Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Malum kış geliyor,geçtiğimiz kış almadığım havuzlu paspası bu kış alayımda artık döşemeler rahat etsin diye düşünüyorum. Yalnız şöyle bir durum var,forumun genel beğenisini kazanmış 3D Tarz paspas mı yoksa sanırım yeni çıkmış olan 4D paspası mı alıp denesem,kararsız kaldım. 

4D linki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malum kış geliyor,geçtiğimiz kış almadığım havuzlu paspası bu kış alayımda artık döşemeler rahat etsin diye düşünüyorum. Yalnız şöyle bir durum var,forumun genel beğenisini kazanmış 3D Tarz paspas mı yoksa sanırım yeni çıkmış olan 4D paspası mı alıp denesem,kararsız kaldım. 

4D linki

pahalı değil mi, güzele benziyor kaymaz deniyor ama yine de 169,00 tl çok gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pahalı değil mi, güzele benziyor kaymaz deniyor ama yine de 169,00 tl çok gibi

Evet fiyat biraz fazla ama nerden baksak 1 ay daha beklenebilir,bu süreçte belki iner diye umuyorum. O yüzden şimdiden fiyat alarm listeme ekledim,ne olur ne olmaz,belki bu sırada buradan ve siteden olumlu yorumlar çıkabilir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende araci teslim alirken depocunun hali paspaslari alip yerine lastik paspas biraktigini gordum napiyosun dedim kemküm yapti ikisine vereceksin dedim öyle seymi olur dedim aldim ama dediginiz gibi sürücü paspasi yarim ilk kis lesh olacak gibi bende bakayim bari paspas

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet fiyat biraz fazla ama nerden baksak 1 ay daha beklenebilir,bu süreçte belki iner diye umuyorum. O yüzden şimdiden fiyat alarm listeme ekledim,ne olur ne olmaz,belki bu sırada buradan ve siteden olumlu yorumlar çıkabilir 

sezonu gelince artabilir de :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paspas deyince kurban bayramını 1. günü akşam 9 gibi oğlumla arabayı yıkamak için bir benzin istasyonuna gittik şu kendin yıka olanlardan

paspasları çıkarıp kenara koyduk aracın içini süpürdük aracı yıkadık kurulamak için 7-8 metre kadar ileri gittim sonra işimiz bitti birde baktım bizim paspasların yerinde yeller esiyor birisi almış götürmüş. Böylece orjinal paspaslara veda ettik Allahtan evde 1 takım kışın kullandığım havuzlu paspas duruyordu onu serdim.

Paspasa değilde alıp götürene üzülüyorum yazık bunun hesabını nasıl verecek.

Giden paspasları pek de sevmiyordum keşke isteseydi seve seve verirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

site de yazdığı gibiyse güzel paspas. ben tarz marka olanından aldım şoför kısmına tam oturuyor klipsleri. ama arka taraf ve sağ öndeki paspaslar kayıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu paspaslar sizce kaba mı olur? Paspasın kalitesi güzel ve kalın. Renk siyah ve kahve var. Komple set 150 TL eğer üzerine çıtçıtlı ilave yaparsanız 225 TL. Buyrun resimler

Aslında koyu renk olursa gayette güzel olur.Ben siyahına bakmıştım ama 200 usd civarında olunca sadece bakmakla kaldım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında koyu renk olursa gayette güzel olur.Ben siyahına bakmıştım ama 200 usd civarında olunca sadece bakmakla kaldım :D

Duruma göre  kapafıma yatarsa 10 gün sonra gittiğimde valizin durumuna göre getiririm. Ama valizde katlanacağı için nasıl olur bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.