. Stline versiyonu olsa farklı olurdu tabi.
 4. Deri kaplı direksiyon & Vites Topuzu (Manuel şanzıman ile) demiş. Otomatik şanzımanda vites topuzu deri değil mi? Otomatik şanzımana ait pek görsel yok. Şunu bulabildim. F1 vites olduğu görünüyor TR ye gelenlerde olcak mı acaba?
 5. Fiyat ve broşür listesi resmi olarak yayılandı. https://www.ford.com.tr/fiyat-listesi/ford-yeni-puma-fiyat-listesi
 6. 2015 focus dizel otomatik titanium aracımı puma style 1.0 otomatik ile değiştirsem focusu aratır mı acaba? Focus mca nın içi de dar olduğu için puma ile çok fark olacağını düşünmüyorum. Pumanın ilave hazneyi saymazsak bagaj hacmi sedan focustan daha küçük ama daha kullanışlı. Puma style’de anahtarsız çalıştırma, f1 vites, park sensörleri olmaması aklımı kurcalıyor. St-line pumaya 260 vermeye kalkınca potaya kuga da giriyor o nedenle ancak style puma mantıklı bana göre..
 7. Bence de kesinlikle daha iyi. Çok fazla kromajı sevmiyorum. Böyle ayarında olmuş
 8. Umarım öyledir. Polonya trendx koltuklar şöyle görünüyor
 9. Kadranlar Focus B&O ile gelen gibi gizli değil sanırım. Yani kontak kapalıyken görünüyor.
 10. Opsiyonla birliktw ön kol dayama ve ön arka park sensörü gelse keşke. Adı da konfor paketi olur
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.