Jump to content

Alperen G.

Moderatör
 • Content Count

  11,710
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Alperen G. last won the day on September 11 2018

Alperen G. had the most liked content!

Community Reputation

9,859 Mükemmel

About Alperen G.

 • Age 37
 • Rank
  GT

Profile Details

 • Age 37
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  Skoda Superb III Prestige
 • Job:
  Avukat
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

8,729 profile views
 1. O ön ne öyle? Dişleri yapılmamış Seda Sayan ağzı gibi...
 2. PUBG belasına bulaştığımdan beri bu elemanı izliyorum. Küfürsüz ve eğlenceli..
 3. Öncelikle geçmiş olsun. Gerçekten hem maddi hem manevi olarak can sıkıcı bir durum. Ancak ben sorunun Ford ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Neden diyecek olursanız, şu soruyu kendimize soralım; bir otomobil markası ürettiği araca lpg kiti takılması halinde aracın garanti kapsamında kalacağını söylüyorsa aslında ne demek istiyordur? Cevap; ben ürettiğim aracın motorunun lpg ile uyumunu sana garanti edemem, motorun başına birşey gelirse bundan sen mesulsün. Bazı markalar lpg takılsa da garantiyi bozmuyor. Ama belli ki Ford o markalardan değil. VW de değil. VW lpg takılmış aracına üvey evlat muamelesi yapıyor hatta.
 4. Ta kendisi.. türünün tek örneği.. --0 dakika sonra eklendi-- Parker’ın problemi çözülür bence her türlü. Sıkıntı yapma..
 5. Mert Murat ustaya sorsun, en garanti cevap oradan gelir..
 6. Fotoğraflardaki manyetik gri, kahverengi döşemeli Edge hala Otosan stoklarında. Geçende Ankara Tur Oto’ya Edge bakmaya gitmiştim. Türkiye’de 4 adet Edge vardı, biri satılmak üzere opsiyonlanmıştı. Hepsi 2018 model. Birkaç ay sonra 2 yaşında araç olacaklar. 2019 modeller gelmiş ama fiyat belirlenmesi 3-4 ay sürer dediler. Otosan ve garip stratejileri. --2 dakika sonra eklendi-- 2018 modelleri 625’e veriyorlar şuan. Pazarlıkla 595’e bıraktılar..
 7. Bak hele bak fiyakalı laflara bak.. modifiyeli kavrama kiti.. breh breh breh
 8. Support da olur.. o da bu toprağın evladı.. save, support ayrım yapmayalım ?
 9. Hepsini tek tek okudum.. Tamamı ya eksik ya da bütünüyle yanlış bilgiler.. başlıktaki ilk yazı eksik, gerisi ise hatalı.. Evet ww2 zaman makinesi ile değiştirilmiştir.. Profesör Emmett L. Brown’un bir DMC DeLorean’dan yaptığı zaman makinesi ile geçmişe gidilmiştir. Her ne kadar makine onun tarafından yapılsa da bunun fikir babası, annesi aslen yahudi olan (Lorraine Baines McFly) Marty McFly’dır.. Ancak bu gerçek Back to the Future isimli film ile karkatürize edilerek saptırılmaya çalışılmıştır.. Bilindiği üzere Hollywood siyonist faaliyetler yürüttüğünü itiraf etti. Coca-Cola’nın gelirinin yarısını İsrail’e verdiği, PEPSI’nin açılımının Pay Every Penny to Save Israel olduğu da zaten bilinen bir gerçek.. Saygılarımla..

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.