Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kutluhan A.

Üye
 • Toplam İleti

  1.301
 • Katılım

 • Son ziyaret

Everything posted by Kutluhan A.

 1. Vitesin sağ tarafıdır o. Sağ koltuğa oturan biri dizi sol tarafa dayasın ses gelmez büyük ihtimal . Tabi çözüm bu değil
 2. Renault Talisman tavsiye ederim hocam Neyse Bmw candır GT güzel baktırıyor.
 3. Yalnız Paddon'ın psikolojik destek alması lazım yoksa kariyeri bitebilir gibi geliyor bana..
 4. Sevgili Ford nasıl bir ruh halindesin acaba? Depresyon falan..
 5. Hayvanlar iyide çekene de çekilene de zincir şart
 6. Ayarlanabilir iki aks arası mesafe ile çok fonksiyonel bir bakış açısı getirilmiş..
 7. Tam gün olan bir okul olursa (9-3) sabah akşam vardiyalı fabrikaları da çekebilirsiniz.
 8. Yalnız ülkede bayağı popüler bir konu olmaya başladı @Serdar yaman https://eksisozluk.com/virajlarda-araba-icinde-olusan-soguk-esinti--5271056?a=popular
 9. Orijinal pick-up. 34 yaşında olmasına rağmen köyde 3 ay yatıp ilk marşta çalışır.
 10. Vitara'nın algısı daha sağlam bence..
 11. Porşçular üzgün
 12. Renault reklam kısmını bence çok iyi yapıyor. İyi bir strateji ile tabii 110bin gibi bir fiyatla harika satış rakamlarına ulaşabilir. Megane Hb'nin hitap ettiği kitlenin fluence veya megane sedanın hitap ettiği kitleden farklı olduğunu düşünüyorum. O yüzden çok yakar gibi bir ön yargı olacağını sanmam.
 13. Birde Türkiye boş-line'a bakmak gerek..
 14. Yaş ilerledikçe uyku süresi kısalır. Yeni doğan bebekler aşağı yukarı 20 saati uykuda geçirirken ergenliğin başlangıcında 11-10 civarına düşer.(Önerilen ideal süre) 20 Yaş başlangıcında ise 7 saat ideal olarak kabul edilir.Bunun sebebi ise gece salgılanan bir hormonun üretiminin kesilmesidir. 50 yaşlarından sonra ise 5-4 saat bile yeterlidir. --0 dakika sonra eklendi--
 15. Bugün arabayı alarak tam zamanında aldık demek oluyor sevinçle üzüntü arasındayım ..
 16. Mokka x hariç tamamen katılıyorum. Fakat bu araç Avrupalı değil de Hindistan'a Brezilya'ya ait gibi duruyor. Makyaj yerine yeni bir kasayla devam etseydi daha iyi olabilirdi.
 17. Ya hala ısınamadım bir türlü. İç kısmına hiç bir lafım yok. Fakat dıştan bana göre sorunlar var ve baştan tasarlanmadıkça ısınamaycağım gibi. Sorun tip değil kesinlikle hatta önü güzel bile denebilir. Fakat arkasında bence oran sorunları var tekerlek yerlerinde ve boyutlarındada.. Arkası belki daha hareketli bi stop tasarımıyla geçebilir fakat tekerlekler düşündürücü..
 18. Sana sonsuza kadar borçluyuz...
 19. Bu oranlar eğer gerçekleşirse ne zamandan itibaren gerçekleşir? Nedense hiç sinirlenmedim sanırım her şeye çok alıştık. Tam bir hafif ticari fiorino yada courier yada küçük şehir aracı alma arifesindeydik. Elimizi çabuk mu tutmalıyız yani?
 20. Şu farlara yaptıkları "işkenceyi" neden diye sorasım var? Şu yapılmaya çalışılmışta olmamış...
 21. Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir. Ve yaşatacaktır… Mustafa Kemal Atatürk Bayramınız kutlu olsun...
 22. Bence iyi değil ama beklentilere cevap verecek düzeyde..
 23. Konuyu anasayfada okuyunca bir an site hacklendi sandım

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.