Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Fırat Ö.

Member
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Poor

About Fırat Ö.

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Isparta
 • Car:
  11 focus tdci titanium+ESP
 • Job:
  Sınıf öğretmeni
 • Gender:
  Bay
 • Age 36

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Cezalar araç ruhsat sahibinin TC nosuna işleniyor. Plakada görünüyor ama sıkıntısı yok.
 2. Benim focus 2.5 aracımda da yırtıldı. Sormadığım yer kalmadı. Bulamadım. Bir şekilde yerine taktım. Bence servis dışında bulamazsınız. Basit görünen bu malzeme serviste oldukça pahalıdır. Çıkmacılara da sorabilirsiniz.
 3. Ayarı maalesef yok. Bende çinden en az 5 takım aldım zamanında. 2-3 tanesi öyle çıktı. Üretim hatası.
 4. Adem bey bende Afyon/Dinardayım. Ama afyon baya uzak bana. Yazın olsaydı boş zamanda hem bunun için hem gezmek için gider gelirdim ama şimdi ters zaman.
 5. Allah yardımcıları olsun. İnşallah burunları bile kanamadan dönerler vatanımıza.
 6. 25-30 bin bütçeyle maalesef dizeli geç benzinli temiz bir araç bile zor bulunur. Allah kolaylık versin. Ben olsam benzinli araç bakarım
 7. Keşke ortalama yakıtı sıfırlayıp öyle deneseydiniz. Bundan sonra sıfırlayıp deneme yaparsanız daha bilgilendirici olur. Pompa ölçümü ile yol bilgisayar ölçümü arasında 0,5 gibi değer çıkıyor. Kime sorsam enjektörlerden kaynaklı diyor. Belki sizde bu sorun da gitmiş olabilir. Ayrıca gösterge focusta nasıl oranlanmış bilmiyorum ancak daha önce sahip olduğum getz aracımda ilk çeyrek ve son çeyrek zor düşüyordu. Diğerleri daha hızlı ilerliyordu. Ben focus 2.5 için en ekonomik hızın 95 (gösterge hızı) olduğunu denedim. Siz ortalamam 110 km demişsiniz. Göstergede ortalama 110 ise epeyce hızlı gitmişsiniz. Kısaca ben hesaplama hatası olduğunu düşünüyorum.
 8. Sürekli 50 tl garibime gitti. Focus 2 lerde ışık yandıktan sonra şehir içi 80 km kadar gidiyor. İbre bu şekilde bence şehir içi 150 km daha gider.
 9. BenQ almıştım 2010 yılı gibi. 4 sene boyunca kullandım. Hala taş gibi. Sonra okullar akıllı tahtaya geçince köşede duruyor. Neden projeksiyon yerine akıllı tahta gibi birşey düşünmüyorsunuz?
 10. Belki vardır ama ben kabul edenini görmedim. Ben de hep servisten orjinal parçayı alır, sanayide arkadaşımla değiştirirdik. 2 sene önce bakımda parçalar çok fazla tuttu. Tüm filtreleri ordan alıp yağı ve işçiliği kendim yaparsam 650 liraya falan geliyordu. Fordun kartı ve kampanya ile 450 tl ye yapacaklarını söylediler. Bende yaptırdım. O günden sonra zaten gönlümü kazandılar ve hep servise gidiyorum. Bazen kampanyalar oluyor. Gerçekten ucuza gelebiliyor. Araştırın derim.
 11. Defansımız güven vermese de bu sefer iyi oldu gibi
 12. Hayırlı olsun. Çok iyi transfer. Ama onu gol yollarında besleyecek adamlara güvenmiyorum ben. Keşke sneijder gibi biri olsa yanında.
 13. Bizim buradaki tüv'ün egzoz muayene bölümü sağlıklı çalışmıyormuş. Görevliler uyarıyor . Sanayiye yönlendiriyor. Mesela iş arkadaşı hatayla tüve götürdü geçemedi , sanayide geçti. Sizin de böyle bir durum olabilir.
 14. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.