Jump to content

Tamer Perperek

Üye
 • Toplam İleti

  867
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  23

Tamer Perperek en son Ağustos 13 tarihinde kazandı

Tamer Perperek daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

3.171 Mükemmel

Tamer Perperek Hakkında

 • Yaş 45
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 45
 • Şehir:
  Lüleburgaz
 • Arabam:
  '11 Focus Titanium1.6 Ecoboost
 • Meslek:
  Casino
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.275 profil görüntüleme
 1. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 2. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 3. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 4. Ben aracımı Konya dan alırken ordaki Ford a götürmüştüm, ekspertiz raporundaki ile aynı şeyleri söylemişlerdi öyle aldım aracı.
 5. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

  Halen sesli güldüğüm bir fıkradır Agop ile Eleni evlenmisler ve cicim aylari bittikten sonra Agop eve gelip koltuguna kurulur kurulmaz, gazeteyi yuzune cekip Eleni'yle hic ilgilenmez olmus. Gunlerden bir gun Eleni Agop'tan ilgi beklentisi ile; -Bre Agoppp! Mutfagin penceresi bozuldu, yaparsinnn ..? Agop , gazeteyi yuzunden indirmis, gayet sinirli bir sekilde; -'Niye, ben pencereciii ...?' Ertesi gun Eleni yine ilgi gormek umuduyla, -'Bre Agoppp, mutfakin muslugu bozuldu yaparsiinnn ...? -'Niye ben muslukciii...?' Bir sonraki gun -'Bre agoppp, tuvaletin sifoni bozuldu, yaparsiinn ...? -'Niye ben pokcii...? Ertesi gun eve gelen Agop bi bakar hersey tamir edilmis ! -' Kuzum Eleni bunlari sen yaptinn..?' -' Yoo...' -' Ee kim yapti peki ?' -'Bilirsin, kapici Abdurrezzak'in bende gozi vardir, yaparsin? dedim, o da dedi 'yapar im, ama bi sartla..' Agop merak icinde sorar, -'Neymis ..?' -'E,dedi bana, ya benimle yatarsin, yada bi pasta yaparsin !!!' Agop rahatlar, -' Peki kuzum, ne pastasi yaptin?' Eleni sinirlenir; -'Niye ben pastaciii ...?
 6. Tamer Perperek

  Şu an ne dinliyorsunuz... ?

 7. Tamer Perperek

  Fiat Egea 1.6 Multijet Aracımla ilgili izlenimlerim

  Hayırlı olsun , guzel araba , iyi gunlerde kullanin.
 8. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 9. 2.el Mondeo lara karşı iştahım bir kat daha arttı
 10. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 11. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

  Fotoğraftaki kişinin ismi Kadir , Mersedes Kadir. Akli dengesi yerinde değil ve bütün gün üstünde dolaştığı önünde Mercedes arması olan sopayı Mersedes'i zannederek yaşıyor. Buraya kadar tamam. Anlatmaya bayıldığım kısmı bundan sonra başlıyor.. Koskoca bir şehir , Kadir'in Mersedes hayalini her şeyiyle sahiplenmiş durumda.. Kadir trafik ışıklarında duruyor, arabasını park ediyor, diğer arabalar trafikte ona yol veriyor, ona göre parkediyor. Bütün şehir o "Mersedes"in farkında! Kadir sopasını Mercedes servisine götürüyor, ustalar bütün ciddiyetleriyle arızaları anlatıyor, bir usta sopaya teyp takıyor, diğeri aynasını, armasını yeniliyor.. Sıkı durun; trafik polisleri yanlış yere park ettiğinde ya da 'çok hızlı gittiğinde' Kadir'e ceza yazıyorlar, zamanı geldiğinde muayeneye gönderiyorlar! Bir koca şehir, Malatya, Kadir'in hikayesini onunla birlikte yaşıyor. Bir 'deli'nin sopasına göre yaşayan şehirlerin, sopayla, sapanla, satırla birbirlerini kovalayan şehirlere dönüşmesini gördükçe bu hikaye çok hoş gelir insanın kulağına.. Anlarsınız umarım.. Kadir'in başka bir hikayesi de hayli komiktir. Kadir bir gün arabasını servise götürmüş ve sorunlarını söylemiş. Usta almış arabasını ve "2 gün sonra gel" demiş. Kadir 2 gün sonra gelmiş. Usta arabanın daha olmadığını söylemiş. Kadir ertesi gün gitmiş. Usta yine olmadığını söylemiş. Kadir ertesi gün yine gitmiş. Usta arabanın hâlâ olmadığını söyleyince "YETER ARTIK YA VERİN ARABAMI KAÇ GÜNDÜR YÜRÜYEREK GİDİYORUM EVE" demiş...
 12. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

  --0 dakika sonra eklendi--
 13. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

  3 dakikadır yorum okuyorum koptum
 14. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

 15. Tamer Perperek

  Biraz da Gülelim :)

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.