Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

buradaki paspası aldım. bayiden verdikleri paspasa göre daha çok iş görüyor. toz toprak hep ortada toplanıyor. alta geçme dökülme derdi yok. Bence kullanışlı bir paspas. tavsiye ederim.

2013 Ford Focus Style

Sitedeki fotoğrafında sadece önler var, acaba arka şaftı örten kısım tek başına bir parça mı, yoksa bir tarafa ya da iki tarafa yapışık mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış hatırlamıyorsam sol arka ile bir , 

ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum arkalarda önlerde tam oturuyor soğukta sertleşmedi ,

sadece gaz pedalının altında pislenme oluyor orayı biraz kısa yapmışlar

birde ince yapılı göz doldurmuyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar 3D paspaslarım geldi, bilindiği üzere biraz ince yapılı ve klipsleri mevcut paspastakilerle değişmek gerekiyor ki çok basit bir işlem rahatlıkla yapabilirsiniz, paspaslar tam oturuyor içiniz rahat olsun gayet güzel ayrıca koku fala da yok;) 

Sitedeki fotoğrafında sadece önler var, acaba arka şaftı örten kısım tek başına bir parça mı, yoksa bir tarafa ya da iki tarafa yapışık mı?

paspaslar ön arka sağ sol takım halinde, orta şaftı örten parça sağ arka paspas ile birleşik sol arka ise ayrı olarak imal edilmiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3D paspasları dün arabama taktım gayet oturdular çok kayacaklarını dusunmuyorum tam oturdukları ıcın kı otruması ıcın ugrasırken bıle zor hareket ettırdım dıyebılırım aracım daha ıkı gunluk ama kar kış derken kırlenmesın dıye aracı sıparıs werdıkten sonra hemen bu paspasları da werdım aracta halı paspas beklerken servısten bana kaucuk paspas geldı ama yeterlı gormedıgım ıcın aldığım 3D paspasları kullandım goruntusunden gayet de memnunum kayma olacak mı gorucez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

Ben de buradaki paspastan sipariş verdim bakalım nasıl olacak.. Bilgi paylaşımı için teşekkürler herkese..

Bende bu siteden aynı paspas siparis verdim. Az önce elime ulaştı ama ürünün üzerindeki etikette L.LOCKER yazıyor. Gaz pedalın altı boş kalıyor. Forumda tamamen kapattığı yazıyordu. Bana yanlış ürün mü gönderildi acaba? Aynı yerden aynı ürünü alan arkadaşların acil yorumuna ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu siteden aynı paspas siparis verdim. Az önce elime ulaştı ama ürünün üzerindeki etikette L.LOCKER yazıyor. Gaz pedalın altı boş kalıyor. Forumda tamamen kapattığı yazıyordu. Bana yanlış ürün mü gönderildi acaba? Aynı yerden aynı ürünü alan arkadaşların acil yorumuna ihtiyacım var.

doğru paspas doğru tespit 93. iletide sorunuzun cevabını yazmıştım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler araçta verilen orjinal paspas kücük kalıyor özelliklede ön sol parça , sanki tozdan daılacakmış gibi duruyor.verdikleri paspas arka orta kısmıda kapatmıyor.

Siz birşey yaptını mı durum için. ? Su 3D paspas almaya filan gerek var mı? ya da alan memnun olan var mı ?

Gözüşerinizi bekliyorum

merhaba ben aracimi aldigim gun koltuk kilifi.buyuk boy paspas ve felefonluk aldim orjinal paspaslarda altinda duruyor cikarmadim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ben aracimi aldigim gun koltuk kilifi.buyuk boy paspas ve felefonluk aldim orjinal paspaslarda altinda duruyor cikarmadim.

İkinci sahibi çok mutlu olacak, sıfır gibi döşemesi olacağı için...

Gereksiz pahalı bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaj havuzunu aldım, şimdi takip ediyorum mesajlarınızı paspas için.

doğru paspas doğru tespit 93. iletide sorunuzun cevabını yazmıştım 

Bu paspasın arka bölümünü tek parça haline getirmek mümkün mü sizce, zımbalayarak, yapıştırarak ya da başka bir şekilde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrusu bu kadar korumacılık ben, tedirgin ediyor, zemin halısını korumak için üzerine halı paspas, onu korumak için üzerine kauçuk paspas, onu korumak için de yıkamacının kağıt paspasları (en az bir hafta tutanlar var). Sonra ayağının altında kayan katmanlar...

Biraz kirlense ne olur zemin halısı, çekiyor süpürge hepsini temizleniyor.

Ben bölgemizdeki aşırı yağmurlarda in bin çoğalınca aşırı ıslanma olduğundan zamanında bu forumda okuduğum bir ürünü aldım ve kullanıyorum, tek paspas bu.

Hafif, yeterince ince, kaliteli, hem kesim hem kauçuk kalitesi iyi, sağlam görünüyor, kokusuz, sonuçta biraz pahalı olabilir ama gayet memnunum. 

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778&SKU=OTELF17441&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf17441%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d3d%255cu0020havuzlu%255cu0020special%26fh_refview%3dsearch

Cem bey aynı paspaslardan bende aldım fakat sürücü tarafındaki paspas kayma yapıyor. Siz nasıl sabitlediniz?

dün

tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas

ve

Tarz Ford Focus HB 2012 sonrası 3D Bagaj Havuzu

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-hb-2012-sonrasi-3d-bagaj-havuzu/productDetails.aspx?productId=otelf17531&categoryId=20036337

satın aldım

paspas tam olarak oturuyor bu kesin kaymadan şikayetçi olanlar var ve bende fark ettim o çıkıntılar  yuvalardan çıkıyor diye arabayla birlikte verilen orijinal halı paspasların klipslerini çıkartıp bunlara taktım çokta güzel oldu

yalnız bagaj havuzu HB için olan bagaj kapağı tarafından yaklaşık 4-5 cm. kısa geldi malzemede çok çok ince tavsiye etmem

İbrahim bey bende aynı paspaslardan aldım klipsleri nereden temin edebiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem bey aynı paspaslardan bende aldım fakat sürücü tarafındaki paspas kayma yapıyor. Siz nasıl sabitlediniz?

Kayma inerken ve daha çok binerken ayağın itme hareketi nedeniyle oluyor. Bu hareketi kontrol etmeye dikkat ederseniz kaydırmıyorsunuz.

Ayrıca ben altındaki halı paspasları kaldırdım, böylece tutacaklar yuvaya oturuyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İbrahim bey bende aynı paspaslardan aldım klipsleri nereden temin edebiliriz?

arabayı alırken verilen orijinal halı paspaslardan söküp aldım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.