Jump to content

Volkan Ö.

Üye
 • Toplam İleti

  3.263
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  5

Toplam Beğeni

5.637 Mükemmel

Volkan Ö. Hakkında

 • Derece
  Titanium

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  Focus 1.5 TDCI Titanium 2016
 • Meslek:
  Makina Müh
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

2.576 profil görüntüleme
 1. Beyaz Ejderyağğğ koyduk ama yazmayı unutmuşum. Mazot'lu ilk aracımız mazot'u yağ gibi algılayınca yağğğ içiyordan hayal gücüyle buralara geldik. Beyazı açıklamıyorum artık
 2. Merhaba Bu yıl göndermeme şansınız varsa yaş vs uygunsa bu sene takılsınlar okula geç başlamak kötü başlamaktan iyidir. Hep özele gitti bu konuda çok yadırgayan eleştiren oldu. Miras bırakmıyacağım tek mirasım eğitim olacak. Onun içinde gerekeni yapıyorum. Şu dönemde kolaylık dilerim. Online eğitimde çok sıkıldık ama özel okul öğretmenleri daha iyidi.
 3. Kısa farım ömrünü doldurdu sanırım yanmıyor. Normalde standart alıp geçecektim ama gece görüşümü iyi olmamasından şikayetçiyim zaten. Sanırım night vision en çok tercih edilen.
 4. Sanırım sürü bağışıklığına geçtik. Sürü şeklinde üstüme geliyorlar. Biri çıksada sosyal deney dese inanacağım.
 5. Volkan Ö.

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Fiyat performans 3 yıla ineriz. Bisiklete ben binerim sonrasında. Yazdan yaza biniyor zaten oda bu yaz burda gelecek yaz yine tatile giderse binmez
 6. Volkan Ö.

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Katlanması gerekmiyor. Taşıma aparatımız var kuzuda.
 7. Volkan Ö.

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Sitenin içerisinde hafta sonu sahile inince bizden çok uzaklaşmadan gezinti modunda. 500 TL bir bütçe ayırdık. Sokağa çıkma yasağı bitince enerjisini atsın akşam erken yatsın
 8. Volkan Ö.

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Katlamayız sorun olmaz. Ben çok anlamıyorum zaten alternatifler açığım.
 9. 23 Nisan Kutlu olsun Sanırım içimdeki çocuk ili elinde deli gibi bayrak sallıyor.
 10. Bu kış geçirdiğimiz ateşli grip bu olabilir mi? Belirtiler örtüşüyor ocak ile şubat arası aile bireyleri sırayla oldu. Geçirmediysem çok şanslıyım diye düşünüyorum. Hastalanınca herkes yoğun bakımlı olmuyor anladığımız kadarıyla. Bu kış benzer semtoplarla hasta olanlarınız var mı?
 11. Walking Dead seriyi 9 sezonunda bitirdim. 3 kere ara verdim içim almadı bağzı bölümlerden sonra. 10 sezonda biter umarım. Aklımdan zengin olup adası olanlar yırttı diye düşünmeden edemiyorum.
 12. Benim 2 yıllık sözleşme bitiyor. Süperonline 8 yıllık müşteriyim. Abicim diyorum 8 yıllık müşteriyim mevcut geçirdiğiniz paketi aynı pakete devam edin. Zaten en dip paketi kullanıyorum. Kabul ettirmedim. Tekliflerine bakıyorum zaten yeni müşteri olsam aynı fiyat. Türk Telekom fibere saldırdım oda minminin öyle bişey le kafamı karıştırdı. Arkadaş en dip hız limitsiz İnternete memnun olduğunuz birşey var mı?
 13. Çok gezeyim istiyorum pasaportunu 10 yılı dolmadan ben pasaportum doldurayım. Birde zayıflatır fit olayım millet aaaa nolmuş desin. İspanyolca da öğrenmek istiyorum. Para pul saglık fix talep
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.