Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Ramazan D.

Member
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

783 Mükemmel

About Ramazan D.

 • Rank
  Style

Profile Details

 • Location:
  Isparta
 • Car:
  16 Focus 1.0 Stline
 • Job:
  Kamu Görevlisi
 • Gender:
  Bay
 • Age 40

Recent Profile Visitors

2,472 profile views
 1. Mercedes sıralamalarda diğerlerinin fişini çekti. Ferrari rezil durumda. F1 bu senede sıkıcı olacak gibi izlenmez.
 2. İlk marş esnasında tıkanmadan dolayı yağ geç göndermişse aşınma olmuş olabilir. Ama sadece biyel kolu ve yatağında değil yağlama yapılan diğer yerlerdede olmuş olabilir.
 3. Bu yağ filitresimi oluyor ? Bunu tespit ettiklerine göre krankı ve pistonları indirmişlerdir. Aşınma varsa size göstersinler. Bana biraz para koparma gibi geldi.
 4. Dikiz aynası resimde görünen boşluktan dolayı sallanmaya başladı, çıkarmak İçin çekiçle vurulacak bir durum yok gibi , çıkarmak için fikri olan yada tecrübe eden varmıdır? --52 dakika sonra eklendi-- Tecrübe ettikyukarıdaki resimde metal ve vida sapı görünen plaka ile beraber ayna sapını sağa çeviriyoruz , içindeki yuvadan boşa çıkıp elimize metal kısımdan itibaren düşüyor. Vidaları sıkıp sonra tekrar söktüğümüz şekilde geri takıyoruz
 5. Hocam sezon dışı gelmekte fayda var . Merkezde pastaneden dün aldığımız pasta börekler ile bugün aldıklarımız arasında 6 tl fark koydular. Gündoğanda güncel fiyatlar; levrek Çupra 45, tekir 60, kalamar karides 55 salatalar 15-18 TL civarı, merkezde iyi döner yapan yer yok. Sadece nokta sebzeli Bodrum dönercisinde güzel 40 TL. Turgutreis elo kokoreç yarım ekmek 20 TL kokoreçi güzeldir. Sezonda buraya gelecek olanlar İçin nacizane tavsiyem trafikte kendilerini sakinleşmiş olarak rehabilite ederek araç kullanmaları. Uygun fiyatta yerler ise numune restoran ve öğretmen evi.
 6. İhtimalen egr vakum kontrol valfi arızalı olabilir. Bende baya uğraşmıştım. Araç yüke bindiği anda Tekleme tut bırak yapıyordu. Egr vakum kontrol valfi arızalı olduğu için hata gönderiyor ve araç anlık yakıt kesmesi yapıyor. Tabi başka arızalarda olabilir yakıt kesmesi için. İhtimal olarak söylüyorum. Arıza budur diyemem.
 7. Valla orayı rütuşla giderecek birilerini bulursanız banada haber verin lütfen? Youtube da şöyle bişey var.
 8. Bence hiç denemeyin taş izinde bile ben yapamadım görmemezlikten gelin
 9. Bana göre ne kadar faiş bir fiyat olsada Bi yetkili servis e göre iyi bir fiyatla yaptırmışsınız. Bu fiyata sadece benim aracın şanzımanın yağ değişimini fiyat vermişlerdi.
 10. Farkı yaratan husus tam otomatikte 1 ve 2. viteste fazla oyalanıyor hocam. Buda şehir içi tüketimini artırıyor ve 0-100 hızlanmayı yavaşlatıyor. Aradaki 2.3 sn fark 25 HP artışın yanısıra şanzıman kaynaklı Aynı zamanda. Çift kavramalıda d de dsg gibi davranırsa tüketim baya düşecektir.
 11. Buna istinaden bence 17” cmax jant güzel olur. Şöyle bişey...
 12. Eski telefon Samsungdada varmış ama gece çekimde olmuyordu.
 13. Youtube da araştırdığım kadarı ile gündüz ay gibi duran yansıma oluyor (beni çok rahatsız etmedi) ancak gece modu yansıma oluyor. Özellikle ışıkları alıp gökyüzünde yıldızmış gibi görünmesine neden oluyor. Aynen --8 dakika sonra eklendi-- Yazılımsal ise biran önce güncelleme gelir inşallah, apple destekdeki temsilcisinin dediğine göre 11 prolara has bir durum değilmiş x, xs lerde de varmış.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.