Jump to content

Kutluhan A.

Üye
 • Toplam İleti

  1.404
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

779 Mükemmel

Kutluhan A. Hakkında

 • Yaş 23
 • Derece
  Ghia

Profil Bilgileri

 • Yaş 23
 • Şehir:
  Kocaeli
 • Arabam:
  12Focus StylePP-16Fiorino
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

2.088 profil görüntüleme
 1. Kutluhan A.

  Peugeot Partnerin Yerine Gelecek Rifter..

  Caddyi bilmem ama bu ülkede Doblo'nun işini zorlaştıracak tek aracın yeni bir Doblo olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu aracın fiyatı bineklerle yarışacak düzeyde olacak. Etkisi ancak bu segmentte verebilecek fazla parası olan insanlar üzerinde olabilir.
 2. Kutluhan A.

  Neden Uçak Değil De Otobüs Seyahati

  Uçak kullanmamak -kastım seçenekler arasına bile almamak- ülkemizde ki lafta tavan olan ama içte yerlerde sürünen özgüven eksikliğinden kaynaklı bence. Prosedürler, havaalanlarında ki çıkılamaz dönülemez bir alanda bulunmak, filmlerde dizilerde yansıtılan emniyet kemeri bağlama zorluğu bile buna etken.
 3. Kutluhan A.

  Ccc özel Plaka Fiyatları Nedir?

  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ozel-plaka-34-ccc-83-576152135/detay Bir adet buldum. Bu aracı emsallerle karşılaştırıp fiyat çıkartabilirsiniz.
 4. Kutluhan A.

  immobilizer Aktif Uyarisi

  Bir keresinde yedek anahtarla aceleyle debriyaja basmadan kontak çevirdiğimde uyarı vermişti bu şekilde. Sonra 2 3 basışımda kontak almamıştı. 4.de uyarıyı kontağın 1 ve 2. seviyesinde vermeye devam edip çalışmıştı. Deneme amaçlı yaptığım kontaklarda da aynı şekilde devam etti. Aracın yanından ayrılıp 1 saat sonra geldiğimde ise akünün elektriği tam kesmesinden sebepli olacak ki uyarı silinmişti. Yüksek gerilim hattının yanındaydım ve aküm çok eski ona bağlayıp önemsememiştim. Sizinkinin geçmemesi ilginç serviste çözerler.
 5. Kutluhan A.

  Günün Karesi

  Focus gerçek değil mi yea
 6. Bu Pininfarina İtalyan markaları dışında bir araç çizince bazı şeyleri bilerek yanlış yapıyor sanırım
 7. Kutluhan A.

  Aslanlar Şampiyon :)

  Aziz Yıldırımın kaybedeceği seçime gireceğini zannetmiyorum. Bugün stat Koç taraftarıyla dolu olabilir. Ama yarın stat Yıldırım'a sessiz sedasız oy vermeye gelecek olan "Hedef 1 Milyon üye"cilerle dolacak. Kısacası Aziz Yıldırım başkan Galatasaray şampiyon
 8. Kutluhan A.

  Egzoz Muayeneden Geçmeyen Araca Katalizör

  Araç hiç ellenmemiş yani tamamen orijinal haliyle mi geçemedi ?
 9. Kutluhan A.

  Boş Olduğu Halde Deponun Yeterince Yakıt Almaması

  Bizimkine de tabancayı kitleyerek basılmıyor artık. Manuel olarak dolduruyor pompacılar. Zaten hep 50 liralık aldığımdan taşma sorunuyla pek karşılaşmıyorum Pompacılara göre " abi bu fordların hepsi böyle bunu böyle yapanı bulacaksın ......." ,bana göre hem araba hem pompa kaynaklı çünkü bazen hava çıkışını görebiliyorum bazen gözükmüyor gözükmediğinde pompa atıyor zaten. Babama göre de istasyonlar arabalara yakıt diye hava basıyorlar. Pompalarda sensör vs olduğuna inandırmama rağmen hala ikna edemedim
 10. Kutluhan A.

  2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk]

  Yaşlandıkça yıllar mı çabuk geçiyor anlamıyorum ki Not: Focus Wagon'a benzeyecek sanırım arka taraf.
 11. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  Bu akşam uzun süre sonra depoyu fulledim Bu zamlar belkide bize bir iyilik olarak düşünün. Çok şükür bugün ucuz aldım yarın almış olsam 5 lira fazla ödeyecektim Hep kötü tarafından bakıyoruz biraz da iyiliklerini görelim. Devlet sanırım zamlardan önceki akşamlar para basıyor olabilir.
 12. Kutluhan A.

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Sedan ve SW gül gibi otomobil olmuş. Fiyat rakiplerine oranla iyi durumda olursa filolarla birlikte(buzdolaplar ) kafaya oynayacaklar bu kesin. Fakat HB butik bir araç olmaya devam edecek. Active'de fena değil bu arada. Bizim ülke sever böyle şeyler. (bkz: i20 active)
 13. Kutluhan A.

  Oto Kokusu Tavsiyesi

  Alınır ve aynaya asılır. Toz olduğu için psikolojik olarak daha güvenli geliyor Bulunmaz ise shellden itinayla alınan eşantiyon ayna reklamı asılır ve ciğerlerin en derininde şekerimsi kokusu hissedilir.
 14. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  İroni olduğunu sanmam çünkü yazının en sonunda kesmek zorunda kaldığım bölüm yazan kişinin biraz ciddiliğini belirtiyordu
 15. Kutluhan A.

  Akaryakıt Fiyatları

  Bence de

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.