Jump to content

Emre Akbs

Member
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Poor

1 Follower

About Emre Akbs

 • Age 22
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 22
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Ford Focus 1.6 TDCI TREND X‘14
 • Job:
  Software Dev.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Durmasında bir sorun olmaz yalnız gerçek bir arıza olması durumunda hangisi yapılan işlemden hangisi gerçekten oluşan bir arıza olduğunu ayırt etmek için uğraş gerekebilir. Rica ederim ?
 2. Kullandığınız elm modifiyeli değilse araçtaki tüm modüllere erişemiyor haliyle forscanda tüm modüllerin arıza kodları görünmüyor. Araç tüm modüllerdeki kodları göstermekte. Modifiyeli elm ile denerseniz tüm arıza kodlarını okuyabilir ve silebilirsiniz.
 3. Kullanmış olduğunuz araçlarda jant/lastik ebatı nedir? Bildiğim kadarıyla jant lastik boyutu da göstergede sapma yaptırıyor hatta kullandığımız foccus programı ile araca lastik boyutunu tanıttığımızda göstergedeki sapma ona göre ayarlanıyor diye biliyorum. Gerçi jant lastik ebatının bu derecede sapma yapacağından pek emin değilim 2 3 km/h kadar oluyor sanırım.
 4. Tekrardan butona basma gereğinin olduğunu sanmıyorum. Ford powerda kontak açık durumu nasıl oluyor tam olarak emin değilim. Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlaka
 5. Kontak açık durumdamı ? Bu hatayı yanlış hatırlamıyorsam kontak açık değilken almıştım kontağı açıp tekrar denediğimde sorun olmamıştı.
 6. Tampon üzerinde bulunan ledler çok hoş durmuş, her ne kadar direksiyonu hoşuma gitmesede güzel araç yapıyorlar ?
 7. Düğmeler kapalı konumda + olarak menfezleri de kapalı hale getirmeme rağmen hava geliyor ki normal seviyedeymiş. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
 8. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ?
 9. Teşekkürler Mehmet hocam öyle bariz bir şekilde üflemiyor ama sıcak havalar malum içeriye de sıcak hava geliyor o beni rahatsız ediyor. Dediğiniz gibi tekrar kontrol edeyim.
 10. Selamlar, aracımda klima ve menfez ayarları kapalı olmasına rağmen 50 km/h geçtiğim takdirde menfezlerden hava gelmeye başlıyor. Bu normalmi ? Menfezlerin kapaklarını kapatarak idare ediyorum şuanlık ama bir problem var gibi geliyor.
 11. Geçmiş olsun neyse ki sadece mala gelmiş..
 12. Hocam selamlar, genleşme kabının 2016 sonrası yeni kapağı elinizde mevcut mu ? Fiyat nedir ?
 13. Aynen sarp hocamın dediği gibi desek daha doğru olur makyajlı kasa ile gelen ekranı alıp takmak daha mantıklı ki forumda bunu yapanlarda vardı ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.