Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

araca tam oturuyor ama bazı bölgelerde plastiğin yamuk olmasından dolayı paketlemeden kaynaklı olabilir ufak tefek kalkmalar vardı il yerleştirdiğimde şimdi çok dikkat etmemekle birlikte gözüme öle birşey takılmadı ki biraz takıntılı biriyimdir. otrumama olayı sadece araka iki parçanın orta kısımda üst üste geldiği noktada oluyor ama çok da can sıkıcı bir durum değil bence zaten gördüğüm bi yerde değil... kısacası bence değer ben arac gelmeden önce sipariş ettim geldiği gibi kullandım önümüz kış diye baştan önlem almak amacı ile gayet de memnumum ...

İsmail Hakkı Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@İsmail Hakkı Karadağ, asıl merak ettiğim koku durumu.. dediğim gibi kutuyu açtığımda yoğun bir plastik-kauçuk kokusu geldi.. hala da biraz var.. sanırım hava aldıkça uçuyor ama tamamen geçer mi bilmiyorum.. sizin de böyle miydi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@İsmail Hakkı Karadağ, asıl merak ettiğim koku durumu.. dediğim gibi kutuyu açtığımda yoğun bir plastik-kauçuk kokusu geldi.. hala da biraz var.. sanırım hava aldıkça uçuyor ama tamamen geçer mi bilmiyorum.. sizin de böyle miydi?

yok açıkçası bende bir koku yoktu zaten alırken de en önemli özelliği koku olmaması diye yazıyordu yani burnuma güvenirim hatta bi keresinde  ewde banyoda yıkadım yani araba yeni orda kokusunu anlamamış olabilirim belki diye ama ewde yıkarkende bir koku olmadı sorun yok bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok açıkçası bende bir koku yoktu zaten alırken de en önemli özelliği koku olmaması diye yazıyordu yani burnuma güvenirim hatta bi keresinde  ewde banyoda yıkadım yani araba yeni orda kokusunu anlamamış olabilirim belki diye ama ewde yıkarkende bir koku olmadı sorun yok bence...

Anladım.. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cümlelerim biraz devrik olmuş ama ne demek istediğimi anlamışşsındır ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu ...

yok gayet güzel anladım.. ^_^

benimkilerde koku var biraz ona canım sıkıldı sadece.. :wacko:

@İsmail Hakkı Karadağ, bana gelen ürünün kutusu da böyle...

CAM00321_zps91ff8484.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok gayet güzel anladım.. ^_^benimkilerde koku var biraz ona canım sıkıldı sadece.. :wacko:@İsmail Hakkı Karadağ, bana gelen ürünün kutusu da böyle... CAM00321_zps91ff8484.jpg

Uleeeennnn :) hani beraber alacaktık baksen....günah benden gitti, nasılsa benim anahtar senin aracı açar (iki şansım var) geçerken yeni paspasları alıp yerine benimkileri bırakayım...:):):))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok gayet güzel anladım.. ^_^

benimkilerde koku var biraz ona canım sıkıldı sadece.. :wacko:

@İsmail Hakkı Karadağ, bana gelen ürünün kutusu da böyle...

CAM00321_zps91ff8484.jpg

Selamun Aleyküm Alperen kardeşim denedinmi oturma da bi sıkıntı varmı ayrıca koku için ne diyosun sıkıntılıysa başka bişey sipariş edicem http://www.sahibinde...150526368/detay  resimlerden bakıp şöyle göz kararı  bu daha iyimiş dersen bu ... teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uleeeennnn :) hani beraber alacaktık baksen....günah benden gitti, nasılsa benim anahtar senin aracı açar (iki şansım var) geçerken yeni paspasları alıp yerine benimkileri bırakayım... :):) :))

Eneeeeeee, abi çok özür dilerim haklısın, benim tamamen aklımdan çıkmış.. dün bi internet alışverişi çılgınlığına kapıldım, gözüm dönmüş :blink:  o arada alıverdim :aman:

Selamun Aleyküm Alperen kardeşim denedinmi oturma da bi sıkıntı varmı ayrıca koku için ne diyosun sıkıntılıysa başka bişey sipariş edicem http://www.sahibinde...150526368/detay  resimlerden bakıp şöyle göz kararı  bu daha iyimiş dersen bu ... teşekkür ederim

Aleyküm Selam.. Henüz denemedim, daha yeni geldi paspaslar, işteyim, araba da yanımda değil..

Şuan kutuda ve kokuyor.. ama ilk geldiğine kıyasla kokusu baya uçmuş.. tahminimce gidecektir kokusu.. ürün altı yorumlarda da koku olmadığını yazmış baya bir kişi.

Bu arada gönderdiğiniz linkteki ürün benim aldığımın birebir aynısı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eneeeeeee, abi çok özür dilerim haklısın, benim tamamen aklımdan çıkmış.. dün bi internet alışverişi çılgınlığına kapıldım, gözüm dönmüş :blink: o arada alıverdim :aman:

Kabul etmiyoruz özrünü.. Hemen gidiyorsun Bekir abimin yanına öpüyorsun elini... Paspasları koyuyorsun arabaya... :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G., ne açıtığımda ne sonradan koku gelmedi. Kalıp gibi oturdu, Kaymıyor. Kutusu bu değildi sanırım ama neydi hatırlamıyorum.

Ama aradan 9 ay geçti, arada tedarikçi değiştirmiş olabilirler. Yoksa aldığım aynı ürün.

Çok kokuyorsa cayma hakkını kullan, ama önce bir-iki gün havalandırıp dene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G., ne açıtığımda ne sonradan koku gelmedi. Kalıp gibi oturdu, Kaymıyor. Kutusu bu değildi sanırım ama neydi hatırlamıyorum.

Ama aradan 9 ay geçti, arada tedarikçi değiştirmiş olabilirler. Yoksa aldığım aynı ürün.

Çok kokuyorsa cayma hakkını kullan, ama önce bir-iki gün havalandırıp dene.

Tamam abi, havalandirmayi dusunuyordum zaten, oyle yapayim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.