Jump to content

Kutluhan A.

Member
 • Content Count

  1,449
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

807 Mükemmel

About Kutluhan A.

 • Age 24
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 24
 • Location:
  Kocaeli
 • Car:
  12Focus StylePP-16Fiorino
 • Job:
  Öğrenci
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

2,493 profile views
 1. Ricciardo'nun direksiyonuna yeni modül eklemişler. tabi kanadına da kamera
 2. İyi yönden düşünürsek; şu an, bir sonraki gelecek olan zamma en uzak an. Diğerine daha çok var umuyorum yani...
 3. Yeni başladım ama gerçekten bu video devrim olmuş. Profesyonel çekim açıları, ses vs... Teşekkür ve tebrik ederim.
 4. Yaklaşık 2 ay önce bir kaza yaşadım. Benimde sol ön sensörüm koptu. Servis, ayağı ile birlikte 500-600 arası bir rakam çıkardı. Kısacası servislerde fiyat böyle. Erol otoyu aradığımda biraz daha uygun söylemişlerdi. Orayı da arayabilirsiniz. Size ayak gerekmeyecek büyük ihtimalle sensörün kendisi yeterli. Onu da belirtin.
 5. Yukarda takım kararı olduğu da söylenmiş fakat aynı zamanda ben bunu zihinsel olarak geçen sezon bile Max'ın gerisinde kaldığı için yaptığını düşünüyorum. Max fazlaca ön planda ve tam aranan şov adamı ve bence şuan Vettel'in yerine aday. Renault'nun sürücüleri genele göre bayağı iyi düzeyde ama işte gerisi malum. Tifosi olarak yine hayal kırıklığı... Direkt bu sezonu da geçebiliriz. +1 için bile savaşan kimse yoktu ve sanırım daha ilk yarıştan leclerc team order yedi. En son Vettel neden yavaşız falan diyordu pit ekibi son yıllarda olduğu gibi bilmiyoruz cevabı verdi O durumda yani Ferrari yine. Bu arada Gasly böyle devam ederse Kvyatla yer değişir.
 6. Disk balata ilişkisi herhalde o bölgelere tam hakim değilim benim ki o kadar sert oluyor mu? sanırım olmuyor ama şarrrkk şeklinde bir ses gelip araba rahatlıyor. Tekerlerden geldiğini anlıyorum. Ve bunu yapma zamanlarının tek ortak noktası dediğim gibi bir önceki kullanışta ki su.(Bende genelde yıkama kaynaklı) Önemli mi dersek? Belki bir şeylerin bitmeye yaklaştığının göstergesi olabilir. Yıkattıktan sonra veya yıkadıktan sonra genelde hemen durmamaya çalışıyorum en az 1 dk kullanıp öyle durduruyorum. Yağmur ve su birikintisine yapacak bir şey yok.
 7. Bu bende yıkattıktan sonra veya yoğun yağmurlu günlerden sonra 1 gün ardından hareket edersem oluyor. Bana pas yapıyormuşta o pas çözülüyormuş gibi geliyor. Yani sıcak ve soğuğun karşılaşmasından kaynaklı gibi. Kısacası su kaynaklı.
 8. Teknik özelliklerde zaten aracın maksimum hızı 192 km/h. Düz bir yolda bu hızda sabit kalmanızın normal olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu hızlarda iki elinizde direksiyonda kalsın lütfen.
 9. Alpine A110: 13 Citroën C5 Aircross: 26 Ford Focus: 37 Jaguar I-Pace: 55 Kia Ceed: 24 Mercedes-Benz A Sınıfı: 47 Peugeot 508: 48
 10. Bu ne cesaret devletim !!!1!!111! Seçim yaklaşıyor seçim Neyse 30 kuruştan sonra 10 kuruş indirim yapılıp kahraman olma: In the process.
 11. Bu Japonların arka park sensörüyle bir dertleri mi var? Yoksa tabloda yanlış mı görüyorum? Edit: İnceledim de geri görüş kamerası sebebiyle herhalde. Flame donanımı iyi. Ayrıca C-HR fiyatları da çok iyi şuan.
 12. Çok umutluydum Araçta iyi güzel. Ama fiyatını polo ile golf arasında en azından golf seviyesinde bekliyordum. Belki highline ondan böyle ama yine de yüksek geldi. Alan çok olacaktır eminim. Ama acilen daha fazla benzinli motor seçeneği ve donanım seçeneği lazım. Sanki böyle test etme amaçlı girmişte Türkiye'ye öyle bir bakıp çıkacakmış gibi duruyor. Edit: Karoq ve Ateca'ya baktım. Onlara bakınca pek pahalı gibi durmuyor. Karoq'ta aynı motorla benzer donanımda araç 191 bin. Fakat yinede daha çok motor ve donanım seçeneği olmalı fikrimi koruyorum.
 13. Focus 3.5'ta daha gelişmiş mi bilmiyorum fakat bende ki tecrübe geçen gün şöyle oldu; önümdeki araca aslında çokta yakın değildim fakat önümdeki dönmek için fren yapınca abs'yi devreye sokacak düzeyde fren yaptı focus tabi bu arada bende frene bastım. Aslında bana göre durmaya gerek yoktu o yüzden çok hafif bir fren yapıyordum. Fakat araba kendi freniyle durdu.
 14. Araç hakkında fikrim yok. Fakat polise bağışlanan bir eclipse yaz boyunca boğaziçi köprüsü girişinde büyük olasılıkla sergilenmek için hiç çalışmadan sabit bir şekilde durdu. İlk günlerde gözüme çirkin gözükse de sonrasında alıştım hoşuma gitti. Yalnız şunu da belirteyim, İstanbul'da tek gördüğüm Eclipse bu

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.