Jump to content

Günal Y.

Member
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Normal

About Günal Y.

 • Age 42
 • Rank
  Comfort

Profile Details

 • Age 42
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  '17 1.5 TDCI Cmax Titanium X
 • Job:
  Bilgi İşlem
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,100 profile views
 1. Benim plakada da mavi bandın üstünde ve sayıların sonunda birer perçin var. Önceki araçta plaka çalınınca güvenlik önlemi olarak yapmıştım. Sayının üstünde olması mı yoksa delik olması mı problem oluşturdu?
 2. Valla bu sabah bende yeni arayüz açıldı. Bir sorun oluşmadı. Belli bir kullanım sayısından sonra "Yeter artık, sen çok denedin" mi diyorlar acaba?
 3. Dün şirketteyken "Yeni Android Auto'yu Deneyin" seçeneğini aktif etmiştim. Akşam telefonu arabaya bağladığımda doğrudan yeni arayüzle açıldı. Güzel olmuş.
 4. Bu akşam bir deneme yapmaya çalışacağım. Bu işareti fark etmemiştim. Şimdi aktif hale getirdim. Teşekkürler bilgi için.
 5. Dün ben apkmirror sitesinden 4.5.592854 numaralı sürümü indirmiştim. Akşam telefonu arabaya taktığımda hiç bir şey değişmemişti.
 6. Turbo sesinden farklı, kayış sesine benzer bir ser. Bazı eski arabalarda rölanti konumunda gaza basıldığında bir kayış sesi gelir, onun benzeri bir ses.
 7. 1 haftadır duymaya başladım. Aynı şartlarda arabayı daha önce kullanırken böyle bir ses yoktu.
 8. Merhaba, Aşağıda resmi bulunan 5179084 kodlu kapı döşeme klipsi almak istiyorum. Elinizde olup olmadığını, kaçlı paketler halinde satıldığını ve fiyatını öğrenmek istiyorum. Aracım 2017 C-Max 1.5 TDCI. Cevap için şimdiden teşekkürler.
 9. Merhaba, Geçen hafta aracımda hızlanma esnasında oluşan bir sesi fark ettim. Site üzerinde benzer konu araması yaptım ama bir şey bulamadım. Sorunum için 45.000 km (yaklaşık 4.000 km kaldı) bakımında servise danışacağım ancak benzer tecrübesi olan varsa diye yazmak istedim. Sorun yokuşlarda yaşanıyor. Araba x bir vitesteyken, devir 1250 ye düştüğü zaman hızlanmak için hafifçe gaza basıldığı anda, vites düşürmeden yapılan hızlanmada 1500 devire kadar kayış sesine benzer bir ses duyuyorum. Hani v kayışı eskir de ses yapar gaza basıldığında. Ona benzer fakat çok yüksek olmayan bir ses. Bu ses düz yolda yapılan hızlanmalarda veya aracın yerinde çalıştığı durumlarda oluşmuyor. Sadece yokuşlarda ve 1250 - 1500 devir aralığında. Gaz pedalına sertçe basar ve aracın vites düşürerek hızlanmasını sağlarsam ses oluşmuyor veya duyamıyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
 10. Benim araçta hız ibresi 100'ü gösterirken, Google Haritalar, Waze gibi navigasyon programları 95-96 gösteriyor. Sizin lastiklerde bir değişiklik olmuş ve kalibrasyon yapılmamış ise bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.
 11. "Bir defalık" kelimesi çok korkutuyor insanı.
 12. Teyp hakkını veremez onların. Amfi olmadan sağlıklı olmaz.
 13. İnternette online teklif veren bir çok site mevcut. Örneğin sigortam.net. Araç bilgilerinizi girdikten sonra çıkan tekliflerdeki fiyatlarla ortalama bir fikriniz oluşur kasko maliyeti hakkında. Aynı şekilde trafik sigortası için de fiyat öğrenmeniz mümkündür.
 14. Bendim arabamda Sync 3 3.0 18025 yüklü. Android Auto'yu kullanırken bugüne kadar hiç belirttiğiniz şekilde bir sorun yaşamadım. Telefona özgü bir ayar olabilir mi acaba?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.