Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Ramazan D.

Member
 • Content Count

  759
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

728 Mükemmel

About Ramazan D.

 • Rank
  Style

Profile Details

 • Location:
  Isparta
 • Car:
  16 Focus 1.0 Stline
 • Job:
  Kamu Görevlisi
 • Gender:
  Bay
 • Age 39

Recent Profile Visitors

2,190 profile views
 1. Benden önceki plaka sahibinin cezasının bende görünme nedeni de bu o zaman demekki.
 2. Geçmiş olsun. Bende plakayı 47 den 32 ye cevireyim dedim. Emniyetten aldık plakayı, vergi dairesinede emniyetin evragını verdim işlem bitti. Derken aynı gün e devlete gireyim bakayım dedim plakada varmı birşey diye. Ne göreyim...Benden önceki plaka sahibinin eski tarihten kalma cezası bende görünüyor. Anında vergi dairesine gittim. Bilgisayarda biseyler yaptılar. Bu senin borcun degıl senin devrinden önce olmuş dediler. 1 sene e devlette bu ceza göründü ve sonra nasıl olduysa kalktı. O gün e devlete bakmayıp vergi dairesine gitmesek belkide faiziyle benden isterlerdi. Sonra mahkemeyle uğraş dur.
 3. Yüksek hızlı viraj dönüşünde frene bastığımda araçta bi dağılma oluyor bendede ama şasi ile ilgili olduğunu düşünüyorum.
 4. İnşallah iyi olurlar, ama atılan goller ya karambol ya penaltı, organize atak la gol yok, serinin selçuk inan vari yan pas geri pasları acayip yerlerde top kaptirmalari sinir ediyor, seriyi alacaktın ndiayeyi niye bırakırsın ki, orta sahada tek iş yapan adam nzonzi onuda gönderdiler, Allahtan ömer bayram emre ve adem var biraz onlar iteliyor takımı, yoksa işimiz zor, hele bu haftadan sonra dahada zor.
 5. Belhandadan kurtulduk , seridende kurtulursak, bide gol atmayi becerebilirsek belki 2. oluruz.
 6. Disk eğilmesi frene bastığınızda direksiyonu sallar, "frene bastıkça ayağınızda sürtme hissi" balatalarda bitmeye yakın olduğu için neden olabilir.
 7. Disk eğilmesi olabilir. Balatalar bitmeye yakın olabilir.
 8. Panik fren hissiyatını aracı yeni aldığımda üzerinde motocraft balatalar ile yaşadım, fren hidroliğide 2.sene sonunda değiştistirdim ama sonuç bende değişmedi. Sizde değişirse benim balatalar bayatlamış diyip bremboları motocraft ile değiştirecem.
 9. Benim tecrübem itibari ile focus 3e lerin düşük hızda panik frenin iyi olmadığı düşüncesindeyim. Spor lastikdenmi acaba dedim ama yumuşak kış lastiginde bile aynı fren hissi var. Yüksek hızda bir sıkıntı yok ancak düşük hızda panik frende daha kısa mesafede birazdaha yumuşak durmasını bekliyorsun ama tekerler taşa dönüşmüş gibi kayıyor. Bence cozeceginiz bir durum yok. Şehir ici dikkatli olacaz ondeki aracla biraz daha mesafe birakacaz.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.