Jump to content

Fırat Ö.

Üye
 • Toplam İleti

  91
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

29 Poor

Fırat Ö. Hakkında

 • Derece
  Ambiante
 • Yaş 36

Profil Detayları

 • Şehir:
  Isparta
 • Arabam:
  11 focus tdci titanium+ESP
 • Meslek:
  Sınıf öğretmeni
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.233 profil görüntüleme
 1. Çıkmasını alın. Ama ben olsam aşırı kötü durumda değilse üzerindekini tamir edip kullanma yoluna giderdim.
 2. Eskişehir'e uğramıyorsun ama Dinar'a uğruyorsun. Ben Dinarda çalışıyorum. Vaktin olursa tenefüse denk getirir çay kahve içebiliriz. 1. rotayı kullandım. Gayet iyiydi. Ama arkadaşlarında dediği gibi radarlara çok dikkat et.
 3. 2000 lira eğer malzeme kaliteliyse ve işçilik iyiyse normal fiyat. Elbette işten anlasak ve ihtiyacımız kadar bölünmüş ürün alabilsek belki de 300 liraya halledilir. Ama layıkıyla yapıldığı zaman emek çok oluyor. Bizim burada araba yıkattığım yerde şahit oldum. Malzemeleri çok kaliteli ama çırak diye tuttuğu kişi elinde su şişesiyle kili hiç katlamadan sürekli aynı yüzünü sürerek kil yaptı. Kısaca işçiliği kötüydü. Polisaj makineniz ve tecrübeniz yoksa bence boşuna emek harcamayın.
 4. Focus 2.5 da daha belirgin.
 5. Hayırlı olsun, hayırlı satışlar. ? Başakşehirin sütten çıkmış ak kaşık olmadığını düşünüyorum.
 6. Cezalar araç ruhsat sahibinin TC nosuna işleniyor. Plakada görünüyor ama sıkıntısı yok.
 7. Benim focus 2.5 aracımda da yırtıldı. Sormadığım yer kalmadı. Bulamadım. Bir şekilde yerine taktım. Bence servis dışında bulamazsınız. Basit görünen bu malzeme serviste oldukça pahalıdır. Çıkmacılara da sorabilirsiniz.
 8. Ayarı maalesef yok. Bende çinden en az 5 takım aldım zamanında. 2-3 tanesi öyle çıktı. Üretim hatası.
 9. Adem bey bende Afyon/Dinardayım. Ama afyon baya uzak bana. Yazın olsaydı boş zamanda hem bunun için hem gezmek için gider gelirdim ama şimdi ters zaman.
 10. Allah yardımcıları olsun. İnşallah burunları bile kanamadan dönerler vatanımıza.
 11. 25-30 bin bütçeyle maalesef dizeli geç benzinli temiz bir araç bile zor bulunur. Allah kolaylık versin. Ben olsam benzinli araç bakarım
 12. Keşke ortalama yakıtı sıfırlayıp öyle deneseydiniz. Bundan sonra sıfırlayıp deneme yaparsanız daha bilgilendirici olur. Pompa ölçümü ile yol bilgisayar ölçümü arasında 0,5 gibi değer çıkıyor. Kime sorsam enjektörlerden kaynaklı diyor. Belki sizde bu sorun da gitmiş olabilir. Ayrıca gösterge focusta nasıl oranlanmış bilmiyorum ancak daha önce sahip olduğum getz aracımda ilk çeyrek ve son çeyrek zor düşüyordu. Diğerleri daha hızlı ilerliyordu. Ben focus 2.5 için en ekonomik hızın 95 (gösterge hızı) olduğunu denedim. Siz ortalamam 110 km demişsiniz. Göstergede ortalama 110 ise epeyce hızlı gitmiş
 13. Sürekli 50 tl garibime gitti. Focus 2 lerde ışık yandıktan sonra şehir içi 80 km kadar gidiyor. İbre bu şekilde bence şehir içi 150 km daha gider.
 14. BenQ almıştım 2010 yılı gibi. 4 sene boyunca kullandım. Hala taş gibi. Sonra okullar akıllı tahtaya geçince köşede duruyor. Neden projeksiyon yerine akıllı tahta gibi birşey düşünmüyorsunuz?
 15. Belki vardır ama ben kabul edenini görmedim. Ben de hep servisten orjinal parçayı alır, sanayide arkadaşımla değiştirirdik. 2 sene önce bakımda parçalar çok fazla tuttu. Tüm filtreleri ordan alıp yağı ve işçiliği kendim yaparsam 650 liraya falan geliyordu. Fordun kartı ve kampanya ile 450 tl ye yapacaklarını söylediler. Bende yaptırdım. O günden sonra zaten gönlümü kazandılar ve hep servise gidiyorum. Bazen kampanyalar oluyor. Gerçekten ucuza gelebiliyor. Araştırın derim.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.