Jump to content

Kutluhan A.

Üye
 • Toplam İleti

  1.393
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

772 Mükemmel

Kutluhan A. Hakkında

 • Yaş 23
 • Derece
  Ghia

Profil Bilgileri

 • Yaş 23
 • Şehir:
  Kocaeli
 • Arabam:
  12Focus StylePP-16Fiorino
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.954 profil görüntüleme
 1. Kutluhan A.

  Egzoz Muayeneden Geçmeyen Araca Katalizör

  Araç hiç ellenmemiş yani tamamen orijinal haliyle mi geçemedi ?
 2. Kutluhan A.

  Boş Olduğu Halde Deponun Yeterince Yakıt Almaması

  Bizimkine de tabancayı kitleyerek basılmıyor artık. Manuel olarak dolduruyor pompacılar. Zaten hep 50 liralık aldığımdan taşma sorunuyla pek karşılaşmıyorum Pompacılara göre " abi bu fordların hepsi böyle bunu böyle yapanı bulacaksın ......." ,bana göre hem araba hem pompa kaynaklı çünkü bazen hava çıkışını görebiliyorum bazen gözükmüyor gözükmediğinde pompa atıyor zaten. Babama göre de istasyonlar arabalara yakıt diye hava basıyorlar. Pompalarda sensör vs olduğuna inandırmama rağmen hala ikna edemedim
 3. Kutluhan A.

  2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk]

  Yaşlandıkça yıllar mı çabuk geçiyor anlamıyorum ki Not: Focus Wagon'a benzeyecek sanırım arka taraf.
 4. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  Bu akşam uzun süre sonra depoyu fulledim Bu zamlar belkide bize bir iyilik olarak düşünün. Çok şükür bugün ucuz aldım yarın almış olsam 5 lira fazla ödeyecektim Hep kötü tarafından bakıyoruz biraz da iyiliklerini görelim. Devlet sanırım zamlardan önceki akşamlar para basıyor olabilir.
 5. Kutluhan A.

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Sedan ve SW gül gibi otomobil olmuş. Fiyat rakiplerine oranla iyi durumda olursa filolarla birlikte(buzdolaplar ) kafaya oynayacaklar bu kesin. Fakat HB butik bir araç olmaya devam edecek. Active'de fena değil bu arada. Bizim ülke sever böyle şeyler. (bkz: i20 active)
 6. Kutluhan A.

  Oto Kokusu Tavsiyesi

  Alınır ve aynaya asılır. Toz olduğu için psikolojik olarak daha güvenli geliyor Bulunmaz ise shellden itinayla alınan eşantiyon ayna reklamı asılır ve ciğerlerin en derininde şekerimsi kokusu hissedilir.
 7. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  İroni olduğunu sanmam çünkü yazının en sonunda kesmek zorunda kaldığım bölüm yazan kişinin biraz ciddiliğini belirtiyordu
 8. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  Bence de
 9. Kutluhan A.

  McLaren Senna

  Rölantide titreme gibi bişey mi yapıyor yoksa benim PC'nin hoparlöründen mi geliyor o ses anlamadım
 10. Kutluhan A.

  Kasko Değer Kaybı

  "Hasardan dolayı fiyatı piyasasının altında yazılmıştır." cümleli hiç bir ilanda yüzde 30 az yazıldığını görmedim. Maksimum %10. Ha vuruk halde satılması başka bir durum. Ama yapılmış araçlarda öyle bir durum yok.
 11. Kutluhan A.

  Samsung Galaxy S9 ve S9+ Tanıtıldı

  Çiçeği burnunda s8'ci olarak stereo dışında pek imrenilecek bir şey göremiyorum. Parmak izine zaten bir süre sonra alışıyorsunuz tabii şimdi daha pratik.İris tarayıcı çok düşük ışıkta da rahat çalışıyordu hatta Oreo'da kullanalar dahada hızlandırıldığından bahsediyor. Dünyanın belkide en şık tasarımını bozmak olmazdı tabii ki. Artık bu her sene yeni model furyasına bir son gelmesi lazım çünkü artık yeterli değişikler sağlanamıyor bile.
 12. Kutluhan A.

  2017 Civic Ve 2016 Nsx

  Yalnız tam bi skandaldı ve üstü çok başarılı şekilde kapatıldı. Ve insanlar bu arabaları bu halde almaya devam ediyor ve göçük araba sahipleri de bu akıl almaz tamir yöntemini kabullenip Hondayı övüyorlar Bu bizim milletimize has bir durum mu yoksa tüm dünyadaki Hondacılar böyle bilmiyorum.
 13. Kutluhan A.

  e-Devlet Uygulamaları

  İç güveyi gibi durumlarda böyle şeyler olabiliyormuş.
 14. Kutluhan A.

  Range Rover Sport'tan Cennetin Kapısı'na 999 Basamaklı Tırmanış

  Çıkmak mı daha kolaydır inmek mi Aklımdaki tek şey "umarım iner"
 15. Kutluhan A.

  Hatalı Park Için Ne Yapılabilir?

  Bizde her gün bu durumu yaşıyoruz evin önündeki iki garajda. Artık tek ümidim şöförün camına telefon numarasını koymuş olmasını ummak oluyor. Yoksa başka hiç bir çözüm yok. Ya da her mahallede çevreyi sürekli gözlemleyen ileri yaşlı, bakkal, esnaf gibi bir şey olur ona sormak... Polis için ise şüpheli araç ihbarı yaparsanız ancak gelirler ve bin bir dille sahibini aratabilirsiniz belki ama araç kiralık o yüzden o da sökmez. Ben artık sürekli duba koyuyorum bazıları için vazgeçirici ama bazıları için ise önemsiz bi detay. Bir arabanın altından çıkardığımı hatırlıyorum.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.