Jump to content

Alperen G.

Moderatör
 • Toplam İleti

  11.677
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  47

Toplam Beğeni

9.809 Mükemmel

Alperen G. Hakkında

 • Yaş 36
 • Derece
  GT

Profil Detayları

 • Yaş 36
 • Şehir:
  Ankara
 • Arabam:
  Skoda Superb III Prestige
 • Meslek:
  Avukat
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

8.148 profil görüntüleme
 1. Bak hele bak fiyakalı laflara bak.. modifiyeli kavrama kiti.. breh breh breh
 2. Ben beğendim.. tabi xs max 15bi civarı falan olur ülkemizde muhtemelen..
 3. Support da olur.. o da bu toprağın evladı.. save, support ayrım yapmayalım
 4. Onlar olmadı abi maalesef
 5. Hepsini tek tek okudum.. Tamamı ya eksik ya da bütünüyle yanlış bilgiler.. başlıktaki ilk yazı eksik, gerisi ise hatalı.. Evet ww2 zaman makinesi ile değiştirilmiştir.. Profesör Emmett L. Brown’un bir DMC DeLorean’dan yaptığı zaman makinesi ile geçmişe gidilmiştir. Her ne kadar makine onun tarafından yapılsa da bunun fikir babası, annesi aslen yahudi olan (Lorraine Baines McFly) Marty McFly’dır.. Ancak bu gerçek Back to the Future isimli film ile karkatürize edilerek saptırılmaya çalışılmıştır.. Bilindiği üzere Hollywood siyonist faaliyetler yürüttüğünü itiraf etti. Coca-Cola’nın gelirinin yarısını İsrail’e verdiği, PEPSI’nin açılımının Pay Every Penny to Save Israel olduğu da zaten bilinen bir gerçek.. Saygılarımla..
 6. Sırça köşkümde sıkılıyorum ne yalan söyleyeyim
 7. Ahahahahah.. abi yemin ediyorum burjuva diyeceğinden emindim
 8. West Cafe on numara beş yıldızdır... Herşey ama herşey çok lezzetli..
 9. Tabi ben ilçe işini düşünmemiştim. O konuda haklısınız..
 10. Otobüsler evden almaya mı başladı
 11. Arabayla gitmiyorsam ve gideceğim yere uçak varsa otobüs kesinlikle bir seçenek değil benim için. Hele ki çocukla fln. Hele bir de CIP’i de kullandım mı ooooh mis gibi. Benim için önemli olan konfor. Maliyet hesabı alt sıralarda kalıyor. Gideceğim yere tek gideceksem ve arabayla gidemiyorsam, uçak yoksa ve gitmek zorundaysam tabii ki otobüse biniyorum. Gideceğim yere eşim ve çocukla gideceksem, uçak yoksa, arabayla gitmek için her türlü imkanı zorlarım. Otobüse mecbur kaldıysam, yolculuğu, arabayla gitmemi engelleyen sebep ortadan kalkıncaya kadar ertelerim.. Sonuç olarak otobüse binmem için gerçekten başka hiç çaremin kalmaması lazım..
 12. Alperen G.

  Focus mu Octavia mı ?

  Hayırlısı diyor ve sonucu bekliyorum..

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.