Jump to content

Cem Boneval

Blogger
 • Content Count

  16,541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  652

Cem Boneval last won the day on July 19

Cem Boneval had the most liked content!

Community Reputation

31,142 Mükemmel

About Cem Boneval

 • Age 62
 • Rank
  GT

Profile Details

 • Age 62
 • Location:
  Antalya
 • Car:
  Focus 1.6EB/Fiesta 1.0EB
 • Job:
  Doktor
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

12,418 profile views
 1. Vergiden vergi alan başka ülkeler var mı acaba? Bilmediğimden soruyorum.
 2. Süreçte mantık aramanıza şaşıyorum. Bu bedeller birilerini zengin etmek için (borç alınmış paraları ödemek üzere) toplanıyor. Tabii itibarı ayakta tutmak için yapılan harcamalardan hiç bahsetmiyorum. Neyse neyse devletimize zeval gelmesin.
 3. Vergisini bir seferde yatıracak kadar zengin olmayanlara hatırlatma: Ay sonuna kadar vakit var. KK 2-3 taksit bile yapıyor. Benim arabalar eskimiş bayağı, ikisine 500 TL civarında ödedim.
 4. Benim Focus'ta tam tersi oluyor, yavaş yavaş dibe çöküyor, ama birkaç hafta içinde...
 5. Sabırlı olun, herkes ziyadesiyle öpülecek...
 6. Anlamanın tek yolu 250 TL vermek... Şaka bir yana, böyle şaklabanlıklara inanmayın.
 7. Bu o kadar çok başlıkta tartışıldı ki, bilgiye ulaşamamış olmanız hayret verici. 9 yıl ya da 135.000 km. Bu Avrupa ve Amerika için 10 yıl ya da 160.000 km. Sorun denilebilecek ciddiyette bir kronik durum da yok demek yanlış olmaz. Hayırlı olsun.
 8. Ara sıra güzel şeyler de oluyor. F1 destek yarışlarından Porsche Supercup'ta Ayhancan bayrağımızı dalgalandırdı. Tebrikler.
 9. Ben böyle giderdim Mola için Afyon İkbal Tesisleri, Tavas'ta Elmallı Pidecisi ve Kale civarındaki çay-gözleme mekanları düşünülebilir. İyi yolculuklar.
 10. Formula e izlerseniz bu sese de şükredersiniz. Beri taraftan yine Formula e ses olmadan da heyecan olabileceğinin çok güzel bir örneği.
 11. Vettel parlayamadan yaşlandı. Şampiyonluk onun için bence ulaşılmaz bir hayal. Bir-iki seneye meydan Verstappen ve Leclerc'e kalır. Bu arada Norris de parlayacak yıldızlardan. Sainz zirveye ısınıyor. Yeni yüzlerle bir hareket gelecek gibi. Aşırı sıkıcı olmaya başlamıştı.
 12. Güzel olmuş da en acı tarafı yazılmamış: Kaça maloldu? Ve nerede yapıldı? Kaskoya ekletmeni öneririm.
 13. 6.yıl ve 46000 km oldu. Bugün akü yolda bıraktı. Değiştik, Mutlu 55 Ah 370 TL. Lastikler sertleşmişti, Hankook evo S1 vardı, hem ömürlü hem iyiyidi, aynı marka Prime 3 taktık, dördü 1300 TL. Herşey dahil bol taksitli. Bakımını da yaptık, yağ, yağ filtresi, hava filtresi, toplamda 310 TL. Hanıma en iyisi layık. O annesiyle tatildeyken aradan çıktı hepsi.
 14. Filmini izlemeyenlere tavsiye ederim, müthiş bir müzikal. Uzun uçak yolculuklarında hem uyanık tutuyor hem keyif veriyor.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.