Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Egzozdan Veya Motordan Gelen Garip Ses Ve Titreşim

Süleyman Altın

Soru

Herkese Merhabalar

Az önce 150 km lik bir yol yaptım ve geri dönüşte arabanın egzozu patlak gibi bir ses gelmeye başladı.Gaza hafif basınca değişik bir ses geliyor (hava kaçağı gibi tıslama sesi videoda mevcut). Pazar günü heryer kapalı olacak video çektim sizce sorun ne olabilir arabamda garip bir ses ve hafif bir titreme var.

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bizim araçlarda kaç susturucu var?

Bana aracın sesi fazla geliyor azaltmak için çözüm arıyorum ve dün çokta araştıramadan egzoscuya güvendim son susturucu bu arabaya yetmiyor dedi araya bir susturucu daha ekledik sıkıntı yaratır mı?

Zaten yaptırmışsın artık çok geç diyen olabilir ama eğer büyük sorunlar çıkarma ihtimali varsa ilerde söktürebilirim 150 TL yi yedik derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vallahi ne diyeyim bilemedim, fabrikanın yaptığını beğenmeyip daha iyisini yapma iddiasında olan ustalar ülkemize has mı acaba?

+ Masraf

+ Belki bir miktar güç kaybı

+ Gereksiz ağırlık

Nerede yer buldu da monte etti onu da anlamadım.

Bu konu beni aşar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Nerede yer buldu da monte etti onu da anlamadım.

Hocam sol arka tarafta yakıt deposunun solunda susturucu yeri var hatta eski kasada oradaymış susturucu. Birde daha öncede sordum ama bizim araçlarda normalde kaç susturucu var çünkü benim aracı ilk sahibi zaten egzos sistemiyle oynanmış dedi usta kaynak varmış belkide benim ekstra takıldı dediğim yerde zaten bir susturucu olup önceki sahibi iptal etmiş olabilir mi?

İnternette de çok aradım ama focusun alttan çekilmiş bir resmini bulamadım yada egzosu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.