Jump to content

Fatih S.

Üye
 • Toplam İleti

  186
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

72 Normal

Fatih S. Hakkında

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Şehir:
  bingöl
 • Arabam:
  2011 style+plus hb
 • Meslek:
  memur
 • Cinsiyet:
  Bay
 1. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  bu kodla alakalı sadece bitane ptc var ancak bunların üzerinde üzerinde farklı kodlar var ne anlam ifade ettiğini araştırmak lazım ama mca kasanın soketleri ile f3 kasanın soketleri birbirine olabilir lakin parçası yerine olmaması lazım görüntü itibariyle diye düşünüyorum
 2. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  sizdekinin kodu ne acaba araştırmam yanlışsa boşu boşuna almayalım şimdi BA kodlu olanı.
 3. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  MCA için uyumlusunu çok araştırmadım ama yanılmıyorsan zaten tek bir kod var ,zaten dış görüntüsünden de anlaşılıyor.
 4. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  araştırmalarım sonucu şöyle bişey buldum kesin olmamakla birlikte.Ptc lerin söküldüğü araçlar da bunu destekliyor. BV6N 18D612-BA kodlu ptc manuel klimalı araçlar için üretilmiş ve ptc kimlik kartındaki bölüme bakarsanız sağ alt köşede ''C7B1'' ibaresi var ve bu ibare ''manuel-doğrusal-sayısal-çıkış gerilimi'' ana karttaki bir sistemden bahsediyor çip vb. BV6N 18D612-AA kodlu ptc dijital klimalı araçlar için üretilmiş ve ptc kimlik kartındaki bölüme bakarsanız sağ alt köşede ''6652A'' ibaresi var ve bu ibare ''dijital-yüksek çıkış gerilimi'' ana karttaki bir sistemden bahsediyor çip vb. BA kodlu bulursam alıp deneyeceğim sonucu hakkında bilgi veririm.
 5. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  soketleri aynı olsa da çalışma mantığı farklı olabilir diye düşünüyorum.Ama neden böyle bir şey üretsinler ki manuel farklı dijitale farklı oda ayrı bişey.
 6. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  dijital klima değil mi sizin.sanırım dijital klima ile manuel klima da kullanılan ptc ler arasında fark var bende sonu AA olandan aldım ama çalışmadı.Necip beyin manuel klima ve çalıştığını söylüyor ancak AA mı yoksa BA mi bakıp haber verecek.
 7. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  taktım abi ,bahsettiğim sigorta şu ;
 8. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  abi herşeyi denedim abartmıyorum 30 tl mazot yakmışımdır :)) ama şöyle bişey dikkatimi çekti yardımcu ısıtcı ile ilgili motorda bulunan sigorta yeri boş acaba bundan dolayımı çalışmadı bilemedim.Ama ruslar yapamamışsa bizimkisi boş uğraş.
 9. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  Aracım 2011 style plus ptc montajını tamamladım farklı sıcaklıklarda -1,2,15 derecelerde denedim çalıştıramadım.Rus sitelerini altüst ettim ekstra aç kapa anahtarı takıp çalıştıranlar var.Geçmiş sayfalarda çalıştıran var diye yazmışsınız ama ben göremedim.Manuel klima ile çalıştıran arkadaşı arıyorum.Takipteyim!
 10. Focus 2.5 Mercekli Far

  bi araştırın isterseniz. https://www.google.com.tr/search?biw=2133&bih=1054&tbm=isch&sa=1&ei=QLsIWrrnOcvOgAbv2a-QCA&q=focus+headlight+glass&oq=focus+headlight+glass&gs_l=psy-ab.3...3802.4039.0.4134.2.2.0.0.0.0.115.115.0j1.1.0....0...1.1.64.psy-ab..1.0.0....0.Dz3ndnn-AGY#imgrc=VWIBUvh3OfuUvM:
 11. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  anladım abi sağol montajını yapıp kapattım inşallah çalışır.
 12. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  arkadaşlar uyumlu olan ptc aldım şu anda aracın başındayım yerine taktım şaseyi bağladım , elm ile gerekli ayarlamayı yaptım ama çalışmadı neden çalışmadığına dair fikri olan var mı?Not:dış sıcaklık 15 derece.
 13. Focus MK3 Ortam Aydınlatma Ampul Türü

  3528 de erken bozuluyor ben daha önce kullandım.5050 çift çipli kullanın serviste olmaz oto aksesuar satan işyerlerinde veya elektronikçilerde bulunur.
 14. Focus MK3 Ortam Aydınlatma Ampul Türü

  sadece mavi renk olarak yok sizdeki olan renk ve 7 renkli aydınlatma olarak mevcut ford da , o yedi renk aydınlatmayı yakmak içinde bir sürü malzeme lazım bende sizin gibi heves edip aldım 7 renkli olanını almışım ben değişip kırmızı yaptım sizde mavi smd 5050 led alıp değiştirin.
 15. Bmw 7.60Li - Kopuk Uçurtma

  offf çok üzüldüm .Allah rahmet eylesin.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.