Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Erol Süzer

Member
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

499 İyi

About Erol Süzer

 • Rank
  Trend

Profile Details

 • Location:
  Istanbul
 • Car:
  15 focus ti_vct titan+snrf
 • Job:
  Güvenlik
 • Gender:
  Bay
 • Age 33

Recent Profile Visitors

1,387 profile views
 1. Evet yapışık hatta yeni bataryayı eski bantın üzerine yapıştırdım. Valla titremeyen elim titredi benim. Soketler çok küçük biraz cımbız yardımıyla biraz parmak ucuyla 2 defada hallettim. İlkinde dokunmatik çalışmamıştı Söketi oturtamamışım.
 2. 2015 mca var bende de Boy ile ilgili sıkıntınıza bir şey diyemem boyum okadar uzun değil . Ama şaşırmadım değil şikayetlerinize. Ama arkadaşların dediği gibi aracınızın debriyaj ve amortisör sistemini yetkili serviste bir kontrol ettirin diyeceğim ama kelimelerinizden anladığım düzelsede araçla bağınız kalmadığı yönünde. Satın değiştirin rahat edin.
 3. Bir değişiklik olmamış ben orjinal olarak kalması tarafındayım. Ve farklı bir servise gitmenizi öneririm. Ayrıca forumda lpg konusunu artmanızda fayda var buji konusu daha öncede konuşulmuştu.
 4. Lpg yenimi takıldı? Montaj doğrumu? Defalarca ayar yapıldı diyorsunuz hep aynı yerde mi yaptırdınız? Farklı bir yere gösterdiniz mi?
 5. Kompresörü ayrı alıcaktım ama vazgeçtim. Decker ın artısı psi ayarlayıp havayı bastığımızda otomatik durması. Michelin mc 12264 de bu özellik yok ( bir üst model + para) ama onunda artısı diğerine göre ufak az yer kaplaması. Güçleri yanlış okumadıysam aynı Fiyatları birbirine çok yakın daha fazlada vermem zaten. İkisinden birinde karar kılıp alıcam sanırım.
 6. Sabah iş çıkışı arkadaşın lastiği inmişti vida girmiş. Söktük bir fitil attı. Bagajdan küçük kompresörü çıkartıp şişirdi yola devam ettik. Kompresörün göstergesi bozuktu çabuk bozuluyormuş o yüzden ölçeri ayrı sağlam almak lazım bagajda dursun iş görüyor.
 7. Benzincidekiler sürekli farklı gösteriyor. Küçük bir kompresör ile alıp bagaja koyma niyetim var. Sipariş geçmeden önce bir sorayım dedim. Konuya taşımanız iyi oldu.
 8. O değilde lastik basınç ölçerlerin hangisini tavsiye edersiniz dijital usb tarzı olan sağlıklımı yoksa lastikçilerde bulunan Demir çubuk şeklinde olan daha mı iyi?
 9. Yıl 2011 şuan ki işimde çalışıyorum eşimde çalışıyor neredeyse full krediyle sıfır astra aldım borcu bitti sattım. 2015 te bu sefer % 30 kredi ile sıfır titanium focus aldım. 2017 de kuga ya niyetlendim çünkü yüksekliği heybeti arka alan genişliği çocukta olunca tam bir aile arabası algısı uyandırdı bende.Hesap tutmadı. İkinci ele baktım toparlanır umuduyla 2017 sonundan beri gözümün önünde fiyatlar uçtu gitti. Eşimde çalışıyordu bende hala aynı işteyim Krediye cesaret edemedim. Nekadar doğru bilmiyorum çevremde alım gücü düştümü ekonomi ne olacak muhabbetine ben bu örneği verip Ben kuga alabildiğimde diyorum. Soruya gelince bu fiyatlara zor ama boş olsun kuga olsun diyorum.
 10. 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.
 11. Bugün parçacıdan Fordun standart bujisi fomoco almaya gittim. Parçacı ısrar ısrar ısrar bunların sıkıntılı olduğu sürekli ve çabuk patladığını gel sana bosch olanı vereyim aynı fiyata dedi. Dedim yok sen orjinali ver. Nedir bu iş varmı böyle durum ? Ben ilk defa duydum.
 12. Araç 2015 focus 1.6 benzinli Sipariş geçtiğim ürünün görselinin sonu C ile bitiyordu D ile biten geldi. Önceki cevaplardan anladığım sorun yok arabamda kullanabilirim. Peki C ile D nin farkı nedir?
 13. Ben de bi ledin memnuniyet konusunu merak ediyorum. Mustang tarzı birşey düşünüyorum bi xenon , bi led kararsızım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.