Jump to content

Mertcan Çelik

Moderatör
 • Content Count

  9,496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by Mertcan Çelik

 1. @Ozan Kar ile memnun bunu belki uzun sürer diyorduk da yine yanıldık tabiki de Ozan da askerde ya la
 2. Fırsatı kaçırmadan bir tavan vantilatörü alayım kendime
 3. Çok çok ilginç, bir de %50 indirimli hali. İnsanlar Gmail yerine niye bunu seçsin hiç anlamadım.
 4. Üni'ye kapak at sonrası rahat yalanını duyduğum günleri özledim mi acep
 5. Araştırırken şu siteye denk geldim: https://bulbfacts.com/ Halojenler için şöyle bir liste yapılmış: https://bulbfacts.com/halogen-bulbs/chart/ Listedeki başlıkları Türkçe'leştirmeya çalıştım, eksik yanlış varsa lütfen belirtin. Resmin eni 297 pikselden büyük olamadığı için tam görünmüyor olabilir, linkten detaya ulaşabilirsiniz. Sıralama fonksiyonu koymamışlar malesef. Satırbaşlarındaki linke tıklarsanız detaylı inceleme ve varsa youtube videosu açılıyor, orada da şöyle çizelgeler var: Maliyet olarak Türkiye'deki ile kaşılaştırmadım açıkçası. Osram Nightbreaker deneyesim var da @Gürkan Çakıroğlu o değil de konusunda ömrü kısa demiş, GE ya da pilipis bakıncam aklıma yatarlarsa.
 6. 2 gömleğim olacağı günler görürüm inş. mi diyim
 7. Geçmiş olsun. Suçlu varsa değer kaybı da vardır. Tek başınaysanız suç 100% sizde olduğundan kendinize dava açamazsınız tabi, gerçi belki de açabilirsiniz emin değilim. Yani ben o kazaya ramak kala şuna vurıyım da kaskoya çökiyimi düşünebileceğimi zannetmiyorum açıkçası ki oldu da vurdum, o arabanın içinde çoluk çocuk ya da emniyet kemersizler vardı, değecek mi? Bu bizim arkadaşın başına geldi konya yolunca, vurmamak için spin attı kendi arabasında bir sürü hasar oldu, vurmadığı arabanın içinden 3 küçük çocuk inmişti.
 8. Bunların yeri değişmiş, yeni yer: https://www.ford.com.tr/ford-sahipleri/aracim/tanitma-ve-kullanim-kilavuzlari
 9. https://www.instagram.com/p/BxVIxMnleDV/ --0 dakika sonra eklendi-- --0 dakika sonra eklendi-- embed etti mi etmedi mi çözemedim
 10. Tüm ömrünü betondan 4 duvar almaya harcıyorsun, her fırsatta ondan çıkıp bulduğun yeşile çöküyorsun, hayat garip
 11. Dün bunun muhabbeti geçti ya, Eminönü'nde anayol arasında bariyer ortasında bile piknik modunda mangal yapıyormuş millet
 12. Bugün Formula'da tarihz yazıldı garip bir şekilde. Bir pilot geri geri başka bir pilota çarptı ya la: "Objects in the rear view mirror may be closer than they appear " "Dikiz aynasındaki objeler göründüğünden daha yakında olabilir" Geneli fazla sakin geçen bir yarıştı bence.
 13. Ben buna cevap yazmayı unutmuşum. Hatırladım valla, tü tü tü maşallah
 14. Gürkan abinin dediği gibi power to weight ratio, yani güç ağırlık oranı la olay
 15. Only milk and juice Türkçe meali: Sadece süt ve meyve suyu 2 litre olarak gelir
 16. şehiriçinde 6'yla başlayan bir değer görmeyeli çok oldu sanırsam
 17. arkadaşa laa gerçi bana da lazım olacak gibin son bakımda debriyaj gidici dedilerdi
 18. 2013 1.6 tdci focus için baskı balata ve volan için fiyat rica edecektim.
 19. Bekir abi hiç 6 haneli görmüş müdür acep @Bekir B.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.