Jump to content

Alper Okudur

Üye
 • Toplam İleti

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

22 Poor

Alper Okudur Hakkında

 • Derece
  Ambiante

Profil Detayları

 • Şehir:
  İzmir
 • Arabam:
  Focus III TDCI Titanium
 • Meslek:
  Hekim
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

982 profil görüntüleme
 1. evet normali de bu zaten, satın alan müşteri bunu bilmeli ve ona göre almalı. güle güle kullanın aracınızı ?
 2. lütfen ilk mesajdaki son fotoğraf olan bilirkişi raporunun 2. maddesini okur musunuz? olaydaki boya kalınlığının homojen olmadığı, yani fabrikasyon olarak tekrar boyanmadığını, onarım işlemi yapıldığını yazıyor. tavanın tamamı aynı kalınlıkta olsa dediğiniz doğru olabilir araç yeniden fabrikada tavanı boyanmış olabilir. ancak bilirkişi rapor bambaşka. --3 dakika sonra eklendi-- aracı aldıktan 2 yıl sonra satarken farkettim. ancak kanunda bu gizli ayıplı mal olarak geçiyor. yani eğer tüketicinin bakarak yada kullanırken farkedemeyeceği bir ayıpsa buna gizli ayıp deniyor ve normalde 2
 3. şöyle bir örnek vereyim, mesela bir hırsızı suç üstü yakladınız yada birkaç gün sonra çaldığı mallarla birlikte yakaladınız. ne yaparsınız? yada kanunlar gereği ne yapılır? sadece çaldığı malları geri verip elini kolunu sallaya sallaya gider mi? yada gitmesine izin verir misiniz? yoksa hem çaldığı malları alır hemde yaptığı bir suç olduğu için ceza mı verilir? bunlara cevap verseniz benim için yeterli olur.
 4. katılıyorum, hukuk ve ahlak olmayınca güçlü gücünün yettiğine oluyor --0 dakika sonra eklendi-- teşekkür ederim
 5. evet bende, mecburen hala kullanıyorum --1 dakika sonra eklendi-- evet yıpratıcı bir süreç, sizin adınıza sevindim. en azından çok uzamamış. geçmiş olsun
 6. 5 yıldır bırakmadım peşini, bundan sonra da bırakmam muhtemelen
 7. inşallah benim ve diğer benzer bütün davaların sonuçları bu şekilde olumlu olur, ama keşke hiç dava süreci bile başlamasa ve isimlerine yakışır şekilde davranıp müşterilerine yaptıkları bu ayıptan özür dileyerek dönseler.
 8. evet maalesef öyle, adelet sürecimizin bu kadar hantal ve açıklarla dolu olduğunu bildikleri için haksız olmalarına rağmen bu davranışa giriyorlar. Gerçekten çok acı bir olay, hem ford'un yaptıkları açısından hemde adalet sistemimizin yavaşlığı açısından. 5 yıldır peşini bırakmadım kazandığım davanın ama sırf belki bıkar da vazgeçerim diye işi yokuşa sürmeye devam ediyorlar. bakalım nasıl sonuçlanacak burdan da tekrar bilgilendirme yapıcam sonuca göre.
 9. Herkese merhaba, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Ben kandırıldım siz dikkatli olun diye. 2012 yılında Aydın da bulunan Ford yetkili satıcısı olan Zafer Ford Plaza’dan SIFIR KM FORD FOCUS marka araç satın aldım. 2 yıl kullandıktan sonra aracımı büyütmek için satışa çıkardım ve satış anında yapılan ekspertizde aracımın tavanının boyalı olduğu ortaya çıktı. Sonrasında Zafer Ford Plaza’ya götürdüm ve onlar da durumu Ford Otosan’a bildirdi. Ancak gelen cevap “olur böyle şeyler, bizim boya kalitemiz bu kadar” oldu. Aracımın her yerinde boya kalınlığı 90-110 mikron olmasına rağme
 10. Teşekkürler.. Çok güzel bi programmış! Android iÇin olanı da var mı acaba?
 11. yani 91 km/h hızla yakalansam yarıyamı düşecekti ceza? şimdi daha da fena oldum
 12. İndirimli olarak ödeyeyim bari. 320 lira gerçekten çok geldi. aslında şehirler arası yollarda hep dikkat ediyorum sınırlara ama çevreyolunda dikkat edemedim pek Siz siz olun dikkat edin arkadaşlar çok fena oturuyo insanın içine..
 13. Arkadaşlar bugün karşıyakada 93 km/h hızla radara yakalandım sınır 70 km/h olan bi yoldu. 319 lira cezayı yedim. 200 km/h hızlardan bahsederken bu hızla yakalanmak içime oturdu. Sanırım erken ödeyince bir miktar indirim oluyormuş bunun oranı nedir bilen varmı acaba?
 14. Ben de aracı aldığımdan beri kullanıyorum navigasyon cihazını ve herhangibir sorunla karşılaşmadım. Sabitlemedim ama, vantuzuyla tutturdum. Sadece bir kere pııtttt diye düştü o kadar
 15. Paylaşımınız için teşekkürler. eğer kaldıysa ben de almak isterim.. alperokudur@hotmail.com
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.