Jump to content

Yüksel Türkcan

Member
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Poor

1 Follower

About Yüksel Türkcan

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Adana
 • Car:
  15 Focus 1.6 Tdci Titanium
 • Job:
  Mühendis
 • Gender:
  Bay
 • Age 35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Satılacak Ürün Hakkında Marka ve Model: Model Yılı: Donanım: Kilometre: Motor Hacmi ve Gücü: Yakıt: Vites: Kasa Tipi: Garanti: Diğer Detayları: 2015 Mondeo aracımda navigasyon ile beraber gelen karttır. Pek fazla kullanmadım. Els 27 çinden alibaba dan sipariş vermiştim. 1 defa kullandım artık ihtiyacım yok. Kablonun fotoğrafını koymuyorum sıfır zaten. Herkese kolay gelsin. Satış Hakkında Satış Yöntemi: İstenilen Karşılık: navigasyon kartı = 350 els27=130 TL İletişim Bilgileri İsim Soyisim: CAN TÜRKCAN Yaşadığı Şehir: İZMİR İletişim Kanalları: MESAJ Ürüne Ait Resimler Bu kısımda ürüne ait resimleri koymalısınız..
 2. Bu segmandan bulamadım gitti serviste de yok? Çıkmacı tanıdığı olan var ise temin edebilecek arkadaşımız var mı? Burada çıkmacılar yanaşmıyorlar. 10 adet lazım
 3. hocam temin edebildiniz mi? --0 dakika sonra eklendi-- banada 10 kadar lazım ama bulamadım.
 4. Dayanımı nasıldır. Orjinali sökerken bile zorlanmıştım. Eğer kalitesizse hiç girmeyelim. Nasıl sizce?
 5. Herkese merhabalar bagaj trimlerinin sabitlendiği döşeme klipslerinden ne serviste ne de başka bir yerde bulabildim, temiz iş olsun diye hepsini yeniliyorum. Ekte ekleyeceğim bu klipslerin orjinallerini temin edebileceğim bir yer var mıdır? 2 şer tane bu plastiklerden 8-10 tane de metal segmanlardan lazım. Şimdiden teşekkürler.
 6. Aynen metal segman benzeri malzemelerden bahsediyorum. Teşekkür ederim. Takarken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?
 7. bagaja su gibi birşey dökülmüş değişik bir koku vardı çok yoktu belki havalandırsam geçerdi ama temiz olsun diye bagaj plastiklerini ve halıları söktüm. Çıkan bu segmanımsı parçaları oturturken önce araca takıp plasiği mi ona geçireceğim plastiğe geçirip sonra mı oturtacağım? sökerken sıkıntısız söktüm, zorladı ilk defa söküldüğü için ama takarken sıkıntı olmasın. Daha önce bagaj trimlerini söken arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
 8. Doğru els çok çok daha hızlı ve orjinallerine güç yetmiyor. En azından benim gücüm yetmedi o yüzden ali babadan aldım.
 9. els yi elm nin switch li hali olarak düşünebilirsiniz. modifiyeli elm ile yapacağınız ugulamaları els ile switch ile uğraşmadan yapabilirsiniz. Ben birkaç uygulama yaptım aracımda lakin dediğiniz uygulama hakkında bir fikrim yok. Dilerseniz elimde bir adet fazladan els mevcut aliexpress ten almıştım. Dilerseniz satabilirim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.