Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

:) Engin topuk destekli derken [emoji4]

Bundan abey malzemesi güvenilir gelmemişti bana.

http://www.kliksa.com/urun/ford-focus-2012-sonrasi-3d-havuzlu-metal-topuklu-paspas-seti/902092142

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Makyajlı focus için hepsiburadaki ürünü aldım ben de . Gayet memnunum.

Orijinal paspastaki klipsleri de taktım sorunsuz. Ancak deliklerin bir tanesini biraz geniş tutmuşum, gevşek olmuştu. Arabayı yıkamaya vermiştim. Arkadaş da hemen gereğini yapmış, sanıyorum basınçlı suyun da etkisiyle, paspası yıkarken o klipsi kaybetmiş.

Sonra internette araştırırken şurada buldum klipsi, 4 tane sipariş ettim. Bekliyorum.

http://www.vipotopaspas.com/kategori/guvenlik-klipsleri/ford-klips/

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

konu ne abi? ben hep kışlıkları kullanıyorum ya... en rahatı o

3d paspas aliyim diyorum.

Malum yaz deniz kum uzun yol. Bendekiler orjinal paspas havuzlaysa Tarz marka önerilmiş. En uygun fiyat klimada gözüktü. Son kullanıcı yorumunu burdan aliyim dedim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3d paspas aliyim diyorum.

Malum yaz deniz kum uzun yol. Bendekiler orjinal paspas havuzlaysa Tarz marka önerilmiş. En uygun fiyat klimada gözüktü. Son kullanıcı yorumunu burdan aliyim dedim. :)

Abi yazın ben orj halı paspası takıyorum hiç te sıkıntı yaşamadım.Kış için alacaksan havuzluyu al derim.Yaz için bırak ayaklarımız halıya değsin bea

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yazın ben orj halı paspası takıyorum hiç te sıkıntı yaşamadım.Kış için alacaksan havuzluyu al derim.Yaz için bırak ayaklarımız halıya değsin bea

Bende Allah bağışlasın bir canavar var. Temizleyen adamdan utanip kaçıyorum. Öyle yani :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.