Jump to content

Günal Y.

Member
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Normal

About Günal Y.

 • Age 42
 • Rank
  Comfort

Profile Details

 • Age 42
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  '17 1.5 TDCI Cmax Titanium X
 • Job:
  Bilgi İşlem
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,198 profile views
 1. Bende hala çalışmıyor görünüyor. Hesaptan hesaba değişiyor galiba durum.
 2. Fuelio uygulamasında Yolculuk Kaydı diye bir özellik var. Onu deneyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte yazdığım açıklamaya bakabilirsiniz.
 3. Aynı sorun bende de mevcut. Geri vites ilk harekette sol ön taraftan (bazen) küt diye bir ses geliyor.
 4. Android Auto takmış size. Sürekli sorun çıkarıyor. Bana da son 3 günde iki kez problem çıkardı. Telefon arabaya bağlıyken SMS geldiğinde her iki yerden de bildirim sesi geliyor. Ancak araç tarafında bildirim sesi loopa giriyor. Kablo bağlantısını kesene kadar sürekli sms geldi bildirimini çalıyor. Bugün bir ara yeni versiyon kontrolü yapayım bakalım.
 5. Ben de söz konusu ekranı neredeyse hiç kullanmadığım ve iş de çetrefilli göründüğü için uğraşmak istemedim açıkçası. Telefonu bağlayınca bende her zaman Google haritalar ya da Waze açık oluyor.
 6. 4.6.5933 ü kuralı 1 haftadan fazla oldu. Yeni arayüz hala geçerli bende.
 7. Az önce servis tarafından geri dönüş sağlandı. Dediklerine göre, ellerinde o anda yeteri kadar şanzıman yağı stoku olmadığı için bir kısım yağ başka bir bayiden alınmış ve o nedenle de faturaya yüksek fiyattan yansımış. Fakat bunun hatalı bir işlem olduğunu ve bu nedenle istersem faturayı iptal edip farkı iade edebileceklerini ya da bir sonraki serviste fark kadar indirim yapabileceklerini belirttiler. Ben ikinci seçeneği tercih ettim.
 8. Reklam konusunda ben de iddialıyım. Ev - iş arası 30 km. Epey gören olur. Bir araç da ben rica edeyim Otosan'dan.
 9. Servis danışmanına konuyu ilettim. O da bir anlam veremedi. Danışıp size dönüş yapacağım dedi. Bekliyorum hala...
 10. Yağ konusu benim de sonradan dikkatimi çekti. Arabaya yağ konulurken ben işlemi görebilecek bir yerdeydim. 7 tane 1 lt lik Castrol marka yağ döküldüğünü şahsen gördüm. Sonra faturada ilk etapta 4 lt görünce, 7 koydular da neden 4 yazdılar diye düşündüm bir an. Bugün fırsatım olabilirse soracağım bakalım. Büyük ihtimalle kılıf hazırdır mutlaka.
 11. Tanıdık iyi bir ustam var ama aracın daha 1.5 yıl garantisi devam ettiğinden bakımlar için servise mecburum maalesef. Biliyorsunuz, garanti dışı bırakmak için en ufak bahaneyi bile kullanıyorlar. Geçenlerde ön balataları servis dışında yarı fiyatın da altında değiştirmiştim mesela. Ancak bu defa arka balatalar sürpriz oldu. Hafta sonu da uzun bir yola çıkacağım için riske girmek istemedim.
 12. Geçtiğimiz Cumartesi günü arabamın 45.000 km bakımı İstinye'de bulunan Otokoç'ta yaptırdım. Referans olması için bakım bilgilerini ve fiyatları aşağıya ekliyorum. 45.000 km bakımına ilaveten, arka balatalar da bittiğinden onların da değişim fiyatları var içerisinde. Bakım öncesi yaptığım fiyat araştırmasında, ortalama 2.500 TL fiyatlar aldım. Otokoç'ta geçerli %25 indirimim olduğundan dolayı orayı tercih ettim. Fiyatlar uçmuş...
 13. Bize de anlatın yolunu Murat Bey. Haritayı istemiyorum valla. 3.3 yeterli.
 14. Elinize sağlık. Ben malzemeyi 1 yıldır bekletiyorum kenarda. Bir gün uygulamayı yapacağım kısmetse.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.