Jump to content

Volkan Ö.

Member
 • Content Count

  3,071
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Volkan Ö. last won the day on January 19 2017

Volkan Ö. had the most liked content!

Community Reputation

5,133 Mükemmel

About Volkan Ö.

 • Age 42
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 42
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Toyota Auris
 • Job:
  Makina Müh
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,990 profile views
 1. Bu forum kara delik gibi birşey bakayım diye giriyorsun. Hooop kaç yıl olmuş. Karışık kafa iyidir. Saç olduğunu gösterir
 2. Ülkenin tüm insan kaynaklarına ve tüm imkanlarına erişim ve kullanım gücü olan bir yapi irade gösterirse istediği herşeyi yaptırır. Sefer görev emri yazar olur biter. Cep telefonuna yeni araba vergisi çıkarır. Elektirikli aractan vergi almaz. Var oğlu var. Yani isterse yapar yaptırır. Devlet araç alimi için karar alamaz deniyor. Alamaz ama xzttgfhy belgesi olmayan araçları ihaleye almaz. O belge ne derken bakmışın sadece yerli arabada var. İmkansız diye birşey yok sadece irade meselesi.
 3. Ben bu konuya pozitif bakıyorum. Cidden başında iyi bir Mühendis olursa çok uzun sürmeden ortaya çıkar. Sonuçta arabayı icat etmiyecek. Pazarda tutacak bir model yapacaklar. Teşvik olması gereken devlet desteği elektrikli araçtan vergi almiyorum dediği an olay biter. Seninki kaç amp muhabbeti döner buralarda. Unutmayın devletin yapmak isteyi yapamıyacağım hicbir şey yok.
 4. Abi fara poşet ve çorap olayı nedir? İlk defa duydum.
 5. Winter is coming Vurmayın ilk 3 gün bende petlas faniydim. Yanlız cehalet mutlulukmuş öğrendikçe çivili lastiğe kayıyor gözüm olmadı amerikan palet
 6. Evet Auris be yaaa.yanlış başlığa ki yazdım. [emoji39] Hatun beğenniyorsa at arabası da olsa sorun yok.
 7. Evet 2 aylık deneyim sonucunda aile meclisi araba hakkında karar verdi. Jazz ile focus arasında bisey iste. Hatun memnun ben zaten hafta sonu şoförüyüm.
 8. Gariban birine yıkarlar. Emisyon skandalı olduda ne oldu. --2 dakika sonra eklendi-- İçinde yüksek sesle gaz..... olay oraya gidiyor...
 9. Kuzenim yazmış diyip aradan çıkayım. Ben zaten toyota aldım. Gamzeli Civic diye adi kalır. --2 dakika sonra eklendi-- Şöyle bir ilan vardı. Bekarken üstüne dansöz çıkardım. O yüzde tavanda ezik var vs şeklinde... Belki C sütunu neyse hayal gücü işte [emoji56] --6 dakika sonra eklendi-- Eğer cidden tasarım hatası çıkarsa şase tasarımı hatalıysa mühendislik fakültelerine ders olur.
 10. Abi ben ingilizce okudum araştırdım. Belki Japonca'si onların dedikleri gibidir.
 11. Yıl olacak 2018 hala ruhsat nerde evdemi kaldı geyiği yaşiyoruz. At iste cepten aplikasyon falan olsun.
 12. Oooo kimse dememiş çok üreticisi uygun evsafta olmayan malzeme satmış Honda'ya Tasarım hatası diyen arkadaşları giriş kaliteye doğru alalım. [emoji4] İçgüdüsel Ar&Ge ye laf atılınca geriliyorum. Efendim celik üreticisi demişki sana ben A kalite B değerinde akma mukavemetli mis gibi mal göndereceğim. Tamam demişler. Sanırım malzeme içine katılan Al yada başka pahalı birşeyde birisi maliyet düşürme yapmış olabilir. Sonra akma gerilmesi ayni ama elastik ödülü farklı malzeme plastik deformasyona uğramış. En azindan ben böyle anladım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.