Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Torrent Davetiyeleri.

Önerilen Mesajlar

Türkçe olan gayet başarılı bir torrent sitesinin vip üyesiyim. kullanabileceğim birkaç adet davetiyem var ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Normalde siteye ücretsiz kayıt olamıyorsunuz. Ama bendeki davetiyeler sayesinde üye olabileceksiniz. "Download işlerinden anlarım" diyorsanız ve davetiyeye ihtiyacınız var ise mail adresinizi yazmanız yeterli.

Site adını sakıncası olabilir diye paylaşmadım, admin yada moderator arkadaşlar kontrol edip sorun olmadığını söylerlerse,siteyi de burada yazabilirim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok film indirmekteyim. Ekran kartım yanmasaydı Çok oyunda indiriyordum. Ama yine oyun indiriyorum diğer eski pcnin özelliklerinin yettiği derecede :D

başkalarına verilmiş sözleriniz yoksa 1 davetiye alabilirim :P

[email protected]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[email protected] bende istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ne demek, hemen gönderirim. Ancak Ogün arkadaşımızın sorunu belkide direk mail adresine göndermemden olabilir. Sorun öyleyse size mesaj yoluyla direk kayıt linki gönderiyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Torrente ilgim çok olsa da düzgün bir Türk torrent sitesini pek bulabilmiş değilim. Yabancı torrent sitelerine ilginiz varsa hangilerinde davetiyem olduğuna bakıp paylaşabilirim isterseniz. Mail adresini pm attım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.