Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kutluhan A.

Üye
 • Toplam İleti

  1.294
 • Katılım

 • Son ziyaret

Everything posted by Kutluhan A.

 1. Hayvanlar iyide çekene de çekilene de zincir şart
 2. Ayarlanabilir iki aks arası mesafe ile çok fonksiyonel bir bakış açısı getirilmiş..
 3. Tam gün olan bir okul olursa (9-3) sabah akşam vardiyalı fabrikaları da çekebilirsiniz.
 4. Yalnız ülkede bayağı popüler bir konu olmaya başladı @Serdar yaman https://eksisozluk.com/virajlarda-araba-icinde-olusan-soguk-esinti--5271056?a=popular
 5. Orijinal pick-up. 34 yaşında olmasına rağmen köyde 3 ay yatıp ilk marşta çalışır.
 6. Vitara'nın algısı daha sağlam bence..
 7. Porşçular üzgün
 8. Renault reklam kısmını bence çok iyi yapıyor. İyi bir strateji ile tabii 110bin gibi bir fiyatla harika satış rakamlarına ulaşabilir. Megane Hb'nin hitap ettiği kitlenin fluence veya megane sedanın hitap ettiği kitleden farklı olduğunu düşünüyorum. O yüzden çok yakar gibi bir ön yargı olacağını sanmam.
 9. Birde Türkiye boş-line'a bakmak gerek..
 10. Yaş ilerledikçe uyku süresi kısalır. Yeni doğan bebekler aşağı yukarı 20 saati uykuda geçirirken ergenliğin başlangıcında 11-10 civarına düşer.(Önerilen ideal süre) 20 Yaş başlangıcında ise 7 saat ideal olarak kabul edilir.Bunun sebebi ise gece salgılanan bir hormonun üretiminin kesilmesidir. 50 yaşlarından sonra ise 5-4 saat bile yeterlidir. --0 dakika sonra eklendi--
 11. Bugün arabayı alarak tam zamanında aldık demek oluyor sevinçle üzüntü arasındayım ..
 12. Mokka x hariç tamamen katılıyorum. Fakat bu araç Avrupalı değil de Hindistan'a Brezilya'ya ait gibi duruyor. Makyaj yerine yeni bir kasayla devam etseydi daha iyi olabilirdi.
 13. Ya hala ısınamadım bir türlü. İç kısmına hiç bir lafım yok. Fakat dıştan bana göre sorunlar var ve baştan tasarlanmadıkça ısınamaycağım gibi. Sorun tip değil kesinlikle hatta önü güzel bile denebilir. Fakat arkasında bence oran sorunları var tekerlek yerlerinde ve boyutlarındada.. Arkası belki daha hareketli bi stop tasarımıyla geçebilir fakat tekerlekler düşündürücü..
 14. Sana sonsuza kadar borçluyuz...
 15. Bu oranlar eğer gerçekleşirse ne zamandan itibaren gerçekleşir? Nedense hiç sinirlenmedim sanırım her şeye çok alıştık. Tam bir hafif ticari fiorino yada courier yada küçük şehir aracı alma arifesindeydik. Elimizi çabuk mu tutmalıyız yani?
 16. Şu farlara yaptıkları "işkenceyi" neden diye sorasım var? Şu yapılmaya çalışılmışta olmamış...
 17. Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir. Ve yaşatacaktır… Mustafa Kemal Atatürk Bayramınız kutlu olsun...
 18. Bence iyi değil ama beklentilere cevap verecek düzeyde..
 19. Konuyu anasayfada okuyunca bir an site hacklendi sandım
 20. Ford acilen reklam stratejilerini değiştirmeli. Yada otosan ticaride olduğu gibi kendi reklamını çekmeli. Ekşisözlük gibi donanımlı insan sayısının çoğunluklu olduğu platformda bile 1,0 tsi octavia sayfasında EB 1.0dan 200 yazar içinde 10nun ancak haberi var. Bu böyle devam edemez sadece filo ve ticariye yönelik politikadan vazgeçilmeli.
 21. Ataşehir HERFORD
 22. Dik rampalara her zaman ivmelenmenizi iyi tutarak girin. Genellikle 4e düşürmek hatta virajlıysa 3e düşürmek zorunda kalabilirsiniz. Ama merak etmeyin yokuşlarda geçildiğiniz her aracı inişte ve düzlükte yol tutuşunuz ve göreceli güçlü motorunuzla yakalarsınız. (Bkz: Avuntu nedir?)
 23. @Mustafa Çakıroğlu Qashqai falan düşünmez misiniz ? Hatırladığım kadarıyla özel bir taksiciydiniz. Bu türde bir araç daha ilginç olabilir. Tatil yörelerinde tuscon sportage taksiler görüyorum(LPG kullanılıyor herhalde).

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.