Jump to content

Mustafa Karaca

Member
 • Content Count

  522
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Normal

About Mustafa Karaca

 • Age 31
 • Rank
  Style

Profile Details

 • Age 31
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  15 Focus 1.6 Ti-vct Style
 • Job:
  Kamu
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,512 profile views
 1. Sordunuz mu peki ustaya orda ki bağlantı ne işe yarıyormuş
 2. Basınçtan dolayı açılır mı diye sormuştum gerçi sıvı kalmadıysa basınç olur mu bilmiyorum
 3. @Serdar Dumanben sizin yakaladığınız değerleri bir defa yakaladım. Bir daha asla yanından dahi geçemedim. Bakalım siz ikinci defa böyle değerler yakalayacak mısınız
 4. Merhabalar, YouTube da video izlerken, araba hararet yaparsa ne yapmak gerekir tarzı video denk geldi bir video da araba hararet yaparsa kenara çekin rölanti de bırakın o şekilde soğusun derken bir diğer videoda asla rölanti de bırakmayın araba rölantide rüzgar almadığı için soğumaz dedi. Şimdi kafam karıştı araba hararet yaparsa ne yapmak gerekir? Araba da soğutma sıvısı varsa hararet olursa ne yapılır eğer araba da soğutma sıvısı kalmadıysa hararet yaparsa ne yapılır?
 5. Sizin dediğiniz değeri 1 defa gördüm ben. Ankara dan Çanakkale ye giderken. Yol bilgisayarı 5.2 göstermişti lpg ise 100 km de 5.5 lt almıştı. Ama bir daha öyle bir değer yakalayamadım.
 6. Akslerini kontrol ettir hocam böyle sağ sola sallanır gibi oluyorsa büyük ihtimalle aks de sıkıntı vardır
 7. Orda ki o delik neden açılmış bilmiyorum ama kullandığım her lpgli focus da ve gördüğüm focus da hiç öyle bir yer delinmemişti.
 8. Bende xiaomi telefonumu kvk garantili aldım. Benim aldığım zamanlar da evophone da değildi xiaomi dağıtımı. O kadar memnunum ki İnterneti çok hızlı kırsalda çok iyi çekiyor. Eşimde Samsung galaxy s7 edge var onun telefonundan daha hızlı daha iyi çekiyor daha stabil. Garantiye işim olursa kvk halleder diye düşünüyorum ama onun haricinde bu telefonum bozulursa alacağım telefon yine xiaomi olur.
 9. Kesinlikle xiaomi. Kendim mi mix 2 kullanıyorum kullandığım en güzel telefon diyebilirim. Güncelleme de alıyor bolbol.
 10. Teşekkürler cevabınız için. Farklı bilgi her zaman iyidir
 11. @rıdvan cano kadar fazla vermeye gerek yok bence. Çünkü benzinli ile dizel arasında ağaşı yukarı o kadar fark var
 12. @Ahmet Kara Silverline 2015 ya da 2016 yılıydı sanırım o zaman 2150 TL ye taktırmıştım eski aracıma şimdi uçtu gitti fiyatlar. Mecbur düşük fiyatlı kitlere kaldık.
 13. @Ahmet Kara evet platinum diyorlar. Ama onun maliyeti yüksek düşük maliyetle comfort tavsiye ederiz bütçeye göre diyorlar. Fiyatlar bu kadar atmamış olsa prins taktırır geçerdim.
 14. @Serkan erden lovato hangi serisini taktırdınız? @Olcay SertSert benim de yıllık yapacağım km o kadar zaten. Siz de 29 bin km kullanmışsınız memnun kalmışsınız. @Ahmet Kara yanlış hatırlamıyorsam 4500 civarında fiyat veriyorlardı

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.