Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Fatih S.

Member
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

164 Normal

About Fatih S.

 • Rank
  Comfort

Profile Details

 • Location:
  Sivas
 • Car:
  2015 focus hb TDCİ style
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay
 • Age 34

Recent Profile Visitors

2,100 profile views
 1. Bende aldım focus mk3 için ancak o zaman araştırmalarımda iki model var dediler birisi Avrupa versiyonu diğeri Amerika versiyonuydu diye hatta ebay'da biri ilana koymuştu aldım olmadı diye ilanı bulursam atarım.İnşallah uyumludur.
 2. Bir problem var normalde aracın elektriği kestiği zaman o kadar aşağı düşmesi lazım sizde de bazen yapıyor bazen yapmıyor, yaptığı zaman dikkat ederseniz hız göstergesin sağında iki ışık yanıp kayboluyor.Servise gösterilmesind fayda var diye düşünüyorum.Arıza kodu felan çıkar
 3. Hayırlı olsun takip etmek zevkliydi.
 4. Çok beğendim güzelmiş.
 5. Mümkün hatta USB bile kullanılabilir ancak bunun için üretilmiş bir Media sistemi takılması gerekiyor nasıl montajı yapılıyor bilmiyorum ancak yurtdışı satış sitelerinde bu sistemi görmüştüm.
 6. Emeğinize sağlık baya uğraşmışsınız da marşpiyel den neden hat çektiniz başka yer yokmuydu.
 7. Gayet başarılı son fotoğraflara bakınca yukarı çıktım neresiydi acaba diye
 8. Detaylı anlatımınız için teşekkürler.Ortada gizli saklı birşey kalmamış
 9. Eğer aracınız uzun süredir yeteri kadar şarj almamışsa veya kısa mesafelerde kullandıysanız aracınız şarjdan düşmüştür.Tavsiyem iyi bir cihaz ile akünüzü şarj ettirmeniz veya 2-3 saatlik birkaç yolculuk yapmanızdır.Akü şarjdan düşerse normal günlük kullanımda kendisini toparlamaz ve dediginiz gibi start stop çalışmaz.İyi bir cihaz neden diyorum çünkü piyasada ki şarj üniteleri çoğu 2-3 saatte akünüzü doldurmaz.Babam 35 yıllık akücü ve vakti zamanında kapalı sistem aküler çıkmadan önce aküyü biz kendimiz yapardık ve şarjdan düşen bir aküyü 8-9 saat şarja bağlayıp toparlamasını sağladık.Bu şekilde şarj edilen bir akü eğer kesin bozuksa 2-3 günde bitik duruma gelir bundan sonra kesin değişmesi gerekir.Arızalı bir akü eğer kopuk değilse şarjdan sonra bile 1-2 gün götürür sonra şarj tutamadığı için aracı çalıştırmayacak duruma gelir.Çogu esnaf 2-3 saat şarj eder ve akü gerektiği gibi toparlamadığı için akünüz bozuk der ve sizde yenisini alırsınız. Normal bir akünün start stoplu aküden farkı içindeki bağlantıların ve amper farkının yüksek olmasındandır.Çünkü araç her marşa bastığında akü tekrar devreye girer ve bu sayı arttıkça yıpranma daha fazla olur.Normal akü daha fazla gerilimi erken düştüğünden daha erken start stop devreden çıkar.
 10. Sağdan veya sol taraftan arkadan öne doğru dikkatlice çekin gelir sekmanlarla tutturulmuş.O siyah boruyu sökerken de dikkatli ol küçük tırnakları var kırmayasın.
 11. Sağol abi teşekkürler. Teşekkürler,450 boya + 160 kargo + 60 çelik sibop
 12. Logo çalışması ve jantların son hali.
 13. Bence gruptan birisi yardımcı olsun gidip bakıp aracı otoparka çeksin sonra bir şekilde izin alıp gidip getirin eğer araç bu kadar zahmete değerse.(yani kaçırılmayacak araçsa)
 14. Sonuç olarak fotoğraftaki bmv renginde Karar kıldık bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.Ford mat ,bmv simli biraz daha parlak.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.