Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

ben şuradaki ürünü aldım araçtaki kirlenme %90 oranında azaldı desem yeridir. paspas mümkün olan her tarafı kaplıyor. özellikle yağmurlu günlerde biraz yüksek olan fiyatını tam olarak hakettiğini anlıyorum. gerçekten böyle bir ürün iş görüyor. http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

İsmail Üstün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Aracınız Focus 3 se 1.yi alın. 2011 de hem focus 2.5 hem focus 3 satıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bundan aldım, forumu biraz inceledim F3 ü olan herkes neredeyse hepsi bundan almış.   :muha: Anlıyorum ki adamlar bu paspastan demek ki baya fazla satış yapmışlar.  :boom:

Koku yapmıyor, suyu tutuyor, kirlenmeyi önlüyor, gayet kullanışlı bir ürün.  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bu paspas olayına kafayı çok takıyordum ne havuz paspas nede başka bişi asıl halının kirlenmesini önleyemiyor en sonunda bu ürün dikkatimi çekti kesip kesip orjinal paspasın altına yapıştırmayı düşündüm

Ijg9SUd.jpg

fakat isteğim kalınlıkta ve renkte bulamadım,en son poşet,naylon kağıt satan dükkandan altı yapışkan kalın üstü siyah naylon kaplama bir madde buldum:))

PQzLZFD.jpg

V9JTqpi.jpg

ilk resimde çok yakından çektim ayrıca çok titiz işçilik uygulamadım ama 2. resımde görüldüğü üzere aslında kötü durmuyor ve bunu bütün halı yüzeye kapladım hem ön hem arka tarafa hatta bagaja bile yapmayı düşünüyorum.Yağmurda çamurda ıslandı koku yaptı derdi ortadan kalktı.orjinal paspas üstünde duruyor ve havuz paspastan daha kullanışlı 6 metresi 20 tl di yanlış hatırlamıyorsam. ayağımın altında koca paspas olacağına orjinalin altına bunu kaplamak daha mantıklı bence, havuz paspas bütün zemin halısını korumuyor çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaplandıktan sonraki hali mi bu acayip naylon görüntüsü?

Eğer öyle ise ben hayatta böyle arabaya binmem. 

Korumanın sonu yok, kullanılacak, eskiyecek, yenilenecek.

Araç sizin, tepe tepe kullanın, ikinci sahibine saklamak için böyle tuhaf yollara başvurmayın. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç sizin, tepe tepe kullanın, ikinci sahibine saklamak için böyle tuhaf yollara başvurmayın. 

Kesinlikle katılıyorum..Paspası sepete ekledim biraz daha hepsiburadayı gezip belki 1-2 şey ekleyip sipariş vereceğim..MK3 için aksesuar tavsiyeniz var mı?

Kılıf için önerisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu ne yahu. Bunun kolayını bizim nakliyeciler yapıyor. Aracın heryerini halıfleks kaplatıyolar. Kamyona girerken ayakkabıları çıkarıp giriyorlar tabi içeride ev terliği var çıplak ayakla gaza basmak zor oluyor yoksa. Ben ilk bindiğimde şaşırmıştım. Ayağını çıkar gardaşşş demişti kamyoncu gırtlaktan gırtlaktan :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem bey,

amaç 2. sahibine saklamak değilki ıslanınca koku yapması bundan önceki 2 arabamda da koku olayı çok rahatsız ediyordu komple yıkattım yine geçmiyordu.Bulunduğum coğrafya çok yağmur alıyor batı karadeniz olduğu için indi bindi derken sürekli yağmur çamur arabanın içi, hem o yağmurda arkadaşını görüp arabası pislenecek diye almayanlardan değilim aslada olmam :)))  sadece o eski arabalarımda ki ıslaklık nem kokusunu birdaha yaşamak istemiyorum,araştırmadığım seçenek kalmadı.

usta ellerde yani döşemecilerde çok daha düzgün şekilde uygulanabilir, döşemeciler genelde çelik paspas dediğimiz halı cinsini öneriyor fakat o daha kötü yapıyor.

Anıl Semerci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayram sonrası kılıf meselesini halledeyim:) kılıf tavsiyesi olan var mı?

Bunun için ilgili başlıklara baksanız veya orada sorsanız daha iyi olmaz mı  ? Belli ki cevap alamayacaksınız burada çünkü ilk kez sormadınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

merhaba arkadaşlar, benim sol ön paspas da ufacık bir şey. bir takım alacağım ekonomik olacak şekilde. ama döşemeler bej olduğunda paspası da mı öyle almalı acaba? siyah sırıtıyor gibi sanki. ne dersiniz? 

iyi gibi duruyor sanki. ama sabitlenemediği için kayar mı bilmiyorum. 

http://www.istanbulbilisim.com.tr/ford-focus-uyumlu-havuzlu-paspas-bej-fiyati,137884.html#TabPanelStart

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.