Jump to content

Kutluhan A.

Üye
 • Toplam İleti

  1.366
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

764 Mükemmel

Kutluhan A. Hakkında

 • Yaş 22
 • Derece
  Ghia

Profil Bilgileri

 • Yaş 22
 • Şehir:
  Kocaeli
 • Arabam:
  12Focus StylePP-16Fiorino
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.573 profil görüntüleme
 1. Makyajlı 2018 Connect ve Courier Tanıtıldı

  Tabii suçu otosana yükleyemeyiz. Ford'un suçu olarak düşünebiliriz ama o da mantıklı olmaz. Çünkü Dünya Türkiye'den oluşmuyor. Diğer ülkelerde satışları nasıl etkilenmiş bilemem ama Türkiye'de insanların zaten bu connect'ten pek haberi yok. Herkes kuryeyi eski connect'in devamı zannediyor. O yüzden haklısınız genel anlamda bir başarısızlık yok.. Aslında evet daha ulaşılabilirler. Fakat binekte ve ticaride insanların kriterleri tamamen farklı. En azından benim farklı.
 2. Makyajlı 2018 Connect ve Courier Tanıtıldı

  Ben yeni connecti başarısız buluyorum. Bence bu tür araçların lükse kaçmaması doğal olarakta fiyatlarının uygun seviyelerde kalmasını doğru buluyorum. Bence doblo'nun ve kangoo'nun arkasında ki başarıda budur. Connectin bu durumu kuryeye yaradı o başka bu durum tabii. Caddy'de de aynı durum var. Eski connect nasıl efsaneleşmişse o çizgiden yürünmeliydi bence. Ha makyajlara gelecek olursak güzeldiler daha güzel olmuşlar.
 3. 1 Dakikada Anahtarsız Şekilde Arabaları Çalıyorlar

  Anahtarsız giriş olması tek şart herhalde.. Yoksa Mercedeslere özel bir şey mi?
 4. Focus 1 Spor Yay Önerir Misiniz?

  Temiz bir arabanız var. Bence de orjinaline sadık kalınarak bir şeyler yapılmalı..
 5. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  Sedancı olarak sedan güzel. Hb'den daha heyecanlı sanırım. Alınır binilir tabi fakat araçtan bağımsız olarak bu euro dolar kurlarıyla ve vergilerle değil.
 6. 10 Kasım 193∞ ... 76 "o"nsuz Yıl..

  Belki de her geçen yıl 1 gün anmamızı değil; 365 gün uygulamamızı öğretiyor bize. Fikirlerine, sana her zamandan daha fazla ihtiyacımız var Atam..
 7. Focus Ön Kapılar Içerideki Yanmayan Lambalar

  Sadece reflektör.. Gece, diğer ışıklarla falan parlayıp kapınızın açık olduğunun fark edilmesi için.
 8. Yeni Kasa Toyota Auris 1.6 Otomatik Hakkındaki Görüşleriniz

  Alakam yok Ama iyi denk gelmiş fakat fiyat fazla ...
 9. Yeni Kasa Toyota Auris 1.6 Otomatik Hakkındaki Görüşleriniz

  Bir yakınımız kullanıyor. Performans isteyen biriyse kesinlikle uzaklaşsın. Arabada hiç bir performans diye bir şey yok biraz fazla hantal. Ha otobanda gider mi gider ama rampada sıkılırsınız. Ekonomikte değildi pek hatırladığım kadarıyla. İç tasarımı kişiden kişiye değişir biraz fazla köşeli olması dışında bence sorun yok. Eğer 1,6 ya çıkılabiliyorsa kesinlikle çıkılmalı. Birde C sınıfı bir araçta arka camı çevirerek açmak istemem. Active donanıma bakılmalı.
 10. Bu Nasıl Bir Akıl Tutulması?

  Bide bunların otobandaki versiyonları var. Sol şeritte 130 ile sollama yaparken bariyerle arabanın arasındaki ince boşluktan 200'le geçenler.. Gerçekten ürkünç. Özellikle sesleri ile tansiyonu 17'ye fırlatma eğilimleri var. Mümkün olduğunca saygı göstermeye çalışıyorum, görmeye çalışıyorum ama kaldırımda yürürken bir anda yanımdan geçmelerini de hazmedemiyorum. Tek çaresi ana yolların otobanların kenarına bisiklet yolu gibi motosiklet yolu falan yapmak sanırım yoksa çözülmeyecek.
 11. 2018 Volkswagen Polo Tanıtıldı

  Al işte yeni bir skandal daha Oysaki comfortline çok çekici gelmişti.
 12. Honda Fc5 Kaporta Sorunu

  Bence tasarım hatası.. Şaselerin kontrol edilmesi lazım. Amerika'daki sedanları Türkiye üretmiyordur herhalde. Onlarda da sorun oluyormuş. Bu arada saplantı gibi bir şey oldu nerede civic görsem usulca yanaşıp göçük var mı diye kontrol ediyorum. Bigün sahiplerinden biri şüphelencek ondan korkuyorum.
 13. Makyajlı ve Makyajsız Tercihi

  Görüntü tasarım göreceli bir kavram. Bana göre 3'ün arka tasarımı daha güzelken 3,5'un ön tasarımı daha güzel. Ama kalite olarak yeninin daha iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Donanım farklılıkları olabilir. Ama dediğiniz dolu bir sytle'da yani park sensörlü vs vs 2012'ye kadar geri gitmeniz gerek ve fırın düğmeli bir araç olacak. Yalıtım vs'den bahsetmiyorum bile. Yeniden şaşmamak lazım.
 14. Gm Opel'i Psa Grubuna Satıyor

  İnsan gerçekten hayret ediyor. Herhalde X'li SUV modellere ağırlık vermek istiyorlar.
 15. Çalınan Ford Ranger

  Her şehir girişinde kontrol noktası var.( Ani fren yaptırıp trafik güvenliğini tehlikeye düşüren) Bu araç hiç birinde mi denk gelmemiş ya. Her zaman köy yollarından mı gitmiş yani bence imkansız..

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.