Jump to content

Volkan Ö.

Member
 • Content Count

  3,150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Volkan Ö. last won the day on August 16

Volkan Ö. had the most liked content!

Community Reputation

5,358 Mükemmel

About Volkan Ö.

 • Age 42
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 42
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Focus 1.5 TDCI Titanium 2016
 • Job:
  Makina Müh
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

2,064 profile views
 1. O zaman Costrol satana set yaptıralım. Not; Castrol satana sordum bana özetle orijinal değil o filtreler dedi. Onlar öyle diyince ısrar etmedim. Eroldan filtreleri alıp yağı bundan almak mantıklı duruyor.
 2. Arada 1 lt fark var motor kaç litre alıyor. Sanırım 4 lt yazıyor. Artan 1 litre saklanır mı diğer bakıma Castrol mü8100 eco clean mı tercih etmeli.
 3. Merhaba Aracı 16000 km aldım. Son bakıma 2017 aralıkta 15500 km yetkili serviste girmiş. Tüm bakımları yapılmış. Garantiden çıkmış şu anda. Malzemeleri alıp yetkili serviste bakım yaptıracağım. Km olarak 30000 bekliyebilirim yada 1 yıl dolmuş diye gidebilirim. Sorularım 1- Km bekliyelim mi? 2- Bundan sonrasına 15 de bir bakım yaptırmak için motor yağı olarak ne kullanmalıyım. Uzun ömürlü yağlardan bahsediliyor. Bu modele uyan uzun yıl dayanımı olan yağ öneriniz nedir 3- Araç çok uzun süre kullanılmamış. Sahibi yaştan dolayı kapının önüne bağlamış. Bakımlarını yaptırmış. Fakat kullanmamış. Şunlara baktır dediğiniz birşeyler var mı?
 4. Ben kullanmadım ama araştırdım. Gezenadam isminde bir uygulama var. Aracı aldığım yer uzak olsa kulanacaktım. Nasip yakın oldu. Ona bir bakın expertiz götürü vs belki kullanan arkadaşlar vardır.
 5. Sağlam bir expertiz le alınır. Aracın yanına varınca karar veriliyor.
 6. Merhaba Braket ve kamera temini için bir adres var mı? 2016 titanyum birde üzerindeki Scyn versiyonu nasıl anlaşılıyor. Update ediliyor mu?
 7. Macera sona erdi 2016 tdci titanyum ile yola devam. Yakup Bey sticker için adres güncellemesi yapacağız artık.
 8. Başınız sağ olsun. Sorunsuz hizmet aldık şükür. Yinede teşekkür ederim.
 9. Arkas Serviste Mert Bey ile F expertiz için sabah 9:30 buluştuk. Açıkçası benim beklentilerimi altı. Hem expertiz sürecinde hemde sonrasındaki ilgi alaka ve destek süperdi. Ayrıca bizim clubunde takipçisi. Artık Arkas'a tanıdık var. Tüm süreci üşenmeden yazacağım sadece bu günlük not düşüyorum. Buda benim yeni Beyaz ejder (bütün araçlarına isim veriririm)
 10. Nano kumaş var soğutucu etkili denemeyi düşünmedim değil.
 11. Yok inmedi Bursa'daki sahibi fiyatta hala gözüm var ama. 2016 tit tdci gelecek gibi. İzmir ekibinden Arkas 'a selam gönderebilecek varsa makbule geçer.
 12. Yarin İzmir Ford Arkas'a sabah randevu aldım. Ekpertiz deneyimini paylaşırım.
 13. Bende öyle düşündüm ama ikinciyenin tüm raporlarında aynı şey var sanırım. MK4 için standart problemli olabilir mi diye düşündüm.
 14. Eksper raporuna kartel muahfazası hasarlı yazıyor. Bir sürü focusta bu var özelikel 2016 sonrası. Bu bir sorun mu diye araştıryaım dedim. Okuduklarımdan sorun değil gibi geldi. Ayrıca kartel muhafazası hasasarlı araçta bakmaız gereken birşey varmı?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.