Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Volkan Ö.

Member
 • Content Count

  3,260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Volkan Ö. last won the day on August 16 2019

Volkan Ö. had the most liked content!

Community Reputation

5,634 Mükemmel

About Volkan Ö.

 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Focus 1.5 TDCI Titanium 2016
 • Job:
  Makina Müh
 • Gender:
  Bay
 • Age 43

Recent Profile Visitors

2,421 profile views
 1. 23 Nisan Kutlu olsun Sanırım içimdeki çocuk ili elinde deli gibi bayrak sallıyor.
 2. Walking Dead seriyi 9 sezonunda bitirdim. 3 kere ara verdim içim almadı bağzı bölümlerden sonra. 10 sezonda biter umarım. Aklımdan zengin olup adası olanlar yırttı diye düşünmeden edemiyorum.
 3. Benim 2 yıllık sözleşme bitiyor. Süperonline 8 yıllık müşteriyim. Abicim diyorum 8 yıllık müşteriyim mevcut geçirdiğiniz paketi aynı pakete devam edin. Zaten en dip paketi kullanıyorum. Kabul ettirmedim. Tekliflerine bakıyorum zaten yeni müşteri olsam aynı fiyat. Türk Telekom fibere saldırdım oda minminin öyle bişey le kafamı karıştırdı. Arkadaş en dip hız limitsiz İnternete memnun olduğunuz birşey var mı?
 4. Çok gezeyim istiyorum pasaportunu 10 yılı dolmadan ben pasaportum doldurayım. Birde zayıflatır fit olayım millet aaaa nolmuş desin. İspanyolca da öğrenmek istiyorum. Para pul saglık fix talep
 5. Benimkide saçma şekilde park etmeye çalışıyor. Bişey mi güncellendi acaba 2016 model titanyum.
 6. Garantiyi defterden sileli çok oldu. Aslinda enparayı çok severek kullanıyordum ama bir şekilde biri çok kar edecez sigorta paralarına çökeriz dedi herhalde. Yalnız müşteri hizmetleri çok iyi iki gündür beni iknaya çalışıyorlar. Kişisel çözüm kabul etmiyorum. O kadar kişiye tavsiye ettim.
 7. Enpara kredi verirken yaptığı hayat sigortasına erken kapada aya göre düzgün bir oranda kesinti yaparak iade yapardı. Dün eşimin ve benim kredi mi kontrol ettim. Malum faiz oranları düştü kapatalım bir tek krediye cevirelim dedim. 36 aylık kredi sadece 2 aylık süresi geçti. Hayat sigortası geri ödemesi ödenen ücretin onda biri. (bildiğiniz iki ay için idari ceza veriyorlarmış vb bir lafla iç ediyorlar) Sonuç ; Krediniz varsa yenilemeyi planlıyırsanız yada erken kapatma durumunuz varsa enpara cingöz olmuş. adam çarpıyor. Bizde eşe dosta tavsiye ediyorduk gerek kalmamış. Bunu yapmayan banka tavsiyesi alanibilirim. Sonunda krediyi kapatacağım. O faizi onlara yedirmem hayat sigortasından çarptılarıyla kalırlar.
 8. Duran tarife var mı sormayı unutmayın. Sonra öpen tarife oluyor.
 9. Yazılım değil ama başka bir yolunu buldum sanırım. Geçikmeli devreler var kontak açıldığında gelen akımı anahtarla paralel tetikletebilirsek. Tuşa dokunmadan normalde kapalı olarak devam eder. Her kontak açıldığındanda gecikme süresi sonunda devre normalde kapalı ya alınmış olur. Sonrasında açmak istersek açarız.
 10. Star stop normalde kapalı başlatabilir yormuyuz? Ben basınca off tan cıksın devreye girsin.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.